vacatures verpleegkundig docent(e) hoofd verpleging ,verzorgin< amstelrade KREATIEF THERAPEUTE) coördinerend nachthoofd I RICHARD HOOGLAND STICHTING UTRECHT' opleiding tot ziekenverzorgende full-time verpleegkundige PROVINCIAAL ZIEKENHUIS SANTPOORT bat afdelingshoofd gediplomeerd radiotherapeutisch laborant(e) OPLEIDING TOT ZIEKENVERZORGENDE (Verpleegkundige A/B of A) a. afdelingshoofd b. nachthoofd VERPLEEGKUNDIGEN A EN/OF B ZATERDAG 16 DECEMBER 1978 TROUW/KW ARTE! Op 5 maart 1979 start er weer een Deze opleiding duurt 2 jaar en begint met een introduktieperiode van 10 weken. Toelatingseis: Minimum leeftijd 17 jaar en 6 maanden. Vooropleidingseis: minimaal LH NO diploma met 2 vakken op C. niveau of daaraan gelijkwaardig diploma. Interne huisvesting is mogelijk. Informaties worden gaarne verstrekt door Zr. E.M. Kloosterman, praktijk-coördinator Tel.: 030-611211. Schriftelijke sollicitaties kunnen worden gericht aan de verpleeg kundig direkteur, de heer R.J. v. Essen, Neckardreef 6. uitgaande van Gereformeerde en Christelijke Gereformeerde kerken Bij de SOVAZ. opleidingsschool voor verpleegkundigen, ontstaat binnenkort een vacature voor Het betreft een volledige weektaak. Datum van indiensttreding Z.S. m. De voorkeur gaat uit naar een ervaren verpleegkundige met een docenten opleiding. stichting opleiding van amsterdamse ziekenhuizen Inlichtingen en sollicitaties bij de directie van de SOVAZ. Overtoom 283, Amsterdam, tel. 020 - 180202. toestel 91 of 82. i LAAN VAN KRONENBURG 12 1183 AS AMSTELVEEN TEL 020-43 34 34 In ons wooncentrum is plaats voor ruim 100 lichamelijk gehandicapten (meest jong volwassenen). Zi| hebben allen een eigen kamer en er zijn 7 leefgroepen Voor één van de leefgroepen zoeken wij een met diploma A, in de funktle van assistent teamleid(st)er Van deze medewerk(st)er verwachten wij dat hij/zij mede de verantwoordelijkheid kan dragen vooi de medische en hygiënische zaken binnen de leefgroep; beschikt over leidinggevende capaciteiten; de teamleid(st)er kan vervangen; bereid is in vast teamverband te werken en onregelmatige diensten te verrichten. Salariëring conform de C A O. voor het Ziekenhuis wezen. Uw schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan het Hoofd verpleging/verzorging op boven staand adres. Het Provinciaal Ziekenhuis te Santpoort zoekt voor eén van de afdelingen voor kortdurende behandeling (dames en heren) binnen Hoofdafdeling I een met kennis van en/of ervaring met psychiatrische patiënten. Binnen de afdeling wordt gewerkt in multidisciplinair teamverband, waarbij getracht wordt met behulp van ieders specifieke bijdragen te komen tot optimalise ring van de verschillende behandelplannen. Vereisten: Opleiding Middeloo of daarmee gelijk te stellen opleiding - Bereid zijn te werken in teamverband. - In staat zijn te werken met groepen. Inlichtingen kunnen worden ingwonnen bij het Managementteam van Hoofdagdeling I, tel: 023 379900 toestel 153 Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan de Direk- tie van bovengenoemd ziekenhuis (postbus 50, 2080 AB te Santpoort-Zuid). Voor de ondersteuning van de aanwezige wachtdiensten hebben wij op korte termijn een vakature vooreen l part-time voor het hele ziekenhuisterrein. De aan te stellen funktionaris zal van vrij dagavond tot de daaropvolgende week vrijdagmorgen werkzaam zijn van 22.45 tot 7.45 uur. Het aantal wachtweken per maand kan in onderling óverleg worden geregeld. Onze gedachten gaan uit naar een B-ver pleegkundige die eventueel ook in het bezit is van het A-diploma. Enige jaren ervaring als gediplomeerd verpleegkundige in de psychiatrie strekt tot aanbeveling. Een positieve instelling t.a.v. een christelijke levensovertuiging vinden wij belangrijk. Het salaris zal -afhankelijk van ervaring- variërenvan f 1.968,36 tot f 3.181,43 bruto per maand, op basis van full-time dienst verband. Voor verdere informatie omtrent deze funktie kunt u zich wenden tot de heer C van de Bospoort, toestel 221 of tot de af deling personeelszaken, toestel 220. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan de direktie, t.a.v. de heer HHuberts, van het Psychiatrisch Ziekenhuis "Wolfheze". 6874 BE Wolfheze (bij Arnhem). Tel. 08308-241. VTD131 met 170 plaatsen, waarvan 90 voor somatisch zieken en 80 voor geestelijk gestoorde bejaarden, vraagt een voor een verpleegafdeling van 30 patiënten. Hij/zij zal worden belast met: de organisatie van deze afdeling, het deelnemen en toezien op het verplegen en begeleiden van de bewoners, het leiding geven aan ziekenverzorgenden en leer lingen. Opleiding: A en B of A-diploma. Aanstelling vindt plaats in de rang van 1e verpleegkundige. Schriftelijke sollicitatie te richten aan de direktie van Zwartewateralle 20 8031 DX ZWOLLE Tel. 05200 - 40333 Uitgaande van de Chnsteh/ke Vereniging Het Zonnehuis met verpleeghuizen te Amstelveen. Beekbergen. Doorn. Vlaardmgen. Zuidhorn en Zwolle 1 arnhems radiotherapeutisch instituut gevestigd bij het Gemeente Ziekenhuis te Arnhem-vraagt: Het instituut heeft een belangrijke regiooale funktie en beschikt over: telecobalt apparatuur orthovolt- en contact-apparatuur after loading selectron localisator-simulator mouldroom Sollicitaties te richten aan bovengenoemd instituut, Wagnerlaan 55 te Arnhem, t.a.v. Mej. J. Maat. hoofdlaborante Telefonische inlichtingen: 085-777777. toestel 242 Stichting Verpleeg- en Verzorgingshuizen Tabitha Amsterdam TABITHA is een instelling waar een Christelijke levensovertuiging uitgangspunt en inspiratiebron is voor het scheppen van een goed leef en werkklimaat. Regelmatig nemen wij kennis van de toenemende jeugdwerkeloosheid. Het komt ons voor dat ook werkeloze jonge mensen zich steeds meer aangetrokken voelen tot de zorgverlening. In ons verpleeghuis bieden wij hulp aan bejaarden die door hun ouderdom beperkt zijn geworden in hun geestelijk en lichamelijk functioneren. Voor jongeren die in deze vorm van hulpverlening hun toekomst zoeken betekent de een belangrijke basis. Voor deze opleiding die medio februari 1979 weer aanvangt, kunnen nog een aantal jongeren geplaatst worden. De minimale toelatingseisen zijn: - leeftijd 17 jaar - diploma MAVO - diploma Lager Beroepsonderwijs (LHNO, LTS) met minstens twee vakken op C-nivo en 4 examenvakken op B-nivo. - diploma Verzorgingsassistente. - diploma INAS Uiteraard hechten wij veel waarde aan een begripvolle instelling ten opzichte van "onze" hulpbehoevende bewoners. Verdere inlichtingen worden je graag verstrekt als je telefonisch kontakt opneemt met de f heer H.H. Vos, Hoofd Opleidingen. Je kunt ook schrijven naar de heer L.G. Nobbe, Hoofd Personeelszaken. Een informatiebrochure ligt voor je gereed. Misschien kunnen wij alvast een afspraak maken voor een sollicitatiegesprek? Bejaardenverzorgingstehuis.HIPPOLYTUSHOES Hyppolytuslaan 2, Postbus 9, 9990 AA Middelstum, Telefoon 05955 - 1670. Daar ons hoofd verpleging en verzorging per 1 maart a.s. elders een direktie funktie gaat vervullen, willen wij u de kans geven te solliciteren naar de funktie van: Als u in staat en bereid bent: U volledig in te zetten om onze bewoners de best mogelijke zorg te geven Uw belangstelling en begrip voor de geriatrie uit te dragen Het personeel van deze afdeling regel matig te coachen Omstandigheden te creëren oip de teamgeest te bevorderen In stafvergaderingen mee te denken over de bevordering van de leefbaarheid in ons huis op dit moment en in de toekomst Een open kommunikatie te voeren met de direktie, kollega's en personeel Om 10 diensten achtereen in dagdienst te verrichten daarna 4 dagen vrij U in Middelstum te vestigen Wanneer u bovendien een protestants Christelijke levensovertuiging hebt en ouder J bent dan 30 jaar zouden wij gaarne uw sollicitatie ontvangen. Wij bieden u dan: Een zelfstandige werkkring Een salaris volgens C.A.O. bejaarden tehuizen dat loopt van Z2.666, t<* /3.182, aanstelling boven het rm mum is mogelijk Alle mogelijke hulp bij het vinden van huisvesting, Middelstum is een vriend# dorp van waaruit u in 10 minuten via öf nieuwe autoweg de stad Groningen ki bereiken, bovendien is er een '/2uur dienst per bus naar deze stad. Uw sollicitatie kunt u richten aan dl direkteur dhr. H. v. Raalte, die u ook graag nadere inlichtingen 2al verstri ken (privé tel. 05953-2451). i STICHTING VERPLEEG- EN VERZORGINGSHUIZEN TABITHA AMSTERDAM TABITHA is een instelling waar een Christelijke levensovertuiging inspiratiebron er, uitgangspunt is voor het scheppen van een goed leef- en werkklimaat. Ons psycho-geriatrisch verpleeghuis is gelegen in het stadsdeel Geuzenveld en heeft een capaciteit van 180 bedden. Hier vindt ook de opleiding tot ziekenverzorgende plaats. Binnenkort verwachten wij de vacatures van: Voor beide functies zoeken wij kontakt met Gegadigden met ervaring in psycho-geriatrische hulpverlening genieten de voorkeur. Ter informatie: functie a.: - op de betreffende afdeling worden gemiddeld 30 bewoners verpleegd. - het afdelingshoofd verricht bij toerbeurt weekenddiensten met het waarnemend afdelings hoofd. - aanstelling in de rang van eerste verpleegkundige, functie b.: - aan het nachthoofd is de verantwoording voor zes verpleegafdelingen toevertrouwd. - dienstverrichting voornamelijk in een schema van 7 nachten dienst, 7 nachten vrij. - aanstelling in de rang van waarnemend hoofdverpleegkundige. Bij gebleken geschiktheid is promotie tot hoofdverpleegkundige, na plusminus 1 jaar, mogelijk. De arbeidsvoorwaarden zijn vastgelegd in de C.A.O.-Ziekenhuiswezen. De pensioenregeling van de P.G.G.M. is van toepassing. Uw sollicitatiebrief wordt met belangstelling tegemoetgezien door de heer L.G. Nobbe, Hoofd Personeelszaken. Telefonische informatie wordt U desgevraagd verstrekt door de heer R.J. Koehoorn, Hoofd Verplegingsdienst.

Nieuwe Leidsche Courant | 1978 | | pagina 32