bij-de-hand in ieder huis medewerk(st)er adjunct-accountant Ie klasse administratief medewerk(st)er eerste medewerker koster/ beheerder De Stichting Jeugd en Gezin Amsterdam EHDAG 16 DECEMBER 1976 TROUW/KWARTET 27 Verschillende gerechten in één keer in de o ven, kan dat? itkannu. de Moulinex Blaasoven! Een compleet'diner, variërend ivoorgerecht, vlees, vis, groente tot ssert, in één keer kant en klaar reiden... hoe is het mógelijk! Toch kan het. nkzij de nieuwe iulinex Blaasoven. Blaasoven? Jazeker. Een -olutionair type waarin tege- Jertijd alles kan rden bereid, wat u vroeger één voor moest doen. Draaien en keren behoren skgoed tot het verleden. Het draai- t is van nu af aan overbodig, nkzij het principe van hete lucht, die dom de gerechten wordt gestuwd. De oven kan van boven tot Ier voor alles en nog wat worden lut. Dat scheelt tijd en energie, het resultaat is om van te water den. te lucht, hoe het werkt, i waarom het zoveel beter is. Het principe is eenvoudig, te lucht wordt geforceerd door de iele oven gestuwd. Waardoor het links naar rechts en van boven tot irt n onder altijd even warm is. Temperatuurverschillen zijn hierdoor uitgesloten. Door de verhitte lucht trekt vlees sneller dicht. Waardoor de sappen en daarmee de smaak beter bewaard blijven. Boven dien slinkt het vlees min der dan u gewend bent en wordt het mooi bruin. Smaakoverdracht vindt niet plaats, omdat de hete lucht voortdurend wordt afgezogen en op nieuw door de oven wordt geblazen. U kunt dus rustig bovenin uiensoep gratineren, gevulde paprika's smoren en op de onderliggende bak en braadlagen een kip, biefstuk of varkenshaas braden. Maar ook tegelijkertijd de bloemkool klaar maken of appelgebak verwannen. De tijdklok vertelt u tot op de seconde wanneer de diverse gerechten klaar zijn. Haal ze eruit en de temperatuur is direct weer op het juiste peil. Zo maakt u een diner van 4 gangen in één keer klaar. Lekkerder en sneller dan voorheen De Blaasoven van binnen en van buiten, een fenomeen. De Moulinex Blaasoven is zeer compleet. Tot de standaard hulpstuk ken behoren 3 roosters, 2 bak platen en een opvangschaal met handgrepen. Drie lagen roosters voor gelijktijdig of apart roos teren van vlees, vis, gevogelte, groente en vruchten. En om schalen en schotels op te plaatsen. Bakplaten voor het bakken van koekjes, brood e voorbeelden uit het Moulinex grill- en grill-bakoven Jes en 9®bak. riment: Luxe grill A6Sadviesprijs 219,- Compact- Vanzelfsprekend IS de bss, grill èn bakoven in één, adviesprijs 225,-. Blaasoven zelfreinigend en Moulinex Blaasoven CT12, adviespnjs 465,- voorzien van een automatische tijd- regeling en uurwerk. Moulinex biedt u veruit de grootste keuze aan moderne zelf reinigende grills en grill bakovens. Maar liefst 12 verschillende typen. Naast de bekende Compact- Oven completeert de nieuwe Blaas oven het totale assortiment en dit bewijst ééns te meer dat Moulinex niet stil zit, maar altijd denkt aan morgen. dctii muiytJii. 'Kokkerel' kookideeënboek tijdelijk bij de Blaasoven cadeau. 192 Pagina's onge wone kookideeën in een kleurrijk kookboek Winkel waarde 37,50. R Tiideliik gratis bij -v aankoop van de f Moulinex Blaas - oven CT12. Deelnemer Trouw kerst-kwartet X glasbrll De opleiding tot bij de rijksaccountantsdienst studeren met een salaris De rijksoverheid biedt de mogelijkheid om opgeleid te worden tot adjunct-accountant 1e klasse bij de rijksaccountantsdienst. Deze dienst vormt een onderdeel van de rijksbelastingdienst. De opleiding wordt, voor wat het theore tische gedeelte betreft, mede verzorgd door het Nederlands Instituut van Register accountants (NIvRA). Daarnaast krijgen de studenten praktische vorming. Gedurende het eerste deel van hun studie (ongeveer 3 jaar) ontvangen zij een salaris dat thans f 1311,- per maand bedraagt. Voor 20-jarigen en ouderen gelden i.v.m. het minimum (jeugd)loon hogere bedragen. Bij de benoeming in ambtelijke dienst (bij de aanvang van het vierde studiejaar) wordt dit salaris aanzienlijk verhoogd, terwijl kort daarna bij de benoeming tot adjunct accountant (in het algemeen in december van het vierde studiejaar) een verdere verhoging volgt. Het maximum salaris van adjunct-accountant bedraagt thans f4335,- per maand. Twee jaar na de benoeming tot adjunct- accountant kan men bevorderd worden tot adjunct-accountant 1e klasse bij de rijks-accountantsdienst. Het maximum salaris van deze rang is op dit moment f5103,- per maand. Aan de hogere rangen zijn thans de volgende maximum-salarissen verbonden: accountant f 6487,-, hoofd accountant-titulair f 7075,-, hoofdaccountant f 7719,- per maand. De genoemde salaris bedragen zijn gebaseerd op de eind 1978 geldende salarisschalen. De bedragen zijn exclusief 8% vakantie-uitkering. Om voor de opleiding in aanmerking te komen dient u in het bezit te zijn - of in 1979 hopen te komen - van het einddiploma gymnasium, atheneum, heao of hbs. Voorts dient u op 1 september 1979 nie( ouder te zijn dan 24 jaar fin geval van reeds vervulde militaire dienst wordt deze grens op 26 jaar gesteld). Over de opleiding en de functie van adjunct-accountant is een brochure ver schenen. In de brochure is een formulier opgenomen dat bij aanmelding moet worden gebruikt. Belangstellenden kunnen - uiteraard geheel vrijblijvend - de brochure schriftelijk of telefonisch aanvragen bij het Ministerie van Financiën, Bureau uitvoering vorming en opleiding van de Directie Personeel van de belastingdienst, Postbus 20201, 2500 EE 's-Gravenhage; telefoon (070) - 76 67 42. Bij schriftelijke aanvragen wordt verzocht het vacature nummer 8-7552/0156 te vermelden (in linkerbovenhoek van brief en enveloppe). De aanvraag van deze brochure moet uiterlijk 22 januari 1979 ontvangen zijn in verband met het op 7 of 14 februari te houden schriftelijke gedeelte van het vergelijkend toelatingsonderzoek. 16 is de uitgeefster van de dagbladen Het Parool, de Volkskrant en Trouw, en een aantal week- en huis-aan-huisbladen, met name in de regio N.Holland. De administratie van Pers combinatie N.V. is opge bouwd uit de abonnemen tenafdeling, de factureeraf- deling, de verslagafdeling, de loonadministratie, de centrale administratie en de incasso-afdeling. Binnen de laatstgenoemde afde ling neemt de advertentie-incasso een belangrijke plaats in met een debiteuren-portefeuille van ruim 100 miljoen per jaar. Voor deze laatste groepering is momenteel een functie vacant op MEAO-niveau De werkzaamheden van deze me dewerker zijn veelzijdig en be staan onder andere uit: de debiteurenbewaking het onderhouden van contac ten met onze adverteerders alsmede met functionarissen van onze commerciële afde lingen. hij zal ook een belangrijke taak krijgen bij het invoeren van systemen in het kader van de automatisering. De kandidaat moet minimaal 25 jaar zijn en beschikken over een MEAO ol gelijkwaardige opleiding. Het bezit van het diploma Neder landse Handelscorrespondentie alsmede een ruime administratie ve ervaring achten wij voor deze functie een vereiste. Voor inlichtingen omtrent deze functie kunt u zich wenden tot de heer M. Timmler, tè bereiken op (020) 926870 toestel 225. Uw sollicitatie kunt u richten aan de heer N. Burgers, perso neelsafdeling van Perscombi natie N.V., Wibautstraat 131, 1091 GL Amsterdam, onder ver- ^^neldln^arWJB/22^^^^^^^ De Kommissie van beheer van de Geref. Kerk van Rozenburg roept sollicitanten op voor de funktie van in volledige dienst per 1 maart a.s. Bij de kerk hoort een ontmoetingscentrum/ Jeugdkelder. Gedacht wordt aan een echt paar waarvan de vrouw bereid is de hel pende hand te bieden. DIENSTWONING BESCHIKBAAR. Eventuele telefonische informatie bij de kerkmeester, dhr. P. A. Snijders, tel. 01819-14435. Sollicitaties te richten aan Komm. v. Be heer Gerat. Kerk, Postbus 1084, 3180 AB ROZENBURG ZH. De Stichting Jeugd en Gezin Amsterdam (voor voogdij en gezinsvoogdij) zoekt voor haar kan toor Pieter de Hoochstraat 18, Amsterdam een Wij zoeken iemand, die boekhoudkundige erva ring heeft en/of praktijkdiploma Boekhouden. Leeftijd circa 20 tot 30 jaar. Salariëring afhankelijk van leeftijd en ervaring tot max. f 2.500,- bruto per maand. Indiensttreding zo spoedig mogelijk. Telefonische informatie kan men verkrijgen via het kantoor van de Stichting Jeugd en Gezin Haarlem, telefoon (023) 25 90 41 Sollicitatiebrieven te richten aan de heer Th. Knape, Pieter de Hoochstraat 18,1071 EE Amsterdam. Nationalc-Nederlanden N.V. zoekt een voor de administratieve en comptabele assistentie en bege leiding van een aantal kantoren. Voor deze interessante, semi- ambulante functie komt in aan merking een man of vrouw in de leeftijdsgroep van 25 tot 35 jaar op tenminste MEAO-niveau. Na een aanloop-periode, waarvan de duur uiteraard zal afhangen van de bekwaamheden en de ervaring van de nieuwe medewerk(st)er zal deze in staat worden gesteld met een grote mate van zelfstandigheid te werken. Sollicitaties te richten aan: Nationale-Nederlanden N.V., Sociale Zaken, afd. Personeelsvoorziening, Prinses Beatrixlaan 15. postbus 95930, 2509 CX Den Haag. Nationale-Nederlanden Verzekert 't wel. En goed. ?f\)

Nieuwe Leidsche Courant | 1978 | | pagina 27