Kies uw zon bij de ABN. ABN Bank Auto-mini's. Da's de maximuit snelheid overschrijden v, de auto-verkoo Boek op tijd. Nu is er nog keus. FAMILIEBERICHTEN Behulpzaam vertrekpunt voor uw vakantie. ADVERTENTIE kunnen van maandag lot en met vrijdag telefo nisch van 9 00-19 30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456 Op zondagavond is dit alleen mogeii|k van 18 00-20 00 uur Ons gezin is uitge breid door de geboor te van Gabriëtte Corina (Jetty) Wij zijn God dank baar dat het weer een gezond kind mag zijn. Soest. 24 december 1978. Wilhelminalaan 19a. J. G. de Koster E. C. de Koster- v.d. Koppel Marleen Nella Hans Goede morgen. al wakker? Wij wel, want we trouwen om 9.25 uur in het stad huis te Den Haag Dirk J. W. Reitsma Marianne Been Mark Jeffrey Plotseling is van ons heengegaan onze zeer zorgzame lieve broer, zwager en oom Jacob Luitwieler op de leeftijd van 69 jaar. Uit aller naam: N. Korporaal- Luitwieler Wolkamerweg 14 't Harde Plotseling nam God uit onze familiekring weg onze geliefde zwager en oom Jacob Luitwieler op de leeftijd van 69 jaar Namens Fam. van Woerkom Oostsingel 8 Schiedam „De Heer Herder" is mijn Psalm 23 Heden nam de Here voor ons nog onver wacht tot Zich, mijn geliefde man. onze zorgzame vader, schoonvader, groot- en overgrootvader, broer, zwager en oom Daniël Quak in de ouderdom van 72 jaar. D. Quak- Lugtenburg Kinderen, klein en achterkleinkin deren. en verdere familie. Rotterdam, 22 december 1978. Rusthoflaan 25. Gelegenheid tot con doleren: woensdag avond van 7-7.30 uur in de rouwkamer Voorschoterlaan 51. De begrafenis zal D.V. plaatsvinden donderdag 28 decem ber op de begraaf plaats „CrooSwijk" om 2.30 uur. Hieraan voorafgaand zal er een rouwdienst gehouden worden in de Nieuwe Ooster- kerk, Gerdesiaweg 94 (hoek Boezemweg) aanvang 1.30 uur. Zelfs al ga ik door een dal van diepe- duisternis. ik vrees geen kwaad, toont Gij zijt bij mij, uw stok en uw staf die vertroosten mij Psalm 23 4 Wijkkerkeraad III der Gereformeerde Kerk van Rotterdam heeft met droefheid kennis genomen van het overlijden van haar diaken br. D. Quak Dankbaar gedenken wij het vele werk door hem verricht in onze Gemeente. Wij wensen in het bijzonder zijn vrouw en kinderen de troost van Gods nabijheid toe. Ds. C. Schakel, praeses G. van Schaik, scriba Met ontsteltenis vernamen wij het plotseling overlijden van onze medediaken br. D. Quak Met grote trouw heeft hij zijn werk voor de diakonie vervuld, uit liefde tot zijn Heiland en zijn naasten Moge God zijn vrouw en kinderen sterken in deze moeilijke weg. Namens de algemene diakonie der Gere formeerde Kerk te Rotterdam, C J van Winden, voorzitter. J. Manni, secretaris. De Heer is mijn Herder Op de dag dat wij de geboorte van de Heiland herdachten, ging het verlangen om bij Jezus te zijn in vervulling van onze lieve moeder, schoonmoeder, groot- en overgrootmoeder Neeltje van der Vlies geboren 20 mei 1889. weduwe van Ds. P. A. Zcilstra. Sommelsdijk: N. E. C van der Stoep-Zeilstra P. van der Stoep Sassenheim: W. C. Boekhoven-Zeilstra W. Boekhoven. Waddinxveen P A. Zeilstra E M. Zeilstra-van den Boogert Linschoten E. Nieuwland-Zeilstra C. Nieuwland klein- en achterkleinkinderen. Sommelsdijk. 25 december 1978. Correspondentieadres de heer P van der Stoep. Groene Zoom 34. Sommelsdijk. De begrafenis zal plaatsvinden op vrijdag 29 december a s om 12.00 uur op de algemene begraafplaats ..Vrederust" te Middelharnis. Daaraan voorafgaand zal om 11.30 uur een dienst van Woord en Gebed gehouden worden in de aula van het verpleeghuis „de Samari taan Koningin Julianaweg 59 tegenover het rusthuis ,,de Goede Ree" te Sommelsdijk. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de begrafenis in de aula van „de Samaritaan". Rust mijn ziel. uw God is Koning heel de wereld Zijn gebied alles wisselt op Zijn wenken maar Hijzelf verandert niet In dit vertrouwen is in Christus van ons heen gegaan mijn lieve man en onze lieve broer Hendrik Dekker geboren te Raamsdonk overleden |e Ermelo 6 juni 1895 18decelnber 1978 Ermelo: W. J. Dekker-Teeuwen Leiden: J. H. Teeuwen C. H. Teeuwen-Karstens' Montfoort: J. C. Teeuwen-van Dissel Ermelo: H. D. Teeuwen-de Rooij, Ede: C. Dekker D. J. Dekker-Fokkinga A. Feenstra-Dekker Ermelo, 18 december 1978 Kon. Emmalaan 13 De teraardebestelling heeft plaatsgehad in besloten familiekring. God nam tot Zich onze lieve, zorgzame oom Hendrik Dekker echtgenoot van mevrouw W. J. Dekker-Teeuwen geboren te Raamsdonk overleden te Ermelo 6 juni 1895 18 december 1978 Montfoort: J. H. Teeuwen J. C. M. Teeuwen-Dekker Nieuwegein: M. E. van Arkel-Teeuwen J. van Arkel Montfoort: C. W. Boone-Teeuwen W. Boone Leiden: L. G. Teeuwen Oegstgeest: C. W. Maaskant-Teeuwen. W. Maaskant Rome: H. J. M. Faure-Teeuwen J. Faure De teraardebestelling heeft in besloten' familie kring plaatsgevonden. Het Bestuur van de Vereniging 's Heeren Loo en de directie, medewerkers en pupillen van de inrichting 's Heeren Loo-Lozenoord te Ermelo geven met droefheid kennis van het overlijden op 18 december 1978 van de heer H. Dekker arts Wij denken met dankbaarheid terug aan de lange reeks van jaren van 1934 tot 1962 waarin hij als geneesheer-directeur leiding gaf aan genoemde inrichting. Trouw terzijde gestaan door zijn echtgenote verrichtte hij dit werk met geloof, enthousias me en grote liefde voor de aan zijn zorgen toevertrouwde pupillen. Zij en wij vergeten hem niet. Namens bestuur en directie Dr. J. G. Aalders, voorzitter A. H. van de Nadort, secretaris A. C. de Ronde, geneesheer-directeur Heer, door goedheid aangedreven zijt Gij mild en 't schuld vergeven Wie u aanroept in den nood, vindt uw gunst oneindig groot. Heer, mijn God, ik zal U loven, heffen t ganse hart naar boven. 'k Zal uw naam en majesteit eren tot in eeuwigheid. In Jezus ontslapen mijn lieve man, onze lieve vader en opa Hendrik Oudman op de leeftijd van 76 jaar na een gelukkig huwelijk van 46 jaar 9781 CM Bedum. 23 december 1978. Beatrixlaan 23. J. Oudman-Kamphuis Manjimup (Australië): Luurt en Tony Oudman- Ingrid, Simon Zwanepd Tiny Barkema-Oudman Harry, Janita, Henk, Peter Emmeloord: Riny en Ko Wattel-Oudman Cor, Henk-Luurt, Lizette Arnout 1 Alphen a d. Rijn: A. L. Y. Oudman Willetton (Australië): Enno en Jantina Oudman- Schollema Marjan, Henk Karen, Robin, David Zuidwolde: Corry en Roelf Datema- Oudman Anthonius, Tanja Hergen, Marko De begrafenis zal D.V. plaatsvinden op don derdag 28 december a.s. om plm. 14.30 uur op de algemene begraafplaats te Bedum. Hieraan voorafgaand wordt een dienst van Woord en Gebed gehouden in De Goede Hér- derkerk te Bedum. Aanvang van deze dienst 13.30 uur. Gelegenheid tot condoleren na afloop van {ie begrafenis in gebouw „Concordia". In plaats van kaarten Voor uw warme belangstelling en medeleven be toond bij het overlijden van onze moeder en oma Pieterke Hillena l'bbens-Boersma zeggen wij u hartelijk dank Sneek Fam Ubbens-van Bragt Huizinge: Fam. Toren-Ubbens De Spaanse zoa Waterskiën, zwemmen en niksdoen aan de stranden van Mallorca. Op excursie naar Valldemosa en de grotten van Drach. Parels kopen en na de tapas de lekkerste paella van het eiland ontdekken. De Griekse zoa Neerstrijken op het strand van Rhodos. Uitvoerig de oude stad verkennen. Wat aardewerk meenemen voor thuis. Een ex cursie maken naar de Acropolis van Lindos. Op een terrasje bij de haven luisteren naar de Bouzoukia. De Oostenrijkse zoa Genieten van de bergen in Tirol. Na een Enzian smullen van Kalbsbraten en Apfelstrudel. Vissen en bergbeldimmen. Zeilen op de Achensee. Snuffelen in sfeervolle winkelstraatjes. DeTunesischezoa Bruin worden op het zandstrand bij de oude muren van Sousse. Couscous eten en mintthee bestellen. Lederwaren uitkiezen op kleurige markten. Op excursie naar Carthago. Zwemmen en waterskiën zoveel als u wilt zwemmen of paardrijden. Verse vis eten met een glaasje Aquavit Kijken of er nog wat houtsnij werk in uw koffer kan. De Amerikaanse zoa De Indonesische zoa De Nieuwe Wereld zien vanuit uw bestemming in Florida. Naar Disneyworld natuurlijk, naar Miami Beach en Kennedy Space Center. Op z'n Amerikaans steaks en hotdogs eten. Tot rust komen op de stranden of in actie komen op het water. De Franse zon. In de Périgord varkens naar truffels zien wroeten en die toch lekker blijven vinden. Jeu de boules spelen met de mensen uit het dorp. Bij de wijnboer de cru gaan proeven. Verslingerd raken aan een tongstrelende bouillabaisse. Wat plaatselijke delicatessen meenemen om thuis na te genieten. De Noorse zoa De rust en stilte opzoeken van de ongerepte natuur. Wandelen door wouden en langs fjorden. Bergtochten maken, zeilen, Naar de mystieke pracht van het eiland Bali. Tochten maken langs sawa's, dessa's en warme stranden. Tempels bezoeken en de Kecak-dans zien. Zilver en batik op de kop tikken. Elke dag wat anders kiezen uit de Indonesische en Chinese keuken. BoekbiideABN Het adres waar u ook de andere reiszaken regelt, zoals vreemd geld, Eurocheques of reischeques en verzekeringen. Bij onze reisverkopende kantoren vindt u geselecteerde reizenpro- gramma 's bij elkaar van onder meer: Holland International, ANWB, Swiss Chalels-Interhome, BBI, FTS, Fred. Olsen Lines, Scanialux, Yugotours, Big Ben Tours, North Sea Ferries, Olau Line, Townsend Thoresen, en nu ook Arke Reizen! Gij hebt mijn ziel beveiligd voor den dood. Gij richt mijn voet, dat hij zich nimmer stoot. Gij zijt voor mij een schild in allen nood. Gij hebt mijn smart verdreven. Uw dierb're gunst ia m' altoos bijge bleven 'k Zal voor Gods oog naar zijn bevelen leven: zo uiord' door mij Zijn naam altoos verheven, Zo word' zijn lof vergroot. Psalm 56 6 Heden is heengegaan in vertrouwen op zijn Heer, onze innig geliefde man, vader, zoon en schoonzoon, Frans Wiegers echtgenoot van Diny Wiegers-Hop weduwnaar van Pietemella Magdalena Margaretha Hagg op de leeftijd van 57* jaar. Bunnik: D. B. Wiegers-Hop s-Gravenhage: J. A. Wiegers-Dekker Amstelveen: Jaap Wiegers, namens alle kinderen. 24 december 1978 Dr. Breveestraat 30 3981 CH Bunnik Geen bezoek aan huis geen toespraken De rouwdienst zal gehouden worden in de gereformeerde kerk aan de Provincialeweg 32a te Bunnik, op dortJerdag 28 december a.s. om 13.00 uur. De begrafenis zal daarna om 14.00 uur plaatshebben op de Algemene Be graafplaats te Bunnik. Gelegenheid tot condoleren: na de begrafenis in de wijkzaal van voornoemde kerk. Met grote droefheid in ons hart, geven wij u kennis dat de HERE voor ons volkomen onver wacht uit dit leven tot Zich heeft genomen mijn innig lieve, zorgzame man, onze vader en opa Matthias Dirk Achterberg op de leeftijd van 64 jaar. „De Heer is mijn Herder" Ittersum: H. E. Achterberg-Bosch Ommen: Piet en Evelien Gieten: Gerrit en Gé Amsterdam: Dick Breukelen: Anneke en Bert Twello: Theo en Ina Ittersum: Leni Henk Jan en kleinkinderen Zwolle-Ittersum. 23 december 1978 Mr. P. J. Oudlaan 43 Geen bloemen Gelegenheid tot condoleren woensdag 27 de cember a.s. van 19.30-20.00 uur in gebouw S.I.O.. Thorbeckelaan 2 te Ittersum. Donderdag 28 december zal in bovengenoemd gebouw een rouwdienst worden gehouden, welke begint om 12.15 uur. waarna om plm 13.30 uur de begrafenis zal plaatshebben op de begraafplaats „Bergklooster" te Zwolle. Door God Thuis gehaald Zijn kind, onze ge liefde broer en zwager Frans Wiegers op de leeftijd van 57 jaar Zoetermeer: Piet en Jo 's Gravenhage: Sini en Gé Amersfoort: Hans en Truus Bunnik, 24 december 1978 Het hoofdbestuur van de Dienstenbond CNV geeft met groot leedwezen kennis van het over lijden van zijn mede-bestuurder en vriend, de heer Frans Wiegers Met "grote bewogenheid voor de zwakken in onze samenleving heeft collega Wiegers zich 30 jaar lang willen inzetten in de dienst van de christelijke sociale beweging. Hij deed dat als een gedrevene. Het hoofdbestuur roept u op rich te willen scharen in de kring rond het gezin in een gemeenschappelijk gebed om troost. Namens het hoofdbestuur: Pieter M. de Wit, voorzitter D. W. v.d. Windt, algemeen secretaris 24 december 1978 Postbus 5003 1007 AA Amsterdam Geen bezoek aan huis Geen toespraken Geen bloemen De rouwdienst zal gehouden worden in de gereformeerde kerk aan de Provincialeweg 32a te Bunnik, op donderdag 28 december a.s. om 13.00 uur. De begrafenis zal daarna om 14.00 uur plaatshebben op de Algemene Be graafplaats te Bunnik. Gelegenheid tot condo leren: na de begrafenis in de wijkzaal van voornoemde kerk. „Mijn genade is u genoeg1 B In zijn slaap heeft de HERE heden totu genomen mijn innig geliefde man, onze1 zorgzame vader, grootvader en overrfj vader 1 |i Jacob de Jong y in de ouderdom van 82 jaar. B. de Jong-ten Brinke kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen. Haarlem, 26 december 1978. Bataviastraat 43. Gelegenheid tot condoleren donderdag, 's[ dags van 3.00-4.00 uur en 's avonds van!' 8.00 uur Bataviastraat 43, alwaar Vaderj opgebaard. De begrafenis zal D.V. plaatshebben vrijdf december a.s. om 13.00 uur op de Alget Begraafplaats aan de Oldenzaalsestrar Hengelo (O). J' Geen bloemen. Heden behaagde het de Heere, vrij onverW van onze zijde weg te nemen mijn onvergtfl ke en innig geliefde man en onze zeer zorg>< vader en opa Jan Verheul r fi op de leeftijd van 59 jaar. n „d'Eenvoudigen tuil God steeds gadesl) J. Verheul-Pols kinderen en kleinkinderen I Benthuizen. 22 december 1978 Dorpsstraat 71 Geen bloemen en toespraken D.V. woensdag 27 december a.s. zal d' dags om 1.00 uur een rouwdienst wordi houden in de kerk van de Gerefor Gemeente aan de Dorpsstraat, waai plm. 1.45 uur de begrafenis zal plaatshi op de algemene begraafplaats „Vredei

Nieuwe Leidsche Courant | 1978 | | pagina 6