Auto-mini's. Als u een goede auto t maken. FAMILIEBERICHTEN .DONDERDAG 28 DECEMBER 1978 TBOUW/KWARTET P 12 - RH} kunnen van maandag tol en met vrijdag telefo nisch van 9 00-19 30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456 Op zondagavond is dit alleen mogeli|k van 18 00-20 00 uur Op 5 januari hopen onze ouders Pleuny van der Zee en Arie Korpershoek de dag te beleven dat zij 25 jaar geleden trouwden. Wij kunnen ons voorstellen dat u hen bij het vieren van dit jubileum wilt gelukwensen. Vrijdagavond 5 januari a s. tussen zeven uur en half negen zullen zij uw felicitatie graag in ontvangst nemen. U kunt hen dan treffen in de zaal „Harmonie", Schiedamseweg 51 te Vlaardingen. Hun dankbare kinderen Karla en Aad Cora en Jan-Willem Anneke en Peter Vlaardingen. december 1978 Kievitslaan 28. Vijfentwintig jaar geleden op 13 januari 1954 zijn Aad M. van der Pol (Koster Noorderkerk) en Hinke Tr. Huizenga getrouwd. Dankbaar voor dit feit hopen zij met Anneke en Hans op zaterdag 13 januari 1979 van 10.30 tot 13.00 uur onofficieel open huis te houden en gezellig een kopje koffie en/of een drankje aan te bieden in de Schuyt- straat 9. Den Haag 28-12-"78. Rectificatie In het overlijdensbericht van Frans Wiegers zijn wij vergeten te vermelden, dat bloemen niet op prijs gesteld worden. Met ontroering geven wij kennis dat uit onze gemeente werd wegge nomen onze broeder Frans Wiegers Dankbaar zijn wij voor alles wat hij voor ons heeft gedaan. Trooste God zijn vrouw en kinderen. F. de Boer L. de Boer- Kroon en kinderen. Bunnik, 24 december 1978. ..Jezus is toch Overwinnaar" Na gelovig en heldhaftig gevochten te hebben tegen een langdurige ziekte is toch nog onver wachts zij het niet onverwacht door haar Heer en Heiland Thuis gehaald mijn lieve dappere vrouw, onze lieve dochter, zuster en tante Maria Elizabeth Boonstra-Wlllemse op de leeftijd van 49 jaar. Almelo: J. Boonstra Arnhem: S. Willemse-de Jong Zwolle: A. C. Versloot M. S. Versloot-Willemse Halle: L. Huizinga G. F. Huizinga-Willemse Groningen: P. J Verburg S. Verburg-Willemse Assen: C. W. A. Willemse M. Willemse-Hesseling Neef en nichten. 7604 AT Almelo, 26 dec. 1978 Egbert ten Catelaan 5. De dienst van Woord en Gebed zal gehouden worden op zaterdag 30 december, a.s.'s mid dags om 12.30 uur in de Pniël-kerk, Rem- brandtlaan waarna de begrafenis zal plaats vinden op de Algemene Begraafplaats ingang W. de Clercqstraat. Gelegenheid tot condole ren na de begrafenis in de foyer van de Pnièl- kerk. Liever geen bezoek aan huis en geen bloemen. Op 22 december 1978 is overleden Gerritdina Jacoba Jostmeijer-Elevelt weduwe van Antonie Jostmeijer Geboren 27 december 1895. Uit aller naam: G. Elevelt Oosterbeek. 27 december 1978. ..De Valkenburcht", flat E 139. Corr. adres: Thorbeckelaan 41. Meppel. De crematie heeft in besloten kring plaats gehad. Op de Eerste Kerstdag is overleden onze klas genote Hélène Fiddelaers Moge God haar ouders en ons de kracht geven dit grote verlies te dragen. Klas 4 I Christelijke Scholengemeenschap „Westerkwartier-Noordenveld" te Leek. Met grote verslagenheid berichten wij u dat op de dag van de geboorte van Christus is over leden Hélène Fiddelaers leerlinge van de 4' klas Havo Wij hebben voor haar herstel gebeden, maar God heeft anders beslist. Zij viert Kerstfeest in de hemel. Ons meeleven gaat uit naar haar ouderB en verdere familie. Namens alle geledingen van de Christe lijke Scholengemeenschap „Wester kwartier-Noordenveld" te Leek, Dr. W. Vaalburg, voorzitter K. G. Booij, rector. Bestuur, direktie en medewerkenden van het Diakonessenhuis „De Wijk" en van het Ver pleeghuis „Catharina" geven met grote versla genheid kennis van het plotseling overlijden Dr. A. Jongbloed die vele jaren eerst als penningmeester en vanaf 1975 als voorzitter van het bestuur zich heeft ingezet voor de zorg aan mensen, die hulp nodig hadden. Met grote dankbaarheid denken wij terug aan hem en de wijze waarop hij deze taak heeft verricht Onze intense deelneming gaat uit naar zijn vrouw en kinderen, die wij van harte Gods zegen in deze dagen toewensen. Mevr. C. van Leeuwen, secretaris Gerh. Huls, predikant-direkteur Lucas 2:29 „Nu laat Gij. Here, uw dienstknecht gaan in vrede, naar uw woord, want mijn ogen hebben uw heil gezien." Op kerstmorgen heeft de Here tot Zich geno men, mijn lieve man, onze vader, groot- en overgrootvader Ynze Reitsma weduwnaar van B. Wiersma. in de ouderdom van 89 jaar. Bilthoven: A. Reitsma-Westra Soest: G. Reitsma-Drieënhuizen Baam: H. Reitsma Y. Reitsma-Hofstra Hamilton (Can): Tj. Reitsma T. Reitsma-Witvoet Klein- en achterkleinkinderen. Bilthoven, 25 december 1978. Sperwerlaan 29. Geen bloemen. De rouwdienst zal gehouden worden vrijdag 29 december om 11 uur in de aula van de begraaf plaats „Den en Rust", Frans Halslaan te Bilt hoven, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de begraafplaats. Na de begrafenis gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats. Namens de schoolgemeenschap van het Come- nius College vervullen wij de droeve plicht het plotseling overlijden te melden van de heer Drs W. van der Wurf die als docent aardrijkskunde onze school ge diend heeft. Allen die hem gekend hebben gedenken dank baar de grote toewijding en trouw waarmee hij zijn taak aan de school heeft vervuld. Namens het Comenius College: J. D. Bijloo, voorzitter van het bestuur. R. Hartman, rector. Hilversum, 27 december 1978. Heden is, geheel onverwacht, door haar Hei land Thuis gehaald onze geliefde zuster, tante en oudtante Johanna Lena de Jong Op de leeftijd van 76 jaar. „De Heer is mijn Herder" Uit aller naam: H. Groeneveld-de Jong Zwijndrecht, 26 december 1978 „De Lichtkring" kamer 305 Burg. Jansenlaan 3. De overledene ligt opgebaard in de rouwka mer van „De Lichtkring". Gelegenheid tot con doleren aldaar vrijdag 29 dec. a.s van 19 30 - 20.00 uur. De rouwdienst wordt D.V. gehouden zaterdag 30 dec. a.s. in „De Lichtkring". Aan vang 9 00 uur, waarna de teraardebestelling zal plaatshebben op de begraafplaats aan de Jeroen Boschlaan om 10.00 uur. Op de avond van 2e Kerstdag is geheel onver wacht van ons heengegaan, onze lieve moeder en grootmoeder Bastina Adriana de Jong- Prins van Wijngaarden weduwe van Mr M. Chr. de Jong op de leeftijd van 75 jaar. Bilthoven: J. B. Berk- de Jong L. Berk Capelle a/d IJssel. K. J. M. de Jong M. W. de Jong-Lafeber Rijswijk: J. P. de Jong T. de Jong-Tonkens Wassenaar E. C. S. Haks-de Jong H. D. A. Haks en klemkinderen Wassenaar, 26 december 1978. Huize Rust en Vreugd, Rijksstraatweg 538 te Wassenaar. Correspondentie-adres: Joh. Braakensieklaan 5, 2283 GV Rijswijk. Geen toespraken - Geen bloemen De dankdienst zal worden geleid door Ds. J. A. G. van Zanten op vrijdag 29 december a.s. om 12.00 uur in de Nederlands Hervormde Kerk, Dorpsplein te Wassenaar. Aansluitend zal de begrafenis in besloten kring plaats vinden. Vertrek vanaf Huize Rust en Vreugd om 11.30 uur. Heden overleed zeer plotseling mijn lieve zuster Bastina Adriana de Jong- Prins van Wijngaarden P. Prins van Wijngaarden Wassenaar, 26 december 1978. Zanderijpad 6. „De Heer is mijn Herder, mij ontbreekt niets" Op Zijn tijd nam God uit onze familiekring tot Zich mijn innig geliefde man, onze lieve vader, groot- en overgrootvader en mijn broer Jan Reindert Sinia in de gezegende leeftijd van 87 jaar. Delfzijl, 26 december 1978 Hoogwatum, Kamer 706 H. Sinia-Niezwaag Groningen: E. Drewes-Sinia H. Drewes Spijkenisse: D. Sinia J. A. Sinia-Boelema Delfzijl: F. G. Pot-Sinia P. Pot klein- en achterkleinkinderen Delfzijl: A. de Boer-Sinia De begrafenis zal D.V. plaatsvinden op zater dag 30 december 1978 des v.m. om 11.00 uur vanuit „Het Anker", bij de Gereformeerde Kerk te Delfzijl. Zij die de overledene de laatste eer wensen te bewijzen worden ver zocht om 10.15 uur aanwezig te zijn. Na de begrafenis gelegenheid tot condoleren in het gebouw „Het Anker". De Here heeft op 24 december 1978 plotseling uit de 3e klas Thuis gehaald onze medeleerling Bert-Jan Hepping De Here sterke de familie Hepping. Hoor een heilig koor van stemmen, staande aan de glazen zee, halleluja, halleluja. God zij glorie, zingen zij. Menigten die geen kan tellen, als de sterren in hun glans, psalmen zingend, palmen dragend, in de hemel is een dans. Openbaring 7 9 tot 17 Leerlingen, Oudercommissie en team van de PCBO-school „De Akker", te Drachten „Maar 's Heren gunst zal over die Hem vrezen, in eeuwigheid altoos dezelfde wezen. Zijn trouw rust zelfs op 't late nageslacht." Psalm 103:9 Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons geweest is, delen wij U mede dat God in de Kerstnacht tot Zich heeft genomen, onze lieve Moeder, Grootmoeder en Overgroot moeder Elisabeth van den Hoek-van Wijk sinds 1919 weduwe van Cornelis van den Hoek op de hoge leeftijd van 93 jaar. 's-Gravenhage: P. van den Hoek A. C. van den Hoek Naaldwijk: C. van den Hoek J. D. van den Hoek-van Rij Klein- en achterkleinkinderen 's-Gravenhage, 25 december 1978 2564 EM Sinaasappelstraat 31 Geen bezoek aan huis Geen bloemen Gelegenheid tot afscheidnemen in Het Rouw- centrum, Van Diemenstraat 167 te 's-Graven- hage, donderdagavond van 7-8 uur. De dienst van Woord en Gebed zal gehouden worden in de aula van de begraafplaats Nieuw Eykenduynen, Kamperfoeliestraat 2 A te 's-Gravenhage, op vrijdag 29 december om 12 uur, waarna de begrafenis zal plaatsvinden. Na de begrafenis gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats. Daar boven juicht een grote schaar van kind'ren voor Gods Troon. De Heer heeft Zich ontfermd en tot Zich geno men ons allerliefst kleindochtertje en nichtje Jenneke ruim 57- jaar oud. G. J. van Andel G. van Andel-Kort L. A. van Andel J. van Andel-Noordam Tinie en Rein Giel en Marry Thea en Jannie Bep en Dik Corrie en Leen neefjes en nichtje Zwanenburg, Lijnden. 25 december 1978. De begrafenis heeft in besloten kring plaats gevonden. Met leedwezen geven wij kennis van het over lijden van de geliefde echtgenote van onze vader Jeltje Postma - Kemeling op de leeftijd van 72 jaar. Zij wist „mijn Verlosser leeft". Maarn: H. Postma C. Postma - Andree Meppel: P. Versteeg C. Versteeg - Postma Bergum: G. Postma G. Postma - van Aalsum Monster: W. J. v.d. Bos N. v.d. Bos - Postma 26 december 1978. God bij wie ze zo dicht leefde heeft heden in Zijn Heerlijkheid tot Zich genomen mijn ge liefde vrouw Jeltje Kemeling eerder gehuwd geweest met Frits Vermeulen, op de leeftijd van 72 jaar. Haar liefde tot God was groot. Psalm 104 vers 17 (oude berijming) Bergum Fr., 26 december 1978. De Yp 9. P. Postma De rouwdienst zal worden gehouden zaterdag 30 december om 11.45 uur in de Jeruzalem- kerk, Pomonaplein te Den Haag, waarna de begrafenis zal plaatsvinden om 13.00 uur op de algemene begraafplaats „Westduin", Ocken- burghstraat te Den Haag/Loosduinen. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de ontvangstkamer van de begraafplaats. Te Bergum gelegenheid tot condoleren don derdag 28 december van 18.00 tot 19.00 uur in de aula van „Hillemastate", Prinses Margriet straat 1. „Door een nacht, hoe zwart, hoe dicht voert Hij mij in 't eeuwig Licht" Heden heeft God tot Zich genomen, onze lieve zuster, schoonzuster en tante Jeltje Kemeling echtgenote van P. Postma op de leeftijd van 72 jaar. Apeldoorn: H. Boers Den Haag: F. F. de Haan P. J. de Haan - Kemeling Den Haag: J. Haasdijk - Kemeling Arnhem: R. K. Kemeling - Reiber Den Haag: H. Kemeling Rijswijk: W. Bruil W. Bruil - Goeman neven en nichten Den Haag, 26 december 1978. Op 22 december 1978 overleed onze lieve va der. behuwd- en grootvader Jan Paulus Jongerbloed weduwnaar van Neeltje Jacoba van der Lelij in de ouderdom van 86 jaar. „Voste rots vdn mijn behoud" Leiderdorp: K. Jongerbloed Aalsmeer: A. N. Brouwer-Jongerbloed L. Brouwer Koudekerk a/d Rijn: A. Jongerbloed J. Jongerbloed-Zoeteman Amstelveen: A. Albers-Jongerbloed L. Albers Santpoort: G. Hendriks-Jongerbloed W. F. Hendriks Jongerblod E. L. Brommersma- C. Brommersma Amsterdam: J. A. Jongerbloed en kleinkinderen. Koudekerk a/d Rijn, 27 december 1978 Hondsdijk 10C. De begrafenis vonden. heeft inmiddels plaatsge 0 Geloofd zij God met diepst ontzagli Psalm 6tt Heden nam God, voor ons onverwacht, to'" Zich, onze zorgzame vader, schoonvader end grootvader v le Benjamin Zeelenberg h weduwnaar van Cornelia Verschoor op de leeftijd van 81 jaar. Rotterdam: B. Zeelenberg P. Zeelenberg-Ockeloen Bilthoven: ie H. Zeelenberg 1 J. A. Zeelenberg-Gazenbeek t Vlaardingen: J. H. Hennequin-Zeelenberg R. Hennequin en kleinkinderen Q 's-Gravenhage, 25 december 1978 Bejaardentehuis „Campduinen" p] Albardastraat 5 Corr.-adres: B. Zeelenberg Mathenesserweg 182 A 3026 HM Rotterdam Gelegenheid tot condoleren in huize „CampP' duinen" donderdag 28 december van 19 tot 2f De rouwdienst zal worden gehouden op vrijf dag 29 december a.s. om 2.15 uur in huizj. „Campduinen", waarna de begrafenis za plaatsvinden om 3 uur op „Westduin", OckerJ j burghstraat te 's-Gravenhage-Loosduinen. in -d „Het Licht schijnt in de duisternis^ Johannes 1 ver. A Aangezien het ons onmogelijk is allen die met hebben meegeleefd tijdens de ziekte en na het ovef den van mijn vrouw en onze moeder ar Johanna Snoei-Trouwborst £j persoonlijk te bedanken, willen wij op deze wijze I V kennen geven dat het meeleven in woord. daady( gebed, dat wij van vele kanten hebben ontvang ons bijzonder heeft getroost en gesterkt. iVi Amersfoort: C. Snoei „p Machteld fi, Gijs ft Kees-Jan Amersfoort, december 1978 ffc de Bosch Kemperlaan 11 Voor uw meeleven tijdens de ziekte en na het ova den van onze lieve vrouw en moeder Anje Hamster zeggen wij u allen langs deze weg hartelijk danjfjj P Ds. K. Reenders Nesciolaan 40, Haren. j lg ik

Nieuwe Leidsche Courant | 1978 | | pagina 14