Kleine organisatiedeel zelfstandighi Accountantskantoor Dubois Amsterdam Trouw Trouw FAMILIEBERICHTEN BIJBEL TEKSTEN KALENDER HETBUBELHUIS H. DESSENS, humans C. W, H. VERSLOOT ELKE OCHTEND OPNIEU ELKE ZATERDAG IN junior assistent(e) accountant ZATERDAG 16 DECEMBER 1978 TROUW/KWART kunnen van maandag tot en met vrijdag telefo nisch van 9 00-19 30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456 Op zondagavond is dit alleen mogelijk van 18 00-20 00 uur Goedemorgen opa Van der Meij wij wensen u morgen een gezellige verjaardag, kleinkinderen en achterkleinkinderen. Goede morgen JANNEKE Gefeliciteerd met je ver jaardag Teunis. Hartelijk gefeliciteerd oma Boersma De kleinkinderen uit Loosduinen Enige en algemene kennisgeving Getrouwd: Henk B. Korfker Lola F. F. Davis 15 december 1978 1053 VN Amsterdam, Bilderdijkkade 66 III tijd.: Fontaneweg 6. Blomberg W.-Dld. Op donderdag 21 dec. '78 hopen Jetze Kamerling en Tine Schreiber met hun kinderen en kleinkinderen in dankbaarheid de dag te herdenken, waarop ze voor 50 jaar in het huwelijk werden verbonden. Onze trouwtekst was ..De Here zal uw uitgang, en uw ingang bewa ren. uan nu aan tot in eeuwigheid Receptie op WOENSDAG 20 DEC van 17 u 18 u. 30 in hotel Rodenstein, (tegenover Huize Doorn). Apeldoorn: Kees en Jos Kamerling Bodegraven: Sievert en Gré Kamerling Dieren: Gerbrand en Suzan Kamerling Utrecht: Renske en Wim Zijderveld Utrecht: Tine en Jaan Mobach Scherpenzeel(Gld): Yt en Wim Legemaat Hoog-Keppel: Pop en Jos de Groot Barneveld: Foppe en Metha Kamerling Hazerswoude: Jetze en Dorith Kamerling Frans van Dijklaan 31 3941 KC Doorn 1918 Soli Deo Gloria 1978 Dinsdag. 19 december a.s. hopen onze ouders en grootouders: A. Scholten P. M. Scholten-Post hun 60-jarig huwelijksjubileum te gedenken. In verband met de gezondheid van vader zullen we dit in besloten kring vieren. We willen echter langs deze weg familie en vrienden deelgenoot maken van onze dankbaarheid. De kinderen en kleinkinderen Apeldoorn. Huize „De Loohof' Kon. Lodewijklaan 1. Vele felicitaties, geschenken e.d. bereikten ons. Mede door uw hartelijkheid werden de jubileadagen onvergetelijk. Allen heel hartelijk dank. Bovenal: Geloofd zij God! J. Kamp G. Kamp-Visscher Assen, dec '78 Taxusplts. 6 A 9401-R.G ..Zalig zijn de doden die in den Here sterven" Na een in dienende liefde welbesteed leven, is heden van ons heengegaan, onze geliefde broe der en zwager, de heer Dirk van Leeuwen geboren te Zwijndrecht. 16 oktober 1898 Papendrecht J. van de Merwe-van Leeuwen J. van de Merwe Zwijndrecht: J van Leeuwen P. van Leeuwen C. van Leeuwen-Los A. van Leeuwen B. van Leeuwen-van der Ven Haarlem: H. Romein-van Leeuwen Capelle a d IJssel: A. J Dekker-van Leeuwen H Dekker Zwijndrecht: J. P de Ruiter-van Leeuwen N. de Ruiter Zwijndrecht „De Lichtkring". 14 december 1978 In de Koningskerk tegenover „De Lichtkring" wordt, onder leiding van Ds A. C. Scherpenisse een kerkdienst gehouden op maandag 18 de cember a.s. die om 10.00 uur aanvangt De begrafenis vindt plaats om 11 00 uur op de Algemene Begraafplaats te Zwijndrecht. Gelegenheid tot condoleren van 11 30 tot 12.00 uur in de aula van „De Lichtkring" In plaats van kaarten De Heer heeft op zijn tijd. voor ons onver wacht. tot Zich genomen onze lieve vader en opa Roelf Kassies sedert 6 oktober 1973 weduwnaar van Annechien Reiling, op de leeftijd van 73 jaar. Want het leven is mij. Christus, en het sterven gewin." Coevorden: E. Gritter-Kassies B. J. Gritter Hengelo H Kassies J. Kassies-Mulder Harderwijk: H. Staarman-Kassies F. Staarman Almelo: F. C. Stam-Kassics H. Stam Meppel: J. Kassies J. Kassies-Reidinga Aal ten: R. Kassies A. J. Kassies-Kaemingk en kleinkinderen Vroomshoop. 14 december 1978 Oranjestraat 33 Correspondentie-adres: H. Kassies. Bruoo Walterstraat 5 Hengelo (O.) Onze vader eq opa is opgebaard in het mortua rium „Silentium", de Wingerd 2 te Vrooms hoop Gelegenheid tot condoleren aldaar maandag avond 18 december a.s. van 7.45 tot 8.00 uur. De rouwdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden dinsdag 19 december a.s. om 14.00 uur in de Geref. Kerk. Hoofdstraat te Vroomshoop. De begrafenis heeft daarna plaats op de alg. begraafplaats aldaar. Met droefheid geven wij u kennis dat na een geduldig gedragen ziekte van ons is heengegaan onze lieve tante Johanna Jacoba Alida Karssen in de gezegende ouderdom van 92 jaar. Uit aller naam: L. T. S. van Stokkum Deventer. 14 december 1978 Wezenland 500 Tante Joop is opgebaard in de rouwkamer van het St. Jozefziekenhuis, ingang Louis Pasteur straat te Deventer. Bezoekuur rouwkamer za terdag 16 december van 17.00-18.00 uur. De begrafenis zal plaatsvinden maandag 18 december om 12 uur op de Nieuwe Oosterbe graafplaats. Kruislaan 126 te Amsterdam- Oost. In een vast vertrouwen op zijn Heer is van ons heengegaan onze lieve zwager en oom Popko Hut op de leeftijd van 84 jaar sinds 13 oktober 1974 weduwnaar van Bregtje Veltman „Als Jezus roept ben ik bereid" Winschoten. 15 december 1978. Namens de familie Veltman P Veltman. Stadionkade 67. 1077 VR Amsterdam. Door de Heer is thuis gehaald. Zijn dienaar Ds. F. Slomp die van 1927 tot 1930 onze gemeente als voor ganger heeft gediend. De herinnering aan zijn trouwe arbeid leeft nog steeds in onze gemeente voort. De Here trooste zijn vrouw en kinderen met dit verlies. Namens de Gereformeerde Kerkeraad van Nieuwlande: ds. F. Dijkstra, praeses J. A. Smid, scriba. (Psalm 46 2) „God is ons een toevlucht en sterkte, ten zeerste bevonden een hulp in benauwdheden." Na een gelovig en moedig gedragen lijden heeft de Here tot Zich genomen mijn lieve man. onze vader en opa Arie Boonstoppel op de leeftijd van 59 jaar -J. A Boonstoppel-de Rooij Marion en Bram Joris-Joost en Thijs Ronald en Rosa Jesse-Bas en Daantje Monieke 7642 VE Wierden. 14 december 1978. Grote Maatweg 56 De begrafenis zal plaats vinden op dinsdag 19 december om 12.00 uur op de algemene be graafplaats. Vriezenveenseweg te Wierden. Vooraf, aanvang 11 15 uur zal een rouwdienst worden gehouden in de Gereformeerde kerk. Zuid Parallelweg. Belangstellenden worden uitgenodigd hierbij aanwezig te zijn. Gelegenheid tot condoleren voor aanvang van de dienst. Mijn man en onze vader is opgebaard in het rouwcentrum „Memento Mori Boomkamp 5 te Rijssen. Liever geen bezoek aan huis Heden is van ons heengegaan mijn man. onze vader en opa Willem Bonte in de ouderdom van 62 jaar H. Bonte-Koppier S. Maandag-Bonte J. Maandag Annemieke Arianne Marjolijn Valkenburg (Z.H.) J. van Dijk-Bonte N. van Dijk Joost Marijke Oegstgeest, 15 december 1978 Sumatrastraat 30 Een dankdienst zal gehouden worden dinsdag 19 december a.s. in de „Groene of Willibrord- kerk" te Oegstgeest. Aanvang 11.00 uur. waarna de begrafenis al daar zal plaatsvinden. Na de begrafenis gelegenheid de familie per soonlijk de hand te drukken. Ik heb de vaste grond gevonden waarin mijn anker eeuwig hecht Tot ons verdriet is heengegaan mijn lieve vrouw, onze moeder en oma Maartje Koolhaas-Zwaan echtgenote van Pieter Koolhaas op de leeftijd van 78 jaar P. Koolhaas Kinderen en Kleinkinderen Amstelveen 15 december 1978 Pastoor Brouwerslaan 58 Gelegenheid tot condoleantie-bezoek dinsdag avond van 19.00-20.00 uur in het rouwcentrum Bouwes, Startbaan Hoek v.d. Hooplaan. De begrafenis zal D.V. plaatsvinden woensdag 20 decmeber om 15.00 uur op de begraafplaats Zorgvlied, Amsteldijk 273 Amsterdam. Aan huis geen bezoek, geen bloemen Efeziërs 2:8 Door genade zijt gij behouden" Onze lieve moeder, grootmoeder zuster en tan te heeft een hoge leeftijd mogen bereiken. Vooral in de laatste jaren van haar leven heeft zij zeer veel pijn geleden. Nu heeft God haar uit haar lijden verlost, en tot Zich genomen in zijn hemelse heerlijkheid. Aaltje Vink sinds 5 mei 1953 weduwe van Willem Hendrik van der Stelt op de leeftijd van ruim 85 jaar. J. van der Stelt-van der Stelt J. van der Stelt Wim en Mia M. Vink Hank. 15 december 1978. Buitenkade 25. De rouwdienst zal gehouden worden D.V. dins dag 19 december a.s. des namiddags om 1.00 uur in de Gereformeerde kerk te Nieuwendijk. waarna de begrafenis zal plaatsvinden om 2.30 uur op de algemene begraafplaats aan de Zoetelaarsteeg te Almkerk. Gelegenheid tot condoleren 's avonds na 7.30 uur. Buitenkade 25 en na de begrafenis in de kerk. Geen bloemen. ..O. als ik niet met opgeheven hoofd Zijn heil van dag tot dag verwachten mocht." psalm 27 vers 7 (nieutoe berijming) Na een ernstige ziekte h^eft God op 12 decem ber vanuit ons midden weggenomen onze on vergetelijke moeder en oma Henriëtte Ernestina Zuithoff-Corbeth Op de leeftijd van 74 jaar. Capelle aan den IJssel: J. M. Zuithoff M. Zuithoff-Looye Kees. Peter. Herman Rotterdam: C. A. Zuithoff Rotterdam. 15 december 1978 Statensingel 35a De begrafenis heeft heden in besloten familie kring plaatsgehad. Diep geschokt hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze voorzitter Ir. H. Sorgdrager Vanuit zijn sociale bewogenheid heeft hij zich reeds in het verleden, maar vooral in het laatste jaar van zijn leven met enthousiasme ingezet voor de bedrijfsgezondheidszorg in de bouwnijverheid. Zijn karakteristieke persoonlijke benadering zal bij ons voort blijven leven. Ons medeleven gaat uit naar zijn vrouw en kinderen. Bestuur Stichting Bedrijfsgezondheids dienst voor de Bouwnijverheid Medewerkers Centraal Bureau van de Stichting Bedrijfsgezondheidsdienst voor de Bouwnijverheid. Amersfoort. 15 december 1978 Lout're goedheid, liefde koorden. Waarheid, zijn des Heren paan Hun, die Zijn verbond en woorden. Als hun schatten, gadeslaan. Wil mij Uwen naam ter eer, Al mijn euveldaan vergeven; Ik heb tegen U, o Heer, Zwaar en menigmaal misdreven. Ps. 25:5 Na liefdevol te zijn verzorgd en verpleegd in Huize „De Kimme" te Nieuwendam. is heden in de heerlijkheid opgenomen onze lieve moe der. schoonmoeder, groot- en overgroot moeder Trijntje Huisman-Breedijk sinds 1945 weduwe van Cornells Huisman op de leeftijd van 82 jaar. Leduc. Canada, A. Abma-Huisman F. Abma Holysloot, K. C. Abma-Huisman P. Abma Zwolle. C. Bos-Huisman J. Bos Holysloot. C. van Zanten-Huisman M. C. van Zanten klein- en achterkleinkinderen Amsterdam. 15 december 1978 Correspondentie-adres: P. Abma Dorpsstraat 15, Holysloot De dienst van Woord en Gebed zal plaatsvin den op woensdag 20 december om 11.15 uur in de Gereformeerde Kerk aan de Dorpsstraat te Holysloot, waarna de begrafenis zal plaatsvin den op de Algemene begraafplaats te Holy sloot. Na afloop van de begrafenis gelegenheid tot condoleren in het wijkgebouw aan de Dorps straat te Holysloot Prachtige bijbelse platen Voor iedere dag een bijbeltekst Prijs 15.95 Hoort in ieder christelijk gezin Apeldoornselaan 2. Oen Haag Tel. 070 - 635929 Broersveld 152, Schiedam Voorstraat 406, Dordrecht Of in de christelijke boekhandel JUWELEN, GOUD en ZILVER IN- EN VERKOOP H. W. DAMES Kruisstraat 19 Tel. 023-320481 Haarlem (bl| de Ridderstraat) KENNISGEVING De Eerste Kamer voor ge- schillenbehandeling uit gede puteerde staten van Utrecht maakt bekend, dat zij op maandag. 22 januari 1979 ten Provinciehuizen. Achter St. Pieter 20 te Utrecht, in open bare vergadering zal behan delen beroepen op grond van artikel 41 van de Algemene bijstandswet van ingezetenen der navolgende gemeenten: 9.30 uur Amerongen 9 40 950: 10.00: 10.10. 10.30: 1040 en 10.50 uur Utrecht; 11.00 uur Amersfoort; 11.10 uur Veenendaal. Uw deelneming en medeleven tijdens de ziekte het overlijden van mijn innig geliefde man. om zorgzame vader, behuwdvader. groot- en ovet vader Jan van Wensveen hebben wij zeer gewaardeerd. Dit heeft ons gi en bemoedigd. Wij zeggen daarvoor onze hart» dank. Uit aller naam. Mevr. L. van Wensveen-van der I Rotterdam, december 1978 Koninginneweg 220. Dank aan hen die ons hun medeleven hebben b« bij het heengaan van onze lieve nicht Gesina Prof. dr. van der Molen H. en J. van der Molen- Met ingang van 1 januari 1979 wordt de praktijk van voortgezet door huisarts Adelaarsweg 80 Amsterdam. Tel. 36 01 39 Allen die in mijn praktijk ingeschreven zijn of i geweest, wil ik langs deze weg hartelijk dank voor het in mij gestelde vertrouwen. H. DESSEI Winkelen begint op de advertentie pagina's van Advertentiemateriaal moet donderdags (1e post) in ons bezit 2 Inlichtingen over deze speciale advertentiepagina's TEL. 020-913456 TOESTEL 794, resp. 783 en 750 Als u die zelfstandigheid met de daaraan verbon den ontplooiingsmogelijkheden op prijs stelt, heeft het zin om kontakt met ons op te nemen. Wij zijn niet zo groot, maar hebben een gevari eerd klientenpakket. waaronder een aantal maatschappelijk gerichte organisaties. Onze kontrole- en advieswerkzaamheden worden dooreen team san 17 mensen in nauwe onder linge samenwerking uitgevoerd. Onze medewer kers hebben oen grote mate van inspraak in de gang van zaken op ons kantoor. Wij willen dat team graag versterken met een Een jonge man of vrouw die bij voorkeur de NIvRA propacdeuse achter de rug heeft of anderszins MBA heeft en bezig is met SPD I. Enige jaren ervaring op een accountantskantoor strekt tot aanbeveling. Wij bieden gunstige arbeidsvoorwaarden, zoals 14 maanden salaris (waaronder vakantietoeslag). tenminste 22 vakantiedagen, vergoeding van reu kosten en aantrekkelijke studiefaciliteiten met vergoeding van studiekosten en een studieverlof regeling. Belangstellenden worden uitgenodigd voor in lichtingen of een sollicitatie kontakt op te neir met de heer A.J.M. Dubois. RA, Stadionwcg 70J 1077 SP Amsterdam. Tel. (020) 76 96 86.

Nieuwe Leidsche Courant | 1978 | | pagina 8