mms, daan. Heden is ingegaan tot het feest van zijn Heer mijn man. onze vader en grootvader Ditmer Weertman Ik geloof de vergeving der zonden, de opstanding des vleses en een eeuwig leven. want: Gods liefde is genadig. Na een langdurig lijden is. gesterkt door zijn geloof, op de leeftijd van 76 jaar van ons heengegaan mijn lieve man. onze lieve vader en grootvader Herman van der Linde emeritus predikant Hij heeft de Hervormde gemeenten van Kle- verskerke. Drachten. Aalsmeer en Amster dam-West gediend. Amsterdam: A. van der Linde-Dam Amsterdam: V. A M. Tijhuis-van der Linde J. Tijhuis Paul en Ingeborg Voorburg: H. A. van der Linde H. J. C. van der Linde-Blekken- horst Amsterdam: t A. van der Linde H. van der Linde-Staats Sandra en Monique Amsterdam: J. van der Linde Amsterdam: R. van der Linde C. J. van der Linde-Dekker Karlijn Wezep: A. Bos-van der Linde W P. Bos Peter en Annemarie .Mijn tijden zijn in Uw hand". Psalm 31 16. In Christus geborgen onze geliefde schoonzuster en tante kunnen van maandag tot en met vri|dag tete'o- nisch van 9 00-19 30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456 Op .'ondagavond is dit alleen mogeli|k van 18 00-20 00 uur Tijdens zijn verblijf in het Zwarte Woud is op de leeftijd van 78 jaar, tot onze diepe droef heid, overleden mijn innig geliefde man. onze lieve vader, grootvader en overgrootvader. Pieter Schotte eerder weduwnaar van Jacoba Cathanna Keuzenkamp. Johanna Brombachcr-Tua weduwe van Anthon Pioter Brombacher. geb 20 april 1897 overl. 22 december 1978 op de leeftijd van 73 jaar Alkmaar. H. H. Weertman-Tissing Krommenie: H. Weertman J. C. Weert. an-Nederveld Ruth. Ditmer. Inger Erlensee (Did): H. Otten-Weertman H. Otten Karei Heemskerk: J. Weertman G. J. W. Weertman-Ophorst Jeroen, Anoek Schiedam (Ketel): D. H. Weertman C. Weertman-Köhler Björn. Niels. Sven Heerhugowaard: M. N. Weertman Alkmaar 22 december 1978 Mesdaglaan 12 'Thuis liever geen bezoek. Gelegenheid tot af scheid nemen woensdag 27 december a.s. in het rouwcentrum van de Associatie te Alk maar. Westerweg 320 (Overkrocht 20) van 19.30-20.00 uur. Er zal een rouwdienst worden gehouden in de Geref. Kerk, Dr. van Peltlaan 31 te Bergen (N.H.) donderdag 28 december 1978, aanvang 13.00 uur. waarna de begrafenis zal plaatsvinden om 14.00 uur op de alg. be graafplaats aan de Kerkedijk te Bergen (N.H.). Namens de familie: L. W./Brombacher Ridder in de Orde van Oranje Nassau. 's-Gravenhage: J. F. Schotte-Von Buren Oudega (W.): M. Zaaijer-Schotte P. J. Zaaijer 's-Gravenhage: J. C. Nijdam-Schotte S. Nijdam Arnhem: F. van Klaveren-Schotte Hoensbroek: F. Schotte M. Schotte-Zaal Heelsurp: P. Verhaagen M. P. Verhaagen-Zaal Kleinkinderen en achterklein kind. oma Verlcerke Koudekerke. Verpleeginrichting „Der Corr.-adres: L. W. Brombacher. Kazernelaan 27, E< Goedemorgen Josper en Mijnie de Mooij Prettige feestdagen van harte gefeliciteerd en Gods zegen toegewenst met uw 90ste verjaardag De overledene is opgebaard in de rouv van „Der Boede". Bezoekuur van 15.1 IZ uur. De rouwdienst zal plaatshebben dag 27 december 1978 om 14.00 uur Rehoboth. Rehobothstraat 2. Oost-S< M gevolgd door de teraardebestelling op i mene begraafplaats om 14.45 uur. ij Al uw kinderen, klein en achterkleinkinderen. Door de enorme belangstelling is het ons niet moge lijk allen persoonlijk te bedanken voor het slagen van ons 55-jarig huwelijksfeest De totaal opbrengst van uw giften, bestemd voor het Koningin Wilhelmi- na Fonds en de Nederlandse Hartstichting, bedraagt 1.200. Mede namens kinderen en kleinkinderen heel hartelijk dank voor uw medeleven. Het was voor ons een fijne onvergetelijke dag. F. P. van Rij G. A. van Rij-Smit Prinsenstraat 199. 2983 CK Ridderkerk. Heden ging nog plotseling van ons heel zeer lieve zuster, schoonzuster en tante ac Trijntje Maria Tijsen-van der Veer echtgenote van Jacob Tijsen. op de leeftijd van 78 jaar. 's-Gravenhage. 20 december 1978. Vlaskamp 588 Den Helder: hg L. van der Veer-Tijmstra ja Heeze: J. M. Kaan-van der Veer _e Alphen aan den Rijn: K' A. van der Neut-van der Vp Den Helder: i D. S. Tijsen Lfl V. Tijsen-Hoornsman Alkmaar: Joh. Tijsen u O. Tijsen-Teitsma neven en nichten. De rouwdienst zal gehouden worden donder dagmiddag 28 december om 1 uur in de Duin- zichtkerk. Van Hogenhoucklaan 93 te 's-Gra venhage. Na de dienst is er van 1.45 uur af gelegenheid tot condoleren in het gemeente centrum van de kerk. Enige kennisgeving Met ontroering geven wij kennis, dat uit onze familiekring plotseling is weggenomen, onze lieve man. vader, zoon, broer en oom Jan Elbert Booij bij zijn leven longarts te Breda op de leeftijd van 48 jaar. Na een harde strijd met het leven, heeft hij nu zijn eeuwige bestemming bereikt Amsterdam, 19 december 1978 De teraardebestelling heeft inmiddels in beslo ten kring plaatsgehad. Geen bezoek. De begrafenis zal daarna plaatshebben in de aanwezigheid van de naaste familieleden. D'eenvoudigen wil God steeds gadeslaan Te was uitgeteerd. Maar Hij zag op mij neder Keer mijne ziel tot uwe ruste weder; Gij zijt verlost. God heeft u welgedaan" psalm 116 4 Na een moedig gedragen lijden heeft God tot Zich genomen mijn lieve moeder Maria Bos-Noordervliet weduwe van Arie Bos eerder weduwe van Krijn van Rossen op de leeftijd van 84 jaar. M. J. van Rossen Geen bezoek. Geen bloemen Enige kennisgeving Heden nam de Here tot Zich na een kortstondi ge ziekte rrtijn lieve man. onze zorgzame vader en opa Jacob Marbus In Christus ontslapen onze geliefde broer en oom Utrecht: Na een langdurig lijden ging van ons he^ geliefde broer, zwager en oom 8 Jan Maat f* echtgenoot van J. van Ommen op de leeftijd van bijna 68 jaar. Want Gij, O Here, zijl mijn toefu Uit pscg1 Heerde: J G. Maat {Z. J. M. Maat-Riphagen j Wijhe: r B. Maat ne W. Maat-Groen lf Wapenveld: G. Maat G. Maat-van Dijk Heerde: pc Ji van Ommen fct J. H. van Ommen-v.d. BeeWa< Hattem: P L. van Wiqkoop F11 H. van Winkoop-v. OmmenP Heerde: |1 H. A. van Ommen A. van Ommen-Karstens re: Neven en nichten. [dl Joh. Booij J. M. Booij-Thomas Herman van der Linde emeritus-predikant Wie de Heer verwachten putten nieuwe kracht, zij varen op met vleugels als arenden Jesaja 40 Utrecht: W. K. van den Hui-van der Linde H. H. J. van den Hul S. van der Linde Mannedorf (Zw.): J. van der Linde M. van der Linde-van Brummelen Gulpen: P. L. Schoonheim R. Schoonheim-Waterland Zeist: J. M. van der Linde A. van der Linde-Rijksen Nijmegen x H. van der Linde H. van der Linde-Fontein Amersfoort: G. van der Linde-van Zetten C. van Zetten neven en nichten op de leeftijd van 74 jaar. C. Marbus-Kwaadgras Rotterdam: Leo en Rieki Veenendaal: Janka en Wim Leiden: Ria en Dick Nel en Cees Hanneke en kleinkinderen Leiden, 21 december 1978. Snouck. Hurgronjestraat 10. Een dienst van Woord en Gebed zal gehouden worden woensdag 27 december a.s. in de aula van de alg. begraafplaats aan de Hoogmadese- weg te Leiderdorp, aanvang 11.00 uur, waarna de begrafenis aldaar zal plaatsvinden. Na de begrafenis gelegenheid tot condoleren in de aula van de begraafplaats. Vertrek vanaf de rouwkamer te 10.30 uur. G. M. Hensen-Bopij A. Hensen Joanne, Paulien, Selma J. H. Bos-Booij J. T. A. Bos Hanno, Yvonne Rotterdam, 21 december 1978 Wilgenplaslaan 45 Geen bloemen Nijmegen: H. E. Dippel-Booij IL W. Dippel Diederik, Ankie, Thomas Gelegenheid tot condoleren zaterdagmiddag a.s. van 5.00-5.30 uur in de aula van het St Franciscusgasthuis, Kleiweg 500 te Rotterdam. De begrafenis zal plaatsvinden dinsdag 26 december a.s. op de algemene begraafplaats „Holy", Olmendreef te .Vlaardingen, alwaar voorafgaande in de aula een dienst van Woord en Gebed zal worden gehouden. Aankomst begraafplaats om 12.15 uur. Bussum: J. Th. Booij T. A. Booij-Pierhagen Marlies, Johan, Annemiek. Utrecht, 19 december 1978 De begrafenis heeft inmiddels in alle stilte in de familiekring plaatsgevonden. Ontheven van aardse zorgen, mijn schoon zoon, onze zwager en oom Jan Elbert Booy longarts. Lied 273 Breda. 19 december 1978 Hilversum: A. van der Schaar-Bomas Queens Park (Australië): E. Baayens-van der Schaar J. Baayens Veenendaal: E. Verschoor-van der Schaar G. J. Verschoor Hilversum: K. van der Schaar E. van der Schaar-van Velze Amsterdam: M. van Wijngaarden van der Schaar H. A. van Wijngaarden Hilversum: M. van der Schaar 2 Corinthiërs 4 16 tot 510 Heden nam de Heer tot Zich onze lieve moeder, grootmoeder en overgrootmoeder Marretje Quelle-Boer weduwe van Jan Hendrik Quelle in de ouderdom van* 84 jaar. Gas City (U.S.A.): G. Quelle C. Quelle-Verbrugge Spijkenisse: E. Noordzij-Quelle L. Noordzij Capelle aan den IJssel: A. Teeuwen-Quelle P. Teeuwen Krimpen aan den IJssel: M. Sonneveld-Quelle D. Sonneveld Rotterdam: H. J. Schram-Quelle G. Schram kleinkinderen en achterkleinkinderen Dankbaar voor wat hij voor ons heeft mogfen betekenen, is in vol vertrouwen op zijn Heer en Heiland van ons heengegaan mijn lieve man, onze lieve vader, grootvader en overgroot vader Heerde, 20 dec. 1978. Psalm 56 vers 6 Gij hebt mijn ziel beveiligt voor den dood Gij richt mijn voet, dat hij zich nimmer stoot. Gij zijt voor mij een schild in allen nood. Gij hebt mijn smart verdreven. Uw dierb're gunst is m'altoos bij ge bleven, k'zal voor God's oog naar Zijn bevelen leven. Zo wordt, door mij Zijn naam altoos verheven. Zo wordt, Zijn lof vergroot. Heden is heengegaan in de vreugde zijns He ren. mijn innig geliefde man en mijn lieve zorgzame vader Cornells Naaktgeboren echtgenoot van -Petronella Adriana Kooyman weduwnaar van Aartje Cornelia Kooy in de gezegende ouderdom van 83 jaar. 's-Gravendeel: P. A. Naaktgeboren-Kooyman Sliedrecht: P. Naaktgeboren 's-Gravendeel, 22 december 1978 Havenplein 3. De begrafenis zal plaatshebben D.V op dins dag 26 december om 10.45 uur vanuit „Icht- hus" Zuid Voorstraat 28. op de nieuwe algeme ne begraafplaats te 's-Gravendeel. Gelegen heid tot condoleren direkt na de begrafenis in „Ichthus". God nam tot Zich bg lei Oom Henk Dekker K Dankbaar zijn wij voor alles wat hij voCe heeft betekend. Pieter van der Heide op de gezegende leeftijd van 91 jaar. Uit aller naam: J. van der Heide-Roosma Piet Bult Beis en Piet Koning' Wim en Ann Noteboom Greet van Arkel Maartje en Jan van Arkel Emmy en Roel van Arkel 's-Gravenhage, 22 december 1978. Huize „Uitzicht", Daal en Bergselaan 52 (ka mer 232). Liever geen bezoek. De dienst van Woord en Gebed zal worden gehouden woensdag 27 december om 14.00 uur in „Uitzicht", waarna de begrafenis zal plaats hebben om 15.00 uur op „Nieuw Eykenduy- nen", Kamperfoeliestraat 2 A te 's-Gravenha ge Gaarne wil ik u langs deze weg dank zegger overstelpende blijken van medeleven na he den van mijn lieve vrouw en onze zorgzame Jantina Catharina Maria Ron y Uw intense belangstelling, in welke vorm .heeft ons diep getroffen ld Uit aller naarn H. Ritzema n t\ Tichel werk 1. a Delfzijl. g neven en nichten Rotterdam. 21 december 1978 „De Elf Ranken" Aesopusplaats 2. Correspondentiead res Familie L. Noordzij Mercatorlaan 4 3204 BL Spijkenisse. De rouwdienst zal gehouden worden zaterdag 23 december in de rouwkamer van „De Elf Ranken", om 13.30 uur. waarna de bijzetting in het familiegraf zal plaatsvinden op de begraaf plaats- „Oud-Kralingen". Kralingseweg 334. Aankomst aan de begraafplaats circa 14.30 uur. Op ons rust de droeve taak u kennis te geven van het overlijden van Op 20 december 1978 overleed onze ijverige en zorgzame vader en grootvader. Gerrit Wiebe F eenstra De heer P. Schotte, oprichter van ons bedrijf. In onze herinnering zal hij blijven voortbe staan als iemand die vele jaren met grote energie zijn beste krachten heeft gegeven aan de opbouw van ons bedrijf. Onze gevoelens van deelneming gaan in het bijzonder uit naar zijn echtgenote en familieleden. Directie en Medewerkers Schotte Verzekeringen b.v. 's-Gravenhage. 20 december 1978. Het Kleine Loo 358. Uw liefdevolle zorg en warme belangstellir 1 leven en sterven van onze lieve moeder en 61 Afke Knol-Adema M C van der Hout-Feenstra D A. van der Hout G. X van der Hout Groningen: A. van der Hout Volgen» de wens van- de overledene heeft de beerafems in allé stilte plaatsgevonden. hebben ons bijzonder goed gedaan. ti Wij zeggen u hiervoor hartelijk dank. IC Mede namens broers en zusl M J. A. Knol re Utrecht, december 1978. ji' Gelegenheid tot condoleren voor de rouw dienst in „De Elf Ranken" en na de begrafenis in de kapel. ZATERDAG 23 DECEMBER 1978 f HOU W/KWARTET 8 Zij is verlost. God heeft haar

Nieuwe Leidsche Courant | 1978 | | pagina 8