Rabobank Q ressortleid(st)er mura ervaren operator 16 assurantie- en financieringsadviseur DISTRICTS BESTUURDER chef boekhouding medewerker(ster) adjunct-accountant 1e klasse Westland/Utrecht Hypotheekbank Gasbedrijf-CAI Bussum Rabobank Nijkerk HET FONDS VOOR EPILEPSIEBESTRIJDING "DE MACHT VAN HET KLEINE" een hoofd informatieverwerking. Het CHRISTELIJK NATIONAAL VAKVERBOND ■-f ZATERDAG 13 JANUARI 1979 TROUW/KWARTET 1fr Ons bedrijf verzorgt de gaslevering aan ca. 22.000 verbruikers en voert het over de Centrale Antenne Inrichting Bussum. Wij zoeken een Wij verwachten van de aan te stellen funktionaris dat hij of zij zelfstandig (uiteraard met enige assistenten) de boekhoudingen van de gasbedrijven Bussum en Muiden en de NV Centrale Antenne Inrichting Bussum voert, de begrotingen en de jaarverslagen samenstelt en leiding geeft aan defakturencontrole en de secretariaatswerkzaamheden. Wij denken aan een jonge, energieke kracht met middelbare schoolopleiding en het diploma HEAO of SPD. Ervaring in een soortgelijke funktie wordt op prijs gesteld. Aanstelling kan plaatsvinden in de rang commies a of hoofdcommies (salaris van f2.941 ,- tot f3.874,-). Alle gemeentelijke rechtspositieregelingen zijn van toepassing. Schriftelijke sollicitaties graag zo spoedig mogelijk richten aan: de direkteur van Gasbedrijf-CAI Bussum. Postbus 55. 1400 AB Bussum. De opleiding tot bij de rljksaccountantsdienst studeren met een salaris De rijksoverheid biedt de mogelijkheid om opgeleid te worden tot adjunct-accountant 1e klasse bij de rijksaccountantsdienst. Deze dienst vormt een onderdeel van de rijksbelastingdienst. De opleiding wordt, voor wat het theore tische gedeelte betreft, mede verzorgd door het Nederlands Instituut van Register accountants (NIvRA). Daarnaast krijgen de studenten praktische vorming. Gedurende het eerste deel van hun studie (ongeveer 3 jaar) ontvangen zij een salaris dat thans f 1311,- per maand bedraagt. Voor 20-jarigen en ouderen gelden i.v.m. het minimum (jeugd)loon hogere bedragen. Bij de benoeming in ambtelijke dienst (bij de aanvang van het vierde studiejaar) wordt dit salaris aanzienlijk verhoogd, terwijl kort daarna bij de benoeming tot adjunct accountant (In het algemeen in december van het vierde studiejaar) een verdere verhoging volgt. Het maximum salaris van adjunct-accountant bedraagt thans f 4335,- per maand. Twee jaar na de benoeming tot adjunct accountant kan men bevorderd worden tot adjunct-accountant 1e klasse bij de rijks-accountantsdienst. Het maximum salaris van deze rang is op dit moment f 5103.- per maand. Aan de hogere rangen zijn thans de volgende maximum-salarissen verbonden: accountant f 6487,-, hoofd- accountant-titulair f 7075.-, hoofdaccountant f 7719.- per maand. De genoemde salaris bedragen zijn gebaseerd op de eind 1978 geldende salarisschalen. De bedragen zijn exclusief 8% vakantie-uitkering. Om voor de opleiding in aanmerking te komen dient u in het bezit te zijn - of in 1979 hopen te komen - van het einddiploma gymnasium, atheneum, heao of hbs. Voorts dient u op 1 september 1979 niet ouder te zijn dan 24 jaar (in geval van reeds vervulde militaire dienst wordt deze grens op 26 jaar gesteld). Over de opleiding en de functie van adjunct-accountant is een brochure ver schenen. In de brochure is een formulier opgenomen dat bij aanmelding moet worden gebruikt. Belangstellenden kunnen - uiteraard geheel vrijblijvend - de brochure schriftelijk of telefonisch aanvragen bij het Ministerie van Financiën, Bureau uitvoering vorming en opleiding van de Directie Pfersoneel van de belastingdienst, Postbus 202012500 EE 's-Gravenhage; telefoon (070) - 76 67 42. Bij schriftelijke aanvragen wordt verzocht het vacature nummer 8-7552/0156 te vermelden (in linkerbovenhoek van brief en enveloppe). De aanvraag van deze brochure moet uiterlijk 22 januari 1979 ontvangen zijn in verband met het op 7 of 14 februari te houden schriftelijke gedeelte van het vergelijkend toelatingsonderzoek. De Rabobank Nijkerk vraagt voor haar buitendienst een Van deze buitendienstmedewerker wordt verwacht dat hij de relaties met onze cliënten op het gebied van verzekeringen en financieringen onderhoudt en verder uitbreidt. Daartoe ontvangt hij alle steun en medewerking vanuit de binnendienst met name op administratief gebied Voor deze functie wordt iemand gezocht met een middelbare opleiding terwijl assurantie-B en NIBE-kredietverlening gewenst is en die gemakkelijk zakelijke contacten kan leggen en onderhouden. Leef tijd 25 - 35 jaar. De functie kent een grote mate van zelfstandigheid en goede ontplooiingsmogelijkheden. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectie procedure. Schriftelijke sollicitaties, voorzien van een recente pasfoto, worden gaarne ontvangen door de directeur van de Rabobank, postbus 44. 3860 AA Nijkerk Met haar vele vestigingen staat de Rabobank-organisatie overal in ons land midden tussen de mensen. Zij behartigt op zeer betrokken wijze alle bankzaken van haar cliënten. Is dus bij uitstek de persoonlijke bank. geld en goede raad Door pensionering ontstaat per 1 augustus 1979 een Vakature voor de funktie van ressortleider voor de provincies Noord-Holland. Utrecht en gedeeltelijk Zuid-Holland van het Fonds voor Epilep- siebestrijding "De Macht van het Kleine". In verband met een inwerkperiode willen wij deze vakature reeds thans vervullen. Het Fonds voor Epilepsiebestrijding brengt geldmiddelen bijeen voor de bestrijding van epilepsie; het geeft op ruime schaal voor lichting. Tot de taak van de ressortleider behoort: het in stand houden en uitbreiden van plaatselijke afdelingen; het voorbereiden van collecten en andere wervingsakties; het geven van voorlichting o.a. door het houden van lezingen. Dit alles onder supervisie van het kantoor te Heemstede, maar met een grote mate van zelfstandigheid. Voor deze funktie zijn vereist. opleiding op MAVO/MULO-niveau, waarbij capaciteiten en eventuele ervaring echter van overwegend belang zijn; leeftijd tot 45 jaar; prot. christelijke levensovertuiging; bezit rijbewijs en rij ervaring; belangstelling voor voorlichting; contactuele eigenschappen. Geboden wordt: een salaris in overeenstemming met het niveau van de funktie; opname in het pensioenfonds P.G.G.M.; arbeidsvoorwaarden volgens de C.A.O. Ziekenhuiswezen. Betrokkene moet bij voorkeur woonachtig zijn in de provincie Noord-Holland of Utrecht of bereid zijn zich daar te vestigen. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selektie- procedure. Telefonische informatie wordt verschaft door Drs. J.N. Loeber, tel. (0230) 33 90 60. toestel 2031. Schriftelijke sollicitaties te richten aan het Hoofd Personeelszaken van het Instituut voor Epilepsiebestrijding, Achterweg 5, 2103 SW Heemstede, onder vermelding van vakaturenummer l/L/TR. is een zelfstandige stichting, met in geheel Nederland ca. 280.000 contribuanten, die echter nauw verbonden is met het Instituut voor Epilepsiebestrijding "Meer en Bosch" - "De Crüquiushoeve". Het kantoor is gevestigd op "Meer en Bosch" in Heemstede. Het Centraal Bureau voor Courantenpubliciteit van de Nederlandse Dagbladpers „Cebuco", de centrale marketing organisatie van de gezamenlijke dagbladen in Nederland, vraagt Een belangrijke taak van het Cebuco ligt in de informatie voorziening aan adverteerders, reclame-adviesbureaus en de dagbladen. Hiertoe wordt gebruik gemaakt van een PDP 11/70 computer, waarop onder RSTS/E wordt gewerkt. Het hoofd van de afdeling informatieverwerking is verant woordelijk voor het beschikbaar maken van belangrijke nieuwe gegevensbestanden en de ontwikkeling en het on derhoud van een zeer gevarieerd pakket applicatieprogram ma's. Al deze programma's worden geschreven in Basic- Plus of Fortran. Daarnaast behoort tot de taken het dagelijks operationeel zijn van het computer-systeem en bijstand aan diegenen, die rechtstreeks via terminals werken. Onze gedachten gaan daarom uit naar kandidaten met: ruime ervaring in het programmeren in tenminste één van beide genoemde programmeertalen, een vooropleiding Atheneum of Gymnasium B. Kandidaten met verder studie en/of ervaring in informatica, statistiek of wiskunde genieten de voorkeur. Belangstellenden worden gaarne uitgenodigd nadere inlichtingen in te winnen bij het huidige hoofd, Rob Piscaer. Tel.: 020-24.23.16, tst 23. Adres: Amstel 224-226, Amsterdam. nederlands instituut van registeraccountants Het Onderwijs- en Examenbureau van het NIVRA, dat do opleiding tot registeraccountant verzorgt, vraagt op korte termijn voor de afdeling EXAMENORGANISATIE een Zijn (haar) taak zal bestaan uit: medewerking bij de mondelinge en schriftelijke exa mens in en buiten Amsterdam; medewerking bij de administratieve en organisatori sche voorbereiding en afwikkeling van de examens. Voor deze functie zijn vereist een goede algemene ontwikkeling, accuratesse en het kunnen werken in *eam- verband. Typevaardigheid wordt op prijs gesteld. Bij aanstelling volgt indeling in een salarisschaal met een maximum van 2.480.-, afhankelijk van opleid'ng, leeftijd en ervaring. In de arbeidsvoorwaarden is begrepen één maandsalaris vakantietoeslag, één maandsalaris decembergratificatie, goede pensioen- en vakantieregeling, halfjaarlijkse salarisindexering. Sollicitaties te richten aan de directie van het NIVRA, Mensinge 2 te Amsterdam-Buitenveldert. Inlichtingen worden verstrekt door de heer Blom of de heer Breij, telefoon 020-440222, toestel 219 of 136. zoekt een met als werkgebied Friesland Zijn taak zal o.m. bestaan uit: het begeleiden en stimuleren van diverse CNV-afdelingen; de vertegenwoordiging van het CNV in plaatselijke en regional^ besturen en commissies; |e) het (bege-)leiden van de vorming van een regionaal beleid, c.qai het assisteren bij deze werkzaamheden. fn Gedacht wordt aan iemand die beschikt over: een goede algemene ontwikkeling op middelbaar niveau, of eeit 5 daarmee vergelijkbaar peil; It inzicht in sociale vraagstukken; kennis van en positieve instelling t.o.v. de christelijke vakbewel ging; inventiviteit en daadkracht. Sollicitanten moeten bereid zijn een psycho-technisch onderzoek t#j] ondergaan. De resultaten daarvan kunnen worden doorgesproken^ met het onderzoeksbureau. Je Als u interesse hebt voor deze dynamische en zelfstandige werkkring)*' solliciteer dan bij het bestuur van het CNV, Ravellaan 1, 3533 Jq® Utrecht. Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij het secretariaat, telefoon®* 030-941041 De Westland/Utrecht Hypotheekbank nv is een dynamisch, sterk groeiend bedrijf, dat zich bezighoudt met hypotheek verstrekking, verkoop van o.a. pandbrieven en pandbrief- biljetten, verzekeringen, projektontwikkeling, leasing en beheer en exploitatie van onroerend goed. Voor het computercentrum zoeken wij een ervaren operator die geheel zelfstandig de operating kan verzorgen, daarbij gebruik makend van multi- programmeringsfaciliteiten. welke het systeem biedt. Wij beschikken over een dubbel Burroughs B 3700 computer- systeem met schijven, banden en online-verbindingen. Onze voorkeur gaat uit naar een kandida(a)t(e) met minimaal een opleiding op MAVO-niveau en enige ervaring, bij voorkeur met Burroughs medium systems. Wij bieden: - een uitstekend salaris - een 13e maand - tantième 8% vakantietoeslag een premievrij pensioen - reiskostenvergoeding goede studiemogelijkheden - shifttoeslag. Uw sollicitatie te richten aan ons adres Sarphatistraat 1. 1017 WS Amsterdam. Voor toezending van een sollicitatieformulier kunt u telefonisch kontakt opnemen met de afdeling Sociale Zaken, telefoon 020 - 26 31 31

Nieuwe Leidsche Courant | 1979 | | pagina 16