chef boekhouding vrije universiteit administratief medewerk(st)er afdelings-sekretaresse administratief medewerk(st)er ERVAREN ADMINISTRATEUR TYPISTE AMANUENSIS CONCIERGE Jonge vrouw met contactuele kwaliteiten vrouwelllke kantoorbediende magazllnbedlende en magazijnbediende ZATERDAG 13 JANUARI 1979 TROUW/KWARTETUf CLIMAX MOLYBDENUM B V. ROTTERDAM (BOTLEK) is een dochteronderneming van een belangrijke Amerikaanse procesindustrie. In de fabrieken wordt o m. molybdeenoxyde verwerkt voor levering aan diverse takken van industrie, waaronder de staal- en de chemische industrie. Wegens interne promotie is de positie vakant van Deze funktionaris zal. rechtstreeks geplaatst onder de Controller, de supervisie over en de kontróle van de gehele administratie hebben en belast zi|n met de leiding over een vijftal medewerkers(-sters). Er wordt met een volledig geprogrammeerde bureaucomputer gewerkt met behulp waar van maandelijks volledige rapportering naar het Amerikaanse moederbedrijf moet worden gerealiseerd. Gedacht wordt aan een medewerker van om streeks 30 jaar met een opleiding op S.P.D. niveau en met ervaring in een leidinggevende administratieve funktie. Een goede spreek vaardigheid in de Engelse taal is gewenst, mede in verband met de moeder- en zuster maatschappijen). De primaire en secundaire voorwaarden zijn goed te noemen. Eventueel verder gewenste inlichtingen: tele fonisch onder nr. 010 - 771833 toestel 5. uit sluitend op di., wo. en do. van 9 -10 uur. Als de belanghebbende dit wenst, zullen de resultaten van een eventueel psychologisch onderzoek eerst met hem worden besproken. Rapportering aan de opdrachtgever volgt alleen na zijn toestemming. Van de konklu- sie ontvangt hi| een afschrift. Eigenhandig geschreven brieven met uitvoerige gegevens worden onder nummer 1582 ingewacht bij Psychologisch Adviesbureau Dr. J.G.H. Bokslag bv, Nieuwe Binnenweg 474, Rotterdam, tel. (010) 77 18 33 „LICHT EN KRACHT" en „PORT NATAL" Nederlands Hervormd Psychiatrisch Centrum ASSEN Binnen de administratieve sektor van ons Centrum zijn een 3-tal funkties vakant. t.w.: ter assistentie van onze opname bemiddelaar (Vakaturenummer T 79.02) Taak: - Het registreren van de benodigde informatie ten behoeve van het opname bemiddelingswerk. - Het opzetten van een registratie-systeem in overleg met de opname bemiddelaar. - Het bewaken van de telefoon bij afwezigheid van de opname-bemiddelaar en zoveel mogelijk afhandelen van de telefoongesprekken. - Het bijhouden van de agenda. - Het uitvoeren van alle voorkomende type-werkzaamheden. - Het notuleren van een centrale vergadering. Eisen: - Mavo-4 en/of Havo en - MEAO-diploma, sekretariële richting of een sekretaresse-opleiding. - Steno-diploma. - In staat zijn op zelfstandige wijze te werken. - Beschikken over goede kontaktuele eigenschappen. - Leeftijd vanaf 20 jaar. op één van onze paviljoenen (Vakaturenummer T 79.03) Taak: - Het verrichten van diverse administratieve werkzaamheden voor de hoofd verpleegkundige en de afdelingspsychiater. - Het notuleren van afdelingsbesprekingen. - Het notuleren van een centrale vergadering. Eisen: - Mavo-4 en/of Havo en - MEAO-dipioma, sekretariële richting of een sekretaresse-opleiding. - Steno-diploma - in staat zijn op zelfstandige wijze te werken. - Beschikken over goede kontaktuele eigenschappen. - Leeftijd vanaf 20 jaar. Diegene, die ervaring in een soortgelijke funktie heeft, geniet de voorkeur. op de afdeling personeelszaken (Vakaturenummer T 79.04) Taak: - Het in samenwerking met de andere medewerkers op de afdeling, verzorgen van de korrespondentie en overige administratieve werkzaamheden. - Het ontvangen en te woord staan van bezoekers aan de afdeling. - Het eventueel notuleren van vergaderingen. Eisen: - Mavo- en/of Havo-diploma. - MEAO-sekretariéle richting of gelijkwaardig niveau. - Type-diploma - Een sekretaresse-opleiding en ervaring in bovengenoemde werkzaamhe den strekt tot aanbeveling - Bereid om in team-verband te werken - Gedacht wordt aan iemand in de leeftijd tussen 20 en 30 jaar. Met betiekking tot de funkties 1 t/m 3: Arbeidsvoorwaarden Afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring wordt een salaris geboden in één van de administratieve rangen. De CAO-Ziekenhuiswezen is van toepassing. Inlichtingen: Voor funktie 1 Bij dhr Uzer. telefoon 0592q-21777 toestel 2239 Voor funktie 2: Bij dhr Vrieling. toestel 2204 Voor funktie 3: bij dhr. Zebenbergen. toestel 2214 Sollicitaties: Schriftelijke sollicitaties te richten aan het hoofd van de afdeling personeelsza ken. Dennenweg 9 te Assen, onder vermelding van vakaturenummer Deze krant heeft een speciaal telefoonnum mer voor mensen die zin hebben in een abon nement: 020-65 93 88 CHRISTELIJKE TECHNISCHE SCHOOL „NIEUWE VAART" Kanaalstraat 31, 2801 SH GOUDA. Tel.: 01820-16077 Gevraagd per 1 maart 1979 een op onze viermans-administratie in de rang van administratief beambte twee de klas, tweede klas A of EERSTE KLAS. afhankelijk van leeftijd, ervaring en diploma's. Voor de rang tweede klas is minimaal nodig het bezit van MAVO (MULO) diploma (min. leeftijd 22 jaar) en voor tweede klas A en eerste klas boven dien Praktijkdiploma Boekhouden of M.E.A.O.. adm. of comm. richting (min. leeftijd resp. 25 jaar en 28 jaar). Salaris volgens rijksregeling, exclusief verhogingen per 1-1-1979, voor twee de klas min. 1734.—, max. 2401met uitloopmogelijkheid tot 2533,voor tweede klas A min. 1939,—, max. 2665,en voor eerste klas min. 2202,— max. 2941Premie AOW en AWW voor rekening Rijk. Inlichtingen kunnen telefonisch inge wonnen worden bij Dhr. Begeer. Reeds ingezonden sollicitaties blijven van kracht. Brieven van sollicitanten van Prot. Chr. begin selen worden vóór 23 januari a.s. verwacht en dienen gericht te zijn aan de directeur van de school Dhr. M. J. Dijkshoorn. Cebeco-Handelsraad is een onderne ming waarin meer dan 150 aan- en Verkoopcoöperaties voor de Land- en Tuinbouw zijn verenigd. Samen met zijn leden-coöperaties ver zorgt Cebeco-Handelsraad onder meer de levering van grond- en hulpstoffen en apparatuur aan boeren en tuinders. Op een van onze afdelingen van het hoofdkantoor te Rotterdam kan geplaatst worden een Opleiding minimaal MAVO Kennis van steno Ned. en enige administratieve ervaring is gewenst. Leeftijd 20-25 jaar. Schriftelijke sollicitaties gelieve u te richten aan Cebeco- Handelsraad, afd. Personeelszaken, Postbus 182, 3000 AD Rotterdam. CEBECO-HANDELSRAAD I M Nationale coöperatieve aan- en vctfcoopverenieing voor land- en tuinbouw ba. Hé... wacht! Wacht met boeken op grond van die reisgidsen. Want het voordeligste en fijnste programma zit er nog niet bij. Ontdek eerst de kwaliteit van Koopmans' nieuwe reisgids. Die rolt binnen een paar dagen van de pers. Boordevol geselecteerde zomervakanties. Met mooie bestemmingen onde de allerbeste service-garanties. Namen noemen? Shetland, Schotland, Parijs, Londen, Rijnreis, Ierland, of een shoppingweekend in Huil. Overtuig uzelf. Vraag onmiddellijk de brochure aan. Nog even wachten wordt extra beloond.Want uw geduld is Koopmans wel iets waard. Als u met hem op reis gaat krijgt u een leuk cadeautje toe. Doe daarom vandaag nog die coupon op de bus. ^TRAVEL SERVICE BV Antwoordnummer 1248 3000 WB Rotterdam. me S$S> \V- ZOETERMEER Oranje Nassau College Prot. Chr. Scholengemeenschap voor atheneum, havo en mavo, Duneelaan 4 A. Gevraagd: voor gehele weektaak, met be langstelling voor biologie en schei kunde. Tevens gevraagd een Sollicitaties te richten aan de Vereniging der Christelijke School te Zoetermeer. Postbus 5127. Int. bij de rector, H. E. Hagen, tel. 079- 163990 (schooi), tel. 079-215974 (thuis). amsterdam De Psychologische afdeling van de Valerlusklinlek zoekt een Het secretariaat van de Universiteitsraad zoekt wegens uitbreiding een psychologisch/test-assistente stafmedewerker (m/v) (vacaturenummer 235-3018) De werkzaamheden bestaan onder meer uit het mondeling en schriftelijk afnemen van psychologische tests van psychiatrische en neurologische patiënten het uitwerken van dit materiaal. Functle-elsen: in het bezit van het NIP-diploma psychologisch test-assistente, of bereid de opleiding daartoe te volgen; een middelbare schoolopleiding of daarmee gelijkgesteld diploma, leeftijd niet jonger dan 20 jaar. Nadere Informatie wordt gaarne verstrekt door drs. P.J. van den Berg. tel, 020 - 78 87 88. De hoofdafdeling Medische Bibliotheek zoekt voor spoedige indiensttreding een medewerker financieel beheer (m/v) (vacaturenummer 070-3078) Taak: het behandelen van de rekeningen administratie het controleren en vervaardigen van financiële overzichten het opstellen van conceptbegrotingen. Functie-eisen: HAVO-, dan wel MAVO P r> boefc houden, of MEAO-niveau. Li - voorkeur niet ouder dan 30 jaar. N .rirrmatiewordtgaarneverstrektdoordeheer C der Meuten, tel. 020 - 548 33 48. (vacaturenummer 011 -3088) Deze functionaris zal, in nader overleg met zijn stafcollega's, worden belast met de zorg voor het goed functioneren van een aantal raadscommissies, waaronder de begrotingscommissie en de commissie planning. Voor deze verantwoordelijke functie op een bureau met 8 medewerk(st)ers denken wij aan een jong academicus, bij voorkeur econoom of jurist, of een HEAO-er, met een goed inzicht en zo mogelijk ervaring in bestuurswerk. Van kandidaten wordt verwacht dat zij beschikken over een kritisch-analytische geest en in staat zijn zich overeenkomstig uit te drukken, rhet name in geschrifte Voorts dienen gegadigden voor een juiste vervulling van hun taak zowel zelfstandig alsook in teamverband activerend te kunnen optreden. Nadere informatie wordt gaarne verstrekt door de secretaris, Mr. J.W. Mekking, tel. 020 - 548 43 78. Instemming met de doelstelling van de Vrije Universiteit als christelijke instelling wordt verwacht. Schriftelijke sollicitaties, onder vermelding van het betreffende vacaturenummer te richten aan de dienst Personeelszaken, postbus 7161.1007 MC Amsterdam. De Vrije Universiteit is gelegen aan de De Boelelaan 1105, Amsterdam-Buitenveldert. m Randstad Uitzendbureau helpt het bedrijfsleven o.a. aan tijdelijk personeel in de administratieve sector en omgekeerd helpt Randstad tijdelijk beschikbaar personeel in deze sector aan een tijdelijke baan. Het contact tussen aanvrager en sollicitant komt tot stand d.m.v. een tussenpersoon, die bij Randstad intercedente wordt genoemd. Voor onze vestigingen in Amsterdam en Amstelveen zoeken wij zo'n tussenpersoon. Iemand die ervoor zorgt dat de juiste mensen op de juiste plaatsen komen. Een boeiende taak, die het nodige aan tact, mensenkennis en zakelijke feeling vraagt. Dat zo iemand een middelbare opleiding en enige ervaring moet hebben spreekt vanzelf. Een leeftijd van 21-24 jaar is het meest geschikt. De medewerkster aan wie wij denken, moet in staat zijn zelf standig haar administratie te voeren. Organiseren en improvi seren zijn haar sterke kanten. Zij kan rekenen op een gerichte opleiding, een goed salaris, 8% vacantiegeld, gratificatie en studiekostenvergoeding. Randstad nodigt geïnteresseer den uit tot sollicitatie. Bij voorkeur schriftelijk, met zo volledig mogelijke vermelding van perso nalia, opleiding en ervaring en onder bijsluiting van een pasfoto. N.V. Randstad Uitzendbureau, t.a.v. de heer W. van Gelderen, Willemsparkweg 135, 1071 GW AMSTERDAM. Telefoon 020 - 73 76 66. R. NOLLE groothandel In levensmiddelen en gedlstelleerd vraagt met rijbewijs B-E. Aanmelden: De Savornin Lohmanweg 19-29, Dordrecht, ai Telefoon 078 - 17.00.88. (fle t

Nieuwe Leidsche Courant | 1979 | | pagina 18