HOGE KIJKCIJFERS IACI PRIJZEN JOKE BRUYS (zangeres, FAMILIEBERICHTEN ,en 140r DONDERDAG 4 JANUARI 1979 i nuuvv/iwimi-i i h I' k iu - HHS^mr kunnen van maandag to! en met vrijdag telefo nisch van 9 00-19 30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456 Op zondagavond is dit aHeen mogelijk van 16 00-20 00 uur. Lieve moeder, Lieve Bep, hartelijk gefeliciteerd met de 80ste en 50ste ver jaardag Enkele attente familiele- doar U. door U alleen, om 't eeuwig welbehagen. Psalm 89 vers 8 ber. Dankbaar dat zij zo lang bij ons mocht zijn. en wat zij voor ons heeft betekend, is op de eerste dag van het nieuwe jaar naar haar Heer en Heiland heengegaan, onze onvergetelijke moe der. schoonmoeder, groot- en overgrootmoe der. zuster, schoonzuster en tante Geertrui Cornelia Wiekeraad weduwe van Teunis de Haan in de ouderdom van 87 jaar. Rotterdam: W. Ketting-de Haan P. J. Ketting Bolnes M J de Haan E. de Haan-v.d. Enden Slikkerveer: J. de Haan C. de Haan-Herweijcr Barend recht G. Hardenbol-de Haan J. Hardenbol Middelburg: M. Cornelisse-de Haan Jac. Comelisse Klein- en achterkleinkinderen en verdere familie Barendrecht, 1 januari 1979. Huize „Borgstede", Kamer 212, Marjoleinlaan 1, Barendrecht. Corr.-adres: J. Hardenbol, Stationsweg 60, 2991 CM Barendrecht. Bezoek en gelegenheid tot condoleren donder dag van 19.30-20.30 uur in de aula van de begraafplaats te Barendrecht, Scheldestraat. De dienst van Woord en Gebed zal D.V. gehou den worden in voornoemde aula op vrijdag 5 januari a.s. om 14.00 uur, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden circa 14.30 uur. In Zijn wijsheid nam God tot Zich, Zijn kind, onze broer en zwager Barend Koning weduwnaar van Christina Maria van Veen op de leeftijd van 78 jaar. Amersfoort: G. J. Broekhuis-Koning J. Broekhuis Amersfoort: P. van Veen Sr. N. van Veen-Evertse Rotterdam, 27 december 1978 Chabotlaan 1. Corresp.adres K. van Vliet Jan Sluijtersweg 1, 5645 JA Eindhoven. De crematie heeft in besloten kring plaats gehad. Op 27 december 1978 riep God tot Zich onze oom Barend Koning weduwnaar van Christiana Maria van Veen Wij zullen hem in dankbare herinnering houden. namens Neven en Nichten: C. M. van Vliet-Koning K. van Vliet Corresp adres Jan Sluijtersweg 1 5645 JA Eindhoven. Jezus uw verzoenend sterven is het rust punt van ons hart. In dit vertrouwen is van ons heengegaan mijn geliefde man en onze lieve vader en grootvader Cornells Ar is Eelman echtgenoot van Marrie Vlaming op de leeftijd van 74 jaar. Oosterend, 3 januari 1979 Botterstraat 33 Zijn bedroefde vrouw en kinderen: M. Eelman-Vlaming B. Bremer-Eelman S. Bremer G. Trap-Eelman W Trap T. Drijver-Eelman J. Drijver K. Eelman G. Eelman-Timmer G. M. Lap-Eel man A. S Lap en kleinkinderen Na een dienst van woord en gebed in de Gereformeerde kerk op zaterdag 6 januari 1979 om 13.30 uur, zal de begrafenis plaatsvin den op de algemene begraafplaats te Ooster- end-Texel om 14.30 uur. Gelegenheid tot condoleren op vrijdag 5 janua ri van 19.30 tot 21.00 uur en na de begrafenis beide keren in het Dorpshuis te Oosterend. Op oudejaarsmorgen overleed geheel onver wacht onze zo gewaardeerde oud-collega de heer E. Kooy God moge zijn vrouw en kinderen in dit verlies bijstaan. Alle medewerkers van het Groen van Prinsterer college te 's-Gravenhage. Moegestreden na een zeer arbeidzaam leven is op oudejaarsdag overleden onze vader en opa Leendert van Bekkum geb. 4 mei 1904 weduwnaar van M. Noordam Arnhem: J. D. van Bekkum A. A. M. van Bekkum-Poppen Rijswijk: A. M. Esmeijer-van Bekkum E. Esmeijer Nieuw Balinge: S. H. Stadig-van Bekkum C. H. Stadig Leiden: J. J. van Bekkum en kleinkinderen Hoogeveen, 31 december 1978 Bieleveldlaan 35 Volgens de wens van de overledene, heeft de crematie in alle stilte plaatsgevonden in de kring van zijn kinderen en kleinkinderen. Op oudejaarsdag is in vrede ontslapen onze broer, zwager en oom Leendert van Bekkum Geboren 04-05-1904, wonende te Hoogeveen. Rotterdam, H. C. van Reyn-v. Bekkum H. I. Ambacht, H. van Bekkum M. van Bekkum-Velders Rotterdam, J. van Bekkum A. van Bekkum-den Drijver Rotterdam, M. C. A. van Bekkum-v. Heugten 's-Gravenhage, L. van Bekkum-den Houting De crematie heeft in stilte plaatsgevonden. Rotterdam, 03-01-1979. Op 31 december 1978 is te Hoogeveen op de leeftijd van 74 jaar nog geheel onverwacht overleden onze oud-directeur en mede-oprich ter der onderneming de heer Leendert van Bekkum Hij heeft gedurende 50 jaren zijn energie kun nen geven aan en in de ontwikkeling van onze ondernemingen en in het bijzonder aan de vestiging in Arnhem. Wij zullen hem als zoda nig in onze herinnering bewaren. de Directie J. van Bekkum B.V. Rotterdam en Directie L. van Bekkum 8c Zn. Arnhem B.V. De crematie heeft in stilte plaats gevonden. „Ik heb u bij uto naam geroepen, gij zijt Mijn, want Mijn genade is u genoeg." Dankbaar genietend voor elke dag die God hem hier op aarde gat, ging na een smartelijk ziekbed naar zijn Hemelse Vader, die hij zo onuitsprekelijk liefhad, geheel voorbereid van ons heen mijn innig geliefde man. onze gelief de broer, zwager, oom en oud-oom Willem Schipper op de leeftijd van 75 jaar. (Na een gelukkig huwelijk van 50 jaar) A. W. Schipper-Schallies en verdere familie Ermelo, 3 januari 1979 Veldweg 13 Geen bloemen. Geen toespraken. Liever geen bezoek aan huis. Ieder, die met ons mee wil bidden en danken, voor wat God ons door hem aan ons gegeven heeft, en zich wil laten vertroosten in dit smar telijk verlies, verzoek ik de dienst van Woord en Gebed mee te maken in de Maranathakerk aan de Sparrenlaan, welke gehouden zal wor den zaterdag 6 januari om 11.00 uur, waarna de teraardebestelling zal plaatsvinden om 12.00 uur op de algemene begraafplaats te Ermelo. Gelegenheid tot uiting van medeleven, alleen na de begrafenis, in de aula van de begraaf plaats. Heden nam God tot Zich, onze lieve schoonzus ter, tante en oud-tante Sibbeltje Maart je Hanna Taanman in de ouderdom van 89 jaar. Hilversum: W. J. Taanman-Claassen Bennekom: C. Taanman T. C. M. Taanman-Dotinga 's Gravenhage: G. M. J. de Groot-Taanman Leusden: W. J. Taanman C. H. Taanman-Groeneveld Bussum: J. C. Taanman T. Taanman-Ruitenbeek en verdere familie. - Gravenhage, 3 januari 1979. Correspondentie-adres: Bovenweg 6. Bennekom De teraardebestelling zal plaatsvinden, maan dag 8 januari a.s. om 12.00 uur op de Begraaf plaats ..Nieuw Eykenduynen". Vertrek van het rouwcentrum ..Innemee", Hooikade 46 te 's Gravenhage om 11.30 uur. Bezoekuren aldaar van 15.30 tot 17.30 uur. Zaterdag en zondag van 12.00 tot 14.00 uur. Trek er even uit. Strek de benen en rek de hals om niets te missen van de Toch Voordeliger Show van C&A. De toegang is voor alle leeftijden. Elk nummer is een hit. Haal het doek maar op, doe't licht maar aan. Begin het jaar met iets nieuws. Dat kan voor weinig geld in dieToch Voordeliger Show, met z'n hoge kijkcijfers en z'n lage prijzen. Links: Sportief cowsplit suède jack met vier ritszakken en kruh teddy voering, óók op kraag. Middenhoven: Zo'n echt cowsplit suède jack gaat jaaren mee. Met tricot inzetstukken en geheel gevoerd. Rechts: Kijk'es aan. Echt rundnappa-rits- blouson met tricot boord en manchet- cabaretière): "Het lijkt wel of iedereen tegen woordig een eigen show krijgt. Nu hoeft u niet hang te zijn dat de Tóch-Voor- deliger-Show wordt uitgezon den. Je hoeft er alleen maar naar toe als je iets heel voordeligs nodig hebt. 't Jaar begint al goed." CsdL Utbcft\fovïde£l^e\f Veel blijdschap uitgedragen hebbend, is na een moedig en geduldig gedragen lijden inge gaan in Gods heerlijkheid, mijn lieve zoon, onze broer, zwager en oom Gerrit Aalbers echtgenoot van H. W. Schoppers op de leeftijd van 63 jaar. Rom. 8 vers 37, 38, 39. B. Aalbers-ter Horst Crona (Can): J. G. Aalbers G. C. Aalbers-ter Haar Scheveningen: D. H. Aalbers L. Aalbers-Ormel Winterswijk: Joh. Aalbers J. N. Aalbers-te Linde Den Haag: D. H. Passchier-Aalbers N. J. Passchier Aal ten: G. H. Aalbers J. Aalbers-Westerveld J. Aalbers-Aalbers D. W. Aalbers Aal ten: H. W. Prinsen Aalten: F. G. W. Nijenes J. A. Nijenes-Lammers neven en nichten Aalten, 2 januari 1979. Na een kortstondige ziekte is in zijn Heer en Heiland ontslapen, mijn lieve zorgzame man, onze onvergetelijke pleegvader en opa Wilhelm Pepper eerder gehuwd geweest met Hilde Ostmann I op de leeftijd van 70 jaar, Velp: L. Pepper-Haak Enschede: Jan en Ineke Maaike, Jan Dordrecht: Bert en Hanna Jeroen, Michiel Leek: Joke en Jan Verena, Vivien, Valentijn Velp (Gld), 2 januari 1979. Biesdelselaan 12 B. Mijn man is opgebaard in het Mortuarium van „De Beukenhof", Rozendaalselaan 32, Velp. Bezoek mogelijk van 15.00-16.00 uur. De uitvaartdienst zal worden gehouden in de aula van „De Beukenhof", zaterdag 6 januari om 11.30 uur, waarna de begrafenis zal plaats vinden op de begraafplaats „Heiderust" te Rheden omstreeks 12.30 uur. Gelegenheid tot condoleren om 11.00 uur in „De Beukenhof'. Voor uw meeleven tijdens de ziekte en na het overlij den van onze lieve man, vader en opa Geert Faber zeggen wij u allen langs deze weg hartelijk dank. J. Faber-Oosterhof Zuidland, Julianastraat 69. Na een gelukkig huwelijk van bijna 50 jaren i sc plotseling van mij weggenomen mijn lieve 'e< onvergetelijke vrouw, Maria Fokkina Meijering geb. te Nwe. Pekela 27-7-1901. De zekerheid dat God de Heer haak* Bewaarder was, is mijn troost in di grote verdriet. (Psalm 121) G. L. Bouman. em. Herv. pred. Lochem, 2-1-1979. Heuvelenweg 8. Zaterdag 6 januari a.s. wordt een rouwdienst*'® gehouden om 13.15 uur in het rouwcentrun k „de Hooiplukker", Smeestraat te Lochem waarna de begrafenis zal plaatshebben on 14.00 uur op de Algemene Nieuwe Begraaf plaats aan de Zutphenseweg te Lochem. Geen bloemen. U wordt verzocht om 12.45 uur aan voornoemd rouwcentrum aanwezig te zijn. In plaats van kaarten Voor uw blijken van belangstelling en medelevefct het overlijden van mijn lieve vrouw, onze zorgi r( moeder en oma Antje Wezeman-Boer zeggen wij u hartelijk dank. Wagenborgen, januari 1979 Menterne, k. 202 R. Wezeman kinderen, klein- en achterkleinkinderen

Nieuwe Leidsche Courant | 1979 | | pagina 12