Sportief rijden voor sledits f13.250,-. Fiat 128 Special Alleen in Sport-rood. (fiscaal-)juristen en (fiscaal-leconomi toekomstige leidinggevende funktionarissen op HBO-niveau thhk vrije universiteit NS vraagt voor haar Dienst van Exploitatie wetenschappelijk ambtenaar (m/v) "Til aankomend-opleidings functionaris (m/v) ZATERDAG 16 DECEMBER 1976 T TROUW/KWARTE' - n amsterdam Bij de faculteit der Godgeleerdheid is vacant de plaats van een gewoon hoogleraar (m/v) in de vakken van het oude testament Oe te benoemen hoogleraar zal. in samenwerking met de aanwezige lector en met de overige docenten van de Sectie Oude Testament werkzaam zijn op de terreinen van de exegese van de inleidingen van de theologie van het Oude Testament Van haar/hem wordt verwacht dat zijhij bereid zal zijn t z t ook bestuurlijke taken in de vakgroep en in de faculteit te verrichten Voor inlichtingen, ook over de verhouding tussen de faculteit en de Gereformeerde Kerken in Nederland, kan men zich schriftelijk wenden tot de voorzitter van de benoemingscommissie prof dr T. Baarda. Faculteit der Godgeleerdheid. Vrije Universiteit. De Boelelaan 1105 (kamer 14 A - 33). 1081 HV Amsterdam. Ook hen die de aandacht willen vestigen op mogelijke kandidaten wordt verzocht schriftelijk contact op te nemen met de voorzitter van de benoemingscommissie. Instemming met de doelstelling van de Vrije Universiteit als christelijke instelling is vereist Schriftelijke sollicitaties, met overlegging van een curriculum vitae en een overzicht van publicaties, onder vermelding van vacaturenummer 101-2968. vóór 15 februari 1979 te richten aan de dienst Personeelszaken. postbus7161.1007MC Amsterdam. De Vrije Universiteit is gelegen aan de De Boelelaan 1105. Amsterdam-Buitenveldert w De Dienst van Exploitatie van NS omvat de 17.000 mensen die verant woordelijk zijn voor het dagelijkse treinverkeer en alles wat daarmee direkt samenhangt. De kandidaten, die wij zoeken, zijn voorbestemd om over enige jaren leiding te geven aan de produktie op de belangrijkste stations dan wel om management functies (planning, marketing, control) ten behoeve van de produktie-eenheden te vervullen NS zoekt daarom kontakt met HBO-ers, bijv. Verkeers-academie, HEAO. HTS. etc. met belangstelling voor management en zo mogelijk met enige jaren ervaring. VWO-ers met ervaring beschouwen we als HBO-ers De gedachten gaan uit naar kandidaten tussen de 2 5 en 30 jaar. De aan te werven medewerkers krijgen een zowel algemene als funktiegerichte opleiding. De eerste standplaat» zal worden vast gesteld in overleg met de kandidaten. Gezien de gespreidheid van het bedrijf dient een zekere bereidheid tot verhuizen aanwezig te zijn. Aanvangssalaris afhankelijk van leeftijd en ervaring tussen f 2.140,-- en f 3.100." bruto per maand excl. vakantietoeslag e.d Voor de bestemmingsfunkties is het salaris maximum f 4.307,-- bruto per maand Mogelijkheid tot verdere uitgroei is aanwezig. Wilt u meer weten? Schrijf dan een ongef rankeerde brief aan N V. Nederlandse Spoorwegen, Antwoordnummer 780, 3500 NA Utrecht, of bel 030- 35 35 36 U krijgt dan uitgebreid informatie materiaal toegezonden. f/V\ Nederlandse) V SpoorwegenJ 806/Trouw/16.l2 De THEOLOGISCHE HOGESCHOOL van de Gereformeerde Kerken in Nederlahd begint binnenkort met een 2-jarig onderwijs en onderzoekprojekt OORLOG EN VREDE, waar van de kernvragen zijn: - hoe moet de theologie, die op haar wijze wordt geconfronteerd met de onontkoombaarheid van vragen rondom oorlog en vrede, in deze confrontatie haar eigen thema ter sprake brengen; - langs welke weg kan de theologie ontdekken wat zij in die vragen de mensen in gemeente en wereld als haar dienst schuldig is. In verband met dit project wil de hogeschool overgaan tot aanstelling van een afgestudeerde in een niet-theologische studierichting, in de rang van (in tijdelijke dienst voor maximaal 2 jaar) Gevraagd wordt: - affiniteit tot de reformatorische traditie, zoals deze aan de Theologische Hogeschool van de Gereformeerde Kerken in Nederland aan de orde wordt gesteld; - een bij voorkeur uit publicaties gebleken wetenschappelijke deskundigheid op het ge bied van het vredesonderzoek, met name op het gebied van het Oost-Westconflict (be wapeningswedloop) en het Noord-Zuidconflict (welvaartsverdeling); het vermogen polemologische vragen aan de orde te stellen in de contekst van het christelijk geloof, tegen de horizon van vragen naar zin. humaniteit en overleven; - interesse in de verbinding van vragen rondom oorlog en vrede met kerkelijke en theologische vraagstellingen. De voorkeur gaat uit naar iemand die belijdend lid is van de Gereformeerde Kerken in Nederland. Sollicitaties vóór 6 januari 1979. te richten aan: Voorzitter Benoemingscommissie Theologische Hogeschool. Koornmarkt 1, Kampen. Aan dit adres is ook nadere schriftelijke informatie over bovenbedoeld project verkrijg baar (tel. 05202-17811. toestel 129» Fiat 128 Special 1300 4-deurs. Abarth uitlaat e Abarth sportstuur Sportieve flankstrepen Abarth versnellingspook Fergat sportvelgen Extra brede banden (165/70 SR 13) Halogeen koplampen Dubbeltonige claxon Deze speciale uitvoering kompleet f13.250,-, exkl. f225,- vaste afleveringskosten, inkl. BTW. Laken bekleding in zwart/wit ruitdessin Vier hoofdsteunen Zwarte voor- en achter bumpers Zwarte ruitewissers, dak en sierlijsten Zwarte buitenspiegel. Imp. Leonard Lang b.v., Daniël Goedkoopstraat 9, Industriegebied/Amstel, 1096 BD Amsterdam. Tel. (020) 924888. Advertenbematenaal moet donderdags (1a post) in ons bezit zijn. Inkchtmgen over deze special* advertentiepagina's TEL. 020-913456 TOESTEL 794, rasp. 783 «n 750 De dienst Personeelszaken van het GAK is belast met het ontwikkelen en uit voeren van het personeelsbeleid. De verschillende taken hierin zijn verdeeld over een aantal afdelingen binnen deze dienst. Tot een van de afdelingen behoort de sector "ontwikkeling Deze sectpr (13 personen) ondersteunt de uitvoering van het personeelsbeleid d.m.v. voor lichting, opleidings-, trainings- en vormingsactiviteiten. In verband met een aantal opleidingsactiviteiten op het gebied van personeels ontwikkeling is er op korte termijn behoefte ontstaan aan een die zich in eerste instantie vooral zal gaan bezighouden met op bedrijfsgerich- f te sociale vaardigheidstrainingen. Voor gerichte opleiding daartoe wordt ge zorgd. De gedachten gaan uit naar iemand met HBO sociale academie of een drs. sociale psychologie/andragologie. Enige praktijkervaring als trainer sociale vaardig-heden strekt tot aanbeveling. Het aanvangssalaris zal afhankelijk zijn van opleiding, ervaring en leeftijd (tot 40 jaar) De maximale uitloop zal vooralsnog f3.823,- bruto per maand bedragen, exclusief 8% vakantietoeslag en 4% kerstgratificatie. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de sollicitatieprocedure, terwijl de medewerkers in de uiteindelijke keuze zullen participeren. Voor nadere informatie kunt u zich wenden tot de coördinator van de sector, drö. E.A.M. Broeyer (020 - 87 15 79) of tot een van de medewerkers van de sec tor (via 020-87 15 08) de rijksbelastingdienst vraagt (mnl./vrl.) Juristen en economen 8| de rijksbelastingdienst bestaat voor een aental juristen en economen de mogelijkheid in dienst te worden genomen om te worden opgeleid tot inspecteur van 's Rijks belastingen. Voor zover zij geen fiscaal-jurist of fiscaal-econoom zijn dienen zij daartoe een postdoctorale opleiding met een duur van ongeveer 2 jaar te volgen. De eerstvolgende opleiding vangt in september 1979 aan; degenen die voor 1 oktober 1979 hun juridische of economische studie denken af te ronden kunnen zich thans ook reeds aanmelden. Uitsluitend sollicitanten die op 1 september 1979 niet ouder zijn dan 30 jaar kunnen in aanmerking komen. Tijdens de opleiding wordt een salaris van f 2731,- per maand toegekend. Na het met goed gevolg voltooien van de opleid C volgt benoeming tot adjunct-inspecteur op een aanvangssalaris van 12871,- per maand. Fiscaal-juristen en fiscaal-economen Bij de rijksbelastingdienst bestaat voor een aantip fiscaal-juristen en fiscaal-economen gelegenhek als adjunct-inspecteur van 's Rijks belastingen I worden aangesteld. Het aanvangssalaris bedraa q f2871,- per maand. Degenen die voor 1 juli 1980 hun studie denken te ronden kunnen zich thans ook reeds aanmeld De voorkeur zal worden gegeven aan sollicitante die op de datum van indiensttreding niet ouder i dan 30 jaar. I De adjunct-inspecteur wordt na het volgen van een stage geplaatst aan een van de inspecties van de landelijk gespreide rijksbelastingdienst of aan het ministerie van financiën. Gewoonlijk drie jaar na benoeming tot adjunct inspecteur volgt bevordering tot inspecteur van 's Rijks belastingen. Aan deze functie is een maximum salaris van f 5909,- per maand verbonden. Tot het normale carrièreverloop behoort vervolgens een functie met als maximum salaris f7075,per maand. Verdere promotie is mogelijk. Voor belangstellenden is een brochure verkrijgt met informatie over de rijksbelastingdienst en functie van inspecteur bij die dienst. Het wordt op prijs gesteld indien bij sollicitat het in die brochure opgenomen aanmeldings formulier gebruik wordt gemaakt. De brochure kan schriftelijk of telefonisch woi aangevraagd bij het Rijksinstituut Belastingen, straat 18, 2311 CR Leiden (telefoon 071 -12 564 krijgt en dM atieP is- I, wordi Voorlichtingsbijeenkomsten worden gehouden op: 8 Januari te Groningen, centraal belastinggebouw, Dr. C. Hofstede de Grootkade 11; 9 januari te Amsterdam, centraal belastinggebouw, Wibautstraat 2-4; 10 januari te Rotterdam, centraal belastinggebouw. Puntegaalstraat 5; 15 Januari te Lelden, Rijksinstituut Belastingen, Breestraat 18; 16 Januari te Utrecht, Hoog Catharijne. Radboudkwartier 313-315; 17 januari te Nijmegen, centraal belastinggebouw, Stieltjesstraat 2; 18 januari te Tilburg, centraal belastinggebouw, Stationstraat 24. De bijeenkomsten vangen steeds om 20.00 uur aan. In verband met het - met medewerking van de Rijks Alle in deze advertentie genoemde salarisbedrag Psychologische Dienst - in te stellen selectie- zijn gebaseerd op de eind 1978 geldende salaris onderzoek dient de aanvraag voor de brochure' regelingen en exclusief 8% vakantie-uitkering, uiterlijk 19 januari 1979 te zijn ontvarigen.

Nieuwe Leidsche Courant | 1978 | | pagina 10