FAMILIEBERICHTEN Ai •S 'ff "E ai üii.ouno »U winiiUMhl 1 y79 TROUW/KWARTET II NS! kunnen van maandag tot en met vnjdag telefo nisch van 9 00-19 30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456 Op zondagavond is dit alleen mogel>|k van 18 00-20 00 uur Met grote blijdschap delen wij u mede dat op 14 januari onze stamdhouder is geboren. Constantijn Thomas Paul Hij is een zondagskind door God bemind en tot geluk geschapen. G. J Krediet Ph. H. Krediet-van den Bos Plantageweg 18a, 3061 PJ Rotterdam. Op 12 januari waren onze lieve ouders en grootouders G. J. van Andel en J. M. van Druten 40 jaar getrouwd. Op 22 januari is het 40 jaar geleden, dat vader als predikant te Oosterzee (Fr.) bevestigd werd. Gelegenheid tot gelukwensen in Zalencentrum Wil denbeest. Dr. Hubernoodtstraat, Doetinchem op woensdag 24 januari tussen 16.00 en 18.00 uur. Geimt. Tineke. Janneke en Bas Ton, Aleid, Anne-Marije en Joost Ida Doetinchem. Ed. Schilderinckstraat 238. In het huis mijns Vaders zijn vele woninpen Joh. 14 2 Nog geheel onverwacht ging van ons heen mijn geliefde man. onze lieve vader, groot- en over grootvader Thijs Visser in de ouderdom van 81 jaar. Deventer: A. Visser-Mondt Leiderdorp: R. Visser H. Visser-Klijnstra Ankie en Gijsbert Marije Jaap Kathrien Deventer: J. Chr. Visser M. Visser-Vis Theo Marja en Klaas Tineke Deventer. 13 januari 1979 Huize „Corel", k. 209, Zwolseweg 190. De overledene is opgebaard in het rouwcen- trum „Spaans". Van Twickelostraat 3 te De venter. waar woensdag 17 januari van 19.00- 19.30 uur gelegenheid is tot condoleren en afscheid nemen. Voor diegenen die donderdag afscheid wensen te nemen is daartoe gelegen heid tussen 12.00 en 12.30 uur in het rouwcen- trum. De rouwdienst zal worden gehouden donder dag 18 januari om 13.00 uur in huize „Corel", waarna de begrafenis zal plaatshebben om 14.00 uur op de Algemene Begraafplaats. Raal- terweg te Deventer. „Ik weet dat mijn Verlosser leeft" Uit droefheid in ons hart geven wij u kennis, dat na een ziekte van enkele weken de Heere op Zijn tijd en wijze uit ons midden heeft weggenomen, mijn geliefde man. onze lieve zorgzame pappa, behuwdzoon, broer, zwager en oom Maarten van den Beukei echtgenoot van Geertruida t Hart. op de leef tijd van 60 jaar. G. van den Beukei-'t Hart Gerrit Mariene en verdere familie Monster. 14 januari 1979 Hortensiastraat 36 Geen bloemen Gelegenheid tot condoleren aan het woonhuis dinsdag en woensdag van 15.00-16.30 uur en van 19 00-21.00 uur. De rouwdienst zal worden gehouden op don derdag 18 januari om 13.30 uur in de aula van de algemene begraafplaats te Monster, waarna de begrafenis zal plaatsvinden. „En God zal alle tranen non hun ogen afwissen en de dood zal niet meer zijn. noch rouw. noch geklaag, noch moeite zal er meer zijn. want de eerste dingen zijn voorbijgegaan. Openbaringen 21 4 Heden nam de Heere tot Zich, mijn innig geliefde man. onze lieve zorgzame vader en grootvader Corstiaan van der Sluis echtgenoot van H. J. Klaassen in de ouderdom van 75 jaar Vlaardingen: H J van der Sluis-Klaassen J J de Ridder-van der Sluis T. de Ridder Broek op Langedijk: E J Kaas-van der Sluis J. Kaas Den Haag A. Petri-van der Sluis J M Petri A. van der Sluis A. van der Sluis-de Mos en kleinkinderen Vlaardingen. 14 januan 1979 Bejaardencentrum „Uitzicht" Churchillsingel 515 Geen bloemen De overledene ligt opgebaard in de aula van het bejaardencentrum, gelegenheid tot condo leren aldaar woensdagavond van 7 tot 7.30 uur De rouwdienst wordt DV gehouden donderdag 18 januari a s. in de bovengenoemde aula aan vang 10 30 uur waarna de begrafenis zal plaatshebben op de algemene begraafplaats ..Holy" te Vlaardingen. Aankomst 11 15 uur God heeft ons geen kalme reis beloofd, maar wel een behouden aankomst. Tot onze diepe droefheid is op 14 januari overleden onze lieve moeder, oma en over grootmoeder Maria Kieboom sinds 1942 weduwe van Jacob van de Ruit op de leeftijd van 85 jaar. Joh. 14 2 Voorschoten: M. Jongbloed-van de Ruit J. P. Jongbloed Noordwijk: G. C. van de Ruit K. van de Ruit-Dreef Ammerstol: C. E. van Schaarenburg-van de Ruit C. van Schaarenburg Hilversum: S. van de Ruit J. van de Ruit-van Mechelen kleinkinderen en achterkleinkinderen Ede. 14 januari 1979 Bejaardencentrum „Bethanië" Stationsweg 70 Corr.-adres: Augustinushof 66. 1216 LG Hilversum. Moeder is opgebaard in het uitvaartcentrum van de Monuta Stichting. Maanderweg 17 te Ede Gelegenheid tot condoleren aldaar woensdag 17 januari van 19.00-20.00 uur. De crematie zal plaatshebben donderdag 18 januari om 13.00 uur in het crematorium „Daelwijck", Aula I, Flondadreef 7 te Utrecht. Gelijk het gras is ons kortstondig leven Psalm 103:8 berijmd Tot onze droefheid nam de Heere na een kortstondige ziekte uit onze familiekring weg, onze lieve zuster, schoonzuster en tante Jannetje van Termeij echtgenote van Jacobus Kazemier op de leeftijd van 47 jaar. Familie van Termeij Familie Kazemier Bodegraven. 13 januari 1979 Geen bloemen De teraardebestelling zal D.V. plaatsvinden woensdag 17 januari a.s. op de Algemene Be graafplaats „Vredehof". Noordzijde te Bode graven. Aankomst aula plm. 13.30 uur. ,Mij is mijn lust, ook als mijn stof eens rust. O. prijst Hem, mijn gezangen! Ik blijf Zijn komst verlangen. Dankbaar voor de liefde die zij ons heeft gegeven en de zorg waarmee zij ons heeft omringd, delen wij u mede dat, na een liefde volle verpleging in de „Pauwenhof" te Wage- ningen van ons is heen gegaan onze Moeder en Oma Jacoba Suzanna Schulz-Vos op de leeftijd van 81 jaar Hengelo (Ov.): B. C. E. Schulz E. Schulz-Fösster Leersum: M. A. S. Blom-Schulz G. Blom Schalkhaar: M. G. A. Schulz J. Schulz-Straalman Driebergen: W. H. J. Winsemius-Schulz P. D. Winsemius Ruurlo: P. L. H. Schulz N. Schulz-Sekhuis en kleinkinderen 3956 BD Leersum, 13 januari 1979 Op den Berg 6 De rouwdienst zal worden gehouden op woens dag 17 januari om 14.00 uur in de aula van de Algemene Begraafplaats „De Donderberg" te Leersum. waarna de teraardebestelling zal plaats vinden aldaar. Na de plechtigheid is er in de Johanneskerk, Lomboklaan, gelegenheid tot condoleren. De Heer is mijn herder, mij zal niets ontbreken. Hpden nam God tot Zich na een geduldig gedragen lijden, mijn innig geliefde vrouw en de kinderen zorgzame moeder, grootmoeder, zuster, schoonzuster en tante Catharina Maatje Krijger echtgenote van J. B. H. van Rijswijk op de leeftijd van 65 jaar. Kraggenburg: A. M. v.d. Assem-v. Rijswijk D. v.d. Assem Else line en Arjan Doornspijk: B. J. de Kleer-v. Rijswijk J. H. de KI eer Bert. Miquel en Reza Spakenburg: J. K. B v. Rijswijk P. v. Rijswijk-Koster Cindy Den Helder: K. H. Schouten-v. Rijswijk D. Schouten Ermelo: J. B. H. v. Rijswijk jr. Kraggenburg: André Pouwrer Ermelo. 13 januari 1979 Lelielaan 13. De begrafenis zal D.V plaatsvinden donder dag 18 januari a s. om 14 00 uur op de algeme ne begraafplaats te Ermelo. Vooraf wordt een rouwdienst gehouden in de Maranathqjcerk. Sparrenlaan. aanvang 13.00 uur. Na afloop van de begrafenis gelegenheid tot condoleren in de aula van de algemene begraafplaats. Geen bezoek - geen bloemen „Ik zal met vreugd in 't Huis des Heren gaan, om daar met lof Uw grote naam te danken". Psalm 116: 11a Heden behaagde het de Here tot Zich te nemen onze lieve moeder, grootmoeder en overgroot moeder, Johanna Links-Becker, weduwe van Carel Jan Links, in de ouderdom van 90 jaar. D. G. Polak-Links A. Polak G. 1. Schaafsma-Links J. A. Links E. M. Links-Kuijk Toronto: P. L. Links E. E. Links-van Herwaarden 's-Gravenhage: J. G. C. van Melsen-Links D. C. van Melsen kleinkinderen en achterkleinkinderen. 's-Gravenhage, 12 januari 1979. Korte Poten 36. Wij hebben haar in stilte bij haar man en Carel begraven. Na een leven van dienstbaarheid is thuis ge haald door haar Heer en Heiland onze lieve zuster, schoonzuster en tante Neeltje Binnendijk geboren 26 mei 1886 „Maar de goedertierenheid des Heren is van eeuwigheid tot eeu wigheid over wie Hem vrezen" Ps. 103:17a Hilversum J. Binnendijk J. Binnendijk-van Beek Baam: V. Binnendijk-Tendeloo nichten en neven Ermelo, 14 januari 1979 Sparrenlaan 8. Gelegenheid tot condoleren donderdag 18 ja nuari van 15.30 tot 16.30 uur en van 19.30 tot 20.30 uur in de rouwkamer, Rozenlaan 1 te Ermelo. De begrafenis zal D.V. plaatsvinden vrijdag 19 januari om 14.00 uur op de algemene begraafplaats te Ermelo. Vooraf wordt een rouwdienst gehouden in de oude Herv. Kerk aan de Putterweg aanvang 13.00 uur. Opnieuw werden wij getroffen doordat God uit onze familiekring wegnam onze geliefde neef Henk van Vliet echtgenoot van Corrie van den Eykel op de leeftijd van 48 jaar. Rijnsburg: familie van den Eykel-Noort Voorschoten: familie Ravensbergen-de Jong Rijnsburg: familie van den Eykel- Star M. van den Eykel Rijnsburg, 12 januari 1979 „Beveel gerust uw wegen" Heden nam de Here voor ons geheel onver wacht tot Zich onze lieve zuster, schoonzuster en tante Maria van der Hart op de leeftijd van 76 jaar. Uit aller naam: H. van der Hart Zeist. 13 januari 1979 „Mirtehof", Molenweg 50. Corr.adres: Brouwerskamp 16, Nunspeet. De overledene is opgebaard in de rouwkamer van de „Mirtehof". De rouwdienst zal gehou den worden in de kerkzaal van de ..Mirtehof" op donderdag 18 januari a.s. om 11.00 uur. De begrafenis zal daarna om 12.00 uur plaatsheb ben op de Algemene Begraafplaats te Zeist. Gelegenheid tot condoleren aldaar na afloop van de plechtigheid. En ik zag een nieuwe hemel en een nieuwe aarde, want de eerste hemel en de eerste aarde waren voorbijgegaan Openbaringen 21:1 God nam op Zijn tijd tot Zich onze lieve moeder en schoonmoeder, groot- en overgroot moeder Maria Voogt weduwe van Nicolaas Adriaan van Drimmelen en eerder weduwe van Gerrit Maat op de leeftijd van 83 jaar. Bedroefd, maar dankbaar zijn wij voor alles wat zij voor ons is geweest. Vlaardingen: A. Maat A. H. Maat-Boerdam J. de Graaf-Maat C. de Graaf Vleuten: D. E. van Drimmelen W. van Drimmelen-van der Heul Zwitserland: S. J. A. Induni-van Drimmelen P. C. Induni Kleinkinderen en achterkleinkinderen Vlaardingen. 14 januari 1979 Van Schravendijkplein 61 Gelegenheid tot condoleren dinsdag- en woensdagavond van 7.00-10.00 uur in het woonhuis, waar de overledene is opgebaard. De begrafenis zal plaatsvinden donderdag 18 januari a.s. op de algemene begraafplaats „Emaus" te Vlaardingen. alwaar voorafgaan de in de aula een dienst van Woord en Gebed zal worden gehouden, aankomst begraafplaats om 2.15 uur n.m. Met leedwezen geven wij kennis van het over lijden van onze oud-directeur Dirk de Jong in de ouderdom van bijna 84 jaar. Als oprichter van ons transportbedrijf blijft hij in onze herinnering voortleven. Dirk de Jong Transport B.V. G. J. de Jong, directeur Heerde. 13 januari 1979 8181 W, Veerstraat 25. Heden nam God voor ons geheel onverwacht tot Zich onze geliefde broer, zwager en oom Jakob Panjer op de leeftijd van 71 jaar. „In het huis mijns vaders zijn vele woningen." Johannes 14 2 Wildervank; R. Panjer E. Panjer-Wierenga Zeist; J. Panjer Westerbork: A. Panjer-Koke Wildervank; M. Dutmer-Panjer T. Dutmer Nieuwe Pekela; B. W. Hartman-Panjer J. Hartman Sydney (Australia); A. A. Piening-Panjer H. Piening neven en nichten Zeist, 15 januari 1979. Korhoenlaan 50. De overledene is opgebaard in het Rouwcen- trum van Tellingen, Jufferstraat 1 te Zeist. De begrafenis zal D.V. plaatshebben te Zeist, op de Algemene Begraafplaats vrijdag 19 januari a.s. Hieraan voorafgaande zal om 14.00 uur een rouwdienst gehouden worden in de aula van de begraafplaats. Gelegenheid tot condoleren aldaar na afloop van de plechtigheid. Daarom vertrou wen op U wie Uw naam kennen. Want Gij hebt nooit verlaten wie U zoeken, o Here. Psalm 9 11 Heden behaagde het de Here plotseling van ons weg te nemen mijn innig geliefde man, onze zorgzame vader en opa, onze broer, zwager en oom Willem de Jonge op de leeftijd van 72 jaar. Voorburg: R. de Jonge- Buter Aman (Jordanië): F. de Jonge S. N. de Jonge- Hoogsteen Nieske Roeliek Willem-Franke Katwijk: A. E. Onderwater de Jonge C. J. Onderwater Roelianne Nico en verdere familie Voorburg, 13 januari 1979 Von Geusaustraat 78 Geen bezoek aan huis Geen bloemen Geen toespraken De overledene is op gebaard in het uit vaartcentrum van de Coöp. Uitvaartver zorging, Bautersem- straat 3, Den Haag. Bezoek van 5-7 uur n.m. De teraardebestelling zal plaatsvinden don derdag 18 januari omstreeks 12.45 uur in het familiegraf op de Oosterbegraaf plaats aan de Rode laan te Voorburg. Gelegenheid tot con doleren na de plech tigheid in de ont vangkamer van de begraafplaats. „Want wie Mij vindt, heeft het leven gevonden". Spreuken 8 35A. Nog geheel onverwacht nam de Here tot Zich mijn innig geliefde vrouw, onze lieve, zorgza me moeder en oma, Geertruida Francisca Hoek-Korevaar, op de leeftijd van 76 jaar. Scheveningen: J. C. Hoek Rijswijk: M. Hoek G. G. Hoek-Van Klaveren Jan Dick Erna Lun teren: J. J. Hoek G. Hoek-Horlings Elze-Jan Frans Scheveningen, 14 januari 1979 Scheveningseweg 209. Geen bezoek aan huis. Geen bloemen Gelegenheid tot condoleren woensdagmiddag van 34 uur. woensdagavond van 8—9 uur in rouwcentrum Scheveningen „*t Statenhuys", Statenlaan 78. De rouwdienst zal gehouden worden donder dag 18 januari te 12.15 uur in de Bethelkerk. Jurriaan Kokstraat 175. waarna de teraarde bestelling zal plaatshebben op de begraaf plaats „Oud Eik en Duinen". Laan van Eik en Duinen 38. 's-Gravenhage. Aankomst aldaar te 1.30 uur. Heden overleed Elisabeth Hendrix weduwe van D. J. van Steenbruggen op de leeftijd van 76 jaar. Uit aller naam: H. van Steenbruggen Rotterdam. 14 januari 1979 Burg. Hazenberglaan 185 Corr.-adres: H. van Steenbruggen Kasteelweg 52 3077 BN Rotterdam Geen rouwbezoek, geen bezoek aan huis, g bloemen. De crematie zal plaatsvinden woensdag 1 «gn januari a.s. in het crematorium „Rotterdam' Maeterlinckweg 101, Rotterdam-Zuid om 14.( 1®" uur. Vertrek van de Kasteelweg 52 om 14.15 uur. t se sti 1st 'OU Heden ging zacht en kalm van ons heen. oni geliefde en zorgzame moeder, grootmoeder overgrootmoeder Maria Elizabeth Nieman weduwe van Andries Buisman in de gezegende leeftijd van 95 jaar. „Mijn genade is u genoeg" Uit aller naam: R. Buisman de raker lis c sta naa ste rtrec ■oe het em. ir.er NOS uur er a ld* am v in Wezep. 13 januari 1979 Prinses Irenelaan 20. Geen bloemen. Geen bezoek. De rouwdienst is D.V. bepaald op woensda 17 januari a.s. om 10.30 uur in het rouwcei trum van de Monuta Stichting, Potgietersinge jjer 7 te Zwolle, waarna om plm. 11.30 uur d ee begrafenis zal plaatshebben op de begraa plaats „Bergklooster" te Zwolle. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de aula va de de begraafplaats. and Met droefheid geven wij u kennis, dat in all bal rust geheel onverwacht van ons is heengegaan erd mijn lieve man. onze vader en grootvader en broer, zwager en oom de s, d Eliza Arie Mans op de leeftijd van 72 jaar J. Mans-Lockhorst Piet Mans Marja Mans-Eendebak Rob en Madeion Johan Mans Joke Mans-de Groot en verdere familie Rotterdam, 13 januari 1979 Van Oosterzeestraat 12 A zijn kriji ld 2 po ree eer bal eid: lebi rda In De overledene ligt opgebaard in de rouwka mer van de Stichting „Voorzorg", Hoflaan f hoek Slotstraat te Rotterdam-Oost. Gelegenheid tot condoleance- en rouwbezoek woensdag van 19.15 tot 19.45 uur. De rouw dienst zal worden gehouden donderdag 18 ja erk nuari om 13.00 uur in de kapel van de Algemi ne begraafplaats „Crooswijk" Kerkhoflaan 1- te Rotterdam, waarna de teraardebestellin de zal plaatsvinden. Vertrek vanaf de rouwkamer om 12.30 uur. „Ik weet, aan Wie ik mij vertrouwe, Gezang 390 vers Door God opgenomen in Heerlijkheid on: lieve moeder Trijntje Petronella Kolk-Vermeer weduwe van Fokko Jacob Kolk op de leeftijd van 85 jaar. J. Kolk T. P. Kolk J. F. Kolk Rotterdam, 13 januari 1979 West Kruiskade 23 a Aan huis geen bezoek Geen bloemen li it i ori ers koi Gelegenheid tot condoleren woensdagavon< eut van 7.30 tot 8 uur in de rouwkamer aan drint Mathenesserlaan 470 en na de begrafenis in d^ da kapel op de begraafplaats. De bijzetting in het familiegraf op de algemenéera begraafplaats „Crooswijk" zal plaatsvinder e.e donderdag 18 januari, na aankomst in de kapeft i om 2.30 uur. Vertrek vanaf het woonhuis omstreeks 2 uur. Op 13 januari in Jezus ontslapen, zacht kalm, onze geliefde zuster, schoonzuster tante Trijntje Petronella Kolk-Vermeer Zeist, A. B. W. M. Kok Rotterdam. D. P. Vermeer Heelsum. W. Vermeer H. Vermeer-Spijkerboer nichten en neven. gel dc ooi h n b (en? Ik. trd geh tbal De Heere heeft heden tot Zich genomen, om lieve tante Mevrouw T. P. Kolk-Vermeer Familie Buyser Rotterdam. 13 januari 1979. IZ&' Ra Tia S *np var Tijdens de maanden van ziekte en na het overlij van onze lieve man en papa Johan Gerrit Smit zijn we overweldigd door de vele blijken van opn medeleven en genegenheid d.m.v. bloemen, kaar se brieven of zo maar enkele woorden van troost n bemoediging. Daarvoor zijn we u zeer dankbaar A M. Smit-v. Winsum Mieke Winsum GN, januari 1979 Stationsweg 1 anc er C0! Ue i ga:

Nieuwe Leidsche Courant | 1979 | | pagina 12