m leidster boekingsgroep rm I PERSCOMBINATIE NA administratief medewerkster HEINEKEN nederlandse hervormde kerk administrateur (v/m) receptioniste/ telefoniste 3! REVIEW ENGINEER PRECAST ELEMENTS STRUCTURAL ENGINEER SMELTER, evt. HULP SMELTER Welkom bij nederlands instituut van registeraccountants TELEFONISCHE VERKOPERS/VERKOOPSTERS MEDEWERK(ST)ER(S) „DE SCHAUW" plaatswervangend hoofd huishouding eeeeeeeeeeeeee Advertentiepagina's zijn pagina's vol nieuws. ••••••eeeese#» medewerker (m/v) lunO O J/ii'iUMHl 19/9 TROUW/KWARTET 1 MORRISON KNUDSEN SAUDI ARABIA CONSORTIUM waarin de HOLLANDSCHE BETON GROEP een belangrijke deelnemer is. werd geformeerd voor de bouw van een nieuwe stad in Saudi Arabiè voor 70 000 inwoners De opdracht omvat ondermeer het uitwerken van alle geprefabriceerde betonkonstrukties. Om dit te kunnen realiseren heeft MKSAC in haar kantoor te Delft vacatures voor de duur van het project in de volgende functies (Vac NL 00397) Tot de taken, die in samenwerking met de diverse afdelingen moeten worden uitgevoerd, behoren: - het beoordelen van de door de architect en interne afdelingen verstrekte ontwerpgegevens m.b.t. prefab betonkonstrukties; - het bevorderen van een dergelijke beoordeling in de onderscheiden interne produktie- en montage-voorbereidings afdelingen; - het verwerken van commentaren en het indienen daarvan bij de opdrachtgever; het verwerken en distribueren van de reacties van de opdrachtgever op de commentaren; het onderhouden van alle benodigde interne en externe contacten hiervoor. Gedacht wordt aan een betonkonstrukteur op HTS-niveau met een behoorlijke ervaring op het gebied van ontwerpen van prefab betonkonstrukties. Een goede beheersing van de Engelse taal is vereist. (Vac NL 00389) Tot de taken van deze functionaris behoren: - konstruktieve inbreng op de tekeningen van de architecten en de konstrukteurs; - voorbereiding en begeleiding van de tekenkamer-werkzaamheden; - controle van de wapentekeningen en aansluit details. Gedacht wordt aan een opleiding op minimaal MTS-niveau. gevolgd door ruime ervaring op het gebied van geprefabriceerde betonkonstrukties. Een goede beheersing van de Engelse taal is vereist. Wij bieden een aantrekkelijk salaris met goede secondaire arbeidsvoorwaarden en een prettige werksfeer op ons nieuw kantoor in Delft. Hebt u interesse, richt dan uw schriftelijke sollicitatie met volledige gegevens omtrent leeftijd, opleiding en ervaring, met vermelding van het vacaturenummer aan Hoofd Personeelszaken MKSAC Zuiderstraat 44 Postbus 3149 Delft Machinefabriek G. J. Nijhuis B.V., een vooraanstaande internationaal georiënteerde onderneming voor de fabrikage van pompen en slachttechnische installaties, vraagt voor haar afdeling gieteni. op korte termijn Geïnteresseerden (zij die ervaring hebben genieten de voorkeur), kunnen kontakt opnemen met bovengenoemd bedn|f. Parallelweg 4. Winterswijk (hr. Z. Kremer) Tel. 05430-6561 Op onze plaatselijke administratie Zoeterwoude is de funktie van leidster boekingsgroep v akant. Wij zoeken een vrouw vanaf 24 jaar, die leiding kan geven aan een team van 5 medewerksters. Ook dient zij, in samenwerking met andere groepsleiders, de voorbereiding te regelen van de te boeken gegevens van de plaatselijke administratie. Zij is verantwoordelijk voor een juiste en tijdige verwerking van de in aard en omvang zeer verschillende boekingen. Voor een goede vervulling van deze funktie vragen wij: - een MAVO-opleiding - leidinggevende capaciteiten - goede kontaktuele vaardigheden. Belangstellenden verzoeken wij hun schriftelijke sollicitatie te richten aan Personeeldienst Kantoor, Heineken Brouwerijen B.V., Postbus 455,3000 AL Rotterdam, t.a.v. de heer R. Gerritsea Voor telefonische informatie kunt u bellen (010) 114500, toestel 217. Generale Diakonale Raad der Nederlandse Hervormde Kerk Voor onze afdeling administratie wordt gevraagd een zelfstandig werkend Vereisten: die na een inwerkperiode in staat moet zijn het hoofd van de afdeling bij diens afwezigheid te vervangen. In deze funktie valt de nadruk op verslaglegging, begrotings- en liquiditeitsbewaking. voltooide opleiding H.E.A.O. of gevorderde studie S.P.O. goede beheersing van de Nederlandse taal in woord en geschrift. goede contactuele en leidinggevende eigenschappen leeftijd bij voorkeur beneden 30 jaar meelevend lid van de Hervormde Kerk. Voor deze funktie zijn een goede honorering en secundaire arbeidsvoor waarden beschikbaar. Met de hand geschreven sollicitaties te richten aan het Algemeen Secretariaat van de Generale Diakonale Raad. Maliesingel 26, Postbus 14100. 3508 SE Utrecht, tel. 030-332426. Op korte termijn is er plaats voor een representatieve die ook bereid dient te zijn de telex te bedienen en overige voorkomende werkzaamheden te verrichten. In verband met de internationale kontakten is een redelijke kennis van de moderne talen, in het bijzonder van het Engels, een vereiste. Voorts wordt van kandidaten verwacht dat zij over een typediploma beschikken. Salariëring voor deze funktie geschiedt volgens de verordening arbeidsvoorwaarden personeel NIVRA en is afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring. In de arbeidsvoorwaarden is begrepen: één maandsalaris vakantietoeslag, één maandsalaris decembergratificatie, goede pensioen- en vakantieregeling, halfjaarlijkse salarisindexering. Sollicitaties te richten aan de directie van het NIVRA, Mensinge 2, Amsterdam-Buitenveldert. Inlichtingen worden verstrekt door de heer Breij, telefoon 020-440222, toestel 136. Binnen de organisatie van Het Parool bestaat de Mini-advertentie-afdeling. Deze afdeling is ontstaan door het samenvoegen van de gerubriceerde advertenties van de Volkskrant, Trouw en Het Parool, alle uitgaven van Perscombinatie N V. Met deze Mini-advertenties worden 1.300.000 mensen bereikt. Door de enorme uitbreiding van werkzaamheden zoeken wij op korte termijn voor deze afdeling Hun takenpakket omvat onder meer het regelmatig contact houden met onze vaste adverteerders en het verkopen van advertenties binnen een bepaalde markt. Een middelbare schoolopleiding bijv. MEAO, een goede telefoonstem en enige ervaring in het telefonisch verkopen zijn een vereiste. Een goede kennis van de Nederlandse taal is vanzelfsprekend. In de inwerkperiode wordt intern een training georganiseerd. Tevens zoeken wij Binnen de Mini-advertentie-afdeling opereert een zelfstandige groep, welke verantwoordelijk is voor het telefonisch opnemen van de advertentie-orders en het adviseren over de plaatsing daarvan. Van de juiste kandida(a)t(e) wordt verwacht dat hij of zij een commerciële instelling heeft en bij voorkeur een middelbare schoolopleiding. Een goede beheersing van de Nederlandse taal in woord en geschrift is een vereiste. Leeftijd 22 jaar en ouder. Eventueel bestaat de mogelijkheid part-time te werken.(wo., do., vrij. hele dagen) Inlichtingen: W. v. d. Blom of Mw. M. Lieve 020-91 44 00 tst. 770 of 267 Sollicitaties kunt u richten aan Mw L Witmer, Wibautstraat 131, Amsterdam. 020-91 44 00 tst. 265 onder vermelding van LW/021 Stichting Protestants- Christelijk Bejaardencentrum, Engweg 4, 3882 AL Putten. Voor dit centrum, waar 90 oudere mensen kunnen wonen, zoeken wij kontakt met een (in vaste dienst) Onze gedachten gaan daarbij uit naar iemand die: in staat is leiding te geven aan de medewerksters van de huishouding goed kan samenwerken met haar col- legas bereid is zich in te zetten voor een goed leef- en werkklimaat een leeftijd heeft die Hgt tussen 30 en 40 taar over ervaring beschikt in de bejaar- denzorg Salariëring en overige arbeidsvoor waarden volgens de C. A. O. voor bejaardentehuizen. Aanstelling boven het minimum is mo gelijk Een 2 kamerflat is intern aanwezig. Gezien de doelstelling van ons huis verwachten wij van de kandidaten een positief Christelijke levenshouding Schriftelijke sollicitaties gelieve U binnen een week na het verschi/nen van dit blad te richten aan de direkteur. de heer L H. Weick is de uitgeefster van de dagbladen Het Parool, de Volkskrant en Trouw, en een aantal week- en huis-aan-huisbladen, met name in de regio N.Holland. Wij zoeken voor onze abonnementen administratie een part time (vier uur per dag) De abonnementen administratie is onder meer belast met het verwerken van alle soorten mutaties met betrekking tot onze abonnees. De verwerking van deze mutaties geschiedt voor het grootste deel via beeldschermapparatuur, die aangesloten is op de computer. De nieuwe medewerkster zal worden ingeschakeld bij invoeren van de mutaties via de apparatuur in de computer. Wij denken aan kandidaten op Mavo-niveau met een type-diploma; enige type-ervaring strekt tot aanbeveling. Van onze arbeidsvoorwaarden zouden wij de volgende willen noemen; 22 dagen vakantie per jaar 8% vakantiegeld reiskostenvergoeding voor hen die buiten Amsterdam wonen een gratis abonnement op een van onze dagbladen Inlichtingen omtrent deze functie kunt u inwinnen bij de heer J. Elenbaas, toestel 222 (telefoon 020-926870) Uw sollicitatie kunt u richten aan de heer N. Burgers, personeelafdeling Perscombinatie N V.Wibautstraat 131, 1091 GL Amsterdam, onder vermelding van NB/30. Bij het bureau Grondzaken van de afdeling Stadsontwikkeling, Verkeer en Grondzaken kan worden geplaatst een voor het onderdeel Exploitatie en Uitgifte. Functie-informatie: De gevraagde medewerklstler zal met een belangrijke mate van zelfstandigheid in staat moeten zijn tot: - het maken van kostprijsberekeningen van grondcomplexen zowel t.b.v. stadsuitbreiding -als stadsvernieuwingsgebieden, met de daaraan verbonden nevenwerkzaamheden, zoals het plegen van overleg hierover met andere overheidsinstanties, het aanvragen van subsidies e.d. - het voeren van gesprekken over uitgifte van grond en eventueel opstallen aan gegadigden, - het opstellen van voorlopige koopovereenkomsten, - het schriftelijk adviseren aan Burgermeester en Wethouders over bovengenoemde zaken, - het samenstellen van pre-adviezen en conceptbesluiten ten behoeve van diverse commissies van advies, alsmede de gemeenteraad, - het op de juiste wijze interpreteren en uitleggen van de genoemde besluiten. Functie-eisen: Voor deze veelzijdige functie komen in aanmerking kandidaten die beschikken over: - een goede financieel/juridische opleiding; HEAO (economische/juridische richting), G.A. len/of Gemeente Financiën, S.P.D. I en II, - inzicht in het technisch bedrijfsgebeuren en ervaring met de exploitatie en uitgifte van een gemeentelijk grondbedrijf, - een uitstekende redaktionele vaardigheid, - zeer goede contactuele eigenschappen. Salariëring: De salariëring is overeenkomstig de gestelde eisen en bedraagt maximaal 74.335,- bruto per maand. Informatie: Nadere informatie wordt verstrekt door de chef van het bureau Grondzaken, dhr. P. Schaap, telefoon: 071-769241. Sollicitaties: Schriftelijke sollicitaties kunnen binnen 10 dagen na verschijnen van dit blad worden ingediend met vermelding van vacaturenummer 78105, bij Burgermeester en Wethouders van Leiden, postbus 9100, 2300 PC Leiden.

Nieuwe Leidsche Courant | 1979 | | pagina 14