ri EC X ëm hunkemöller FAMILIEBERICHTEN RUSSEN PANTY'S SOFT BEHA'S PANTY- KORSELETf ÏACHTHEMDEL DONDERDAG 11 JANUARI 1979 i houw/kwartet P 10 - RH{ kunnen van maandag lot en mei vri|dag lelelo- msch van 9 00-19 30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456 Op zondagavond is dit alleen mogeli]k van 16 00-20 00 uur. De Heere nam op Zijn tijd tot Zich in Zijn Heerlijkheid onze lieve man, vader en groot vader Adriaan Jan de Jager in de gezegende ouderdom van 84 jaar. Wij zijn bedroefd, maar bovenal ook dankbaar voor wat God ons in hem heeft geschonken. „Tc Zal dan gedurig bij U zijn, In al mijn noden, angst en pijn." Nieuwdorp: F. de Jager-de Jager Vrouwenpolder: G. de Jager P. de Jager-Melis Nieuwdorp: J. de Jager B U. de Jager-de Looff Amsterdam: A. de Jager Busselton (W-Australië): F. Rozendaal-de Jager D. Rozendaal Vriezenveen: J. A. de Jager M. de Jager-Goetheer Arnhem: J. Bisschop-de Jager C. B. Bisschop Lelystad A. J. de Jager C. J. de Jager-Quist Arnemuiden: J. C. Quist-de Jager G. B. Quist Oldenzaal: W. van Hoeve-de Jager F. van Hoeve Randwijk: W. de Jager J. A. de Jager-Tellier Gilze (N -Br.): M. de Jager N. de Jager-v.d. Berg en kleinkinderen. 4455 RW Nieuwdorp, 10 januari 1979 Kasteelweg 2. De overledene ligt opgebaard in de rouwka mer van ziekenhuis „De Bevelanden-Noord" (Bergzicht) te Goes. Bezoek aldaar vrijdag 12 januari van 15.00- 15 30 uur. De begrafenis zal D.V. plaatsvinden op zater dag 13 januari a.s. op de bijzondere begraaf plaats te Nieuwdorp om 13.00 uur. Vooraf wordt een dienst van Woord en Gebed gehouden in de Geref. Kerk aanvang 12.00 uur welke geleid zal worden door de weleerwaarde heer Ds. P. Hekstra. Gelegenheid tot condoleren van 11.45-12.00 uur in de kerk. Ik zal bestendig bij U zijn Gij hebt mijn rechterhand gevat: Gij zult mij leiden door Uw raad, en daarna mij in heerlijkheid opnemen Psalm 73:23 en 24. In Jezus ontslapen na een langdurig en moedig gedragen lijden mijn innig geliefde vrouw, onze lieve moeder en oma Janna Dina Keim-Hirdes op de leeftijd van 58 jaar. J. C. Keim Rijswijk (Z.H.): Tineke van der Wolf-Keim Marien van der Wolf Irene Rozenburg (Z.H.): Sari van Rijnswou-Keim Wim van Rijnswou Daan Leiden: Marijke Keim Sietze Dijkstra Leiden, 10 januari 1979 Beethovenlaan 110 2324 EP Leiden (Thuis geen bezoek, geen bloemen). De rouwdienst zal gehouden worden zaterdag 13 januari a.s. m de Bevrijdingskerk. A. Bruunstraat 3. te Leiden (ZW). aanvang 10.30 uur. Hierna is gelegenheid tot condoleren. De teraardebestelling zal plaatsvinden te 12.00 uur op de algemene begraafplaats „Rhijnhof". De Here nam op Zijn tijd tot Zich onze lieve moeder, groot- en overgrootmoeder Alike van der Woude, geb. Kooistra op de leeftijd van 88 jaar. Sinds 24 oktober 1959 weduwe van Hendrik van der Woude Psalm 42:5 (oude ber.) Groningen: J. Heis-van der Woude W Heis Lauwerzijl: J. van der Woude H. van der Woude-Dijkstra Groningen: Z. van der Woude Haren: Tj. van der Woude M. C. van der Woude-Vrieling Kleinkinderen en achterkleinkind Groningen. 10 januari 1979 Mozartstraat 41 Geen bezoek. Geen bloemen De teraardebestelling zal plaatsvinden op maandag 15 januari a s op de begraafplaats ..Selwerderhof' te Groningen. Vooraf is er een dienst van woord en gebed, welke zal worden gehouden om 11.00 uur in de aula van de begraafplaats Gelegenheid tot condoleren na afloop van de plechtigheid in de koffiekamer op de begraaf plaats. ..God heeft ons geen kalme reis beloofd maar wel een behouden aankomst". In Zijn ondoorgrondelijke wijsheid nam God op Zijn tijd maar voor ons geheel onverwachts tot Zich Zijn kind, mijn geliefde man, onze lieve vader en opa Jan Katerberg op de leeftijd van 63 jaar Dwingeloo, 9 januari 1979 Batingheweg 14 Dwingeloo: H. Katerberg-Koers Apeldoorn: T. Katerberg F. A. Katerberg-Jansen Edwin Richard Nathalie Assen: J. Katerberg G. J. Katerberg-Schutten Jan Alexander Emmen: T. A. Veltman-Katerberg J. Veltman De begrafenis zal plaatsvinden op zaterdag 13 januari om 13.30 uur vanuit de Geref. Kerk te Dwingeloo. Zij die de overledene de laatste eer willen bewijzen worden verzocht om 12.30 uur aan wezig te zijn. Aanvang rouwdienst 13.00 uur. Gelegenheid tot condoleren na de teraardebe stelling in „De Vogelsangh" te Dwingeloo. Geen bloemen Hun is de prijs, de lauwerkrans, de kroon, toch zijn wij één, zij zingend voor de troon, wij in de wereld, wach tend op Gods Zoon. Halleluja, halleluja. Op Gods tijd maar voor ons onverwachts heeft God tot zich genomen onze Geliefde Zoon, Broer, Zwager en Oom. Jan Katerberg Geliefde echtgenoot van H. Koers op de leeftijd van 63 jaar Dwingeloo: Th. Katerberg A. Katerberg-Schoemaker Grijpskerk: G. Katerberg C. Katerberg-Sol Dwingeloo: J. Reiber-Katerberg J. Reiber Mont Vernon U.S.A.: T. Doesburg-Katerberg Bellen: J. Katerberg S. Katerberg-v.d.Laan Bedum: J. Katerberg R. Katerberg-de Weerd Grootegast: Z. Katerberg B. Katerberg-Ubels Neven en nichten Dwingeloo 9 Januari 1979 „Hetzij wij dan leven, hetzij wij sterven, wij zijn des Heren" Rom. 14:8 b Op Zijn tijd voor ons geheel onverwacht nam de Here tot Zich onze zwager Jan Katerberg op de leeftijd van 63 jaar Smilde: K. Koers L. Koers-Kramer L. Koers J. Koers-Eggink J. Koers J Koers-Koens Leeuwarden: Joh. Koers G. Koers-Bruursema Dwingeloo, 9 januari 1979. Zeer onverwacht nam God uit onze familie kring weg onze geliefde neef Jan Katerberg in de leeftijd van bijna 64 jaar Dwingeloo, 9 jan. 1979. God sterke de bedroefden, zijn vrouw Harmke en de kinderen, zijn vader en moeder en de verdere familie. Grootegast, De Gast 4: G. Oosterhof-Schoemaker Hoenderloo. Middenweg 9: J. M. S. Schoemaker-Ziermans Canada. Brantsford: K. van der Laan „Zie ik maak alle dingen nieuui" Op. 21:5» Na een dapper gedragen lijden is rustig inge slapen onze lieve zus en tante Jantina de Graaf geb. 8-2-1916 M. Boor-de Graaf K. Boor G. de Graaf A. S. Buning-de Graaf H. Buning G. E. de Graaf neven en nichten Hilversum, 9 januari 1979 Gijsbrecht van Amstelstraat 490 De overledene is overgebracht naar de rouw kamer „Van Vuure" aan het Melkpad 21 a te Hilversum. Aldaar geen bezoek. De begrafenis zal plaatshebben zaterdag 13 januari a.s. tegen 12 uur op de Nieuwe Algeme ne Begraafplaats aan de Bosdrift 12 te Hil versum. Moe gestreden is naar Jezus gegaan onze lieve Janny op de leeftijd van 24 jaar. Nooit gaat de gouden dag daar dicht in duisternis of pijn. Daar is het altijd lentetijd, in bloei staat elke plant. Gezang 290 A. R. Sybesma J. Sybesma-Visser Hielke en Astrid Jelle en Damea Anne en Grietje Klazien en Rudy Joke Reitze Nynke Drachten, 9 januari 1979 Stationsweg 23. Gelegenheid tot condoleren op vrijdag 12 janu ari van 19.30-20.00 uur in de aula van „Slinge- hof", Zuiderhogeweg 78 te Drachten. De rouwdienst wordt gehouden op zaterdag 13 januari om 13.30 uur in de Geref. Zuiderkerk, Burg. Wuiteweg 71 te Drachten waarna de teraardebestelling zal plaatsvinden op de be graafplaats „Slingehof Na een moedig leven heeft de Heer bij Zich thuisgehaald onze lieve kleindochter en nicht Jannie Sybesma Zij mocht 24 jaar worden. Eens aan de avond van mijn leven breng ik, van zorg en strijden moe, voor elke dag, mij hier gegeven, U hoger, reiner loflied toe. Drachten, 9 januari 1979 Zuidhorn: H. A. Sybesma K. Sybesma-Wind Sauwerd: A. Sybesma H. G. Sybesma-Beukema Kollum: A. Ozinga A. Ozinga-Sybesma Delft: R. P. Sybesma N. Sybesma-van Loenen Leersum: P. Sybesma P. Sybesma-Akkerman Dokkum: H. Sybesma H. F. Sybesma-Jaarsma neven en nichten. Na een moeilijke levensavond nam God tot Zich onze lieve zorgzame moeder, behuwd-, groot- en overgrootmoeder Frederica Seinen sinds 15 april 1950 weduwe van Karei Hoekman, in de ouderdom van 89 jaar Haarlem: W. van de Berg-Hoekman K. M. van de Berg Meppel: G. van de Wetering-Hoekman J. van de Wetering Tasmania: M. Ketel-Hoekman J. C. Ketel Nijeveen: P. Hoekman A. Hoekman-de Jong Amstelveen: J. A. Kuipers-Hoekman R. Kuipers Steenwijk: J. Overink-Hoekman W. J. Overink Nijeveen: M. Hoekman W. Hoekman-la Roi klein- en achterkleinkinderen Meppel, 10 januari 1979 Timorstraat 55 Correspondentieadres: Timorstraat 57, Meppel. Liever geen bezoek Geen bloemen De dienst van Woord en Gebed zal plaatsvin den op maandag 15 januari om 13.30 uur in de Geref. Kerk te NIJEVEEN, waarna de begra fenis aldaar zal plaatshebben. Zij, die de overledene de laatste eer wensen te bewijzen, worden verzocht om 13.20 uur aan wezig te zijn. Na de begrafenis is in het Dorpshuis „de Schalie" gelegenheid de familie te condoleren. Heden nam God tot Zich onze innig geliefde en zorgzame man, vader en grootvader Hendrik Oonk echtgenoot van G. Ch. Heeren op de leeftijd van 80 jaar. „De Here zal uw uitgang en uw ingang bewaren van nuaan tot in eeuwigheid." Psalm 1218 Winterswijk: G. Ch. Heeren Zutphen: A. G. Groeneveld-Oonk H. L. Groeneveld Aalten: A. D. Neerhof-Oonk G. Neerhof Winterswijk: G. H. Oonk G. W. Oonk-Geurtink Zutphen: 3. H. Oonk en kleinkinderen De dienst van Woord en Gebed wordt D.V. gehouden 13 januari 1979 om 10.30 uur in de Geref. Kerk Zonnebrjnk waarna de begrafenis op de algemene begraafplaats te Winterswijk zal plaatsvinden. Winterswijk, 10 januari 1979 Kotten H 130-1. Heden nam de Here tot Zich, na een langdurige en moedig gedragen ziekte, mijn geliefde echt genote, onze schoondochter, schoonzuster en tante Marretje van der Lee- ten Harkei Houd, Heer, Uw kruis hoog voor mijn l.rekend oog. Licht in het duister, wijs de weg omhoog. Uw dag breekt aan, de schaduw gaat voorbij. In dood en leven, Heer, wees Gij nabij Gezang 392:5 Namens de gehele familie M. van der Lee Zwijndrecht, 7 januari 1979 De Snel 6 Liever geen bezoek De begrafenis vond inmiddels in stilte plaats op woensdag 10 januari op de Algemene Be graafplaats te Zwijndrecht. „Ik heb den goeden strijd gestreden, ik heb den loop geëindigd, ik heb het geloof behouden; voorts is mij weggelegd de kroon der rechtvaardigheid". 2 Tim. 4 vers 7 en 8 A Heden overleed in haar Heer en Heiland mijn lieve zeer zorgzame moeder Eveline Wilhelmina van Heuven weduwe van Ds Carel Warmolts op de leeftijd van 72 jaar. Ans Warmolts Barendrecht, 9 januari 1979 Devel 9 Aan huis geen bezoek geen bloemen geen toespraken Moeder ligt opgebaard in de aula van de be graafplaats te Barendrecht, Scheldestraat. Rouwbezoek aldaar vrijdag van 19.30 - 20.30 uur. Dienst van Woord en Gebed zaterdag 13 janua ri om 10.55 uur in de Adriaen Janszkerk", Kasteelweg 50, IJsselmonde, waarna de teraar debestelling plaats heeft op de Ned. Herv. Begraafplaats, eveneens in IJsselmonde. Psalm 23. Enige kennisgeving Heden nam God tot Zich, mijn lieve tante, Alberdina Tjarda Wiebranda Renkema, in de ouderdom van 87 jaar. M. G. F. de Jong-Renkema 's Gravenhage, 9 januari 1979 Badhuisweg 93. De uitvaartdienst zal worden geleid door ds G. Kalsbeek op vrijdag 12 januari in de aula van de begraafplaats „Oud Eik en Duinen" Laan van Eikenduinen te 's-Gravenhage om 12.00 uur, waarna de begrafenis zal plaatsvinden. Op 7 januari is overleden onze lieve moeder Sophie Ottes-Diefenbach weduwe van G. Ottes op de leeftijd van 88 jaar. Zij is in alle stilte begraven. Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen. Zeer belangrijke openbare verkoping wegens verbouwing en nieuwbouw van de inventaris van Hotel rest. Rljsserberg, Burg. Knotten beltlaan 77 te RUSSEN, tel 05480-3355, in opdracht van D.P.M. International Hotels met zeer belangrijke bijvoegingen zowel voor HO RECA als ook PARTICULIER op dinsdag 16 en woensdag 17 jan. a.s. aanvang v.m. 10.00 uur en n.m. 14.00 uurt.o.v Gerechtsdeurwaar ders J. C. Zijsling en M. J. Tijhuis te Almelo. De veiling omvat o.a. 40 Thonet armfeut., skai club-faut. rotan en eiken faut. tafels, stoelen, banken, piano, vloerbedekking, gord. lampen, tussenwanden, ventilatoren, bestekkasten, prachtig eiken BARBUFFET met achterwand, koffiemachines, vergaderkamer best. uit 16 armfaut. en tafel. HERENKAMER best. uit 6 rundl. faut. en tafel, bureau en stoel. Compl. Franse en Mechelse eetkamers. 600 nieuwe teak stoelen met kleurverschillen. Tevens in opdracht van een grote HORECA installateur een partij, licht beschadigd, over compleet meubilair, zoals 80 Windsor faut. en 90 stoelen, 80 st. eiken knopstoelen alles met bijp. tafels, pl.m. 100 st. massief eiken lounge- armfaut., stamtafels, bijzet- en eiken lage ta fels, Majolica bierpompen, Klein meubilair, koperwerk enz. Grote partij dlv. barkrukken. Keukeninv. quatfass fornuis 7 pits, 2 warmpl. afwasmachines, rvs werktafel met 2 spoelbak ken, BAUKNECHT klutser, diepvries- en koel kasten. frrteuses. werkbanken, HOBART snijm. aard. schrapmach., potten, pannen, glas. pors. en aardewerk. QUATFASS oven, grill en droogkast, veel klein keuken mat. 18 compl. slaapkamers, bed- en keukenlinnen, ganglopers, dekens, vloerbed. enz. Oosterse vloer- en tafelkleden, stoeltjes- en andere klokken, porselein-, ranken- en jacht- kasten, led. en velours bankstellen, hoekban ken. èiken t.v. kasten, secretaires enz. en wat er verder ter tafel komt. Kijkdagen 13 en 15 jan. van 10.00 tot 16.00 uur. Cat i. verkrijgbaar aan de zaal, moge lijkheid tot het geven van kooporders zon der bijk. kosten. Veillngdirectle: N. Derksen, veilinghouder en taxateur, Amsterdamseweg 23, Arnhem, tel. 085-421498. Komt tot Mij allen, die vermoeid belast zijt, en Ik zal u rust geven. Matth. 11 Heden ging nog onverwacht van ons heen mi geliefde man, onze lieve vader, broer, zwag en oom ed Herbert Koch op de leeftijd van 69 jaar. J. E. M. Koch-Veeneman Wilma van Huizen-Koch Bob van Huizen Berry Koch Irma Koch en familie 7311 ED Apeldoorn, 10 januari 1979 Asselsestraat 59. Op wens van vader vindt de begrafenis familiekring plaats. n ei 1ST izie 18 1 derl der] 5.000 stuks./ Alle maten. PER STUK 20.000 stuksj vAlle maten/ PER STUK I 5.000 stuks. Alle maten. en ke PÉR STUK Idir 5.000 stuks O.a. tricot, batisflm Alle maten. f"; PERSTUK eótuViesP®

Nieuwe Leidsche Courant | 1979 | | pagina 12