een verpleegkundige als afdelingshoofd een verpleegkundige als wnd.afdelingshoofd Management voor ziekenhuizen en instellingen V cVK I den ooiman ervaren bezigheidstherapeut(e) Trouw diaconessenhuis arnhem Ver. >sendael Vraag inlichtingen met de coupon. Instituut voor Bedrijfswetenschappen Wie bij het I.B.W studeert, studeert praktijk SJ E SERVICE- FLAT "DE STATENHOF" verpleegkundige bejaardenhelpster f- eerste fysiotherapeut h iae-A ELKE ZATERDAG IN te OPERATIE VERPLEEGKUNDIGE OF ASSISTENT(E) eemeroord HOOFD OPLEIDING protestants christelijk streekziekenhuis bennekom leerling-verpleegkundigen ZATERDAG 13 JANUARI 1979 zoeken wij voor 2 van onze afdelingen somatisch zieken: en Van beiden verwachten we het diploma A of A B, leidinggevende ervaring en belangstelling voor werken in een sfeer waarin de kwaliteit van de verpleging even belangrijk is als de relatie patiënt- verpleegkundige. Ons verpleeghuis telt 204 plaatsen voor somatische patiënten, verdeeld over 6 afdelingen. Het huis wordt uitgebreid met een nieuwe vleugel voor 80 psycho geriatrische patiënten en een dagbehande lingscentrum voor 16 patiënten. Bovendien wordt binnenkort een dagbehandelingscentrum voor 20 somatische patiënten in gebruik genomen. Belangstellenden kunnen voor alle inlichtingen kontakt opnemen met de heer P. F. J. Oostelbos, hoofd verpleging, telefoon (030) 61 3844. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de direktie van verpleeghuis Rosendael, Indusdreef 5, 3564 GV Utrecht. 'n huis van de Stichting KABU Ontwikkel uw leidinggevende capaciteiten bij het IBW. Doe actief mee aan de praktijkgerichte cursus: Leiding geven aan mensen is een vak. Net als verpièging en verzorging. Een vak dat u tot in alle praktijknuances kunt leren bij het IBW. Hoe motiveert u mede werkers? Bóe lost u pro blemen op? Hoe komt u tot een verantwoorde besluit vorming? Hoe communiceert u die besluiten? Mensen uit de managementpraktijk leren het u. Boeiend en meteen toepasbaar. Het lesprogramma bestaat uit: doeltreffend leidinggeven motiveren werken in groepen personeelsbeleid organiseren communicatie creativiteit moderne besluitvorming doelmatig beheer De mondelinge opleiding bestaat uit totaal 48 bijeen komsten, gespreid over 24 maanden. Deze worden gehouden in alle belangrijke bevolkingscentra van ons land. U kunt nu inschrijven voor januari 1979. I.B.W. cursusplaatsen zijn: Alkmaar, Amster - dam, Arnhem, Den Bosch, Breda, Eindhoven, Groningen, Den Haag, Heerlen, Hengelo, LeidenRotterdam, Utrechten Zwolle. Graag ontvang ik geheel vrijblijvend de studiegids M.I. I NAAM: S1! ADRES:. Ponbus 43 3720 AA Bilthoven Tel 030-780044 Si jj| WOONPU:. I opsturen in een open envelop zonder posuegel aan c£ I I.B.W. - Antwoordnummer 93 - 3720 VB Bilthoven i Bachstraat 590 2324 H E Lelden. Tel. 071 -763405 Gevraagd: voor part time diensten een om in service-flat te Leiden, afwisselend met de inwonende verpleegster, de alarmbewaking te bezetten, t.w. van 17 tot 8 uur en in de weekenden. Dus 10 avonden-annex-nachten en 2 weekeinden in de maand. Bovendien enkele uren lichte verpleging overdag. Ter beschikking staat een aantrekkelijke twee kamer-flat, parterre, met keuken, badkamer en toilet, licht en verwarming plus één warme maaltijd per dag. De uren alarmbewaking worden in de eigen flat en 's 's nachts slapende doorgebracht. TROUW/KWARTET - - iTE Wegens vertrek door promotie van de huidige functionaris hebben wij een vacature voor een die bij gebleken geschiktheid kan worden bevorderd tot waarnemend hoofd van de afdeling FYSISCHE THERAPIE. Ons centrum heeft 273 bedden, waarvan 135 voor somatisch zieken en 138 voor geestelijk gestoorde beiaarden, alsmede een afdeling voor dagbehandeling. Een naburig verpleeghuis met 54 bedden is ook aan onze zorg toevertrouwd. Salaris volgens richtlijnen CAO-Ziekenhuiswezen. geen weekenddiensten e welvaartsvast pensioen e hulpverlening bij huisvesting inlichtingen bij het hoofd van de afdeling FYSISCHE THERAPIE, de heer A.J. Nijhof of bij de heer A. van Vliet, geneesheer directeur, aan wie u ook uw sollicitatie kunt richten. Het adres is Groot Hagen 6, Postbus 9002, 7000 GB Doetinchem en het telefoonnummer (08340) 2.65.41 hervormde stichting reactiveringscentrum en verpleeghuis Doetinchem US' ho nst •t c di ilan aag ii ti st. kk 11. ntt Het 'C.V.H.', een verpleeg- en reactiveringscentrum voor 140 somatisch zieken, vraagt voor haar modern geoutilleerde aktiviteitentherapie een Voor deze funktie is vereist: opleiding bezigheidstherapie met leid(st)ersaantekening, M.B.O.-A.T. Hij/zij zal bereid moeten zijn in teamverband mee te werken aan een gevarieerd weekprogramma. Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door mevrouw R.H. van Renswouw, hoofd aktiviteitentherapie, tel. (035) 1 06 32, toestel 136. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de geneesheer-direkteur, Paulus van Loolaan 21, Postbus 10017, 1201 DA Hilversum. CHRISTELIJK VERPLEEGTEHUIS HILVERSUM instituut voor verpleging en reactivering Voor het verpleeghuis HUIZE "WESTHOFF" te Rijswijk, kon op korte termijn geplaatst worden, een Zij of hij zal worden aangesteld als waar nemend hoofd van een verpleegafdeling. Terwijl zij/hij tevens zal worden ingeschakeld voor onregelmatige diensten in het gehele huis. Benoeming zal plaats vinden in de rang van verpleegkundige A of le verpleegkundige naar gelang van ervaring en leeftijd. Het verpleeghuis heeft thans 150 bedden voor somatisch zieken. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de Alg. Directeur van de Zuster Eykelenboom Stichting, Julialaantje 38 te Rijswijk. Advertentiemateriaal moet donderdags (te post) In ons bezit zijn. Inlichtingen over deze speciale advertentiepagina's TEL. 020-913456 TOESTEL 794, resp. 783 en 750 4 !r Door toename der werkzaamheden bestaat in onze recent nieuw gebouw de operatie-afdeling mogelijkheid tot plaatsing van een Deze zeer moderne afdeling bestaat uit zes operatiekamers, waar alle normale snijdende specialismen worden uitgeoefend. Voor belangstellenden bestaat de mogelijkheid van een oriëntatiebezoek om onze nieuwe atdeling te bekijken of om telefonisch inlichtingen te verkrijgen over de funktie. Hiervoor kan kontakt worden opgenomen met de heer J. A. H. Starken- burg, hoofd O.K.. tel. 085-430800, toestel 420, ol met de heer W. Ramaker, hoofd Personeelszaken, toestel 366. U Sollicitaties kunt u richten aan de afdeling personeelszaken, G.A. van Nispenstraat 37 - 6814 JA Arnhem Irij nederiands hervormd centrum voor geestelijk gehandicapten In ons centrum, gelegen op de rand van het Gooi, leven 450 mensen van diverse leeftijden en niveau's. Wij proberen hen een plezierige leefsfeer en een goede verzorging te bieden. Voor hun begeleiding en verzorging leiden wij ca. 150 jonge mensen op tot Z-verpleegkundige. Daar het hoofd opleiding elders een funktie heeft aanvaard, zoeken wij kontakt met kandidaten voor de funktie De gedachten gaan uit naar een vrouw of man, leeftijd tot ca. 45 jaar, in het bezit van het diploma MO pedagogiek, hogere opleiding didaktiek, een ziekenverplegingsdiploma met de docentenopleiding, of een met deze opleidingen te vergelijken opleidingsniveau. Onderwijservaring is noodzakelijk, ervaring met het werk in de zwakzinnigenzorg is dringend gewenst. Aanstelling vindt plaats in de rang hoofdverpleegkundige. Haar/zijn taak zal bestaan uit: de organisatie van de opleiding koördinatie van de verschillende vakgebieden het begeleiden van leerlingen meewerken aan de integratie van praktijk en opleiding en het geven van lessen op het eigen vakgebied. Voor inlichtingen kunt u kontakt opnemen met de tijdelijke koördinator opleiding de heer F.J.M. Theunissen (toestel 627). Schriftelijke sollicitaties te richten aan de stafmedewerker personeel, drs. H. Kars. eemeroord Zandheuvelweg 4, Baarn, telefoon 035-852741 Het Streekziekenhuis is een middelgroot algemeen ziekenhuis met een psychiatrische afdeling, waar plaats is voor 45 patiënten. Voor de opleiding tot psychiatrisch verpleegkundige (ziekenverpleging B), welke 1 maart begint, hebben wij nog plaatsingsmogelijkheid voor (1e jaars) De opleiding wordt gegeven in samenwerking met het psychiatrisch ziekenhuis „Wolfheze", waar ook een deel van de stage wordt doorgebracht- Belangstellenden moeten minimaal MAVO-4 of een hieraan gelijkwaardige opleiding hebben genoten Kandidaten met een HAVOA/WO-opleiding genieten de voorkeur Leeftijd: Tenminste 17 jaar en 7 maanden en liefst niet ouder dan 20 jaar Van belangstellenden wordt verwacht dat zij een christelijke levensovertuiging hebben. Inlichtingen worden gaarne verstrekt door Zr. K. Pronk, algemeen hoofd verpleegkundige, tel. 08389-9101 Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan de afdeling personeelszaken. Prot. Chr. Streekziekenhuis, Edeseweg 118 te 6721 KC Bennekom.

Nieuwe Leidsche Courant | 1979 | | pagina 30