VanDienCo-; Accounli 500 kandidaten vooropieiding tot wachtmeester. w gevorderde assistent-accountai N.V. UITGEVERSMAATSCHAPPIJ ELSEVIER ELSEVIER rechterhand salaris-administrateur vrije universiteit hoofd tuinen en terreinen groepsleidster "SPARRENHEUVEL" EERSTE ASSISTENT ACCOUNTANT SEKRETARIS/ SEKRETARESSE MBO-niveau RANKXEROX De Rijkspolitie vraagt: Wanneer kunt u solliciteren? Wat zijn de verdiensten? Vooreer Rijkspolitieman is er altijd werk aan de winkel. Informatiebon Saterdag 9 oecember 1978 TROUW/KWARTET Sterrenburg is een chnsteli|k centrum voor de verzorging, begeleiding en verpleging van 450 geestelijk gehandicapte vol wassenen Wegens het bereiken van de pensioenge rechtigde leeftiid van de huidige funktiona- ns vragen wij een Sterrenberg heeft een oppervlakte van 36 ha. begroeid en omgeven door plant soenen. groentetuinen en bossen Binnen de aviel-techmsche sektor zal het hoofd tuinen en terreinen met een aantal medewerkers en huisgenoten werken aan onderhoud en verfraaiing van die plant soenen en tuinen Wij denken aan een funktionaris met een middelbaar opleidingsniveau waarbii het speciaal gaat om tum-technische kennis en belangstelling voor land- en bosbouw Voorts verwachten wij dat er door de kandidaat op een demokratische manier leiding gegeven zal worden aan de dienst en dat hij bereid zal zijn begeleiding te ge ven aan onze huisgenoten Hij moet een bijdrage kunnen leveren aan het totale beleid binnen de sektor De arbeidsvoorwaarden zijn overeenkom stig de CAO voor het ziekenhuiswezen, daarnaast bieden wij een welvaartsvaste pensioenregeling (PGGM) Voor inlichtingen kunt u bellen naar de heer J Jansen, koördinator Civ. Techm- «rlv» DiAn^t De Protestants Christelijke "Dokter Willem de Jongstichting", beheert een vijftal gezins vervangende tehuizen voor de huisvesting, verzorging en begeleiding van zwakzinnigen, die overdag een sociale werkplaats, school, dagverblijf-of vrij bedrijf bezoeken. Wij, teamlpden van Sparrenheuvel, willen ons team van groepsleid(st)ers uitbreiden. Daarom zoeken wij een enthousiaste en die met de collega's wil meewerken aan het aanbieden van een fijne woon- en leef situatie aan ruim 20 geestelijk gehandi capte volwassen mannen. Als voorwaarden om te kunnen sollici teren steflen wij een protestants-christelijke levensover tuiging. een leeftijd van minstens 23 jaar. minimaal een O.P.M.-opleiding. Belangstelling? De heer W.M. Langbroek, die tijdelijk het hoofd van 'Sparren- heuvel' in verband met diens ziekte ver vangt, is bereid je alle gewenste inlich tingen te verstrekken: tel. (030) 78 31 04 Aan hem kan je ook je schriftelijke sol licitatie richten. Baarnseweg 18. 3735 MG Bosch en Duin, Zeist. Op ons kantoor te Emmeloord is plaats voor een die in staat is zelfstandig een hem toe te wijzen kliëntenbestand te behar tigen De kliëntenkring is zeer gevarieerd; de aard van de werkzaamheden ken merkt zich door veelzijdigheid veel al ook buiten de kontrolesfeer De arbeidsvoorwaarden zijn goed. w.o. een volledige studiekostenver goeding Gewenst opleidingsniveau: S.P.D./ge- vorderde N I V RA.-studie/Federatie- betastingkonsulent Informatie over deze funktie kunt u vnjblijvend inwinnen, tijdens kantooru ren op 05270-3841 of na kantoortijd op 05270-6918 of 8892 Accountantskantoor Meeuwsen ten Hoopen, Nagelerstraat 35. 8301 XE Emmeloord Sociale Akademie „DE NIJENBURGH" te Culemborg De Sociale Akademie „De Nijenburgh" te Culemborg vraagt een Zijn/haar werkzaamheden omvatten het sekretariaat van interne beleidsorganen; bestuur, akademieraad en centraal orgaan. Voor deze funktie is vereist: een grondige kennis van de Nederland se taal typevaardigheid ruime ervaring in het notuleren van vergaderingen Wij bieden een gevarieerde werkkring en een gunstige vakantieregeling. Gaarne zijn wij bereid bemiddeling te verlenen bij het verkrijgen van woonruimte Telefonische inlichtingen bij Lida Lieverse (03450-5841 overdag of 02154-16779 's- avonds). Schriftelijke sollicitaties te richten aan de direktie van Sociale Akademie „De Nijen- burgh", Postbus 1314100 AC Culemborg. Rank Xerox (Nederland) B V maakt deel uit van een groot internationaal concern op het gebied van kopieer-, dupliceer- en tekstverwerkende apparatuur en richt zich specifiek op de verkoop, verhuur en service op de Nederlandse markt De medewerkers werken verspreid over het land vanuit vestigingen te Den Haag. Rotterdam. Weesp, Zwolle. Eindhoven en Amsterdam In Amsterdam is ook het hoofdkantoor van de marketing maatschappij gevestigd Daar is binnen de afdeling Financial Planning Analyses op de sectie Salarisadministratie de vacature ontstaan van naaste mede werker/medewerkster van de salaris administrateur Hiervoor zoeken wij iemand van 23 jaar met een opleiding op (bijv. MEAO-BE) U regelt zelfstandig de hele ziekenregistratie van het bedrijf. Dit houdt een uitgebreide correspondentie in met de uitkeringsinstanties Daarom moet u wel beschikken over een goede uitdrukkingsvaardigheid, zowel mondeling als schriftelijk. Hiernaast heeft u de verantwoording voor de distributie, de inname, de controle en de registratie van de kinderbijslagformulieren Ook beoordeelt u de ingediende onkostendeclaraties van zowel hetbuitendienstpersoneel als van het personeel wat gewoonlijk op kantoor zit. Bovendien helpt u natuurlijk mee aan de maandelijkse uitbetaling van de salarissen en zorgt u voor de files Verantwoordelijk en veelzijdig werk. waan/oor Rank Xerox dan ook - bij een goede functievervulling - ruime doorgroeimogelijkheden heeft te bieden. Trekt deze interessante functie u aan? Stuurdan uwschriftelijkesollicitatie aan de heer A E Waringa, afd Personeelszaken van Rank Xerox (Nederland) B V Maassluisstraat 2. 1062 GD Amsterdam Voor tele fonische informatie: 020 -17 29 66 Xerox en Rank Xerox zijn wettig gedeponeerde handelsmerken Elsevier is een internationaal uitgeversconcern, waarbinnen een groot aantal uitgeverijen, boekhandels en grafische bedrijven in binnen- en buitenland samenwerkt aan de overdracht van informatie in velerlei vorm in verschillende talen en op verschillende interessegebieden DE INTERNE ACCOUNTANTSDIENST heeft, juist door de zeer gediversificeerde en geïnternationaliseerde bedrijvigheid van het concern, tot taak naast de interne accountantscontrole van de jaarrekening het toezicht op de naleving van de interne controle en de concern- en divisievoorschriften te verzorgen. Over met name de materiële aspecten van het functioneren van de interne controle wordt op verschillende niveaus gerapporteerd. De beoordeling van de inhoudelijkheid van de verslaggeving vormt een onderdeel van de Interne Accountantsdienst en is tevens de basis voor het adequaat vervullen van de adviesfunktie. De bij een gediversificeerd uitgeversconcern gebruikelijke sterke splitsing van de aktiviteiten leidt tevens tot grote zelfstandigheid bij het personeel van de Interne Accountantsdienst ten aanzien van de uitvoering van haar taken. De deskundigheid welke bij deze uitvoering wordt verlangd is daarbij vanzelfsprekend. De uitbreiding van de werkzaamheden van onze Interne Accountantsdienst alsmede interne promotie geeft in Amsterdam gelegenheid tot plaatsing van: een controle-leider niveau SPD-I en II NIVRA tot A.O. enige jaren ervaring enige medewerkers op SPD-l/HEAO-niveau en een medewerker HEAO-Informatica Van deze medewerker wordt verwacht dat hij/zij over de kennis en interesse beschikt om te helpen bij het verder ontwikkelen van de EDP-auditfunktie binnen de Interne Accountantsdienst. Schriftelijke sollicitaties te richten aan het Hoofd Personeelszaken van de N.V. Uitgeversmaatschappij Elsevier, Postbus 708 te Amsterdam, Telefonisch 020 - 515 2340. omsterdam De vakgroep Medische Statistiek van de faculteit der Geneeskunde zoekt statistici (m/v) Het betreft: a. Een toegepast wiskundige (drs of ir volledige werktijd. Bij voorkeur met ervaring op methodo logisch en statistisch gebied Zijn taak zal bestaan u het adviseren omtrent de statistische aspecten van medisch onderzoek, het uitvoeren van statistische, analyses en het ontwikkelen van op medisch gebied toe te passen statistische methoden Voor deze functie zijn goede contactuele eigenschappen en een goed uitdrukkingsvermogen belangrijk De aan-j stelling is voor de duur van max 4 jaar b. Een wiskundige (drs of irvolledige werktijd Bij voorkeur met ervaring op het gebied van mathematisch-statistisch onderzoek Zijn taak zal zijn het verrichten van onderzoek in het kader van één of meer projecten die tot doel hebber* statistische methoden op medische problemen toe li passen De aanstelling is voor de duur van max 3 jaar c. Een statisticus (academicus of ervaren statistisch analist), voor de halve werktijd Met enige ervaring op het gebied van het anlysererfi van grote bestanden Zijn taak zal bestaan uit het analyseren van gegevens van een onderzoekproject op het gebied van de Orthodontie Deze aanstelling, is voor de duur van één |aar, verlenging van het dienstverband is met uitgesloten Bij de selectieprocedure kan een psychologische test tot de mogelijkheden behoren Nadere informatie wordt gaarne verstrekt door ir. P D. Bezemer, tel. 020 - 548 27 25 Instemming met de doelstelling van de Vrije Universiteit als christelijke instelling wordt verwacht Schriftelijke sollicitaties, onder vermelding van vacaturenummer 230 - 2888, te richten aan de dienst Personeelszaken, postbus 7161.1007 MC Amsterdam*] De Vrije Universiteit is gelegen aan de De Boelelaan 1105. Amsterdam-Buitenveldert Voor onze vestiging te Hoogeveen zoeken wij een bezig met de NIvRA-studie De vestiging Hoogeveen omvat een staf van bijna 20 personen ei moet door de voortgaande groei van de portefeuille uitbreiden. - De praktijk, welke zeer gevarieerd is samengesteld, strekt zich uit binnen een straal van circa 50 km. Hoogeveen en omgeving 40 km van Zwolle) is binnenkortper auto uit het westen gemakkelijk via 4-baanswegen te bereiken. Het is waarschijnlijk overbodig te wijzen op de in Drente aanwezige ruime en fraaie woon- en leefmogelijkheden. Als u interesse heeft, verzoeken wij u nader contact op te nemen met: VAN DIEN+CO Brinkstraat 17 7900 AJ HOOGEVEEN t.a.v. de heer K.H.A. Zieleman r a. tel. kantoor 05280 - 6 64 55 tel. privé 05280-62999 Iedereen kent de Rijkspolitiemannen wel van de Porsches Tussen het voort razende verkeer op de snelweg. Maar de Rijkspolitie bestaat uit meer dan alleen de Porsche-groepen De Rijkspolitie werkt bijvoorbeeld ook in het gewoel van een jaarmarkt en in de stilte van het platteland Regelt te water, surveilleert te paard, speurt per helikopter of verwerkt een voortdurende stroom van berichten op één van de meld kamers. Als Rijkspolitieman moet je onder heel wat verschillende omstandigheden snel kunnen beslissen en handelen Breng dat nü al in praktijk door Y meteen de informatiebon if in te vullen en op te sturen. Want de Rijkspolitie heeft die 500 kandidaten snel nodig: de opleidingen starten namelijk al op respectievelijk 1 april en 1 augustus'79. Na een jaar bent u wachtmeester der rijkspolitie. Een baan die afwisseling, zelfstandigheid en een goed salaris biedt. Als uw leeftijd tussen de 17 en 28 jaar is. onder de 21 jaar is een dipioma Mavo. LTS/C of gelijkwaardige opleiding beslist nodig, boven de 21 jaar is de ontheffing van deze diploma-eis mogelijk: minimum lengte 1.70 m Dat isafhankcli|k van uw leeftijd. Als adspirant van 21 jaar verdient u bijvoorbeeld tijdens de opleiding f 1 734.- bruto per maand, en als wachtmeester begint u al met een aanvangssalaris van ruim tweeduizend gulden bruto per maand 4 VjKSPOLfTIE Zenden in gesloten envelop - zonder postzegel - aan Bureau Pe^nncels- voorzicning Korps Rijkspolitie Antwoordnummer 1247.3500 vE Utrecht Postcode en woonplaats Lengte - Ik Heb het diploma- Ik hoop in 19het - dipjoma te behalen Ik draag een bril/contactlenzen sterkte I_/R - Ik wens nadere inlichtingen Ik verzoek toezending sollicitatieformulic \ak|c> aankruisen die v an toepassing zijn

Nieuwe Leidsche Courant | 1978 | | pagina 20