FAMILIEBERICHTEN WOENSDAG 27 DECEMBER 1978 TROUW/KWARTET P8 - Kunnen van maandag tol en met vri|dag telefo nisch van g 00-19 30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456 Op zondagavond is dit alleen mogeii|k van 18 00-20 00 uur Heden is na een kortstondige ziekte plotseling van ons weggenomen onze broer, zwager en oom Huibregt Blok in de ouderdom van 78 jaar Rotterdam A C Blok t Hart Rotterdam A C Bink-van den Haspel Zandvoort A van den Haspel Utrecht P H Blok A. Blok-van der Kooij neven en nichten Rotterdam. 22 december 1978 Boergoensevliet 8 a Correspondentie-adres P H Blok. Roosevelt- laan 757 Utrecht De begrafenis vindt plaats op woensdag 27 december a s om plm 11 20 uur op de Ned Herv Begraafplaats ..Charlois". Charloissela- gedijk 680. Rotterdam-Zuid Daaraan vooraf gaande is er gelegenheid tot condoleren in de zaal van de Bethelkerk. Boergoensevliet 22. Rotterdam-Zuid van 10.00-10.30 uur. waarna een korte rouwdienst gehouden wordt Op Zijn tijd nam de Heere uit ons midden weg onze geliefde moeder, groot- en overgroot moeder Maria Sophia Martina Markering-van Amersfoort op de leeftijd van 85 jaar. Breda M van Veldhuizen- Markering Zoetermeer. G Krop-Markenng F H Krop Maarssen T Branderhof-Markering G H. Branderhof Barneveld A van Amersfoort-Markering A. C van Amersfoort 's-Gravenhage: G R. A Markering E Markering-Stevens Haaksbergen A C Markering J. G L. Markering-Kemp Wijchen S. G. C. Markering C J. J. Markering-Krans klein- en achterkleinkinderen Barneveld. 23 december 1978. Vliegersvelderlaan 42. Corr.-adres A. C. van Amersfoort. Van Hogendorplaan 16. 3771 CP Barneveld De begrafenis zal D.V plaatsvinden donder dag 28 december op de algemene begraaf plaats te Barneveld om 12.00 uur Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de aula van het rusthuis „Elim", Vliegersvel derlaan 42 (ingang bij de spoorlijn) Geen bloemen Geen toespraken Zie God is mij een helper, de Here is 't die mij schraagt Tot onze diepe droefheid is heden in alle rust van ons heengegaan, onze lieve moeder, be- huwdmoeder en grootmoeder Trijntje Louise Doornveld weduwe van Dr Gerke Brouwer op de leeftijd van 84 jaar Giessenburg 0 H Brouwer M A Brouwer-van Krimpen Woolford (Engeland) H I Brouwer Venice (Calif .1 P Carpenter-Brouwer Rotterdam 1 H Brouwer B Q Brouwer-Stoorvogel Umtali (Rhodesiai N A des Tombe-Brouwer C F des Tombe Pierrefondes (Canada) G J Brouwer M Brouwer-Haverkamp en kleinkinderen De Meern. 25 december 1978 Parkflat ..de Rheijngaerde" C22 Correspondentieadres Wilgensingel 184 Rot terdam De overledene is opgebaard in een der aula's van het Oudenrijn Ziekenhuis. Van Heuven Goedhartlaan 2 te Utrecht Gelegenheid tot bezoek woensdagavond van 19.00-19.30 uur. De begrafenis zal plaatsvinden donderdag 28 december a s om 13 45 uur op de Nieuwe Begraafplaats Duinrust" aan de Parklaan te Katwijk aan Zee Vertrek vanaf de aula van het Oudenrijn Zie kenhuis te plm 12.30 uur Geheel onverwacht is ingegaan tot onze Heer onze broeder, zwager en>oom Ditmer Weertman Amstelveen W de Die-Weertman Groningen J Drewes-Weertman A Kuiper-WecHm:»" A Kuiper Roosendaal E H Weertman-Kervel neven en nichten Na een langdurige, liefdevolle verpleging in het Rheumaverpleeghuis te Rotterdam nam God van ons onze lieve, dappere zuster Helena Zuurmond op de leeftijd van 76 jaar J. Huisman-Zuurmond J Mos-Zuurmond D G Zuurmond Scheveningen. 25 december 1978 Dirk Hoogenraadstraat 39 Gelegenheid tot condoleren donderdagavond van 7-8 uur in rouwcentrum Scheveningen ..'t Statenhuys" Stalenlaan 78 De bijzetting in het familiegraf op de algemene begraafplaats aan de Kerkhoflaan zal plaatshebben vrijdag 29 december te 12.30 uur Vertrek vanaf ..t Statenhuys" te 12 uur. Want wij hebben hier geen blijvende stad maar wij zoeken de toekomstige Hebreeën 13:14 Geheel onverwacht nam God tot Zich. door een droevig ongeval onze lieve moeder en oma Adriana van Winkelen-Ton op de leeftijd van 67 jaar. Tiel: M. van Winkelen C. van Winkelen-van Kuik. Leeuwarden: J. C. van Winkelen J. H. van Winkelen-Westenbrink. Hoogland: C. A. van Winkelen R. A. van Winkelen-Rënsma Soest: E. C. vdfi Winkelen en kleinkinderen. "s-Gravenhage, 22 december 1978. Gerard Kellerstraat 21. Geen bezoek aan huis. Moeder is overgebracht naar „1 Statenhuys". Statenlaan 78 te 's-Gravenhage. alwaar geen bezoek. De rouwdienst zal gehouden worden donder dag 28 december te 1 uur in de Gereformeerde kerk te Serooskerke (Walcheren) waarna de teraardebestelling zal plaatshebben op de alge mene begraafplaats aldaar omstreeks 2 uur. Psalm 73 13 Heden nam de Here tot Zich voor ons toch nog onverwacht, mijn geliefde man. onze lieve zorgzame vader, behuwd-, groot- en overgroot vader Jan Arie van den Berg in de ouderdom van 88 jaar. H. C. van den Berg-Bijl C. van den Berg C. van den Berg-Slingerland D. van den Berg R. van de Berg-van Eijk A. van den Berg M. van den Berg-van der Sluis I. Verschoor-van den Berg K. Verschoor P. van den Berg M. van den Berg-Koppenol Klein- en achterkleinkinderen Poortugaal. 23 december 1978 Huize „Westerstein" Puitstraat 309 Geen bloemen Gelegenheid tot rouwbezoek: woensdagavond a s. van 7.30-8 uur in de rouwkamer van Huize „Westerstein". De rouwdienst zal D.V. gehouden worden don derdag 28 december a.s. om 1.15 uur in de „Hoeksteenkerk" Middenbaan 75 te Hoogvliet, waarna de begrafenis zal plaatshebben op de algemene begraafplaats te Pernis. Vertrek vanaf de kerk om 2 uur. Op-"124 december 1978 overleed op 59-jarige leeftijd Siem Barendrecht Hij was voorzitter van de Vervoersbond NW en vice-voorzitter van de Vervoersbonden FNV. Ruim 30 jaar diende hij de vervoersvak- beweging nationaal en internationaal. Hij was een veelzijdig en bekwaam bestuurder en be hartigde de belangen van leden en Vervoers bonden FNV met grote toewijding en ijver. Namens leden en besturen van de Vervoersbonden FNV Jan Schroër (voorzitter FNV) Piet van Keulen (2e voorzitter Vervoersbond NW) Jaap de Vries (algemeen sekretaris) Goeman Borgesiuslaan 77 3515 ET Utrecht De crematie zal plaatsvinden op vrijdag 29 december 1978 om 16.00 uur in het crematori um. Maeterlinckweg 101. Rotterdam-Zuid Gelegenheid tot condoleren op donderdag 28 december 1978 van 20.00-21.00 uur in het rouw en opbaarcentrum ..Helecatha" Binnensingel 211. Vlaardingen en na de crematie in de aula van het crematorium. Correspondentie-adres J Barendregt. Anna van Burenstraat 64. Vlaardingen Geen bezoek en bloemen aan huis Met grote verslagenheid namen wij kennis van het onverwachte overlijden van onze vriend en kollega Siem Barendregt in leven lid van de federatieraad van de FNV Hij stierf op 24 december 1978 op 59-jarige leeftijd. Siem zal in onze herinnering blijven voortle ven als een bewogen en geengageerd kollega- bestuurder. Wij zijn hem veel dank verschuldigd Amsterdam. 25 december 1978 Namens de Federatie Nederlandse Vak beweging Wim Kok (voorzitter) Henk van Eekert (algemeen sekre- Enige kennisgeving Met ontroering geven wij kennis, dat uit onze familiekring is weggenomen onze lieve man. vader, grootvader en broer Klaas de Vries op de leeftijd van 73 jaar indien ons hart ons veroordeelt. God is meerder dan oni hart Johannes 3:20 J de Vries - Meertens Borger J J. de Vries J. A. de Vries - Dankbaar Robert Jan. Bart. Jan Jaap Emmen: M R. de Vries Groningen: Broers en Zusters de Vries- Meertens Groningen. 24 december 1978 Baanstraat 38 Er is gelegenheid tot condoleren op woensdag 27 december 1978, 's avonds tussen 7 en 8 uur in het Uitvaartcentrum „Algemeen Belang" Esdoornlaan 187, Wijk Selwerd te Groningen. De begrafenis zal plaatsvinden op donderdag 28 december om 10.00 uur op de begraafplaats „Selwerderhof" te Groningen. Corr.adres: Sassenbergen 61. Borger. „en de dood zal niet meer zijn noch moeite zal er meer zijn" Openbaring 21:4 Heden overleed, mijn man. en onze vader en grootvader Berend van Duinen op de leeftijd van 82 jaar Oosterhout: C. M. van Duinen - Jonker Hengelo; K. van Duinen M. E. van Duinen-Nicolai Marieke Jan Bart Joost 1 Bergen op Zoom: P. C van Duinen Oosterhout. 22 december 1978 Hertogenlaan 12 De begrafenis zal .plaatsvinden woensdag 27 december om 14.30 uur op de algemene be graafplaats te Alblasserdam. Gelegenheid tot condoleren na Vie begrafenis in de aula van de begraafplaats. Enige kennisgeving Dankbaar dat wij haar zo lang in ons midden mochten hebben, geven wij U met droefheid kennis, dat gesterkt door het H. Sacrament der zieken van ons is heengegaan, onze lieve tante Huberta Adriana Johanna Schouten op de leeftijd van 85 jaar. E. van de Poll-Schouten P. J. Schouten Familie Berkvens Familie Niennigs Rotterdam. 23 december 1978 Sonoystraat 14 b Gelegenheid tot condoleren in het woonhuis woensdagavond van 7.00-8.00 uur en in de aula van de begraafplaats na de begrafenis. De H Eucharistieviering zal plaatshebben donderdag 28 december om 1.45 uur in de St. Dominicus-kerk (het Steiger). Hang 15, waarna de begrafenis zal geschieden op de R.K. be graafplaats aan de Nieuwe Crooswijkseweg 123 te ca. 2.45 uur. Na een moeilijke tijd van ziekte nam de Here uit onze familiekring tot Zich onze geliefde zuster, schoonzuster, tante en oud-tante Wilhelmina Teetje van Veen (tante Mien) oud 78 jaar tot 1974 gewoond hebbende: Pauwstraat 15. Voorburg Jezus zeide: ..Komt tot Mij allen, die vermoeid en belast zijt, en Ik zal u rust geven. (Matth. 11 28). L. A. van Veen C A. van Veen-Pars neven en nichten 2275 AR Voorburg. 26 december 1978 „Sonnen- burgh", Sonnenburglaan 4. kamer 131 Correspondentie-adres: Kanaalstraat 44 2231 KD Rijnsburg De dienst vah Woord en Gebed, geleid door de weleerwaarde heer Ds A Westra, zal worden gehouden op zaterdag 30 december 1978 om 11 00 uur in de aula van huize „Sonnenburgh" te Voorburg, waarna de begrafenis zal plaats vinden om ca 12.00 uur in het familiegraf op de Oosterbegraafplaats. Rodelaan 64 te Voor burg Gelegenheid tot condoleren op de dag van de begrafenis van 10.30-11.00 uur in de aula van „Sonnenburgh". Overleden Hendrik Kamminga op de leeftijd van 2 jaar Woerden Marten en Ida Maartje. Corrie Alkmaar Fam H Kamminga Nijkerk1 Fam H ter Veen Woerden. 21 december 1978 De Regge 16 Hij is in familiekring begraven. We zongen psalm 23 Heden nam de Heere plotseling van ons weg mijn geliefde man. onze zorgzame vader en opa Arie Advocaat op de leeftijd van 74 jaar „De mens wikt. maar God beschikt" Gorinchem P Advocaat-van Wilgen Papendrecht B Advocaat A. H. Advocaat-Wiennga Inge. Petra Hapert. C. J H de Ruiter-Advocaat D C de Ruiter Hester. Lomeke Bleskensgraaf: M H. van Meeteren-Advocaat B van Meeteren Aries. Magchiel Hardinxveld/Giessendam: J. Dijschoorn-Advocaat B. Dijschoorn Marije Gorinchem, 23 december 1978. Wolpherensedijk 36a. Gelegenheid tot condoleren woensdagavond van halfacht tot halfnegen in de aula van de Nieuwe Begraafplaats te Schelluinen aan de Nolweg en na de begrafenis. De begrafenis zal plaatsvinden donderdag 28 december om twee uur op de Nieuwe Begraaf plaats te Schelluinen. Geen bezoek aan huis Geen bloemen God nam heden tot Zich mijn lieve man, onze lieve vader en grootvader Dr Hendrik Schroten emeritus-predikant van de Nederlands Hervormde Kerk. Officier in de Orde van Oranje-Nassau in de leeftijd van 75 jaar Amersfoort: M. C. Th. Schroten- Heertjes Leiden N E Schroten F. A. J Schroten- van der Straaten Schoonrewoerd H. G M le Pair-Schroten C. le Pair Bussum: S. Schroten I W Schroten-Koning Culemborg: J. D W. Schroten J. Schroten-Brandenburg Alkmaar: M. C. T. van Santen-Schroten R. A. van Santen en kleinkinderen Amersfoort, 23 december 1978 „De Lichtenberg" Utrechtse weg 299 Liever geen bezoek De rouwdienst is bepaald op donderdag 28 december a.s. om 15.30 uur in de „Groene- of Willibrordkerk" te Oegstgeest, waarna de be grafenis aldaar zal plaatsvinden. Gelegenheid tot condoleren: na de begrafenis in de Kerk. Met droefheid vervullen wij de plicht medede ling te doen van het overlijden van broeder Hendrik Oudman op de leeftijd van 76 jaar Gedurende vele jaren heeft hij het scribaat der klassis Bedum met grote inzet en toewijding vervuld. Wij gedenken hem als een man van grote liefde en ijver voor Gods kerk op aarde. In hem verliezen wij een goede vriend en medebroeder. Wij wensen zijn vrouw en kinderen de troost van onze Here God toe die in mensen een welbehagen heeft. Onderdendam. 24 december 1978 Het moderamen der klassis Bedum J Th van Loo. praeses J de Vries, wnd scriha H Buurma. quaestor Wijkraad West der Geref. Kerk te Bedum.'nam met droefheid kennis van het overlijdën van haar bejaarden-ouderling, onze broeder Hendrik Oudman Zijn liefde en ijver voor de zaak van Christus' kerk in deze wereld, jarenlang betoond in het ambt van ouderling, is ons ten voorbeeld De Here omringe zijn vrouw en kinderen met Zijn liefde. Bedum. 23 dec 1978 Praeses H Buurma G. Boven-Van Dijk Romeinen 8:18 Uit Canada bereikte ons het droevige bericht dat plotseling van ons is heengegaan onze lieve broer, zwager en oom Nicolaas Mos m de ouderdom van bijna 65 jaar Scheveningen A Mos Ch. J Mos-Pronk Den Haag E Mos Scheveningen C Mos M P Mos-v d Deijl neven en nichten Corr adres Fam N Mos 1 Barrhead Cr«-s Rexdqle, Ontario M9- W3-Z6 Canada Het Bestuur van de Stichting Christelij derwijs te 's-Gravenhage geeft met leed kennis van het plotseling overlijden vi heer G. J. W. Kreijenveld sedert 1967 directeur van de Dr H W. Tilanusschool voor M A V Wij gedenken in dankbaarheid de nu aflatende wijze, waarop hij met grote en en plichtsbetrachting de belangen v school heeft behartigd 's-Gravenhage. 23 december 1978 Namens het Bestuur. Wm. C de Kruyf. voorzitter J F. Dienaar, secretaris Het personeel van de, Dr. H W. Tilanussi voor MAVO betuigt hiermede zijn diepe neming bij het overlijden van de heer G. J. W. Kreijenveld directeur van onze school Zijn grote betrokkenheid bij' het Christ onderwijs, zijn liefde voor de leerlingen ei grote persoonlijke gaven heeft hij gedur vele jaren in dienst gesteld van onze schi Wij gedenken hem in dankbaarheid. Ons deleven gaat uit naar zijn vrouw en kinden deze moeilijke dagen. 's-Gravenhage, 23 december 1978 Het personeel van de Dr. H W. Tilanusschool MAVO 2e Sweelinckstraat 160. 's-Gravenhage Heden nam de Here tot Zich. na een langdu ziekte, mijn lieve vrouw, onze zorgzame der, groot- en overgrootmoeder Hendrika Klein Wolterink-Orm in de ouderdom van 88 jaar. Doetinchem G. J. Klein Wolterink Eindhoven n G J. Klein Wolterink A. J Klein Wolterink- H Klein Wolterink H B Klein Woltennk- B Klein Wolterink G. F. Klein Wolterink Arnhem G B Somsen- Klein A J W. Somsen klein- en achter kleinkinderen Doetinchem. 23 december 1978 Verpleeghuis „Den Ooiman" Correspondentie-adres. Halteweg 2, 7122 MB Aalten Sou De rouwdienst zal gehouden worden op ij derdag 28 december a.s. om 11.00 uur ir Uitvaartcentrum, Romienendiek 2a te Aa waarna de teraardebestelling zal plaatsvin op de algemene begraafplaats „Berkenhov Zij die de overledene de laatste eer wi bewijzen worden hierbij uitgenodigd. Voorafgaand aan de rouwdienst is er geleg heid tot condoleren van 10.30-10.50 uur in noemd uitvaartcentrum. Met verslagenheid geven 4irektie. docenten leerlingen van de Marnix Kweekschool Utrecht, kennis van het plotselinge overliji Joke de Pater leerlinge van klas la Zij heeft helaas slechts enkele maander voor velen binnen onze schoolgemeensd iets mogen betekenen De Here trooste allen die het moeilijk hebt met dit verlies Utrecht. 22 december 1978 Springweg 91 Zie. Ik maak alle dingen mei Openbaringen Na een moedig gedragen lijden in Jezus unt pen. onze lieve neef Cornelis Havensbergen echtgenoot van A v.d. Vijver op de leeftijd van 48 jaar Fam v.d. Eykel Rijnsburg, 24 december 1978 In het huis mijns Vaders zijn v woningen Joh. 1 Heden nam de Here, na een geduldig gedrag lijden, uit ons midden weg mijn geliefde za onze broer, zwager en oom Cornelis Ravensbergen echtgenoot van Annie van der Vijver op de leeftijd van 48 jaar Voorschoten G Ravensbergen M. Ravensbergen-de Jong Rijnsburg M J Ravensbergen- Ravensberp G Ravensbergen Katwijk aan Zee J M. van Duijvenboden- Ravensberf G van Duyvenooden Hilversum J Luimee-Ravensbergen W Luimee Oegstgeest W. Ravensbergen Rijnsburg G Ravensbergen C Ravensbergen-van Delft neven en nichten Rijnsburg. 24 december 1978. Vervolg op P*fl

Nieuwe Leidsche Courant | 1978 | | pagina 10