FAMILIEBERICHTEN i DINSDAG 9 JANUARI 1979 TROUW/KWARTET P'lO-RHgj kunnen van maandag tot en met vrijdag telefo nisch van 9 00-19 30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456. Op zondagavond is dit alleen mogeli|k van 18 00-20 00 uur En ik zag een nieuwe hemel en een nieuwe aarde Openb. 21:1 Geheel onverwacht nam de Here tot Zich mijn zeer geliefde man, onze zorgzame vader en grootvader Stoffer Willem Kleefsman op de leeftijd van 73 jaar. Veenendaal: L. Kleefsman-Nijhuis Rhenen: H. C. Kleefsman Zwanenburg: C. H Kleefsman Th. Kleefsman-Verdonk Veenendaal: S. W. Kleefsman J. R W. C Kleefsman- v. d. Loosdrecht Utrecht: H. T. Kleefsman Veenendaal: T. Kleefsman A. Kleefsman-Groenendijk Veenendaal: L. Kleefsman C. Kleefsman-v. d. Poel Rhenen: W. J. Kleefsman W. M. Kleefsman-de Jong en kleinkinderen 3901 XC Veenendaal, 7 januari 1979 Acacialaan 13 Geen bloemen Gelegenheid tot condoleren woensdag 10 janu ari van 19.00-20.00 uur in de foyer van de „Sola Fide" aan de Eikenlaan te Veenendaal. De begrafenis zal D. V. plaatshebben donder dag 11 januari om 13.30 uur op de algemene begraafplaats te Veenendaal. Daaraan vooraf zal om 12.30 uur een rouwdienst worden ge houden in de Geref. Brugkerk, Kerkewijk 18 te Veenendaal. In het rusthuis „Dockeheem" te Dokkum is na een geduldig gedragen lijden in de ouderdom van 90 jaar vredig ingeslapen mijn lieve schoonzuster Grietje Sijtsema sinds 1960 weduwe van Jan Kuiper. Amsterdam: W. E. Sijtsema-Sieba De begrafenis zal plaatsvinden te Aalsum na de rouwdienst in Rehoboth om 2 uur. 8 januari 1979, Deurlostr. 16 h. 1078 JA Am sterdam 't Hijgend hert, der jacht ontko men, schreeuwt niet sterker naar 't genot van de frisse waterstro men, dan mijn ziel verlangt naar God. Ja, mijn ziel dorst naar den Heer; God des levens, ach, wan neer zal tk naad'ren voor uw ogen, in uw huis uw naam verhogen? De God des levens heeft na een jaar van zorg en hoop thuisgehaald de heer J. van der Meer sedert januari 1961 hoofd van de Dr. H. Ba- vinckschool voor lager onderwijs te Gro ningen. Uit liefde voor het Christelijk onderwijs heeft hij zich steeds volledig ingezet voor zijn school. Groningen, 3 januari 1979 Het bestuur van de Vereniging voor Christelijk Onderwijs Groningen R. Schierbeek, voorzitter M. Pot. secretaris. Over het lijden heen onze leraar, vriend, colle ga, hoofd van onze school Jan van der Meer Want de Here is rechtvaardig en Hij heeft gerechtigheid lief; de oprechten zullen Zijn aangezicht aanschouwen. Psalm 11 7 Groningen, 3 januari 1979 Dr. H. Bavinckschool Oosterhamriklaan 20 De leerlingen De oudercommissie Het personeel Annelies Burgier Henriet Roozenburg Ruud van Erp Jaap van der Heide Jan Werkman Gerard den Arend Marry Luyendijk Tsjikke Andringa Fam. Honken Leidsters van kleuterschool „Het Mierennest". Het heeft God behaagd tot Zich te nemen onze zeer geachte collega Jan van der Meer Hij was een leidsman ondèr ons en zijn wijs heid en zijn visie op het onderwijs wekten ons steeds op na te denken en voort te gaan. Wij wensen zijn vrouw en kinderen Gods kracht toe dit gemis te dragen. Groningen, 3 januari 1979 Namens de hoofden V.C.O.G. W. Koopmans. voorzitter F. Boswijk, secretaris Jezus mijn Verlosser leeft. Op zijn tijd, voor ons geheel onverwacht, nam de Here tot zich mijn lieve man, onze zorgzame vader, schoonvader en opa Gerrit Barmentloo op de leeftijd van 71 jaar. Nederhorst den Berg: E. W. Barmentloo-Groot Hengelo: Bep en Klaas Nederhorst den Berg: Dick en Adrie Nederhorst den Berg: Janny en Jan Krimpen a.d. Lek: Greet en Aart Nederhorst den Berg: Gerda en Hans Nederhorst den Berg: Tiny en Nico Weesp: Putten: Ada en Bert Breukelen: Henny en Frans Nederhorst den Berg: Jan Breukelen: Carla en Cor Sjaak en Helga en kleinkinderen. 1394 GS Nederhorst den Berg; 6 januari 1979 Dammerweg 93. Vader is thuis opgebaard. Condoleance bezoek aldaar dinsdag 9 januari a.s., 's middags van 2.00 tot 4.30 uur en 's avonds van 8.00 tot 9.00 uur. De dienst van Woord en Gebed zal D.V. wor den gehouden woensdag 10 januari a.s. 's mid dags om 1.15 uur in de Geref. Kerk aan de Dammerweg te Nederhorst den Berg, waarna de begrafenis omstreeks 2.00 uur zal plaats vinden op de Algemene Begraafplaats aan de Slotlaan te Nederhorst den Berg. Geen bloemen. Toch overwint eens de genade! En maakt een einde aan de nacht. Dan onderwerpt de Heer het kwade. Dan is de strijd des doods volbracht. De wereld treedt, in 's Vaders licht, Verheerlijkt voor Zijn aangezicht. (Blumhardt) Heden overleed, geheel onverwacht, in de ouderdom van 81 jaar, onze lieve moeder, schoonmoeder, schoonzuster en grootmoeder Geertruida Clazina Victor-van Rooyen Sedert mei 1947 weduwe van Jacob Viëtor. Nieuwleusen: C. G. Reehorst-Viëtor B. Reehorst I. J. Reehorst M. R. Reehorst J. C. Reehorst Amsterdam: J. A. Viëtor A. M. Viëtor Soest: L. Viëtor-Brinkert Nieuwleusen, 7 januari 1979 Vijverlaan 16 De teraardebestelling zal plaatsvinden op don derdag 11 januari a.s. te 10.30 uur, op de Nieuwe Oosterbegraafplaats te Amsterdam. Gelegenheid tot condoleren op woensdag 10 januari a.s. van 19.30-20.30 uur in de aula van de begraafplaats te Nieuwleusen en na afloop van de teraarde bestelling in de aula van de Nieuwe Oosterbegraafplaats te Amsterdam. Na een langdurig, moedig gedragen lijden nam God tot Zich mijn lieve man, onze zorgzame vader en opa Cornelis Radder op de leeftijd van 84 jaar A. Radder-Eikelboom R. W. Radder R. Radder Koedam: Martin, Frank, Roelof Jasper, Michel Meppel, 7 januari 1979 Reestlaan 60 Gelegenheid tot condoleren donderdag 11 ja nuari in de „Schutse".SchutstraatÏ47 te Hooge- veen, van 12.00-12.30 uur; aanvang van de rouwdienst 12.30 uur, waarna om 13.00 uur de begrafenis te Hoogeveen zal plaatsvinden. Tot onze diepe droefheid ging onverwacht, te Benidorm in Spanje, op nieuwjaarsmorgen van ons heen onze lieve zorgzame vader, broer, zwager en oom Eduard Klijsen weduwnaar van Maria Swart op de leeftijd van 73 jaar. E. Klijsen E. C. F. Klijsen-Kluijver E. G. C. Klijsen-Vermaassen en verdere familie Benidorm. Spanje, 1 januari 1979 Correspondentie adres Bullepad 26 III 1068 DL Amsterdam Thuis geen bezoek. Gelegenheid tot afscheid nemen in het uit vaartcentrum van de Coöperatie PC. P C. Hooftstraat 183. Amsterdam-Zuid. Dinsdag van 18.00-20.00 en woensdag van 14.30-15.30 en van lC.00-20.00 uur. De teraardebestelling zal plaatshebben don derdag 11-1-1979 tegen 14 00 uur op de Nieuwe Ooster Begraafplaats Kruislaan 126 Am sterdam. Vertrek rouwkamers 13.15 uur. In grote verslagenheid hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve zoon, broer, zwager en oom Teun Hieminga overleden op de leeftijd van 36 jaar. Wij bidden Suze, Linda, Agnes, en Suzan Gods nabijheid toe, om dit onbegrijpelijke verlies te dragen. Dommelen, 7 januari 1979 Geldrop: T. Hieminga-Wolzak Waalre: Klaske van der Ploeg-Hieminga Herman van der Ploeg Zevenaar: Lida Roos-Hieminga Piet Roos Riethoven: Marian Hieminga Zelhem: Jan Hieminga Jenny Hieminga-Jongepier Alpen a/d Rijn: Tineke Wieten-Hieminga Jan Wieten Eindhoven: Marjo Schalkers-Hieminga Anton Schalkers Kampen: Willeke Hieminga Hans van der Boom Neven en nichten Correspondentie-adres: T. Hieminga-Wolzak Reinoutlaan 370 Geldrop Tot onze grote droefenis is op 36-jarige leeftijd van ons heengegaan Teun Hieminga In de donkere jaren van 1940-1945 waarin zijn ouders ons met grote liefde opnamen, was hij voor ons reeds een zonnetje. 7 januari 1978. Amsterdam: A. M. Schouten J. Schouten-Pach Lelystad: Lex Tonny Jeroen-Frank Filipensen, 2, 3 vers 13 t/m 15 Vol vertrouwen op Zijn Heer en Heiland, is heden van ons heenge gaan, onze lieve vader, groot- en overgrootvader, broer, zwager en oom Gerard van Die weduwnaar van Katharina Louise den Hoed. in de leeftijd van 71 jaar Puttershoek: J. van Die J. van Die-Groeneveld Zwijndrecht: G. Beers-van Die J. Beers Heerjansdam: C. L. Vermeer-van Die F. Vermeer West-Maas: G. van Die J. M. van Die-van den Berg Zwijndrecht: C. J. Verschoor-van Die G. E. Verschoor B. van Die T. E. C. van Die-Leeuwenburg C. J. A. van Die M. C. van Die-Wijkman E. van Die J. van Die-van der Veken. kleinkinderen en achterklein kind en verdere familie Zwijndrecht, 7 januari 1979 Bejaardencentrum „de Lindonk" corr. adres: Adolf van Nassaustr. 3, Zwijndrecht. De overledene ligt opgebaard in het rouwcen- trum, ingang Uranustraat 25, te Zwijndrecht. Gelegenheid tot bezoek en condoleren aldaar woensdag a.s. van 19.30 tot 20.30 uur. De begrafenis zal plaats vinden donderdag 11 jan. om 15.00 uur vanuit de aula op de Algeme ne Begraafplaats aan de Jeroen Boschlaan te Zwijndrecht. Na de teraarde bestelling is er nog gelegenheid tot condoleren in het rouw- centrum. Op de dag des Heeren werd onverwachts van ons weggenomen onze geliefde broer en zwager Gerard van Die Hij wist zich geborgen in zijn Heiland Jezus Christus. Zwijndrecht: N. Oosthoek-van Die P. J. Oosthoek 's Graveland: A. G. van Die-van Dalen Zwijndrecht: W. H. van Die-van Buren L. van Die-de Graaf G. de Klerk-van Die A. van Die G. van Die-Verschoor Canada: W van Die M. H. van Die-de Klerk Woudrichem: W. Smitsman-van Die J. Smitsman Zwijndrecht: C. van Driel-van Die A. van Driel Woudrichem: M. Baan-van Die J. Baan Zwijndrecht 7 januari 1979 Met leedwezen geven wij kennis van het over lijden van de heer J. W. te Lindert op de leeftijd van 52 jaar. Sinds 1968 heeft hij als bestuurslid van onze vereniging met grote liefde gewerkt voor het christelijk onderwijs in Deventer. Vereniging voor Christelijk Nationaal Schoolonderwijs Deventer e.o. Deventer, 8 januari 1979. „In Uw Hoede zijn wij weige borgen." Heden nam God tot Zich onze lieve zuster, schoonzuster, tante en oud-tante Jannetje Kooper in de ouderdom van 89 jaar. Uit aller naam; Joh. G. K. Kooper 2564 XS 's-Gravenhage, 6 januari 1979 Pomonaplein 57 Liever geen bezoek aan huis Geen bloemen Geen toespraken De overledene is opgebaard in een der rouwka mers van „Het Rouwcentrum" van Diemen- straat 167 te 's-Gravenhage, bezoek van 5.30-7 uur. De rouwdienst zal gehouden worden woens dag 10 januari om 2.00 uur in de Maranatha- kerk, Sweelinckstraat 156 te 's-Gravenhage, waarna de teraardebestelling zal geschieden op de begraafplaats Nieuw Eykenduynen aan de Kamperfoeliestraat 2 te 's-Gravenhage om circa 3.15 uur. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de rouwdienst in de kerk en na afloop van de teraardebestelling in de ont vangkamer van de begraafplaats. Na een moeilijke levensavond ging heden van ons heen onze lieve zorgzame moeder behuwd- groot- en overgrootmoeder mevr.: Geertruida van de Pol sinds 11 augustus 1938 weduwe van de hr. H. H. J. Renes in de ouderdom van 89 jaar. Zij moge rusten in vrede. Haarlem: M. H. van Wijk-Renes C. G. van Wijk Lunteren: C. A. Wichman-Renes klein- en achterkleinkinderen Wageningen 8 januari 1979 „de Pauwehof Scheidingslaan 1 Corr.adres: Koninginneweg 103 Haarlem Op verzoek van de overledene geen bloemen. De begrafenis zal plaatsvinden donderdag 11 januari a.s. om 14.30 uur op de algemene begraafplaats te Ede. Vertrek van het alg. rouwcentrum van de Weerd. Schaatsweg 77 te Ede om 14.15 uur. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de aula van de begraafplaats. „Zie ik heb U in mijn handpalmen gegraveerd" Onverwacht werd door een ernstig ongeluk uit ons gezin weggenomen onze lieve dochter, zus ter, schoonzuster en tante Edith op de bloeiende leeftijd van 18 jaar. J. v.d. Wekken A. v.d. Wekken-Lagendijk Ann - Charles Marilyn - Henry Betty - John Kenneth Timmy neefjes en nichtje Clive, 5 januari 1979 T.O.C.-O.Y.O. Alberta-Canada Onverwachts nam God op 3 januari 1979 tot Zich onze geliefde medewerker in Den Haag evangelist A. J. H. de Leeuw Hij bereikte de leeftijd van 68 jaar en was tot het laatste moment actief werkzaam. Wij allen ervaren een groot gemis door zijn plotselinge heengaan, maar zijn getroost en blij dat hij nu mag zijn bij zijn Heer, die hij zo vurig liefhad en diende door voor Hem zich volledig in te zetten. Velen die verslaafd waren aan drugs etc. werden door hem en zijn vrouw geholpen. Menigeen leerde ook door zijn bediening Gods genade kennen. Moge Gods vertroosting de weduwe en de kinderen versterken. Namens het bestuur en de werkers van de C.D.B. Drs. W. Jurg. Op 3 januari is in Christus ontslapen onze lieve zuster, schoonzuster en tante Helena Pronk weduwe van Fredericus Wilhelm de Die op de leeftijd van 78 jaar. Amsterdam: P. J. Pronk F. J. M. Pronk-van den Heuvel Amstelveen: W. de Die-Weertman Amsterdam: E. C. Dienske-de Die Neven en nichten Amsterdam, 8 januari 1979 Correspondentie-adres: Michelangelostraat 73 hs 1077 BW Amsterdam De begrafenis heeft in stilte plaatsgevonden Jezus Uw verzoenend sterven blijft hi* rustpunt van ons hart vj De Here nam op in Zijn eeuwige heerlijkhe mijn geliefde man Geerlof Dirk Kralt echtgenoot van Grietje van der Meij weduwnaar van Elisabeth Catharina Goema in de ouderdom van 83 jaar. G. Kralt-van der Meij Rijnsburg, 8 januari 1979 Burg. Hermansstraat 67 De rouwdienst zal gehouden worden op doi^f derdag 11 januari a.s. om 20.30 uur n.m. in Geref. Immanuelkerk te Rijnsburg waarna dje begrafenis zal plaatsvinden op de begrar^ plaats van de Geref. kerk aan de Zandtlaan Rijnsburg. Gelegenheid tot condoleren na afloop van dt, begrafenis in de zaal van de Immanuelker aan de Kerkstraat 7 te Rijnsburg. |C EI aa )r Na een leven van veel arbeid in dienst van zijfn God, ondanks veel moeilijkheden door de lanj durige ziekte van zijn vrouw, onze zuster t tante E. C. Kralt-Goemaat mocht nu ingaan t de rust bij zijn Heer, onze beste zwager en oonjC1 Geerlof Dirk Kralt God sterke onze schoonzuster G. Kralt-van de Mey. Namens de familie Goemaat: Bilthoven: L. Goemaat Corr.adres: Leyenseweg 21, Bilthoven. Het zij wij dan leven, het zij wH sterven, wij zijn des Heren Rom; 14- In de gezegende ouderdom van 83 jaar heeft d Heere thuisgehaald onze zeer geliefde oom Geerlof Dirk Kralt echtgenoot van Grietje van der Meij weduwnaar van Elisabeth Catharina Goemaaje neven en nichten van de families: Kralt, Zuijderduijn, Van Delft, De Mooij Rijnsburg 8 januari 1979 In Jezus ontslapen onze geliefde oom en oud-ch Geerlof Dirk Kralt echtgenoot van Grietje van de Meij weduwnaar van Elisabeth Catharina Goemaat in de ouderdom van 83 jaar C. van Klaveren-de Mooij Corry en Gerrit Bert en Jos Willy en Dick Nieske en Piet Rijnsburg 8 januari 1979 Bestuur, Raad van Toezicht en Direktie van de Coöp. Rabobank geven hierbij kennis van het overlijden van hun oud-voorzitter de hr. G. D. Kralt zijn inzet blijve ons tot voorbeeld Namens het bestuur. M. Kromhout, voorzitter N. van Egmond, secr. Rijnsburg, 8 januari 1979. Heden nam de Here, na een langdurige ziekte, tot Zich onze lieve tante en oud-tante Antje van Leeuwen in de ouderdom van 90 jaar. neven en nichten Bussum, 8 januari 1979 Huize „De Heul", Koekoeklaan 3 Corr.-adres: mevr. G. A. den Daas-van Leeuwen Bonifatiuslaan 44, Hilversum. De rouwdienst zal worden gehouden op don derdag 11 januari a.s. 's middags om 2.15 uur in Huize „De Heul", Koekoeklaan 3 te Bussum, waarna de begrafenis om 3 uur zal plaatsheb ben op de Algemene Begraafplaats aan de Nieuwe Hilversumseweg te Bussum. Geen bloemen. Op zondagmorgen 7 januari 1979 is op de leeftijd van 84 jaar ingegaan tot de eeuwige rust, mijn geliefde man, onze vader, grootva der en overgrootvader Maarten Leendert Hordijk eerder gehuwd geweest met Lydia Elisabeth Koornneef „Zalig zijn de doden, die in den Heere sterven" namens de familie E. C. Hordijk-van Heel Correspondentieadres: Stationsplein 118 6881 WE Velp (Gld) Geen bloemen Gelegenheid tot condoleren op donderdag 11 januari a.s. van 10.15-10.45 uur in de Gerefor meerde kerk aan de Parkstraat te Velp, onmid dellijk voorafgaande aan de rouwdienst, waar na de teraardebestelling zal plaatsvinden op de Algemene begraafplaats „Heiderust" te Rhe- den omstreeks 12.00 uur.

Nieuwe Leidsche Courant | 1979 | | pagina 12