FAMILIEBERICHTEN BUBEL TEKSTEN KALENDI ZATERDAG 9 DECEMBER 1978 TROUW/KWARTET kunnen van maandag tot en met vrijdag telefo nisch van 9 00-19 30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456 Op zondagavond is dit alleen mogeli|k van 18 00-20 00 uur Geboren Dorien Willemijn dochter van de heer en mevrouw Verdoes Kleijn-Feber Voorschoten 8 december 1978. Nicolaas Maeskade 27 Lauk en Toos Van harte gefeliciteerd Insiders Voor morgen Liesbeth van harte PMLNWNDE Oma JET. te Abcoude van harte met uw 80ste verjaardag. Kinderen en kleinkinderen Dankbaar en blij delen wij u mee dat D.V. op zaterdag 16 december '78 onze ouders A. Koenekoop en J. E. Koenekoop- van der Wilt 25 jaar getrouwd zijn. Wilt u hen hiermee felici teren dan bent u van har te welkom op zaterdag 16 december van 16.30-17.30 uur in Hotel Toor. Stati onsplein 2, Alphen a.d. Rijn. Hun dankbare kinderen. Piet Hennie en Chris Anja Jacquelien Alphen a.d. Rijn, dec. 78 Banckertstraat 18 2404 AP 1948 1978 Op vrijdag 15 december hopen onze ouders en groot ouders J. Meijer en H. Meijer-v.d. Berg het feit te gedenken dat zij 30 jaar geleden in het huwelijk traden. Dat zij nog lang voor elkaar ge spaard mogen blijven is de wens van hun dankbare kinderen en kleinkinderen. Joke en Kees Corine, Hilde Janny en Peter Oude Wetering, de Blankestraat 3. Wij feliciteren onze ouders en opa en oma W. J. Dijk en M. Dijk-de Jong van harte met hun 40-jarig huwelijk op 21 december Joke en Gerrit Ingvild en Mariëlle Jannie en Roelof Harold, Karen en Margit EUy en Dick Wiebe Dick, Marjolein, Maarten en Lonneke Gelegenheid tot feliciteren op 15 december a.s. van 19.00-20.30 uur in de Ontmoetingskerk. Aaltje Noor- derwierstraat te Den Haag-Loosduinen. Adres bruidspaar: Ockenburghstraat 202 2553 SJ Den Haag. In dankbaarheid en vreugde hopen wij met onze kinderen en kleinkinderen op vrijdag 15 december 1978 ons veertigjarig huwelijksfeest te vieren. L. v. d. Does A. N. v. d. Does Mac Daniël Graag zullen wij U ontvangen op de receptie op die dag van 20.00 tot 21.30 uur in restaurant „De Wild hoef Evert Wytemaweg 5 te 's-Gravenhage (te berei ken via Laan van Meerdervoort en Pioenweg). Willem III straat 87 2552 BM 's-Gravenhage 1928-1978 Op woensdag 20 december a.s. is het 50 jaar geleden dat onze ouders, Leendert Plug Maartje Smit. in het huwelijk traden. Voor familie, vrienden en bekenden is er op 16 december 1978 gelegenheid tot feliciteren in Hotel Waikiki. Katenblankweg 2. Noordwijk aan Zee Van 17.00 tot 19.00 uur. Stijntjesduinstraat 22. Noordwijk aan Zee. Hun dankbare kinderen en kleinkinderen. Na een blijmoedig leven en de dood niet vre zende. is in vertrouwen op zijn Heer en Heiland overleden, onze beste broer, ztvager en oom Pieter van der Kooij op de leeftijd van 51 jaar Hij laat een leegte achter in onze grote familie. Trooste God Sjaan en haar beide kinderen. Zoe term eer: W. F. van der Kooij N W. van der Kooij-van Os Rotterdam: G. C. van der Kooij Leek: M W. Visser-van der Kooij J. Visser Limbricht: A. C. Voordouw-van der Kooij J. Voordouw Zoetermeer: Jac. van der Kooij M. P van der Kooij-Kalisvaart Rotterdam: D. van der Kooij P L. van der Kooij- van der Berg Rotterdam: J. C. van der Kooij G. van der Kooij-van Veen Stadskanaal: C. van der Kooij I. van der Kooij-Groenhof Zoetermeer: A. C. van der Kooij St. van der Kooij-de Heer neven en nichten Wij gaan hem begraven op zaterdag 9 decem ber op de begraafplaats „Oud-Kralingen Kralingseweg 334. Aankomst kapel 11 uur. Rotterdam, 5 december 1978 „Wie in Mij gelooft zal leven" Op 5 december 1978 is onze lieve, zorgzame vader, schoonvader en opa Dirk Frederik Timan Weduwnaar van Maria Jacoba de Besten na een langdurige ziekte rustig overleden. Hij is 78 jaar oud geworden. Tot het laatst toe bleef hij betrokken bij ieder een in zijn omgeving. We zijn hem dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft gedaan en betekend. Eindhoven: Corry en Evert Timan-Rekveld Paulette en Walter Karei Sylvia en Harry Peter Sandra 's Hertogenbosch: Hilly en Hans Timan-van Loon Yody Erik Nuenen: Paula en Ciel Meyer-Timan Ronald Odette Enschede: Carla en Syds Nauta-Timan Erna Eveline Huldenberg (België): Pauline en Dirk Timan-van Heyst Florence Eindhoven. 8 december 1978 Correspondentie-adres: Zwaardvispad 14, 5632 DM Eindhoven We hebben hem heden op „Rusthof" in Amers foort naar zijn graf gebracht: in alle stilte, zoals hij dat uitdrukkelijk heeft gewild. En ik zag een nieuwe hemel en een nieuwe aarde Openbaring 21 Heden is ontslapen in zijn Heer en Heiland onze lieve broer en zwager Dirk Frederik Timan op de leeftijd van 78 jaar Eindhoven A. C. ten Hoor-Timan Soestdijk J. F. van Arkel-Timan S. van Arkel Eindhoven. 6 december 1978. „Ik heb de goede strijd gestreden, ik heb mijn loop ten einde ge bracht, ik heb het geloof be houden" 2 Tim. 4:7 Heden ging rustig van ons heen onze lieve vader en grootvader Marinus Hendrikus Hoogland rustend dierenarts te Barneveld. in de ouderdom van 85 jaar, weduwnaar van mevrouw G. E. Hoogland-van Garderen en van mevrouw M. S Hoogland van Silfhout Leeuwarden: A. Versloot-Hoogland J. M. C. Versloot Willem en Aritha Rien en EJlen Amsterdam: N. J. Hoogland M. Hoogland-Verheul Ronald Victor Amstelveen: R. Hoogland De BUt: H. Hoogland EUy Marga Amersfoort, 7 december 1978 Verpleeghuis „De Lichtenberg" Corr. adres: A. Nobellaan 491, De Bilt De overledene is opgebaard irt de aula bij de begraafplaats te Barneveld. Bezoek aldaar a.s. zaterdag van 19.30 tot 20.00 uur. De rouwdienst wordt gehouden op dins dag 12 december om 11.15 uur in de Gerefor meerde Kerk te Barneveld, voorganger ds P. J. Westeneng, waarna de teraardebestelling zal plaatshebben in het familiegraf op de 2e algemene begraafplaats te Utrecht a/d Ko ningsweg om ongeveer 14.30 uur. Gelegenheid tot kondoleren na afloop van de dienst in de kerk te Barneveld en na de begra fenisplechtigheid in de aula bij de begraaf plaats te Utrecht. •Vertrouwend op haar Heer en Heiland is van ons heengegaan mijn lieve vrouw en onze zorgzame moeder en oma Anneken Rietman geb. Aanstoot op de leeftijd van 63 jaar. Gij hebt mijn rechterhand gevat Jesaja 41 13 H. Rietman H. Rietman-Beldman H. J. Rietman J. Rietman-Jansen Zutphen: F. A. Rietman G. Rietman-Disbergen Holten: J. A Rietman J. Rietman-Klein Nagelvoort en kleinkinderen. Holten, 7 december 1978 Rijssenseweg 9. Mijn vrouw en onze moeder is opgebaard in het mortuarium „Memento Mori" Reilinksweg 8 te Holten. Condoleancebezoek aldaar maandag 11 de cember 1978 van 19.00 tot 19 30 uur. De rouwdienst waarbij u wordt uitgenodigd zal worden gehouden op dinsdag 12 december om 12 00 uur m de Geref. Kerk te Holten waarna de begrafenis zal plaatsvinden om 13 00 uur op de Nieuwe Begraafplaats te Holten. Dankbaar dat hij zo lang bij ons mocht zijn, moeten wij u mededelen dat heden van ons heengegaan is naar zijn Eeuwig Huis mijn geliefde man en onze geliefde vader, schoonva der en opa Johannes van Heteren op de leeftijd van 82 jaar. echtgenoot van B. van der Zanden, eerder weduwnaar van C. J. van Gelder. Putten: B. van Heteren-van der Zanden Ermelo: W. van Heteren J. G. van Heteren-Veringa Gerda, Hans en Betsy, Marianne Amsterdam Z.O.: M. van Heteren Nijkerk: G. van Heteren J. G. van Heteren-van de Veen Ilse, Astrid, Marloes Putten. 7 december 1978, Roosendaalseweg 5, 3882 MV Putten. Voorafgaande aan de begrafenis op de nieuwe algemene begraafplaats op dinsdag 12 decem ber om 14.45 uur, zal een dienst van woord en gebed aanvangen om 14.00 uur in de aula, Molenstraat 33 te Putten. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de begrafenis in de aula. In plaats van kaarten. Gij omringt mij met jubelzangen van bevrijding Psalm 32 7 b Onverwacht werd van ons weggenomen mijn lieve man en zorgzame vader en grootvader Lambert Huigen echtgenoot van Christina Lamberta Gijsbers op de leeftijd van 67 jaar. Den Ham (O): C. J. Huigen-Gijsbers Maastricht: L. J. Meyerman-Huigen H. H. Meyerman Huissen: J. Huigen H. B. W. Huigen-Jan sen Deventer: J. E. Huigen Son: C. L. Speyer-Huigen B. H. Speyer Nunspeet: F. J. Huigen Enschede: C. M. J. Huigen en kleinkinderen 7683 AR Den Ham (O), 8 december 1978. De Maten 11. De overledene is opgebaard in de aula, Brink- straat 6 te Den Ham (achter het Hervormd Centrum). Condoleantiebezoek aldaar op maandég 11 december van 19.30 tot 19.45 uur. De rouw dienst zal worden gehouden op dinsdag 12 december om 13.00 uur in de Hervormde Kerk aan de Brink te Den Ham, waarna de begrafe nis zal plaatshebben op de Centrale Begraaf plaats „Dennenhof" te Den Ham. Liever geen bloemen. Met groot leedwezen geven bestuur en perso neel van de Christelijke school voor Mavo te Den Ham (Ov.) kennis van het plotseling over lijden van Lambert Huigen. oud-leraar aan onze school, op de lee'ftijd van 67 jaar. Ook na zijn pensionering bleef hij bij ons zijn geheel eigen plaats behouden. Zijn milde hu meur en rake typeringen zullen we missen. We bidden zijn vrouw, kinderen en verdere familie de troost toe van onze Hemelse Vader. Den Ham, 8 december 1978 Ds. J. Klein-Rensink, voorzitter D. A. Koebrugge, directeur Vredig en in vol vertrouwen op zijn Heer en Heiland is van ons heengegaan onze lieve zorg zame vader, groot- en overgrootvader Jan Spekkers weduwnaar van Maria Anna ten Broek op de leeftijd van 88 jaar. Wij danken God voor alles wat vader voor ons heeft willen zijn. Amsterdam: A. G. Spekkers Arnhem: C. Spekkers Amsterdam: E. Spekkers B. G Spekkers-Klein Bronsvoort Amsterdam: M. A. de Molennaar-Spekkers A. de Molennaar Krommenie: H. B. Spekkers G. Spekkers-van der Veen Rexdale (Can J. Spekkers F. Spekkers-Tamminga Amsterdam. H. A. Spekkers Stoneycreek (Can.). G Spekkers E J Spekkers-Amama fcrimsby (Can.): H. A. Amama-Spekkers J. F Amama Klein- en achterkleinkinderen Amsterdam, 8 december 1978 Huize „Tabitha", Jan Bongastraat 5. Corr.-adres. Mevr. M. A. Molennaar-Spekkers, Burg. van Leeuwenlaan 166 hs. 1063 NV Am sterdam. Wij brengen vader woensdag 13 december om 1115 met elkaar en in alle stilte naar z«jn laatste rustplaats op de begraafplaats „West- gaarde" aan de Ookmeerweg, einde Osdorper- ban, bereikbaar met bus 23. Algemene kennisgeving Uit droefheid geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve moeder en groot moeder Elisabeth Maats-Hart weduwe van Jacob Maats, arts Op de leeftijd van 81 jaar. Amsterdam: j P. Maats Zwolle: B. C. Maats P. C. F. Maats-Provó Kluit Jb P. T. Maats-Latooij Alkmaar: J. Maats C. Maats J. E. Maats-Arentz Groningen: Ch. J. Maats H. C. Maats-Holm en kleinkinderen. Alkmaar, 5 december 1978 Irenelaan 9 Overeenkomstig de wens van de overledene heeft de crematie in stilte plaatsgevonden te Velsen. Heden nam God tot Zich, mijn geliefde man," onze zeer beminde vader, groot- en overgroot vader Kornelis de Vries geboren 25 maart 1895 Heemstede, G. de Vries-Woltjer Haarlem, B. de Vries J. de Vries-van der Harst Woerden, A. Cnossen-de Vries klein- en achterklein.nderen Heemstede, 7 december 1978 Valkenburgerlaan 55 corr. adres: Engelandlaan 251 2034 PN Haarlem. De overledene ligt opgebaard in het mor tuarium van het Diaconessenhuis, Handellaan 2 te Heemstede, alwaar geen bezoek. De crematie zal plaats hebben maandag 11 december a.s. om 14.00 uur in het crematorium „Velsen" te Driehuis-Velsen, waarna gelegen heid tot condoleren in een der ontvangkamers aldaar. Geen bezoek aan huis. Met grote verslagenheid geven wij kennis dat geheel onverwachts van ons is heengegaan Christina Hoof jes in de ouderdom van 68 jaar. „Haar liefde en warmte zullen wij altijd in onze herinnering houden" 6 december 1978 „Noorderhaven", Langevliet 81 1788 BJ Julianadorp G. v.d. Kemp-Hoofjes Julianadorp: D. Heeringa T. Komen C. Scholten J. Schuit J. Smit V S. v. d. Star E. Zondervan E. de Groot F. de Groot T. de Graaf G. Haring G. Jurgens N. Muntjewerf R. Oosterbroek R. Ruiter L. Huiberts W. Singer De teraardebestelling zal plaatsvinden op za terdag 9 december om 14.00 uur op de algeme ne begraafplaats te Huisduinen, gem. Den Hel der. Vertrek Langevliet 81 om 13.45 uur. Gij waart hun rots, hun burg en al hun macht; Gij, Heer, hun loods en licht in storm eh nacht, Gij hebt uw pelgrims thuisgebracht. Gezang 299:2 Nog onverwacht heeft God Thuis gehaald onze lieve, zorgzame moeder, groot- en overgroot moeder Johanna Wilhelmina Theodora Sorgdrager-Hemmers op de leeftijd van 83 jaar Amsterdam W., Jettie Sorgdrager Henk en Wim Sorgdrager-van der Zee Westzaan, Dick en Corry Sorgdrager-Boer Veenendaal, Jan en Dinie Sorgdrager-Kaèsies Almelo, Ali en Arjen IJkema-Sorgdrager Amsterdam-Buitenveldert, Piet en Bregje Sorgdrager-Steensma klein- en achterkleinkinderen Amsterdam, 7 december 1978 Reinier Claeszenstraat 17" Gelegenheid tot condoleantie-bezoek maan dagavond van 7-7.30 uur in het gebouw van de Protestantse Coöperatieve Begrafenisvereni ging P.C.B. u.a.. Vondelstraat 101 te Am sterdam. De dienst van Woord en Gebed zal worden gehouden dinsdag 12 december om 12.30 uur in de Bethelkerk aan de Vasco da Gamastraat 36 te Amsterdam, waarna om 14 uur de begrafe nis zal plaatsvinden op de Nieuwe Oosterbe graafplaats aan de Kruislaan. Heden heeft de Heer tot Zich genomen geliefde zuster, schoonzuster en tante Jacoba Christina Pouwer weduwe van H. P. Faber op de leeftijd van 68 jaar. Apeldoorn: C. J. Pouwer J. C. Pouwer-Ganzevoort Zeist: A. M. Pouwer-den Herder Den Haag: mej. M. C. Pouwer Corr. adres: Apeldoorn, Koning Lodewijklaan 104 Malden, 7 december 1978. onj d'Eenvoudigen wil God steeds gade slaan. Psalm 116:4 Heden nam God tot Zich, na een geduldij j gedragen ziekte, onze lieve moeder, grootmoe der, overgroot- en betovergrootmoeder, zustei schoonzuster en tante, Petronella Passehier-Barnhoorn weduwe van Dirk Martinus Passchier in de ouderdom van ruim 88 jaar. Mede namens verdere familie, J. van der Loo-Passchier. Scheveningen, 7 december 1978. Correspondentie-adres: Treilerweg 48. Gelegenheid tot condoleren maandagavond van 7-8 uur in Rouwcentrum Scheveningen ,,'t Statenhuys", Statenlaan 78. De teraardebestelling zal plaatshebben dins dag 12 december te 2.30 uur op de Algement Begraafplaats aan de Kerkhoflaan. Vertrek vanaf ,,'t Statenhuys" te 2 uur. „De Heer is mijn herder mij ontbreekt niets". Heden heeft de Heere voor ons onverwacht to Zich genomen, mijn lieve man, onze lieve va der en grootvader Ate Muntingh Ridder in de Orde van Oranje Nassau op de leeftijd van 77 jaar Groningen, 6 december 1978 Menno Lutterhuis, kamer 25, Paterswoldseweg 267 H. Muntingh-de Wit G. T. v.d. Zee-Muntingh M. G. v.d. Zee Hilde en Frank, Sjoerd, Ate, Gert-Jan. Enkhuizen: T. J. Krajenbrink-Munting D. J. Krajenbrink Ienke, Jan-Ate, Bart, Frank. Geen bloemen geen bezoek aan huis. Een dienst van Woord en Gebed zal gehoudet worden a.s. maandag om 11.00 uur in de kerk zaal van het Menno Lutterhuis, waarna d< begrafenis zal plaats vinden om 12 uur op de begraafplaats „Selwerderhof" Voor de dienst gelegenheid tot condoleren ii de kerkzaal vanaf 10.30 uur en na afloop in d koffiekamer van de begraafplaats. God heeft heden tot zich genomen onze lieve zwager Ate Muntingh geliefde echtgenoot van H. de Wit Groningen: M. de Wit-Buist Veendam: D. de Wit Amsterdam: R. Oosterhuis- de Wit Hoogkerk: P. Akkerman- de Wit Alphen a.d. Rijn: R. Smid-de Wit Amstelveen: F. Prummel-de Wit R. Prummel Alphen a.d. Rijn: G. Middel-de Wit. 6 december 1978. Heden overleed onze lieve moeder en schoonmoeder Wilhelmina Elisabeth van der Klein- Bolder op de leeftijd van 66 jaar Ben en Carrie Kees en Erna Anke en Ate Wim en Irene Paul en Marrianne Rotterdam 8 decem ber 1978 Schiedamsedijk 60b Tel. 010-331016 Zij ligt opgebaard in haar woonhuis, be zoek zaterdag en zondag. De H. Eucharistievie ring zal worden ge houden in de „EEN- DRACHTSKAPEL" aan de Eendrachts- straat te Rotterdam maandag 11 decem ber om 11.00 uur, waarna de begrafenis op de R.K. Begraaf plaats aan de Nieuwe Crooswijkseweg 123 alhier, aankomst ca. 12.00 uur. In verband met mo gelijke postvertra- ging sturen wij geen rouwaankondigingen. Met droefheid ge\ wij kennis dat Heere uit ons mid< heeft weggenomen een kortstondige zi ernstige ziekte mi geliefde man, lieve zorgzame vad schoonvader en op Jacob de Goede op de leeftijd van jaar. J. K. de Goed Bus Kinderen en kleinkinderei Rotterdam 7 decei ber 1978 Manpad 46 Geen bloemen De overledene ligt o gebaard in het Rou centrum „Zuid-H( land", Maasdal straat 4 (Mijnshere plein), bezoek en gel genheid tot condol ren aldaar zaterd a.s. van 11.30-12. uur en maandag v 19.30-20.00 uur. De begrafenis zal D. plaatshebben din dag 12 december a op de begraafplai „Charlois", Charlo se Lagedijk 680 Vertrek van h rouwcentrum 10.30 uur, aankom in de kapel op de b graafplaats o 10.45 uur. JUWELEN, GOUO en ZILVER IN- EN VERKOOP H. W. OAMES Kruisstraat 19 Tel. 023-320481 Haarlem (bil de Ridderstraat) e Prachtige bijbelse plat e Voor iedere dag een bijbeltekst Prijs t 5.95 Hoort in ieder christelijk gt HET BUBELHl Apeldoornselaan 2. Oen I Tel. 070 - 635929 Broersveld 152. Schiedt Voorstraat 406, Dordred Of in de christelijke boekha

Nieuwe Leidsche Courant | 1978 | | pagina 8