f drs. H. A. Dousma Prot. Chr. Opleidingsschool voor kleuterleidsters f; MARNIX KWEEKSCHOOL L Prot.Chr.Opleidingsscholer_ voor onderwijzer(es) PEDAGOGISCHE I ACADEMIE „REHOBOTH" PEDAGOGISCHE ACADEMIE f „JAN VAN NASSAU" S Inschrijving v°°r FAMILIEBERICHTEN afscheid van Dr. T. v. Veen ALS UW KEUS EEN BOOTREIS IS Trouw vacatures y# geuMdheMnsorfl AANMELDING CURSUS 1979-198Qw "DEKLOKKENBERG" CHR. PED. AKADEMIE: WERK de krant helpt u op weg JOHANNES POSTSCHOOL te AMSTELVEEN mejuffrouw G. ROOS FREZER ZATERDAG 6 JANUARI 1979 TROUW/KWARTET^!! kunnen van maandag tol en met vnjdag telefo nisch van 9 W)-19 30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456 Op zondagavond is dit alleen mogelijk van 18 00-20 00 uur We zijn dankbaar en blij U te kunnen mededelen, dat vader en moeder Teunis Vrolijk Cornelia Spaans op 23 januari 50 jaar getrouwd zijn De trouwtekst Psalm 4 7b is ook nu nog steeds hun steun, ook voor hun verdere leven. De kinderen Gerrit en Greet Leen en Truus Gerrit en Alie Arie en Coby Teun en Francien en kleinkinderen. Als U hen wilt gelukwensen, dan wordt U verwacht zaterdag 27 januari 1979 van 4 6 uur in het Badhotel. Gevers Deynootweg 15. Scheveningen. Scheveningen 3 januari 1979 Pluvierstraat 135. Voor alle blijken van belangstelling, ondervonden bij ons gouden huwelijksfeest, zeggen wij u hartelijk dank Ook wensen wij u een gezegend 1979. Fam L. Plug. .Steentjesduinstraat 22 Noordwijk aan Zee Na een liefdevolle verpleging in het Refajazie- kenhuis te Dordrecht heeft de Here tot Zich genomen onze zorgzame moeder, groot- en overgrootmoeder, zuster, schoonzuster en tante Pietje Stolk weduwe van Nico laas Harmans op de gezegende leeftijd van 91 jaar Dordrecht: F. Harmans J. Harmans-Isann Gorinchem: A. C. Harmans T. Harmans-Goud Huizen: N. P. Harmans B. Harmans-Valster Enschede: K. A. Rademaker-Harmans P. Rademaker klein- en achterkleinkinderen en verdere familie Dordrecht 5 jan. 1979. Bejaardentehuis ..Vreedonk" Vreedonklaan 2 Corr.adres: Gildenweg 60 Gorichem Geen bezoek. Geen toespraken. De rouwdienst wordt gehouden dinsdag 9 ja nuari a s om 13.00 uur in het bejaardentehuis Vreedonk. Vooraf is er gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen om 12.30 uur. De begrafenis zal plaats vinden om 14.00 uur op de algemene begraafplaats te Dordrecht Zij is verlost.' Op 30 december 1978 nam de Here tot Zich onze geliefde zorgzame zuster, schoonzuster en tente Ans Bremer weduwe van Arie van der Bent op de leeftijd van 81 jaar Rotterdam. Th. Bremer M Bremer Driebergen: P. Neleman-Bremer L. Neleman Barendrecht: A. Bremer C. P. Bremer-Boot Rotterdam: J A. M. Bremer neven en nichten De begrafenis heeft in familiekring te Wasse naar plaatsgevonden op 4 januari 1979. Tot onze grote droefheid is geheel onverwacht overleden, onze zeer geliefde zoon. broer en zwager Jan Gerrits op de leeftijd van 53 jaar. ..Hij is verlost God heeft hem welge daan". Hardenberg: J H Gerrits A Gerrits Rigterink Meppel G J. Gerrits S. Gernts-Broekroelofs Hardenberg H Hekman-Gerrits L. J H Hekman Hardenberg: H Gerrits M. H. Gerrits-Jurjens Hardenberg: J Overweg-Gerrits G H Overweg Hardenberg J H Borneman-Gerrits H. J Borneman Vriezen veen J. Veldsink-Gerrits G J Veldsink Vriezenveen: S Gerrits E Gernts-Nijeboer Hardenberg. 23 december 1978 Spaanskamp 137 De begrafenis heeft inmiddels plaats ge vonden Want God is overstelpend goed. die ons in vrede wonen doet. Zijn goedheid is als morgendauw, elk nieuw geslacht ervaart Zijn trouw. Psalm 100 4 Na een kortstondige ziekte is in het Huis van zijn Hemelse Vader opgenomen onze lieve va der. groot- en overgrootvader Gerard Hermanus de Lang weduwnaar van Maartje van Loenen op de leeftijd van 75 jaar. Wij hielden allen erg veel van hem. Keyingham (Engeland): C. Overvoorde-de Lang J. D Overvoorde C A. A. Berkelaar-de Lang J W. Berkelaar J Faber-de Lang B. Faber Keyingham (Engeland): G. de Lang J de Lang-Trollope Delft: Joh. de Lang N. de Lang G. J. de Lang-van Walsum Ladner B.C. (Canada): H M de Lang M. de Lang-Vermeer Delft: N. de Vnes-de Lang H. de Vries Keyingham (Engeland): G. H. de Lang F. C. de Lang-Gilliam Delft: C. S. den Boer-de Lang A. den Boer W. A. de Lang Alphen a.d. Rijn: M. G. Domburg-de Lang G. Domburg Maasdijk: A. C. Quak-de Lang A W. Quak klein- en achterkleinkinderen 5 januari 1979. Buitenwatersloot 14. 2613 SR Delft. De dienst van Woord en Gebed zal worden gehouden in de Gereformeerde Westerkerk, Hugo de Grootstraat te Delft, dinsdag 9 janua ri a s. om 14.00 uur. waarna de bijzetting in het familiegraf zal plaats hebben op de algemene begraafplaats „Jaffa", Jaffalaan te Delft. Liever geen bezoek aan huis. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de begrafenisplechtigheid in de ontvangkamer van de begraafplaats. ..De Heer is mijn Herder" Psalm 23 Heden nam de Here tot Zich mijn geliefde man, onze lieve vader en opa, broer, zwager en oom Teunis Korevaar echtgenoot van Hendrika van Solinge op de leeftijd van 77 jaar. Bussum H. Korevaar-van Solinge Bussum: A. Plugboer-Korevaar C. Plugboer Amsterdam: E. Korevaar Wassenaar: J. A. Korevaar Moordrecht: A. G. Korevaar H Korevaar-Smit Saskatoon (Canada) H. Hoeve-Korevaar J. Hoeve Ned. den Berg A. T. van der Laan-Korevaar M. van der Laan Kleinkinderen en verdere familie. Bussum. 5 januari 1979. Huize „De Heul". Koekoeklaan 3, kamer 18. Vader is opgebaard in de rouwkamer van Huize ..De Heul", Koekoeklaan 3 te Bussum. Condoleance-bezoek aldaar maandagavond van 7 tot 7.30 uur. De rouwdienst, te leiden door de weleerwaarde heer ds W. P H Pouwels. zal worden gehou den op dinsdag 9 januari a.s. 's middags om 1 uur in Huize ..De Heul", Koekoeklaan 3 te Bussum. waarna om 2 uur de begrafenis zal plaatshebben op de Algemene Begraafplaats aan de Nieuwe Hilversumseweg te Bussum. Ik ben met U al de dagen tot aan de voleinding der wereld Math. 28 vers 20 Het heeft God behaagd na een zorgzaam leven van ons tot Zich te nemen onze lieve zorgzame moeder, grootmoeder, zuster, schoonzuster en tante Jaapje van der Ende- Zonneveld weduwe van H. van der Ende op de gezegende leeftijd van 81 jaar Kinderen, kleinkinderen en familie Schiedam. 4 januari 1979 Harreweg 63 Moeder ligt opgebaard in de rouwkamer van de algemene begrafenisonderneming, Nassau- laan 68. Schiedam. Gelegenheid tot bezoek en condoleance maan dag 8 januari van 20.00-21.00 uur. Op dinsdag 9 januari zal er om 11.00 uur in de Dorpskerk van de Ned Herv. gemeente Noordeinde te Ketel een dienst van Woord en Gebed worden gehouden waarin zal voorgaan de weleerw. heer Ds. N. J. Flink waarna de bijzetting in het familiegraf zal plaatsvinden op het kerkhof aldaar Na de begrafenis is er in het „Schepphuis" gelegenheid tot condoleren. Zijn Heer en Heiland nam tot Zich onze lie ve broer en zwager Gerard H. de Lang Zijn leven was Chris- tus. zijn sterven is gewin 5 januari 1979. Delft W. A. de Lang Oostburg A. Fondse de Lang J. B. Fondse Onverwacht is op nieuwjaarsavond van ons heengegaan onze lieve Jacoba Johanna (Koos) Tit in de ouderdom van 54 jaar. Zij was ons allen bij zonder dierbaar. W. J. Val-Brust R Val J J Wigman- Brust R. G. Wigman nichten en neven F. van der Kooi Heemstede. 5 januari 1979, Provinciënlaan 100 De begrafenis heeft in kleine kring plaats gevonden. Chr. Pedagogische Academie REHOBOTH Koningsbergerstraat 9 - UTRECHT. Belangstellenden worden uitgenodigd voor de receptie ter gelegenheid van het als directeur van onze academie op zaterdag 27 januari 1979 van 15.30-17.00 uur in de aula van ons schoolgebouw. Van 1 september 1948 af was hij aan ..Reho- both" verbonden, waarvan meer dan 20 jaar als directeur. Namens het bestuur. I. Heeringa. voorz. Mr C. C Bosselaar. secr H. Knol, chirurg, legt per 1 januari 1979 de praktijk neer. De praktijk wordt voortgezet door Dr. W. J. C. Geurts, chirurg. in associatief verband met W. F. Cornells, chirurg H. Pomes, chirurg Spreekuren volgens afspraak: 030-938444 Voor oud-patiënten is er gelegenheid om af scheid te nemen op dinsdag 9 januari 1979 van 14.30-15.30 u. in het Ziekenhuis Oudenrijn. Met ontroering vernamen wij het plotseling overlijden op 2 januari jl. van onze lieve tante en oud-tante Maria Fokkina-Meijering geb. 27-7-1901 echtgenote van Ds G. L. Bouman Met grote dankbaarheid denken wij terug aan de liefde en hartelijkheid die wij van hen samen mochten ontvangen. Namens de neven en nichten Baas: L. M. Ybema-Baas. Kollem. 4-1-1979 Van Limburg Stirumweg 21. Voor het medeleven tijdens zijn ziekte, thuis en in het ziekenhuis, voor alle belangstelling en bloemen na het heengaan van onze lieve man. vader, opa. broer en zwager Jacobus Pieter van der Starre wil ik U allen langs deze weg, mede namens de kinderen, hartelijk danken. A. van der Starre-Meijer. 's Gravenhage. januari 1979. Mozartlaan 365. Voor uw oprechte deelneming ons betoond na het heengaan van onze lieve vader en opa Kornelis Fennema betuigen wij u onze welgemeende dank. Namens de kinderen en kleinkinderen. H. Fennema 's-Gravenhage. januari 1979. foor alle vriendelijkheid en medeleven, ons betoond oor en na het overlijden van mijn onvergetelijke vader. G. W. Feenstra wil ik op deze manier, ook namens mijn man. diepge voelde dank betuigen. Den Haag M. C. van der Hout-Feenstra. kies dan ook een comfortabel schip en een goede verzorging. De „Mr Jan Elshout cn de „Cornells W Kroes hebben alles: royale hutten, alle met eigen douche en toilet Twee liften Een prima keuken U kunt kiezen uil 8. 11. 12 en 15 daagse Rijn Moezel en Neckarreizen U reist al rustend u rust al reizend Vraagt gratis prospectus no 9 biWatertransport. Eendrachtsweg 54. 3012 LD Rotterdam Tel 010- 11.86.60. ELKE ZATERDAG IN kennisgeving De Eerste Kamer voor geschil- ienbehandeling uit gedeputeer- staten van Utrecht maakt bekend, dat zij op maandag. 12 februari 1979. ten Provincie huize. Achter St. Pieter 20 te Utrecht, in openbare vergade ring zal behandelen beroepen op grond van artikel 41 van de Algemene bijstandswet van in gezetenen der navolgende ge meenten: 9.30 uur Montfoort; 9.40, 9.50. 10.00, 10.10, 10.20, 10.40. 10 50 en 1100 uur Utrecht. 11.10 uur Amersfoort. 11.20 uur Veenen- kennisgeving Gedeputeerde staten van Utrecht maken bekend dat zij op maandag 29 januari 1979 te 09.45 uur ten Provinciehui ze. achter St. Pieter 20 te Utrecht in een openbare ver gadering van een commissie uit hun college zullen behan delen de tegen het bestem mingsplan „Sportcomplex Hallinckveld" van de ge meente Loosdrecht ingedien de bezwaarschriften. CHR. HAVO NIJMEGEN Afdeling: (vierde en vijfde klas hoger algemeen voortgezet onderwijs), f Tot de vierde klas kunnen worden toegelaten bezitters van het Mavo-diploma en zij, die worden bevorderd tot de vierde klas van heJ Havo of VWO. f Het Havo-diploma dat na twee jaar behaald kan worden geeft toegang tot alle vormen van hoger beroepsonderwijs (pedagogische akademie, sociale akademie, h.t.s., hogere land- en tuinbouwschool, etc.) Inlichtingen bij de adj. directeur, A. Lubbers, Ubbergseveldweg 101. tel* 080-222270. Aanmelden vóór 1 maart 1979. Aanmeldingsformulier kan worderj aangevraagd bij de administratie. Aanvragen voor plaatsing worden ook al voor 1 maart in behandeling) genomen. Op dinsdag 30 januari a.s. om 19.30 uur wordt in het schoolgebouw voor belangstellenden voorlichting over de Havo-opleiding gegeven. Tot de opleiding voor onderwijzer(es) kunnen worden toegelaten, zij,fcs die in het bezit zijn van het einddiploma havo, gymnasium, atheneum, kleuterleidster of daarmee gelijkgestelde diploma's. rcje Inlichtingen bij de directeur, drs. C. den Duik, Ubbergseveldweg 101 ,p a Nijmegen, tel. 080-222270. Aanmeldingen vóór 1 maart 1979. Informatie-brochure en aanmeldingsformulier kunnen worden aangej® vraagd bij de administratie. Op dinsdag 23 januari a.s. om 19.30 uur zal in het gebouw van dejiCj akademie een voorlichtingsbijeenkomst over de onderwijzersopleidingjid worden gehouden. In de maand februari is er gelegenheid om, na overleg met de administratie, één dag deel te nemen aan de activiteiten van een klas. u Het bestuur van de heeft het genoegen alle oud-leerlingen, ouders en verdere belangstellenden hierbij uit te nodigen voor het bijwonen van een receptie, die ter gelegenheid van het afscheid van gehouden zal worden op zaterdag 20 januari 1979, van 15.30 tot 17.00 uur, in het schoolgebouw, Notenlaan 4 te Amstelveen. Amstelveen, januari 1979. Zij, die willen bijdragen in de kosten van een afscheidsgeschenk, kunnen gebruik maken van de rekening "Afscheid mejuffrouw Roos", bij de Rabo bank te Amstelveen, rek. nr. 3823.51908, postgironr. van de Bank 19809. -1 Wij vragen voor spoedige indiensttreding een la; r i nb: voor machine-onderdelen in klein-seriewerk. Dit is voor u een goede mogelijkheid als u houdkn van afwisselend werk. sa In ons bedrijf vervaardigen wij machineonderde-Q len met grote nauwkeurigheid. Komt u eens langs voor een gesprek Technische Industrie SCHUT B.V., Ampèrestraat 16, 2952 AA Alblasserdam. Tel. 01859-5666. r. g oni ht g< n i "Tv Chr. Pedagogische Akademie „Juliana van Stolberg" Kon. Wilhelminalaan 2 4205 ET Gorinchem. Tel. 01830-21694 1 Februari 1979 gaat het onderwijs, dat hij zoveel jaren heeft mogen dienen, verlaten. Ruim 25 jaar is hij als direkteur aan onze akademie verbonden geweest. Zater-jn dag 3 februari a.s. van 11.00 uur tot 14.30 uur*- worden alle oud-docenten, oud-studenten erw* oud-leerlingen uitgenodigd afscheid te nemenf1' van de heer Dousma en samen met hem oudela) herinneringen op te halen. ht In verband met de organisatie zouden wij het op V prijs stellen, wanneer u voor 26 januari aan de administratie van de school wilt mededelen off wij op uw komst mogen rekenen. Namens het Bestuur mr S. H Scheenstra. voorz E. Hakkenes. secr er] Iks -Pi it. de "Ijk 14 D A Ian «/an Naccaii Maraiv Irwoolrcrhnnl PDA Dal H. P. A. Jan van Nassau - Vogelsanglaan 1 - ütrecht tel. 030-71 5530 Directeur J. Eggink Marnix kweekschool - Springweg 91 - Utrecht tel. 030-31 4588 Directeur: H. Bosselaar. C. P. A. Rehoboth - Koningbergerstraat 9 - ütrecht tel. 030-934545 Waarnemend directeur H. Kwakkel

Nieuwe Leidsche Courant | 1979 | | pagina 8