B-verpleegkundigen Hoofd civiele dienst STICHTING "BBLEROORD- leerling verpleegkundigen ^ssïgailpi StAndreas-Bethesda anesthesie- verpleegkundige anesthesie- assistentCe) jJ Bethel Ziekenhuis Delf! Operatie- verpleegkundige Operatie-assistent(e) J A VOGELS VELDWIJK vraagt: B-verpleeg kundigen PSYCHIATRISCH ZIEKENHU6 VELDWIJK ERMELO Belhel Ziekenhuis Delf! Voor de hieronder genoemde afdelingen vragen wij op korte termijn vereniging "bartiméus bewegings- therapeut(e) bartiméushage doom ZATERDAG 16 DECEMBER T978 trouw/kwart NSYCHI4TRISCHE IV8ICNTIN8 ME EILEN. TELEFOON (05110) 2141 Bij de Stichting "Beileroord" te Beilen kunnen voor de kursus per 1 maart 1979 worden geplaatst Vereisten: Minimum leeftijd 17 jaar en 7 maanden Havo Mavo -4 of soortgelijke opleiding Een duidelijke gemotiveerdheid voor het beroep van verpleegkundige. Opleiding: Volledige opleiding voor het Staatsdiploma B-ziekenverpleging Sollicitaties met vermelding van leeftijd, diploma's en cijferlijsten kunt U richten aan het Hoofd Personeelszaken van de Stichting "Beileroord", Postbus 30000, 9410 RA Beilen. STICHTING CHRISTELIJKE ZIEKENVERPLEGING TIEL Een kombinatie van twee algemene zie kenhuizen met een kapaciteit voor de opname van 305 patiënten, heeft de be schikking over 4 operatiekamers, waar jaarlijks ongeveer 6000 ingrepen worden verricht. Voor de afdeling anesthesie vragen wij een of een De werkzaamheden worden verricht dOor een klein team van 2 anesthesisten en 3 anesthesie-assistenten. Het bezit van het diploma verpleegkun dige A of het diploma O.K.-assistent(e), beiden met de anesthesie-differentiatie van de NZR is Vereist. Ervaring in een dergelijke funktie wordt op prijs gesteld. Bij het zoeken naar een passende woning in de gemeente Tiel zal - indien gewenst alle medewerking worden verleend. Inlichtingen worden graag verstrekt door het hoofd van de operatiekamers, zr. G.D. van Wessem, tel. (03440) 1 33 44. Uw sollicitatiebrief kunt u richten aan de afdeling personeelszaken van de Stichting Christelijke Ziekenverpleging St. Andreas, Bethesda, Postbus 24, 4000 AA Tiel. "DE SCHAUW" Stichting Protestants- Christelijk r Engweg 4, 3882 AL Putten. In dit meuwe huis waar 90 oudere mensen kunnen wonen is plaats voor een bejaarden helpster of bejaarden verzorgster Onze gedachten gaan u>t naar iemand die: in het bezit is van een diploma de bereidheid heeft om alle voorkomende onregelma- fge diensten te vemchten Wij bieden een werkknng in een modern tehuis Een gezellig flatje is intern aanwezig In diensttreding per 1 maart 1979 Salanénng en ovenge arbeidsvoorwaarden volgens de CAO voor bejaardentehuizen Gezien de doelstelling van het huis wordt van de kandidaten een positief christelijke levenshouding ver- hUcht>ng«n worden gaarne ïerstrekt door de direk- recr. de heer L H Wetck. (03418-3744aan wie u ook uw schntta/ffke aoflicftaM kunt nchtan Reynier de Graefweg 3. 2600 GA Delft. Telefoon 015-569340. Vlak buiten de oude stadskern van Delft ligt bet moderne Bethel Ziekenhuis. Er is plaats voor 364patiënten. De totale personeelsbezetting bedraagt ruim 500 medewerkers. In ons ziekenhuis komt binnen kort de funktie vrij van met O.K.-aantekening (vakaturenummer 78041) of (vakaturenummer 78042) Ons ziekenhuis heeft 6 operatie kamers met zeer moderne apparatuur. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan het hoofd van de afdeling Personeelszaken op bovenstaand adres. Het psychiatrisch ziekenhuis ..VELDWIJK" is gelegen op de Veluwe in Ermelo. Met dit ziekenhuis biedt de Vereni ging tot Christelijke Verzorging van Geestes- en Zenuwzieken optimale herstelmogelijkheden en de vereiste gespecialiseerde verzorging aan psychiatrische patiënten. Op de afdelingen: geronto-psychiatrie. algemene psychiatrie en langdurig psychiatrische behandeling worden ca. 800 patiënten behandeld en verpleegd, terwijl het ziekenhuis ook dagbehandelings- en poliklinische behandelingsmogelijkheden kent. Op de hoofdafdeling gefonto- psychiatrie is plaats voor die zullen worden belast met ge richte taken voor opname en kortdurende behandeling. Wij willen graag dat zij de oplei ding tot groepsverpleegkundige zullen gaan volgen, wanneer ge schiktheid daartoe gebleken is. Onze voorkeur gaat uit naar mede werkers met een Christelijke levens instelling. Voor nadere informatie en voor het aanvragen van een sollicitatie formulier kan kontakt worden opge nomen met de afdeling personeels zaken (tel. 03418-4848. tst. 205). Schriftelijke sollicitaties te richten aan de Algemeen-direkteur van Psychiatrisch Ziekenhuis „VELDWIJK". Postbus 1000. 3850 BA Ermelo. Reynier de Graefweg 3. 2600 GA Delft. Telefoon 015-569340 Het Bethel ziekenhuis is een algemeen ziekenhuis met een christelijke signatuur. Het biedt plaats aan 364 patiënten. Binnenkort komt de funktie vrij van (vacaturenummer 78044) Met inachtneming van de algemene beleidslijnen en rekening houdende met de in overleg vastgestelde budgetten, draagt de funktionaris zorg voor het goed funktioneren van de civiele dienst. Deze omvat de voedingsdienst, huishoudelijk dienst en de representatieve dienst. Het personeelsbestand van zijn dienst bedraagt op full-time basis ca. 80 personeelsleden. Voor deze funktie wordt gevraagd: - opleiding Hogere Hotelschool - ruime ervaring in een management funktie - bijzondere persoonlijke kwaliteiten, w.o. goede kontaktuele eigenschappen en improvisatietalent. Het salaris wordt vastgesteld conform diensthoofdenschaal 3, waarvan het minimum 3929,71 en het maximum 5159,71 bruto per maand bedraagt, exclusief 8% vakantietoeslag. Overige arbeidsvoorwaarden volgens de CAO Ziekenhuiswezen. Een grafologische test maakt deel uit van de selektieprocedure. Inlichtingen over deze funktie worden verstrekt door het hoofd civiele dienst, de heer W.R.P. Streef (oproepnummer 1449). Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan het hoofd Personeelszaken op bovenstaand adres. l! De paviljoenen Dennenoord en Lindenhof zijn gesloten afdelingen met een intensief behandel-en leef programma. De verpleegkundigen zullen zich met de volgende taken gaan bezighouden: - verpleging en behandeling van de bewoners; - mede vorm geven aan de ontwikkeling van de groepsmatige aanpak, die sinds anderhalf jaar op de afdelingen gehan teerd wordt; - mede verantwoording dragen in de voor bereiding van behandelprogramma's van de bewoners; - mede zorg dragen voor de dagelijkse lei ding van de afdelingen. Verdere inlichtingen kunt u verkrijgen bij de heren A. Zweers, toestel 313, en G Bakker, toestel 335, of bij de afdeling personeelszaken, toestel 220. VTD136 Deverblijfs-/resocialisatie-afdelingen Beukenoord en Heideheuvel. De taak van de verpleegkundigen zal zijn om samen met de groepsoudsten de zorg en begeleiding van de dames en heren op zich te nemen Het begeleiden van leerling ver pleegkundigen zal mede tot hun taak be horen De groepsmatige benadering van de dames en heren staat op de voorgrond Verdere inlichtingen kunt u verkrijgen bij de heer D Hoopman, toestel 302, of mevrouw W. Tiggelaven, toestel 323, of bij de afdeling personeelszaken, toestel 220. VTD137 De Socio Therapeutische afdelingen be staan uit een aantal woningen, waarin langdurig verpleegde patiënten in groepen van 6 verblijven. De verpleegkundigen begeleiden de patiënten in woon- en vrijetijdssituatie, in samenwerking met de groepsverpleeg- kundigen. Verdere inlichtingen kunt u verkrijgen bij de dames D. Mulder, toestel 256, en R.G. de Vries, toestel 361, of bij de afdeling personeelszaken, toestel 220. VTD138 De afdelingen worden geleid door multi-disciplinaire teams, bestaande uit een psychiater, een orthopedagoog of psycholoog, een verpleegkundig hoofd en een maatschappelijk werkende Het salaris varieert -afhankelijk van er varing-van f 1.968,36 tot f 2.594,99 bruto per maand. Voorts is de C A O.-Zieken huiswezen van toepassing. Een christelijke levensovertuiging vinden wij belangrijk. Schriftelijke sollicitaties kunt u onder vermelding van het kodenummer, richten aan dedirektie. t .a v de heer H Huberts, van het Psychiatrisch Ziekenhuis "Wolfheze", Wolfheze 2, 6874 BE Wolfheze (bij Arnhem). Tel. 08308-241. In Bartiméushage, centrum voor meervoud n< gehandicapte kinderen en volwassenen, is binnen het team bewegingstherapie van de Dagaktiviteitencentra plaats voor een die enerzijds tot taak zal hebben het begelr van het rekreatiezwemmen en die zich and zijds zal bezighouden met de begeleiding v de leefgroepen. Er zijn binnen het dienstverband van deze vakature 3 mogelijkheden, te weten: full-time dienstverband (bewegingsther. en avond-zwemmen), part-time dienstverband (24 uur bewegii therapie), part-time dienstverband (16 uur rekreat avond-zwemmen). Onze voorkeur gaat uit naar iemand met et ClOS-opleiding, met specialisatie zwemme of naar een onderwijzer met akte J. Inlichtingen te verkrijgen bij de heer E. Verhoeff, koördinator Dagaktiviteiten centra, tel. (03438) 5822, tst. 347. Sollicitaties met vermelding van leeftijd, ervaring en diploma's en onder vermelding 15 nr. DAC-78.3.2 op brief en envelop te richten aan: Bartiméushage, afd. personeelszaken. Postbus 87. 3940 AB Doorn. christelijk centrum voor visueel en geestelijk gehandicapte kinderen en volwassenen

Nieuwe Leidsche Courant | 1978 | | pagina 30