ITT hïï MnaoDn geroutineerde typist(e) DE RIJKSUNIVERSITEIT TE LEIDEN vraagt: IttMlOlh groepsleider ziektewet; aaw/ wao Humanistisch Verbond Eindredakteur televisie (m/v) Redakteur/producer televisie (m/v) Eindredakteur radio (m/v) Produktie medewerker radio/televisie (m/v) plaatsvervangend hoofd bedrijfsburo Administratief medewerker(ster) direktie sekretaresse SOPHIA-ZIEKENHUIS ZWOLLE TTT adjunct-inspecteur nederlands instituut van registeraccountants Bedrijfsvereniging voor de Gezondheid/Geestelijke en Maatschappelijke Belangen. ERVAREN BOUWVAKKERS 1 SECRETARESSE a) part-time wetenschap pelijk ambtenaar (m/v) b) part-time bibliotheek medewerker (m/v) ZATfcriUMka la ia TROUW/KWARTET ITËT~t Het Humanistisch Verbond maakt radio- en televisieprogram ma's om de humanistische kijk op mens en wereld voor een groter publiek herkenbaar te maken. Door de verdubbeling van cnze zendtijd per 1 april a.s. gaat onze radio- en televisiedienst uitbreiden. Wij zoeken op korte termijn kontakt met belangstellenden voor de volgende taken. Produktie- en/of regie-ervaring strekt tot aanbeveling. De eindredakteur heeft de dagelijkse verantwoordelijkheid voor de wekelijkse rubriek 'Vijf minuten bedenktijd' en voor de realisatie van zo'n 17 thema programma's per jaar. Een goed interviewer heeft een streepje voor. maar het belangrijkste is een kreatieve inbreng in het gehele programmapakket, naast een vermogen tot gedegen research. In het bijzonder zal de eindredakteur zich - samen met anderen - aktief inzetten t.b.v. het wekelijkse thema-halfuur op zondagochtend. Hij heeft ook de eindredaktie van het wekelijkse magazine, waarvoor een tweede programmaredakteur is aangesteld. Te zien als één persoons-produktiebureau, dat nauw met het sekretariaat samenwerkt. Hoofdtaken: Faciliteitenbeheer en -admini stratie, begrotingsbewaking, verstrekking en archivering van produktie- en programma gegevens. Van belangstellenden voor deze funktie wordt uiteraard venvacht dat zij zich verbonden voelen met onze doelstelling. Ervaring in de omroep is belangrijker dan leeftijd of geslacht. Arbeidsvoorwaarden volgens CAO voor de omroep. Salarisindeling in overleg. Informatie over bovenstaande vakatures kunt u inwinnen bij het hoofd van de RTV-dienst, Casper Vogel 1030 -318145). Sollicitaties gaarne spoedig inzenden aan de direkteur van het Humanistisch Verbond, W.C. Fiege, postbus 114, 3500 AC Utrecht. Machinefabriek G. J. Nljhula B.V. met ca. 200 medewerkers is een vooraanstaande, internationaal georiënteerde onderneming van pompen en siachttechnische installaties en afvalwaterzuiverings installaties Machinefabriek G.J.NIJHUIS B.V. vraagt voor haar afd. pompen een: Zijn taak zal o.m. bestaan uit: het produktierijp maken van de orders voor pompen en projekten. kontrole op de voortgang en sturen van de produktieafdelingen aan de hand van de planning. Het onderhouden van kontakten met afnemers en het bepalen van leverdata. Hiertoe is vereist: Iemand met HTS. nivo werktuigbouwkundige, die beschikt over een ruime ervaring op het gebied van planning en een goede kennis van de verspaningstechniek. Goede kontaktuele eigenschappen Enige kennis van de Engelse en Duitse taal. Organisatorische kwaliteiten. Inventiviteit en flexibiliteit. Leeftijd max. 35 jaar. Hij die hierin geïnteresseerd is en meent aan het bovenstaande te kunnen voldoen, wordt verzocht zijn schriftelijke sollicitatie te richten aan de direktie van Machinefabriek G. J. Nijhuis B.V.. Parallelweg 4.1702 DF Winterswijk Op het secretariaat van de hoofdredaktie van HET PAROOL ontstaat binnenkort een vacature voor Het takenpakket bestaat o.m. uit het voorbereiden en mede-opstellen van de jaarlijkse redaktiebegroting het volgen van de kostenverslaggeving tegen de achtergrond van de goedgekeurde begroting het bewaken van de redaktionele uitgaven het verschaffen van financiële overzichten aan de hoofdredaktie teneinde een effektieve budgetbewaking en -beheer mogelijk te maken het verrichten van andere administratieve taken t.b.v. de redactie. De betrokken funktionahs maakt deel uit van het secretariaat van de hoofdredaktie en is rechtstreeks verantwoordelijk aan de hoofdredaktie Voor deze funktie achten wij een opleiding op middelbaar administratief niveau (b.v. MEAO) evenals ruime ervaring met budgettenngssystemen gewenst Sollicitaties nchten aan Het Parool, afdeling personeelzaken. t.a.t. D van der Windt. Wibautstraat 131. Amsterdam. Het Sophia-Ziekenhuis met een kapaciteit van 610 bedden it een alge meen ziekenhuit met een regionale funktie, waar vrijwel alle specialis men worden uitgeoefend. Voor het direktie-sekretariaat komt per 1 februari a.s. de funktie va- kant van Het sekretariaat verricht werkzaamheden voor het bestuur en de gehele direktie. Deze werkzaamheden bestaan o.a. uit: het opstellen en bespreken van concept-agenda's, het notuleren en maken van verslagen, het bedienen van de telefoon, het maken van afspraken, het ontvan gen van bezoekers, registratie binnenkomende en uitgaande post, het stenografisch opnemen, concipiëren en typen van brieven. Voor deze afwisselende funktie zoeken wij een ervaren sekretaresse die over een goede stilistische vaardigheid beschikt. Een middelbare opleiding en een sekretaresse-opleiding zijn vereist. Salaris, afhankelijk van ervaring, nader overeen te komen. Salarisgrenzen van f 1.691tot f 2.533,- (maximaal). De premie AOW/AWW is voor rekening van het ziekenhuis. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de afdeling Personeelszaken, Dokter van Heesweg 2 te Zwolle, onder vermelding van nr. 7904. Het abonnementenbedrijf van Het Parool is belast met het beheer en het uitbouwen van de betaalde oplage van de krant (abonnementen en losse verkoop) en met de verzorging van de distributie van de krant. Voor de inspectie in AMSTERDAM zoeken wij VOOR EEN DIENSTVERBAND TOT 1 JANUAR11980 een (leeftijd vanaf 23 jaar). Zijn taak zal o.m. bestaan uit: het vervangen bij ziekte, vakantie en andere afwezigheid van de rayonbeheerders en administratieve assistenten. (De A'damse rayonbeheerders zijn o.a. verantwoordelijk voor de distributie van de krant, de incasso van week-abonnementsgelden en de propaganda voor de krant.) de behandeling van bezorg- en andere klachten. het als gevolg van bovenstaande onderhouden van contacten met bezorgers en abonnees. Voor deze functie wordt gedacht aan Iemand met: een opleiding op MAVO-niveau. enige type-ervaring. goede contactuele eigenschappen. Verdere functie-informatie wordt u graag verstrekt door de heer Groenewoud. Tel. 020-914400 toestel 427. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan de personeelaldeling van Het Parool B. V., Wibautstraat 131. Amsterdam, l.a.v. mevr. E. Verwittigen. zoekt voor haar secretariaat een (minimaal HAVO-niveau) Van haar/hem wordt verwacht een goede beheersing van de Nederlandse taal en enige kennis van de Engelse taal) goede contactuele eigenschappen. De werkzaamheden worden in onderling overleg door de cheffin van de typekamer geregeld en gecoördineerd. Zij omvatten o.m.: het typen van verslagen en correspondentie (vanal concept): net collationeren van het getypte: dossiervoering en verzending van de stukken (2* per week) de aan te stellen functionaris kan in voorkomende gevallen voor de waarneming van de cheffin worden aangewezen. Salariëring voor deze functie geschiedt volgens de verorde ning arbeidsvoorwaarden personeel NIVRA, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring tot maximaal f 2480,- per maand. In de arbeidsvoorwaarden is begrepen één maandsalaris vakantietoeslag, één maandsalaris decembergratificatie. goede pensioen- en vakantieregeling, halfjaarlijkse salarisin dexering. Sollicitaties te richten aan de directie van het NIVRA. Mensinge 2 te Amsterdam-Buitenveldert. Inlichtingen wor den verstrekt door mej. v.d Berg of de heer Breii, telefoon 020-440222. toestel 146 of 136 (uitvoeringsorgaan sociale verzekering) IJtrechtseweg 30-32, 3704 HD Zeist Ons bedrijf verzorgt voor werknemers in dienst van de aangesloten groeperingen en instellingen de uitkeringen en voorzieningen ingevolge de AA W/ WA O, WW en ZW. Naast het modern ingerichte hoofdkantoor te Zeist, heeft onze bedrijfsvereni ging 11 over het land verspreide rayonkantoren (totaal circa 1200 medewerkers). Bij onze bedrijfsvereniging zijn ongeveer 40.000 werkgevers aangesloten. Het aantal verzekerde werknemers bedraagt ca. 700.000. Voor onze rayonkantoren te Amsterdam, Den Haag, Haarlem en Rotterdam hopen wij op korte termijn in kontakt te treden met mannelijke of vrouwelijke kandidaten tussen 25 en 45 jaar voor de funktie van De nieuwe medewerk!stier is verantwoordelijk voor het funktioneren van 6-10 medewerklstlers. Hij/zij zal regelmatig kontakt onderhouden met werkgevers, diverse instanties en medewerkers van binnen- en buitendienst. I P r d ii f Funktie-eisen: Voor het vervullen van deze funktie denken wij aan kandidaten met goede leidinggevende kwaliteiten, opleiding op middelbaar niveau, ervaring in de uitvoering van de Sociale Verzekering, diploma Sociale Verzekering of hier voor studerend. Kandidaten dienen in de omgeving van een der rayonkanto ren woonachtig te zijn. Een psychologisch onderzoek maakt deel uit van de selektie-procedure. Wij bieden: naast goede sekundaire arbeidsvoor waarden, een salaris - afhankelijk van leeftijd en ervaring - tot maximaal f 2.945,- bruto per maand. Interesse? Belangstellenden voor deze funktie verzoeken wij hun schriftelijke sollici tatie te richten aan de personeelsdienst BVG, postbus 276, 3700 EA Zeist. Volgt het voorbeeld van de president van Israel en toont belangstelling voor de christelijke zetting Nes Ammim in Israel. Giften ineens of opgave als begunstiger zijn welkom aan onderstaand adres van ons bureau. Ons postgironr. is 55556 en onze bankrekening 45.66.58.572 Onze nederzetting heeft ook dringend behoefte aan 't Is fijn werken met een enthousiaste groep jonge mensen, die het doel van Nes Ammim nastreven. Als u daarvoor ook belangstelling hebt, wend u dan tot de heer J. de Boer bij het Bureau van de Stichting Nes Ammim Nederland, v. Lynden v. Sandenburg- laan 43, 3571 BB Utrecht, tel. 030-716773. Organisatie van Fabrikanten va Grafische Eindprodukten FGE Vondelstraat 172, Amsterdam t De FGE is een kleine, actieve werkge versorganisatie in de grafische indus-f( trie. L Omdat een van onze collega's de FGE' gaat verlaten, zoeken wij een Voor bijvoorbeeld 4 dagen in de weekj die zich onmisbaar weet te maken» door de manier waarop ze de corres-i pondentie van het hoofd van de eco-r nomische afdeling verwerkt, zijn af-i spraken regelt, zijn telefoontjes be handelt en zijn vergaderingen ver-j slaat. Belangstellenden kunnen contact opnemeni met mw. J. M. A. Beening (020-161761). Universiteitsbibliotheek (20 uur per week) voor het vakgebied THEOLOGIE vakjir. 8-43210156 Taak: voorbereiding van de aanschaf van weten schappelijke literatuur op het gebied van de godgeleerdheid; classificeren van deze literatuur binnen de hoofdrubriek Theologie en Religie van de systematische catalogus zomede het bijhouden van het desbetreffende classificatie systeem; voeren van het beheer van de Studie zaal Theologie; verlenen van medewerking aan de titelbeschrijving t.b.v. de alfabetische cata logus; verstrekken van bibliografische inlich tingen. Van gegadigden wordt verwacht dat zij het doctoraal examen godgeleerdheid met goed gevolg hebben afgelegd. Bibliotheekervaring en -opleiding strekken tot aanbeveling. Benoeming zal geschieden in het rangenstelsel voor wetenschappelijke ambtenaren. Ook zij die meer dan 20 (tot maximaal 40) uur per week willen werken worden uitgenodigd te solliciteren, onder opgave van het aantal uren. Gegadigden dienen er alsdan rekening mee te houden, dat zij in geval van benoeming ook met andere, nader te bespreken taken dan de hier boven genoemde zullen worden belast. (20 uur per week) vak.nr. 8-43310156 Taak: verlenen van assistentie aan de vak referent-studiezaalbeheerder Theologie bij de voorbereiding van de aanschaf, de classificatie en de catalogisering van boeken en tijdschriften; verstrekken van inlichtingen aan bezoekers betreffende het raadplegen van de studiezaal collecties; houden van toezicht op de studiezaal Theologie. Vereist: VWO- of HAVO-opleiding; bibliotheek ervaring en/of -opleiding (BDA of GO). Salaris: maximaal 2.665,bruto per maand. Schriftelijke sollicitaties worden Ingewacht bl) het Algemeen Secretariaat van de Dienst Personele en Welzijnszaken der Rijksuniversiteit, Stationsweg 46 te 2312 AV Lelden, onder vermelding van het vaketurenummer op brief en envelop.

Nieuwe Leidsche Courant | 1979 | | pagina 14