IC Trouw FAMILIEBERICHTEN afscheid van Dr. T. v. Veen Uitnodiging Ortfiopaedlsche schoenen WINKELEN h ELKE OCHTEND OPNIEUW AANMELDING CURSUS 1979-1980 DE KLOKKENBERG" fcf CHR. PED. AKADEMIE: >^nü %j i^nituni \i TROUW/KWAHIET ATE kunnen van maandag tot en met vrijdag telefo nisch van 9 00-19 30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456 Op zondagavond is dit alleen mogeli|k van 18 00-20 00 uur Dankbaar en blij delen wij u mee dat op 28 jan. 1979 onze ouders inn Smit en TJerry Smit-van Santbrink 25 jaar getrouwd zijn. Gelegenheid tot feliciteren op 26 jan. van 18.30-20 uur in de Chr. Basisschool „de Schakel" Gnede 22 te Leimuiden. Arie-Els Hans Cootje Martin Sjoerd 2451 AA Leimuiden, Burg. Bakhuizenl. 32. 1954 Jozua 24 18B 1979 Op D.V. 20 januari hopen onze geliefde ouders J. Weij en A. E. Weij-Oosterhuis de dag te herdenken dat zij 25 jaar getrouwd zijn. Dankbaar zijn wij dat we dit samen mogen vieren en nodigen u uit op vrijdag 19 januari in de Abdijkerk. Willem IH-straat 40 te Loos duinen. Receptie van 18.00-19.30 uur. Kees en Willie Nelleke en Aad Harry 's-Gravenhage, januari 1979 Perziklaan 76a. Na een moedig gedragen ziekte nam God tot Zich Zijn kind, onze lieve zoon, broer, zwager en oom Dirk Jansen op de leeftijd van 50 jaar. echtgenoot van Riek Haringsma en vader van Adrie en Fokkejan, Rindert, Anja en Tootje. Zij gaan voort van kracht tot kracht en ver schijnen voor God in Sion Wieringen: A. Jansen-Romeijn Canada: Arie Jansen Jannie Jansen-Geus Hoorn: To van Loenen-Jansen Piet van Loenen Geleen: Jaap Jansen Metsie Jansen-van Kalsbeek Ede: Jannie Dijkstra-Jansen Jelle Dijkstra Pijnacker: Leen Jansen Jannie Jansen-Feyen neven en nichten Wieringen, 11 januari 1979. Op Zijn tijd nam de Here tot Zich, onze lieve vader, groot- en overgrootvader Albert Huseman sinds 24 maart 1975 weduwnaar van Riepkedina Visser op de leeftijd van bijna 87 jaar „Zoo ik niet had geloofd, dat in dit leven mijn ziel Gods gunst en hulp ge meten zou" Psalm 27 7 (ab.) Groningen, 11 januari 1979 Rosensteinlaan 8. Corr. adres: Groen van Prinstererlaan 70. Groningen: J. Huseman M. Huseman-Niemijer Delfzijl K. S. v.d. Ploeg J. M. v.d. Ploeg-Tillema. klein- en achterkleinkinderen Geen bloemen. Vader is opgebaard in een der rouwkamers van Algemeen Belang, Esdoornlaan 187, Wijk Selwerd. Bezoek maandagavond van 7 tot 8 uur. De rouwdienst zal gehouden worden a.s. dinsdag om 13.00 uur in de „aula van de begraafplaats „Selwerderhof", waarna de begrafenis zal plaatsvinden. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condole ren in de koffiekamer van de begraafplaats. Heden overleed tot onze diepe droefheid, zacht en kalm. mijn innig geliefde man. onze Lieve zorgzame vader, behuwd-vader en grootvader Johannes Vaandrager op de leeftijd van 66 jaar. Wieringerwerf: G. C. A. Vaandrager-Madern Noord wij kerhout: H. C. Vaandrager H. Vaandrager-Riemer Hans en Corine Wieringerwerf: D. Vaandrager Wieringerwerf, 11 januari 1979 Zuiderdijkweg 5 Liever geen bezoek aan huis Geen bloemen De overledene ligt opgebaard in de rouwka mer van de stichting voorzorg, Hoflaan 81. hoek Slotslraat te Rotterdam-Oost Gelegenheid tot condoleren aldaar maandag van 20 00 tot 21.00 uur en na de begrafenis De bijzetting in de familiegrafkelder zal plaatsvinden dinsdag 16 januari aanstaande, na aankomst in de kapel omstreeks 14.00 uur op de Ned Herv begraafplaats Oud-Charlois. Charloisse Lagedijk 680 te Rotterdam-Zuid. Enige kennisgeving Met droefheid geven wij kennis van het overlij den van onze lieve moeder, grootmoeder en overgrootmoeder Johanna Maria Pieters-Dunlop weduwe van mr L. J. Pieters op de leeftijd van 86 jaar. Wassenaar W M Pieters M. Pieters-van Alphen D. Nieuwenhuis-Pieters A. M. Nieuwenhuis London: S. M. E. Hoskinson-Nieuwenhuis J. A. Hoskinson Philip Amsterdam: S. P M. Nieuwenhuis A. Nieuwenhuis-Messelink Rotterdam: P. J Pieters J Pieters-Lely Rotterdam: Ludo Pieters Rhenen: Vincent Pieters Rotterdam: Willem Pieters Rotterdam: Davy Pieters Rotterdam, Adriaen v.d. Doeslaan 253 Correspondentie adres: W. M. Pieters. Stoeplaan 9. Wassenaar. De crematie heeft op 11 januari in stilte te Overschie plaatsgevonden. Ik kan gaan slapen zonder zorgen, want slapend kom ik bij U thuis Alleen bij U ben ik geborgen Gij doet mij rusten tot de morgen en wonen in een veilig huis. Psalm 4:3 berijmd Heden behaagde het de Here plotseling uit ons midden weg te nemen onze geliefde schoon zoon, zwager en oom Henk van Vliet op de leeftijd van 48 jaar echtgenoot van Corry van den Eykel W. van den Eykel C. van den Eykel-van der Gugten Wim van den Eykel Map van den Eykel-van der Mey Jan van den Eykel Marty van den Eykel-de Mooy Ria van Delft-van den Eykel Kees van Delft Henk van den Eykel Marjan van den Eykel-van Zuylen Kees van den Eykel Leny van den Eykel-Batenburg Ada de Mooy-van den Eykel Kees de Mooy Emmy van Duyn-van den Eykel Floor van Duyn Piet van den Eykel Anny van den Eykel-de Jong neven en nichten 2231 SR Rijnsburg. 12 januari 1979 Spinozalaan 6 Ontbonden te worden en met Christus te zijn is zeer verreweg het beste. Philipp. 1 23 Heden overleed na een geduldig gedragen lij den onze geliefde zuster, schoonzuster en tante Alida Maria Kuiper geb. Mobach in de ouderdom van 71 jaar Veenendaal J. Mobach-v.d. Brink 't Harde E. Mobach D. E. Mobach-Droogendijk B reukelen N. W. Buizer-Mobach Gouda N. Mobach N. Mobach-v. Ingen Utrecht M. J Mobach N. Mobach-Lit Diemen M. Rentzenbrink-Mobach J. Rentzenbrink Wageningen E. C. A. Mobach-v. d. Putte neven en nichten 11 januari 1979 Wie in de schuilplaats des Allerhoogsten is gezeten, die zal vernachten in de schaduw des Almachtigen. Psalm 91 1 (onber.) Heden ontsliep in de volle zekerheid des ge- loofs. na een kortstondige ziekte, onze lieve zorgzame moeder en grootmoeder Trijntje Pluimgraaff weduwe van Hendricus de Best. in de ouderdom van 76 jaar. Rijnsburg: J. de Best A. L. de Best-Verloop Heieen ei) Hans Rikus Tineke A. de Mooij Carine Rikus Henk Wim Katwijk aan Zee, 11 januari 1979 Boulevard 39 Gelegenheid tot condoleren a.s. zaterdag en zondag des n.m. van 3-5 en van 7-9 uur. De rouwdienst zal gehouden worden op maan dag 15 januan a s des n.m. om 2.30 uur in de Ned. Herv. Kerk aan de Kerkstraat te Rijns- burg. waarna de begrafenis ud plaatsvinden op de begraafplaats aldaar. In de nacht van donderdag op vrijdag is ten gevolge van een ongeval overleden onze gelief de zoon, schoonzoon, broer, zwager, oom en kleinzoon Gerhard Kedde geliefd echtgenoot van Johanna Hessels op de leeftijd van 23 jaar Jes. 40 vers 28-29 Weet gij het niet, hebt gij het niet gehoord? Een eeuwige God is de Here, Schepper van de einden der aarde. Hij wordt noch moede noch mat, zijn verstand is niet te doorgronden. Hij geeft de moede kracht en de machteloze vermeer dert hij sterkte. G. Kedde J. Kedde-Plaggenmarsch Dwingeloo: Jac. Hessels H. Hessels-Mos Gerrit Kedde Nel Kedde-Mackay Jan Kedde Truus Kedde-Engberts en kinderen. Beilen: Theo Kedde Alda Kedde Marienberg: G. Plaggenmarsch J. Plaggenmarsch-Holtvluwer Slagharen: Dick Zandbergen Ria Zandbergen-Hessels en kinderen Dwingeloo: H. Mos-Dolsma Hoogeveen, 12 januari 1979 Corr.adres: Eester, 7991 PR Dwingeloo Na een gelukkig huwelijk van bijna 17» jaar is op vrijdag 12 januari 1979 plotseling overleden mijn lieve man Gerhard Kedde op de leeftijd van 23 jaar. Rom. 8 vers 38-39; Want ik ben verzekerd, dat noch dood noch leven, noch engelen noch machten, noch heden noch toekomst, noch krachten, noch hoogte noch diepte, noch enig an der schepsel ons zal kunnen scheiden van de liefde Gods, wel ke is in Christus Jezus, onze Here. Hoogeveen, 12 januari 1979 Capella 77 Johanna Kedde-Hessels Corr.-adres: Eemster 56 7991 PR Dwingeloo. De begrafenis zal plaatsvinden op woensdag 17 januari a.s. om 13.30 uur vanuit de Geref. kerk te Dwingeloo. De rouwdienst begint om 13.00 uur. U wordt verzocht om 12.30 uur aanwezig te zijn. Na afloop gelegenheid om te condoleren in „de Vogelsangh" te Dwingeloo. Liever geen bloemen. „De Heer zal u niet begeven noch verlaten" Strijdensmoe maar in volledige overgave aan haar Heer en Heiland is van ons heengegaan onze moeder, groot- en overgrootmoeder Anna Maria Reitsma sedert 21 mei 1970 weduwe van ds. R. Zijlstra Geb. 18 dec. 1893 Mijn genade is u genoeg Tj. Stel-Zijlstra S. Stel Apeldoorn: Th. Zijlstra S. Zijlstra-v.d. Zee Emmen: J. P. Spaans J. Spaans-Nooy Ede: A. M. Muller-Zijlstra S. Muller klein- en achterkleinkinderen Ede 11 januari 1979 „de Klinkenberg" van Heutzlaan 1216 Corr.adres: Kweeklustlaan 11 6711 HP Ede. Moeder ligt opgebaard in de aula van de Klin kenberg. De rouwdienst wordt gehouden dins dag 16 januari te 14.30 uur in de aula van de algemene begraafplaats te Ede, welke geleid wordt door ds G. Brouwer; aansluitend heeft de begrafenis om 15.00 uur plaats. Vertrek van de Monutastichting, Maanderweg 17 te Ede om 14.10 uur. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de aula van de begraafplaats. In plaats van kaarten Als pelgrims zijn wij onderweg dat moes ten wij plotseling er varen door het grote verdriet ons overko men door het heen gaan van mijn lieve man en onze zorgza me vader Jan Hendrik Boiten Langs deze weg be tuigen wij ons harte lijke dank voor uw aanwezigheid in de dienst van Woord en Gebed en voor het meeleven onder vonden. J. Boiten- Hammenga Jan. Margriet, Monique Stedum, januari 1979. Heden heeft de Here, toch nog onverwacht, tot Zich genomen mijn lieve en zorgza me man. onze vader en grootvader Jochem Prins op de leeftijd van 77 jaar. Namens allen: G. M. Prins- Royé Amsterdam, 11 janu ari 1979 „Riekerhof", Johan Jongkindstraat 3 Gelegenheid tot af scheid nemen in het uitvaartcentrum van de Coöperatie PC Ookmeerweg 273, Amsterdam-Osdorp maandag van 1430-15.30 en 18 00-20.00 uur. De crematie zal plaatshebben dins dag 16 januari a.s. te gen 12.Q0 uur in het gemeentelijk crema torium Westgaarde. Ookmeerweg 275. Amsterdam (bereik baar met bus 23). Psalm 139 Dankbaar voor alles wat zij heeft betekend, in getuigenis en voorbeeld, in ons gezin en om ons heen. geven wij met droefheid kennis van het overlijden door een ongeval, op 39-jarige leef tijd, van onze lieve moeder Trudi Meeuwsen-van Damme echtgenote van C. Meeüwsen C. Meeuwsen Jeanine José Conny Ingeborg Middenmeer, 12 januari 1979 Brugstraat 39 De begrafenis vindt plaats op dinsdag 16 janu ari op de algemene begraafplaats te Midden- meer na afloop van de samenkomst in de Geref. kerk te Middenmeer. welke aanvangt om 13.00 uur. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in „De Meerbaak" bij de Geref. kerk. Liever geen bezoek aan huis De Heer ts mijn Herder, mij zal niets ontbreken Psalm 23 Diep bedroefd geven wij u er kennis van dat de Here uit onze familiekring heeft weggenomen na een ongeval onze geliefde schoonzuster en tante Trudi Meeuwsen-van Damme echtgenote van C. Meeuwsen op de leeftijd van 39 jaar Emmeloord: M. Meeuwsen S. Meeuwsen-Heerink Sassenheim: C. van Roon-Meeuwsen W. van Roon Lelystad: M. Meeuwsen S. Meeuwsen-Spriensma Zoeter meer: M. J. A. Bij de Vaate-Meeuwsen P. Bij de Vaate neven en nichten Middenmeer. 12 januari 1979 Chr. Pedagogische Academie REHOBOTH Koningsbergerstraat 9 - UTRECHT. Belangstellenden worden uitgenodigd voor de receptie ter gelegenheid van het als directeur van onze academie op zaterdag 27 januari 1979 van 15.30-17.00 uur in de aula van ons schoolgebouw. Van 1 september 1948 af was hij aan „Reho- both" verbonden, waarvan meer dan 20 jaar als directeur. Namens het bestuur. I. Heeringa, voorz. Mr. C. C. Bosselaar. secr. Op dinsdag 23 januari 1979 zal de Heer H. Kamstra afscheid nemen als direkteur van de Ver eniging voor Prot. Chr. Voortgezet On derwijs te Grootegast e.o. Oud-leerlingen en belangstellenden wor den in de gelegenheid gesteld de af scheidsreceptie bij te wonen in de her berg „In de Groote Gast", Hoofdstraat 59, Grootegast. Aanvang 19.30 uur. Het Bestuur Th. W. Verwoerd Meidoornlaan 3, Lopik 03475-1480 JUWELEN, QOUO •n ZILVER IN- EN VERKOOP H. W. DAMES Kruisstraat 1» TH. 023-320481 Haarlem (bl| de Ridderzaal) begint op deze en de andere advertentie pagina's ELKE OCHTEND OPNIEUW ..Mijn God. U zal ik eeuwig loven, omdat 0 Gij hebt gedaan; 'k verwacht Uw trouwe hulp van boren;! Uw waarheid zal bestaan Uw naam is voor 't oprecht gemoed rail al Uw gunstvolk goed." Psalm 52 7 (oude bcrijmingij Het heeft God behaagd, na een kortstondig! ziekte van ons tot Zich te nemen, mijn geliefdj man, onze lieve vader en grootvader Andries van Woerkom Op de leeftijd van 75 jaar. Zijn leven was een zorgzaam dienen Schiedam: G J. van Woerkom-Vermeulen Uithoorn: A. van Woerkom J. van Woerkom-van Til Schiedam: J. van Woerkom J. C. van Woerkom-Noyons André en Christiaan Hendrik-Ido-Ambacht: M. Linzel-van Woerkom H. Linzel Rob en Hendrik-Jan Schiedam, 11 januari 1979 Parkweg 223 Gelegenheid tot bezoek en condoleance maan dag 15 januari van 14.00 tot 17.00 uur en van cht 19.00 tot 21.00 uur aan het woonhuis. Op dinsdag 16 januari zal er om 13.30 uur in de Magnalia Dei Kerk, Alberdastraat 69 te Schie dam een dienst van Woord en Gebed worden t gehouden, waar zal voorgaan de weleerwaarde jijn heer ds. J. Nieuwsma, waarna de teraardebes- telling in het familiegraf zal plaatsvinden om 14.30 uur op de algemene begraafplaats. Laan van Spieringshoek te Schiedam. Geen bloemen Geen toespraken sla Voor de vele blijken van medeleven, die wij v persoonlijk of schriftelijk, mochten ontvangen r overlijden van onze lieve man en vader Jan Voerman willen wij u hartelijk dank zeggen. Namens kinderen en familie: H. W. Voerman-Timmers Overveen, januari 1979. Prins Hendriklaan 164. lede - ope i dit ro Reünie Marnix Gymnasium Willen allen, die van plan zijn de reünie op januari a.s. in De Doelen te bezoeken en ziel nog niet opgegeven hebben, dit, i.v.m. het tijdü toezenden van toegangsbewijs met consump tiebonnen, ONVERWIJLD doen vóór 18 januari aan mevrouw A. van Solinge-van Lange, Water cirkel 312, Amstelveen. Tel. 020-451950. Het reünisten-comiti MOL ignp c nni le >nn eei Winkelen begint op de advertentie pagina's van Ui >oi r ers men gro< /et tits ich Ion pbi t. ens ou pra da hij Md CHR. HAVO NIJMEGEN Afdeling: (vierde en vijfde klas hoger algemeen voortgezet onderwijs), k j gr: Tot de vierde klas kunnen worden toegelaten bezitters van het Mavo-diploma en zij, die worden bevorderd tot de vierde klas van herp Havo of VWO. Het Havo-diploma dat na twee jaar behaald kan worden geeft toegant tot alle vormen van hoger beroepsonderwijs (pedagogische akademie, sociale akademie, h.t.s., hogere land- en tuinbouwschool, etc.) in Inlichtingen bij de adj. directeur, A. Lubbers, Ubbergseveldweg 101. tel 080-222270. Aanmelden vóór 1 maart 1979. Aanmeldingsformulier kan worder aangevraagd bij de administratie. Aanvragen voor plaatsing worden ook al voor 1 maart in behandelinc genomen. - Op dinsdag 30 januari a.s. om 19.30 uur wordt in het schoolgebouw voor belangstellenden voorlichting over de Havo-opleiding gegeven. Tot de opleiding voor onderwijzer(es) kunnen worden toegelaten, zij, die in het bezit zijn van het einddiploma havo, gymnasium, atheneum, kleuterleidster of daarmee gelijkgestelde diploma's. Inlichtingen bij de directeur, drs. C. den Duik, Ubbergseveldweg 101, r 1 Nijmegen, tel. 080-222270. Aanmeldingen vóór 1 maart 1979. olj Informatie-brochure en aanmeldingsformulier kunnen worden aange vraagd bij de administratie. Op dinsdag 23 januari a.s. om 19.30 uur zal in het gebouw van de akademie een voorlichtingsbijeenkomst over de onderwijzersopleidin< ne* worden gehouden. ep re: In de maand februari is er gelegenheid om. na overleg met deBt€ administratie, één dag deel te nemen aan de activiteiten van een klas. m isc E ïu (er et st »er

Nieuwe Leidsche Courant | 1979 | | pagina 8