Pak een geïnde vakantie 9 kadobon Klein Vink FAMILIEBERICHTEN Disco-accu's Autolak Trouw i 5 JANUARI 1979 TROUW/KWARTET P 8 - h, PIJ kunnen van maandag lot en met vrijdag telefo nisch van 9 00-19 30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456 Op zondagavond is dit alleen mogelijk van 18 00-20 00 uur Zeer tot ons leedwezen moeten wij u kennisge ven van het overlijden op 3 januari 1979 van de heer J. G. D. Janse lid van de raad van bestuur van onze vennoot schap. Gedurende vele jaren heeft de heer Janse in- verschillende functies met grote inzet en be kwaamheid aan de ontwikkeling van ons be drijf gewerkt. Zijn heengaan wordt door ons diep betreurd. De raad van commissarissen van de Nederlandsche Middenstandsbank N.V. Tot ons groot leedwezen moeten wij u medede len dat de heer J. G. D. Janse lid van de raad van bestuur, na een ziekte van enkele maanden op 3 januari jL is overleden. Sedert 1945 is de heer Janse op diverse plaat sen in ons concern werkzaam geweest, vanaf 1973 als lid van de raad van bestuur. Hij is voor ons bedrijf van grote betekenis geweest. Met dankbaarheid en erkentelijkheid gedenken wij het zeer vele, dat de heer Janse voor onze instelling heeft gedaan. De raad van bestuur van de Nederlandsche Middenstandsbank N.V. Met verslagenheid moeten wij u kennisgeven van het overlijden op 3 januari 1979 van de heer J. G. D. Janse lid van de raad van bestuur van onze instelling. Wij betreuren het heengaan van een gewaar deerd bestuurder van onze onderneming. Met de grote energie, waarover hij beschikte heeft hij zich steeds ingezet voor de belangen van alle daarbij betrokkenen. Wij zijn hem daar voor veel dank verschuldigd. Namens de medewerkers van de Nederlandsche Middenstandsbank N.V. De ondernemingsraad. Gij hebt mijn ziel beveiligd voor de dood; Gij richt mijn voet, dat hij zich nimmer stoot'; Gij zijt voor mij een schild in allen nood; Gij hebt mijn smart verdreven; Uw dierb're gunst xs m'altoos bij gebleven; 'k Zal, voor Gods oog, naar Zijn bevelen leven; Zo word' door mij Zijn naam altoos verhe ven; Zo word' Zijn lof vergroot. Ps. 56:6 Door een nacht van lijden nam de Heere heden tot Zich, Zijn moegestreden kind, mijn zorgza me lieve vrouw, onze zuster, schoonzuster en tante Dlrkina Berghout op de leeftijd van 53 jaar. Haar leven was Christus, het ster ven gewin. Mijn genade is u genoeg. Barneveld: Arie Top Rotterdam: C. Berghout M. E. Berghout-Poot Eindhoven: L. M. Berghout Lunteren. C. M. Wielstra-Berghout Hefshuizen: P. A. Berghout T. Berghout-Wever Barneveld: M. J Top J. A. N. Top-v. Camerijk Neven en nichten Barneveld, 2 januari 1979 Graaf van Lyndenlaan 18. Gelegenheid tot condoleren a.s. zaterdag van 19.30 tot 21.00 uur in de aula bij de begraaf plaats te Barneveld. De rouwdienst wordt D.V. gehouden in ge noemde aula op maandag 8 januari, aanvang 13.15 uur, waarna de begrafenis zal plaatsheb ben om 14.00 uur. Liever geen bezoek aan huis. Zij is verlost Op 30 december 1978 nam de Here tot Zich onze geliefde zorgzame zuster, schoonzuster en tante Ans Bremer weduwe van Ane van der Bent op de leeftijd van 81 jaar Rotterdam: Th Bremer H Bremer Driebergen: P Neleman-Bremer L. Neleman Barendrecht: A. Bremer C. P. Bremer-Boot Rotterdam: J. A. H. Bremer neven en nichten De begrafenis heeft in familiekring te Wasse naar plaatsgevonden op 4 januari 1979. „Wie in de Zoon gelooft, heeft eeuwig leven". Joh. 3:36. „Loof den Here, mijn ziel, en vergeet niet één van zijn weldaden". Psalm 103:2. Heden is, na een ernstige ziekte, in vast ver trouwen op Gods beloften, in Jezus ontslapen mijn geliefde man. onze zorgzame vader en opa. Hendrik Vos op de leeftijd van 76 jaar. C. W. Vos-Vos Vlaardingen: M. C. Groeneveld-Vos J. Groeneveld 's-Gravenhage: C. Emmerzaal-Vos J. Emmerzaal Zoe termeer: J. Vos G. Vos-Hofland en kleinkinderen. 's-Gravenhage. 3 januari 1979. Teunisbloemplein 78. Liever geen bezoek. Geen bloemen. De dienst van Woord en Gebed zal gehouden worden in de Ontmoetingskerk, Louis Davids- straat 2 te 's-Gravenhage/Loosduinen, maan dag 8 januari om 12.30 uur, waarna de teraar debestelling zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats „Westduin", Ockenburghstraat 27 te 's-Gravenhage/Loosduinen om 13.30 uur. Gelegenheid tot condoleren na de teraardebe stelling in één der zalen van bovengenoemde kerk. Gij zult mij leiden door uw raad Psalm 73, oude berijming Na een langdurige ziekte heeft God tot zich genomen mijn lieve dappere man, onze zeer zorgzame vader en opa Cornells Heemskerk echtgenoot van Dina Leenheer, op de leeftijd van 64 jaar. Rijnsburg: D. Heemskerk-Leenheer J. G. Binnendijk-Heemskerk W. G. Binnendijk Daan Mark Bensberg (W.Dld.): F. Heemskerk Den Haag: G. D. Lee-Hecmskerk J. N. Lee Rijnsburg: J. Heemskerk A. M. Heemskerk-van Dijk Leiden: C. J. Teekens-Heemskerk M. Teekens Jr. Oegstgeest: S. C. H. Heemskerk L. M. Heemskerk-Helmus Rijnsburg, 4 januari 1979 Sandtlaan 74 Gelegenheid tot condoleren vrijdag en zater dag van 19.30 tot 21.00. uur. De rouwdienst zal gehouden worden maandag 8 januari a.s. om 14.00 uur n.m. in de Ned. Herv, Kerk aan de Kerkstraat te Rijnsburg, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de begraafplaats aldaar. In Gods Huis opgenomen onze lieve broer, zwager en oom Cornells Heemskerk op de leeftijd van 64 jaar. Al scheurde het kruis uw schouder al doofde het laatste licht de Trooster en Behouder staat voor uw aangezicht. Rijnsburg, 4 januari 1979 Familie Heemskerk. Heden is rustig van ons heengegaan onze lieve moeder, behuwd- en grootmoeder Jeannette Agatha Rüger sedert 28 november 1973 weduwe van Ph. M. van Kranenburg op de leeftijd van 78 jaar. „Op U, mijn Heiland, blijf ik hopen". Eindhoven: W. J. Meertens- van Kranenburg C. Meertens Mark, Annemarie Geldrop: A. A. van Kranenburg E. L. van Kranen burg-Janssen Mariëlla, Dorry, Aart, Ella Waalwijk: A. C. M. van Kranenburg S. J. I. van Kranenburg- Neuféglise Rob, Saskia, Martin Groede. 4 januari 1979 Voorstraat 32 Correspondentie-adres: C. Meertens Torenberglaan 28, Eindhoven. De begrafenis zal plaatsvinden op maandag 8 januari 1979 om 13.30 uur vanuit de Franse Kerk te Groede, na een korte rouwdienst die aanvangt om 12.30 uur. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de Franse Kerk. Zeer tot ons leedwezen is, ten gevolge van een noodlottig ongeval, op 3 januari jl. van ons heengegaan onze medewerker G. H. Beenhakker in de leeftijd van 30 jaar Zijn ijver en toewijding zullen lang in onze herinnering blijven. Bestuur, direkteur en medewer kers van Diergaarde Blijdorp. „De Heer is mijn herder, mij ontbreekt niets." Op 4 januari 1979 door God thuis gehaald mijn lieve man, onze geliefde vader en opa Augustlnus de Lange op de leeftijd van 79 jaar. Berkel Rodenrijs: E. P. de Lange-Muijs Castricum: Sary Langhout-de Lange Piet Langhout Leidschendam: Wim de Lange Corry de Lange-Barto Berkel en Rodenrijs: Aad de Lange Riet de Lange-Boogaard Leeuwarden: An Langhout-de Lange Dick Langhout Krommenie: Kees de Lange Thea de Lange-Bakkeren Doorwerth: Augustine van Tilburg-de Lange Janus van Tilburg Berkel en Rodenrijs: Riet van Westreenen-de Lange Frans van Westreenen Hoogmade: Dick de Lange Joke de Lange-Uittenbogaart en kleinkinderen 2651 DL Berkel en Rodenrijs, Wilhelminastraat 40. De dienst van Woord en gebed wordt gehouden D.V. maandag 8 januari om 12.15 uur in de Gereformeerde Kerk „de Ark", Oranjestraat 2 te Berkel en Rodenrijs, waarna de bijzetting in het familiegraf op de algemene begraafplaats „Crooswijk" aan de Kerkhoflaan te Rotterdam zal plaatsvinden omstreeks 1.30 uur. Gelegenheid tot condoleren zaterdagmiddag van 4 tot 5.30 uur aan huis en na de begrafenis in de kapel op de begraafplaats. De Heer is mijn Herder De Here heeft thuisgehaald onze beste broer en zwager August de Lange echtgenoot van E. P. de Lange-Muys Rotterdam: J. de Lange A. de Lange-Brugman Ede: H. C. Muys Beverwijk: C. Muys Santpoort: J. Hazenberg-Muys G. H. Hazenberg Santpoort, 4 januari 1979. „De vreemdelingschap is vergeten." Voor ons nog onverwacht nam heden God tot Zich, Zijn moegestreden kind, onze beste broer en oom Johannes Bernardus Hageman op de leeftijd van 76 jaar. Uit aller naam: S. J. Kleimeer-Hageman Gouda. 4 januari 1979 Woudstraat 78 De overledene is opgebaard in het rouwcen- trum van de Monutastichting Westhaven 16 te Gouda. Condoléancebezoek daar zaterdagavond a.s. van 7.00 tot 7.30 uur. De teraardebestelling zal plaatshebben maandag 8 januari om 11.00 uur op de algemene begraafplaats „IJsselhof" te Gouda. Geen bloemen. Catechismus: Zondag 1 Dankbaar dat hij zo lang bij ons mocht zijn en voor alles wat hij voor ons en anderen heeft betekend, geven wij U kennis dat het de Here heeft behaagd, na een langdurig doch geduldig gedragen lijden, uit ons midden weg te nemen mijn lieve man, onze zorgzame vader en opa Riemer Dirk Runia in de ouderdom van 81 jaar. J. Runia-van Rijn H. Runia J. Runia-Laros Wijk aan Zee: G. Cossee-Runia H. Cossee Maarssen: G. Runia Kampen: J. van Bergen-Runia A. van Bergen Huizen: M. van Dasler-Runia G. van Dasier en kleinkinderen 3 januari 1979 Debussystraat 7 2625 BA Delft De overledene is opgebaard in een der rouwka mers van het Bethel Ziekenhuis, Reynier de Graefweg 3 te Delft. Bezoekuren vrijdagmid dag van 2-2.45 uur, zaterdag- en zondagmiddag van 3-4 uur. De rouwdienst zal worden gehouden in de „Goede Herderkerk", Diepenbrockstraat 259 te Delft, maandag 8 januari a.s. om 2 uur, waarna de bijzetting in het familiegraf zal plaatshebben op de algemene begraafplaats ..Jaffa" te Delft. Vertrek van Debussystraat 7 om 1.30 uur. Geen bezoek aan huis Geen bloemen Geen toespraken Gelegenheid tot condoleren na afloop van de begrafenisplechtigheid in de ontvangkamer van de begraafplaats. Algemene kennisgeving Na een moedig gedragen lijden is in Christus ontslapen mijn zeer geliefde man. onze vader en grootvader Jan van der Meer op de leetijd van 59 jaar. Groningen: J. van der Meer-te Nijenhuis Alphen a/d Rijn: L. B. van der Meer E. v/d Meer-Schaafsma Jelle, Sytske en Kunera Groningen: H. A. van der Meer A. H. van der Meer-Holman Jan Matthijs en Klaas Jochem Purmerend: H. R. Buitenwerf-van der Meer J. Buitenwerf Rieuwerd en Rixte Hoogeveen: S. Emmelkamp-van der Meer H. Emmelkamp Maarten en Marike Groningen. A. M. van der Meer K. G. Zijlstra Groningen. 3 januari 1979 Korreweg 204 Thuis geen bezoek, geen bloemen De overledene is opgebaard in één der rouwka mers van het „Gebouw Esdoornlaan 187". Be zoek 's avonds van 7-8 uur. De rouwdienst zal worden gehouden op maandag 8 januari om 12.45 uur in de Magnoliakerk, Floresplein 30, waarna de begrafenis om plm. 14.00 uur zal plaatsvinden op de begraafplaats „Selwer- derhof". Na de plechtigheid gelegenheid tot condoleren m de koffiekamer van de begraafplaats. Geen toespraken Enige en algemene kennisgeving Rust mijn ziel Uw God is Koning heel de Wereld Zijn >i. d Alles wisselt op Z i.V «en maar Hij Zelf verandert niet. Heden werd bij ons weggenomen, onze lievi zuster Jeltje Wierstra Namens de familie T. Wierstra Amsterdam 2 januari 1979 2e Oosterparkstraat 249 De bijzetting in het familiegraf heeft inmiddels plaatsgevonden. d< DANKBETUIGING Ok mi ho I vo loc zij ,he te' ..g ge zei Op voor ons ontroerende wijze mochten wij zeer i belangstelling en medeleven ontvangen na het plom< ling overlijden en bij de begrafenis van onze liaa zorgzame man en pappa, onze geliefde zoon, schc zoon, kleinzoon, broer, zwager en oom Ik he Leonard Erik Plaatzer. ee W£ Hierbij werden zijn vriendschap, sympathie en c« ja. gialiteit dankbaar herdacht. jg! Daar het ons niet mogelijk is u allen persoon^1 hiervoor dank te zeggen, betuigen wij u langs dWl weg onze oprechte dank. tw vo Moge hij in gedachten bij u voortleven, zoals hij bi; bij ons zal blijven doen. Ve A. J. Plaatzer-Solleveld Daniël Janine M' Familie Plaatzer w< Familie Solleveld aa rei 's-Gravenzande, januari 1979. ar Adolf van Nassaustraat 26. na 1 Jk Ji Bel voor informatie en folder 0470 Vl6t In Arcen, Noord-Limburg. Zes-persoons luxe bungalows en gezinscamping op 180 hectare natuurschoon. 'overdekt zwembad 'sporthal 'mini-golf'ponymanege 'wandelpark 'roeiviiver 'restaurant, enz Vjlunnftrvfcliikhevkn v..* wdcrccn Bel voor informatie en folder 04701-1684 Rekreatieoord Klein Vink 4 - 5944 EX Arcen je Pr O] kr be Accessoires en onderdelen KLAAR TERWIJL U WACHT Voor elk automerk voorradig ruil-startmotoren en dynamo's auto-elektra Hechri B.V. Valkenburgerstraat 134 Adam, tel. 020-240748 Missot. spec. REM- en FRIC TIE-MATERIAAL. Bosboom Toussainstr. 43, A'dam, tel. 020-180443. KEERKOPPELINGEN en OMBOUWDELEN voor div. mot. Levering VOLVO PEN- TA - Peugeot en Renault mot. Tevens gerev. DAF en Mer cedes mot. MULDER MOTO REN. G. J. Mulderstr. 10 b. R'dam (west), telefoon 010- 775283/253540. tot 50% korting Ampèrestr. 4. A'dam-O. Tel. 351016, zat. tot 14 u. alle kleuren ook in spuitbussen OTTO NIEUWENHUIZEN B.V. Overtoom 515, tel. 129804 Amsterdam 's Maandags gesloten. ELKE ZATERDAG IN Adv9ft*nb*matf»aJ moet OondenJegs (1* post) in ons bezit *d Mictrtingen over deze speciele advertentiepagina's TEL 020-913456 TOESTEL 794, resp. 783 ©n 750 s krant u/eg Geef'm aan uw zoon of dochter, die 't huis uit gaat, geef'm aan een goede vriend of aan een ander, die u na aan het hart ligt. U koos uw krant naar uw eigen levensinstelling, uw eigen smaak en uw eigen stijl. Daarom, als u uw eigen krant geeft,geeft u een kado met een heel persoonlijk accent. En dat maakt het extra waardevol. Geef daarom Trouw! Bezorg voortaan iedere dag Trouw bij: naam adres plaats tel Het abonnementsgeld wordt per kwartaal/per jaar voldaan door adres plaats tel °n Ik stel er wel/geen prijs op dat de ontvanger wordt meegedeeld wie dit abonnement schenkt. In open envelop zonder postzegel inzenden dan Trouw-Kwartet. Antwoordnummer 2792. Amsterdam .I

Nieuwe Leidsche Courant | 1979 | | pagina 10