PERSONEEL GEVRAAGD directeur t typiste ■"üCX> Uitdaging aan een ras salesman opmaakredacteur commercieel medewerker administratief stafmedewerker Perscombinatie N.V. administratieve medewerk(st)ers konstrukteur-tekenaar GORINCHEM administrateur JA ROOFVOGELS &N NEDERLANDS PLATFORM INTERNATIONAAL JONGERENWERK (N.P.I.J.) PROGRAMMAMEDEWERKER M/V, BELEIDSMEDEWERKER CULTURELE ACC00RDEN M/V ('A TIME), DOKUMENTALIST M/V ('A TIME), BUREAUSEKRETARESSE/SEKRETARIS Het Nieuwsblad van het Zuiden B.V. Bouwmaterialenhandel v/h firma P. Fontein Zn ZATERDAG 16 DECEMBER 1978 TROUW/KWART Voor de leiding en coördinatie van het werk op het hoofdkantoor van de Industriebond CNV te Utrecht zoekt het bestuur een Het hoofdkantoor zorgt voor de administratie van de bond en voor de ondersteuning van het werk van de in haar dienst zijnde bestuurders. Betrokkene zal op adequate wijze de werkzaamheden op het hoofdkantoor moeten coördineren. Tot deze taak behoort mede de aanpassing van de bestaande administratieve procedures en systematiek (postbehandeling, dokumentatie, financiële administratie, automatische gegevensverwerking enz.) Voor de vervulling van deze funktie wordt gedacht aan iemand met ervaring in het leiden van een dergelijk bureau. Belangstelling voor het werk van de vakbeweging en ervaring in het ontwikkelen van goede arbeidsverhoudingen worden uiteraard verondersteld. De gedachten gaan uit naar iemand van 35 40 jaar, die in het bredere terrein van een bureau-organisatie ervaring heeft opgedaan. Sollicitanten dienen positief te staan ten opzichte van de christelijke vakbeweging en moeten bereid zijn zich aan een psycho-technisch onderzoek te onderwerpen. Sollicitaties binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad te richten aan het Dagelijks Bestuur van de Industriebond CNV, Nijenoord 2 te Utrecht. haliarHnnfohi iie uan Ha rfiak bejaardentehuis van de diakonie der hervormde gemeente te Zwijndrecht, biedt een woonplaats aan ruim 90 oudere mensen. Binnen afzienbare tijd zal door een ingrijpende renovatie het gebouw geheel worden gemoderniseerd. In dit tehuis ontstaat op korte termijn een vacature voor de functie van Geboden wordt: een zelfstandige, afwisselende functie, waarin door eigen initiatief een grote mate van arbeidsbevrediging kan worden gevonden salaris en overige arbeidsvoorwaarden, waaronder opname in het PGGM-Pensioen- fonds, volgens de CAO-Bejaardentehuizen. Om deze functie onder de huidige omstandig heden goed te kunnen vervullen wordt van gegadigden verwacht, dat zij: een daartoe geschikte opleiding hebben genoten beschikken over goede organisatie- en improvisatievermogens ervaring hebben in het geven van leiding belangstelling hebben voor het omgaan met de ouder wordende medemens en zijn speci fieke wensen optimaal willen behartigen- een positief protestants christelijke levens overtuiging bezitten. Sollicitatiebrieven, waarin tenminste op boven staande functie-eisen wordt ingegaan, dienen uiterlijk 14 dagen na het verschijnen van dit blad te worden gezonden aan de secretaris van de commissie van beheer Mr. G. H. van Dijk, Teilingen 21, 3334 BT Zwijndrecht, telefoon 078-23139 (na 19.00 uur). is de uitgeefster van de dagbladen Het Parool, de Volkskrant en Trouw, en een aantal week- en huis- aan-hulsbladen met name in de regio Noord- Holland. Wij zoeken op korte termljq ten behoeve van onze factureerafdeling enkele De factureerafdeling verzorgt o m. de administratieverwerking van adverten tieopdrachten voor zowel onze dagbladen ais onze weekbladen. De hieruit voortvloeiende werkzaamheden zijn bij twee teams ondergebracht. Binnen het team. dat belast is met de voorbereiding van de verwerking van de advertentiegegevens is plaats voor 2 medewerk(st)ers met minimaal een MAVO-ople»ding. Bela'tgrijk voor deze funktie is dat de medewerk(st)ers accuraat kunnen 1 we.ken; enige ervaring in een administratieve funktie strekt tot aanbeveling. Naast een goed salaris volgens CAO kennen wij bij Perscombinatie N.V. o.a. de volgende secundaire arbeidsvoorwaarden: 22 vakantiedagen per jaar 8% vakantiegeld Studiekostenregekng Reiskostenvergoeding voor degenen die buiten Amsterdam wonen. Gratis abonnement op een van onze dagbladen Voor nadere inlichtingen over de aard van de werkzaamheden kunt u zich wenden tot de heer B Biesing, telefoon 926870, toestel 313. Uw sollicitaties kunt u richten aan de personeelafdeling van Perscombinatie N V lVibautstraat 131. 1091 GL Amsterdam, t.a.v. de heer N Burgers, onder vermelding van NB/18. Het produktontwikkeüngsinstituut Instrumentum TNO zoekt een Tot de taak van de aan te stellen medewerker, van wie een grote mate van inventiviteit wordt geëist, behoort het, binnen een projektgroep, ontwerpen, uitwerken en begeleiden van industriële produkten. Sollicitanten dienen een werktuigbouwkundige opleiding te hebben alsmede ervaring in het toepassen van moderne vervaardigingstechnieken, één en ander op het niveau van HTS. In verband met regelmatig voorkomende kontakten met onze opdrachtgevers buiten het instituut zijn goede kontaktuele eigenschappen vereist. Gedacht wordt aan een persoon niet ouder dan 35 jnr. Sollitaties te richten aan: Instrumentum TNO, Surinamestraat 2, DELFT. Prot. Chr. Vormingscentrum voor Gorinchem e.o. Zustersteeg 4-6 4201 EJ tel. 01830-30644 Op ons instituut voor vormingswerk, waar ook verschillende opleidingen worden ge geven, is door toename van het aantal deelnemers behoefte ontstaan de admini stratieve staf uit te breiden. Wij vragen zo spoedig mogelijk: met het diploma MBA of studerend hiervoor. Salaris afhankelijk van leeftijd, ervaring en opleiding tot een maximum van f2941,- per maand. Gezien de doelstelling van ons instituut verwachten wij van de sollicitanten een positief Christelijke levensovertuiging. Sollicitaties binnen 10 dagen na de ver schijning van dit blad, te richten aan bovenstaand adres. Dit Platform, gevestigd Prof. Tulpstraat 2, Amsterdam, vraagt op korte termijn: Zijn/haar takan zullen liggen op het gebied van: Opstellen en uitvoeren van uitwisselingsprogramma's; inventarisatie relevante internationale ontwikkelingen; onderhouden werkkontakten met internationale organisaties; terugkoppeling van en naar de org.'s in Nederland; evalueren van de programma's. Vereisten. tenminste middelbare opleiding Cult. Werk, of gelijkwaardige opl; bekendheid met het jeugd en jongerenwerk in Nederland; interesse in internationale vraagstukken. Salariëring: volgens rijkssubsidieregeling jeugd en jongerenwerk, bruto jaarsalaris tot een max. van 46.609J (incl. 8% vakantietoeslag). Engelse taal zowel aktief als passief, Frans of Duits gewenst. Zijn/haar taken zullen liggen op het gebied van: beleidsvoorbereiding t.a.v. de jongerenparagrafen van de Culturele Accoorden voorlichting m.b.t. de mogelijkheden van de Cult. Acc. bemiddeling bij het leggen van kontakten; ondersteuning bij de voorbereiding van uitwisselingen; onderhouden van kontakten met ambassades, ministeries en regionale kommissies Vereisten tenminste middelbare opl. Cult. Werk, of gelijkwaardige opl; bekendheid met jeugd- en jongerenwerk in Nederland strekt tor aanbeveling; interesse in internationale vraagstukken. Salariëring: volgens rijkssubsidieregeling jeugd en jongerenwerk, bruto jaarsalaris /.-time) tot een max. v 20.410,77 (incl. 8% vak. toeslag). Engelse taal zowel aktief als passief, Frans of Duits gewenst. dokumenteert relevante informatie t.a.v. jeugdbeleid van internationale instellingen, inhoudelijke thema si aan de orde zijn, internationale ervaringen van jongeren en verdere informatie die nodig is voor werkzaamheden van het N.P.I.J. Vereisten: 3 j. BDA-dipl. met specialisatie BD of GO-C, event. GO-D-diploma; meerjarige ervaring in zelfst. dok. functie. Salariëring: volgens rijksubsidieregeling jeugd en jongerenwerk, bruto jaarsalaris time) tot een max. v f 20 410.77 (incl. 8% vak. toeslag) Taken: notuleert bestuurs- en stafvergaderingen en helpt bij de voorbereidingen van deze; alle overige bureauwerkzaamheden. Vereisten: middlb. schoolopl. en/of sekr opl. ervaring in zelfst. functie Salariëring: volgens rijkssubsidieregeling jeugd en jongerenwerk tot een max. bruto jaarsalaris van 33.326, (incl. 8% vak. toeslag). Voor alle functies geldt: leeftijd: niet ouder dan 35 jaar; bereid tot samenwerking in een klein team. sluitingsdatum sollicitaties: 1 januari 1979. Sollicitaties richten aan: N.P.I.J. seer, p/a Henri Polaklaan 14, 1018 CS Amsterdam. Voor inlichtingen 02 241345. de rijksuniversiteit groningen vraagt: preparateur mli (vac.nr. 781218/0156) bij het Laboratorium voor Anatomie en Embryologie (Academisch Ziekenhuis-terrein) Taakomschrijving: - prepareren t.b.v. onderwijs en onderzoek var. menselijke en dierlijke organen - assisteren bij de praktika in de ménselijke anatomie - verzorgen van de anatomische collectie Vereisten: - opleiding HBO-A in een der natuurwetenschappelijke richtingen, dan wel opleiding van overeenkomstig niveau - ervaring in biologische prepareertechniek strekt tot aanbeveling - goede contactuele vaardigheden - taktvol kunnen optreden Salaris afhankelijk van opleiding, leeftijd en ervaring van minimaal 2.072- bruto per maand tot maximaal 2.941,- bruto per maand. Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij dr H J de Jongh. tel. 050-114937. b g g. 114910 sollicitaties: schriftelijk binnen twee weken na plaatsing van deze advertentie te richten aan de directeur van de Dienst Personeelszaken der Rijksuniversiteit, Postbus 72, 9700 AB Groningen, onder vermelding van het vacaturenummer op brief en envelop. Wij zoeken een man met talent om te overtuigen. Met de mentaliteit van een vastbijter. Voor de werving van advertenties in de grote Nederlandse bladen zoals Margriet, TeleVizier, Panorama, Nieuwe Revu, Avenue en bekende jeugdbladen. Wie de uitdaging ziet zitten om groot te groeien in de tijdschriftenwereld moet even schrijven naar Admedia, onderdeel van de VNU Inkomen tussen de 40.000 en 50.000 gulden per jaar. Plus een fraai pakket sociale voorzieningen en een auto van de zaak. A propos: Opleiding tenminste Middelbaar niveau, reklame- en marketing kennis is gewenst. Leeftijd tot ongeveer 35 jaar. Schrijf naar: De heer A. Griekspoor, afdeling personele zaken. Advertentiekern VNU Tijdschriftengroep A J. Ernststraat 585, 1082 LO Amsterdam Telefoon 020-54 11 345 Binnenkort komt er een plaats vrij voor een accurate bij de S.O.V.A.Z., opleidingsschool voor verpleegkundig Datum van indiensttreding z.s.m. |e Het betreft een volledige weektaak. stichting opleiding van amsterdamse ziekenhuiz Inlichtingen en sollicitaties gaarne de directie van de SOVAZ. Overtoom 283, Amsterdam, tel. 020 - 180202, toestel 82. Het Nieuwsblad van het Zuiden, een sterk groeien de krant in Midden-Brabant, gevestigd te Tilburg, heeft een plaats vrij voor een ervaren Hij wordt lid van een der beide teams van de eindredactie, Daar zal hij belast worden met de lay out van de jjagina's. Zijn inbreng moet op de journalistieke waardebepa ling gebaseerd zijn en binnen het raam van de bestaande afspraken uitgevoerd worden. De werk zaamheden van de eindredactie en de technische samenstelling van de krant vinden plaats in de vestiging te Best. Belangstellenden kunnen hun sollicitatie richten aan de hoofdredactie, Spoorlaan 179 te Tilburg te Leiden. een grof keramische bouwmaterialenhandel annex stucadoorsn rialen zoekt een Gevraagd wordt een dynamische en vakkundige figuu' reeds enige jaren ervaring heeft in bovengenoC branche. De leeftijd tussen 25 en 35 jaar. Brieven met uitvoerige informatie aan ons adres. Haven 56. Lei

Nieuwe Leidsche Courant | 1978 | | pagina 26