secretaresse r groepleid(st)er krediteurenadministratie werkvoorbereider polyQram ACQUISITEUR BUITENDIENST V nederlandse hervormde kerk ervaren secretaresse Welkom bij HEINEKEN ADMINISTRATEUR 'sHeeren Loo-Lozenoord \TL HET PAROOL 5graficombv B.V. beambte voor de dienst beveiliging/bewaking BOUWKUNDIG ORGANISATIE MEDEWERKER ASSISTENT ORGANISATIE MEDEWERKER MANUAL ENGINEER CONTROL ENGINEER "N ZATERDAG 6 JANUARI 1979 TROUW/KWARTET 1 Het bestuur van de Vereniging voor Christelijk Voortgezet Onderwijs in Flevoland vraagt per 1 april a.s. of zo spoedig mogelijk daarna een Van sollicitanten wordt verwacht dat zij uit overtuiging kiezen voor het christelijk onderwijs en kerkelijk meelevend zijn. Het bestuur van deze Vereniging beheert: - de Chr. schooi voor Mavo 't Lichtschip" te Dronten met 320 leerlingen; - de Chr. Scholengemeenschap "De Brug" te Lelystad voor Ihno-lto- mavo-havo-atheneum; deze snel groeiende school telt nu 560 leerlingen in de eerste drie leerjaren. Funktie-informatie - verantwoordelijk voor de uitvoering van alle taken van de administratie; - verantwoordelijk voor het financieel beheer; het opstellen van be grotingen, rekeningen, etc.; (De loonadministratie is uitbesteed aan een administratiekantoor) - Correspondentie met het Ministerie van Onderwijs en Weten schappen. Vereisten - het bezit van het diploma M.B.A. en bij voorkeur S.P.D. of G.F. of vergevorderd met de studie daarvoor; - ruime ervaring in voornoemde of soortgelijke werkzaamheden; - bereidheid om mee te werken aan de verdere opbouw van twee scholen, die elk op een eigen wijze bezig zijn met de ontwikkeling/ver- nieuwing van het onderwijs. Salaris, afhankelijk van leeftijd en ervaring f2.600,- tot f3.874,- bruto per maand. Standplaats: Lelystad. De woningpositie is gunstig (zowal huur- als koopwoningen). Voor inlichtingen kunt U zich wenden tot de heer E.J. Rop, direkteur van 't Lichtschip, tel. 03210-2932 (school) of 2733 (huis) of de heer E.B. Mandemakers. direkteur van "De Brug", tel. 03200-40500 (school) of 40517 (huis). Schriftelijke sollicitaties kunt U richten aan de secretaris van het bestuur de heer G. Bolhuis, Langezand 27, 8223 WC Lelystad tot uiterlijk 10 dagen na het verschijnen van dit blad. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectie procedure. (Prot.Chr.Inrichting voor geesteszwakken) Postbus 550 3450 AN Ermslo Tol. (03417) 6464 Wij vinden het fijn voor onze secretaresse dat zij gaat trouwen. Alleen ontstaat daardoor bij onze dienst Personeel Organisatie een open plaats, die wij graag weer opgevuld zien met een ervaren U krijgt tot taak secretaressewerkzaamheden te verrichten voor het hoofd Personeel Organisatie. Daarnaast allerlei werkzaamheden rond personeels zaken. zoals ondersteuning bij de werving van (met-verpleegkundig) personeel Een zeer gevarieerde functie. Wi| zoeken iemand die HAVO en een secretaresse- opleiding heeft Enige jaren ervaring als secretaresse is gewenst. Gezien het vertrouwelijke karakter van de werkzaamheden stellen wij hoge eisen aan de betrouwbaarheid Graag christelijke levensinstelling. Uw salaris is. afhankelijk van opleiding en ervaring, minimaal t 2.093.25 en maximaal 2.594.99 bruto per maand De overige arbeidsvoorwaarden zijn geregeld in de CAO voor het Ziekenhuiswezen Informaties kunt u inwinnen bij de heer B A Versiraete. hoofd Personeel 4 Organisatie, toestel 327 Schriftelijke sollicitatie eveneens aan het hoofd Personeel 6 Organisatie. De grootste krant van Amsterdam zoekt op korte termijn voor de stadsacquisitie van het advertentiebedrijf een Hij zal na een inwerkperiode. in een groep van jonge dynamische mensen, het contact onderhouden met een deel van onze adverteerders en reclame adviesbureaus in en om Amsterdam. Voor deze functie wordt gedacht aan iemand met: een middelbare opleiding, b.v. MEAO bij voorkeur verkoopervaring rijbewr|S B-E leeftijd 20-30 jaar Kennis van en ervaring met media-planning strekt tot aanbeveling. Indien u geïnteresseerd bent in bovenstaande functie, kunt u uw schriftelijke sollicitatie nchten aan de personeelafdeling van Het Parool B V Wibautstraat 131.1091 GL te Amsterdam, t.a.v. mw. L. Witmer. onder vermelding van LW/020. Voor meerder informatie kunt u contact opnemen met de heer J F Sas. tel 020-914400. tst. 298 generale diakonale raad der nederlandse hervormde kerk. Op het bureau van de Generale Diakonale Raad der Neder landse Hervormde Kerk wordt voor hel Algemeen Secretariaat gevraagd een Vereisten: De funktie Middelbare opleiding. Goede vaardigheid in stenograferen en typen. Enige kennis van de organisatie binnen de Nederlandse Hervormde Kerk. Meelevend lid van een protestants kerkgenootschap. biedt een ruime mogelijkheid voor eigen initiatief en het dragen van eigen verantwoordelijkheid. De arbeidsvoorwaarden zijn vergelijkbaar met de die welke gelden in de welzijnssector. Gegadigden worden verzocht zich schriftelijk te melden bij het Algemeen Secretariaat van de Generale Diakonale Raad, Maliesingel 26. Postbus 14100 te Utrecht, tel. nr. 030-332426. Heinekan vormt ttn int dranken concern met 9 p eenheden in Nederland vo< gedistilleerd en Insdran met daarnaast handel mwij Deondernemmgheefto belangen bij 50 brouwerijen in de werelddie teeamen met de e ca 170 b tenlandse markten Op onze plaatselijke administratie Zoeterwoude is de funktie van groepsleid(st)er krediteuren administratie vakant. Hiervoor zoeken wij een man of vrouw vanaf 25 jaar, die leiding kan geven aan een team van 8 medewerk(st)ers. Naast de behandeling en de kontrole van in komende fakturen is de krediteuren administratie tevens verantwoordelijk voor de juiste kodering en betaal baarstelling van deze fakturen. Voor een goede vervulling van deze funktie vinden wij nodig: - een opleiding MAVO/HAVO - een gevorderde studie MBA, öf een MEAO-diploma - leidinggevende kapaciteiten - goede kontaktuele vaardigheden. Belangstellenden verzoeken wij hun schriftelijke sollicitatie te richten aan Personeeldienst Kantoor, Heineken Brouwerijen B.V., Postbus 455,3000 AL Rotterdam, t.a.v. de heer R. Gerritsen. Voor telefonische informatie kunt u bellen (010) 11 45 00, toestel 217. A automate®ngscenlrun het automatiseringscentrum, dat in opdracht van onder meer Perscombinatie N.V uitgeefster van dagbladen als Het Parool. Trouw en Volkskrant, automatiseringswerkzaamheden verricht op administratief en grafisch-technisch terrein, zoekt voor haar produktiebureau een Graficom maakt voor haar automatiseringswerkzaamheden gebruik van een IBM 370/148-computersysteem met als operating-systeem DOS/VS. De belangrijkste werkzaamheden van deze functionaris zijn: job voorbereiding input- en outputcontrole distributie van computer output tape-administratie De werkzaamheden worden verricht in ploegendienst. Voor het vervullen van deze functie is een opleiding op Mavo-niveau met een goede kennis van de Engelse taal vereist. Voorts is een goede kennis van DOS/VS. met name van J(E)CL van belang. Ervaring als werkvoorbereider of als console-operator is gewenst. Hier tegenover staat een goed salaris met een aantal uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden. Eventuele nadere inlichtingen over deze functie kunt u inwinnen bij de heer J. J. de Jong. bereikbaar op toestel 515 (telefoon 020-914400 of 917711). Uw sollicitatie gelieve u binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad te richten aan de heer N. Burgers, personeelafdeling van Perscombinatie N.V., Wibautstraat 131, 1091 GL Amsterdam, onder vermelding van NB/31. POLYGRAM B.V. is de internationale holding en mangementmaatschappij. waarin Philips en Siemens - elk voor 50 procent - hun belangen in de entertainment hebben gebundeld. Naast ondernemingen over de gehele wereld op het gebied van grammofoonplaten en musi- cassettes heeft het concern aktiviteiten op andere terreinen van de entertainment-industry, zoals muziekuitgeverijen, artist management, televisiefilm en video. Wij zoeken voor onze vestiging PHONODISC, v.d. Madeweg 14a te Amsterdam een die o.a. tot taak heeft bewaking van gebouwen en terreinen, kontrole op in- en uitgaande personen en goederen, toezicht op het verkeer op de terreinen en kontrole op de brand veiligheid. Om deze taak naar behoren te kunnen vervullen wordt er in twee-ploegendienst gewerkt. De man, die in deze funktie past. is tussen 25-40 jaar en heeft: - enige jaren voortgezette opleiding - diploma U.B.B., diploma E.H.B.O. of de wil deze diploma's te behalen - rijbewijs B-E - enige spreekvaardigheid Engels en Duits. Bereidheid om met diensthonden te werken is noodzakelijk. Wanneer u belangstelling hebt voor deze funktie kunt u een brief sturen - onder nummer L 26 - aan de afdeling Personeelzaken (Nederland), Neonweg 3. 3812 RG Amersfoort, of telefonisch een afspraak maken met de heer S.L. Lindeboom: 033-30424. toestel 13. MORRISON - KNUDSEN SAUDI ARABIA CONSORTIUM waarin de HOLLANDSCHE BETON GROEP een belangrijke deelnemer is, werd geformeerd voor de bouw van een nieuwe stad in Saudi Arabië voor 70.000 inwoners. De opdracht omvat ondermeer de werkvoorbereiding van deze stad bestaande uit 7.000 woningen en zeer verschillende utiliteitsgebouwen zoals: scholen, winkelcentra's, sporthallen, moskeeën, enz. Om dit te kunnen realiseren heeft MKSAC in haar kantoor te Delft vacatures voor de duur van het project in de volgende functies: (Vac. NL 00413) die in samenwerking mét diverse afdelingen in hoofdzaak tot taak heeft het maken van overall en detailschema's van de montage. Gedacht wordt aan een functionaris op HTS-niveau met minimaal 5 jaar ervaring in de organisatorische voorbereiding van werken in precast- beton, bij voorkeur zowel in de woning- ais de utiliteitsbouw. (Vac. NL 00415) Deze functionaris verleent assistentie aan de bouwkundig organisatie medewerker. De opleiding van deze functionaris moet minimaal op MTS-niveau liggen en hij moet enige ervaring hebben op het gebied van organisatie en bouwschema's. (Vac. NL 00350) Deze functionaris zal tot taak hebben het schrijven van handboeken voor de montage in nauw overleg met diverse medewerkers binnen de montage afdeling. De handboeken worden in de Engelse taal geschreven. Voor deze functionaris wordt gedacht aan een opleiding op HTS-niveau met ruime ervaring in een soortgelijke functie en bij voorkeur tevens ervaring in "handling" en montage van betonelementen. (Vac. NL 00414) die tot taak heeft het schrijven van een montage controle handboek aan de hand waarvan de kwaliteitscontrole van de montage gevoerd zal worden. Deze functionaris zal eerst een inwerkperiode op de montage ontwerp afdeling krijgen. Voor deze functionaris danken wij aan een zelfde opleiding en ervaring als genoemd onder "manual engineer", alsmede ervaring op het gebied van de kwaliteitscontrole van bouwwerken. Een goede kennis van de Engelse taal is voor alle bovenstaande vacatures noodzakelijk Wij bieden een aantrekkelijk salaris met goede secondaire arbeidsvoorwaarden en een prettige werksfeer op ons nieuwe kantoor in Delft. Hebt u interesse, richt dan uw schriftelijke sollicitatie met volledige gegevens omtrent leeftijd, opleiding en ervaring, met vermelding van het vacaturenummer aan: Hoofd Personeelszaken MKSAC Zuiderstraat 44 Postbus 3149

Nieuwe Leidsche Courant | 1979 | | pagina 12