Kreymborg "3 Misschien geen witte Kerst, maar zéker'n parelgrijs pak!^ FAMILIEBERICHTEN 375.- DONOERDAG 7 DECEMBER 1978 TROUW/KWARTET P 1 Kunnen van maandag lol en mei vrijdag telefo nisch van 9 00-19 30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456 Op zondagavond is dit alleen mogelijk van 18 00-20 00 uur OMA HENNY van harte gefeliciteerd met uw Verjaardag De kinderen uit Voorschoten 1888 1978 Ps 71.1 Bij u. o Here. Schuil ik Zo de Here wil en zij leeft hoopt mevr. T. Groeneweg-v.d. Heuvel haar 90ste verjaardag te vieren op zaterdag 9 decem ber in. Irene. Kerkstraat 9. Mijdrecht, van 15.00 tot 18 00 uur Geen bloemen of kado's graag een gift voor de medische zending. Mijdrecht, december 1978. Omdat hij Mij zeer bemint, zal Ik hem bevrijden. Heden heeft de Heere tot Zich genomen mijn innig geliefde man, onze vader en opa Jacob Wassenaar in de ouderdom van 66 jaar. J. C. Wassenaar-Klinkenberg Noordwijk binnen: Elias Stadskanaal: Cees en Petri Musselkanaal: Annet Martijn, Florimond Leiden: Joke en Aad Annemarie. Michiel Leiden Aflyjfn Hans Johan. Chrlstiaan 1 Miep en Rob (fhnsty. Michèle Leiden Jaap Leiden Nelleke en Joop Leiden. 5 december 1978 Debussystraat 33. Correspondentieadres Dwergwier 1, Leiden. De overledene is opgebaard in de rouwkamer ..Eenvoud". Van Ingen Schenau. Hogewoerd 84. Leiden. Bezoek aan de rouwkamer: donderdagavond van 7.00 tot 8.00 uur Een dienst van wóórd en gebed zal gehouden worden vrijdag-8 december a s. in de ..Bevrij dingskerk" te Leiden, aanvang 1100 uur. waarna de. begrafenis te 12.00 uur zal plaats vinden op de algemene begraafplaats ..Rhijnhof' Ook na de begrafenis gelegenheid tot condole ren in de ontvangkamer van de begraafplaats 'k Zal eeuwig zingen van Gods goedettierenheên In Jezus ontslapen onze lieve broer en zwager Jacob Wassenaar op de leeftijd van 66 jaar Ook door ziekten en tegenspoeden heen mocht hij het geloof behouden. Wageningen C Wassenaar Warmond P Wassenaar N. Wassenaar-van der Voet Leiden N. J Wassenaar-van der Voet A. Wassenaar-Steeneveld Santpoort C Wassenaar Leidschendam G Wassenaar De Here nam na een kortstondige ziekte tot Zich onze geliefde schoonzoon, zwager en oom Henk de Koning op de leeftijd van 67 jaar. geliefde echtgenoot van Ali Sijtsema. Uithuizen. 5 december 1978 Namens de familie J. Sijtsema-Jongman. ..Mijn tijden zijn tri Uw hand" Nog maar kort geleden namen wij afscheid van onze geliefde vader, thans moesten wij plotseling afscheid nemen van onze geliefde moeder, oma. zuster en tante Lijntje Hendrika Vat weduwe van Leendert Johannes Visser op de leeftijd Van 67 jaar. A. M Witter-Visscr J Witter Stefanie. Robbert Barendrecht. 5 december 1978 Vliet weg 2 Corr.adres Smederij 32. Barendrecht Aan huis geen bezoek geen bloemen Gelegenheid tot condoleren vrijdagavond van 19 30-20 30 uur in de aula van de begraafplaats te Barendrecht. Scheldestraat De dienst van Woord en Gebed zal worden gehouden zaterdag 9 december om 10.55 uur in voornoemde aula. waarna de begrafenis zal plaats vinden plm 11 45 uur ..Ziet. welk een liefde ons de Vader heeft gegeven, dat wij kinderen Gods genoemd worden, en wij zijn het ook 1 Johannes 3:1. Voor ons onverwacht, maar op Zijn tijd. heeft God. in zijn slaap tot zich genomen Zijn kind, mijn lieve man, onze zorgzame vader en fijne opa. mijn zoon. onze broer, zwager en oom Jan Voerman op de leeftijd van bijna 63 jaar. Overveen H. W. Voerman-Timmers Geelong (Austr.f Hetty en Cees Kaapstad (Z.A Wytze-Jan en Eryl Haarlem Peter en Joke Oldenzaal Theo en Marianne Hoofddorp: Bert en Henny en kleinkinderen. Overveen: W. Voerman Familie Voerman Familie Timmers. Overveen, 6 december 1978. Prins Hendriklaan 164, 2051 JJ Overveen. Geen bezoek aan huis. Liever geen bloemen. De overledene ligt opgebaard in de rouwka mer Parklaan 36 te Haarlem, alwaar geen gelegenheid is tot bezoek. De Dienst van Woord en Gebed zal D.V. wor den gehouden maandag 11 december a.s. om 13.00 uur in de Gereformeerde Kerk aan de Vijverweg te Bloemendaal. Na afloop van de dienst is er gelegenheid tot condoleren, waarna de begrafenis zal plaatshebben, vanuit de kerk in de besloten familiekring op de Algemene Begraafplaats aan de Bergweg te Bloemen daal. Of u*ij leven of sterven wij zijn van de Heer De Heer van leven en dood nam plotseling uit ons raidden onze geliefde zwager en oom Jan Voerman echtgenoot van H. W. Timmers Sprang J W. Genuit Nieuw-Vennep. J Timmers A. Timmers-Versteeg Haarlem L. M. van Wort-Timmers P. van Wort Wormerveer: H P Halff-Timmers L. Halff Oldebroek: E. T. J. Vissers-Timmers Nieuw-Vennep: M. Timmers-Verhoeff Schagen: G. C. Timmers P. J. Timmers-Bijster Soest: L P. Timmers H. J. A. Timmers-Westerveld neven en nichten Overveen, 6 december 1978. Na een langdurig moedig gedragen lijden is in vertrouwen op Gods goedertierenheid van ons heengegaan onze lieve man, vader en groot- vader Karei Zandbergen echtgenoot van Jansje van Delft ridder in de Orde van Oranje-Nassau. ere-burger der gemeente Rijnsburg. in de ouderdom van 76 jaar Rijnsburg J Zandbergen-van Delft Eindhoven K van Lippe-Zandbergen J. van Lippe Breda D van der Linden-Zandbergen A. van der Linden en kleinkinderen Rijnsburg. 5 december 1978 Huize „Avondzon", kamer 18. Oude Vlietweg 9 De rouwdienst zal D.V. plaatshebben a.s. zater dag 9 december 's morgens om 10.30 uur in de Chr. Geref. Kerk aan de Oegstgeesterweg te Rijnsburg. waarna de begrafenis zal plaatsvin den op de Ned Herv begraafplaats aan de Kerkstraat'te Rijnsburg. Gelegenheid tot condoleren a.s. vrijdag 8 de cember 's avonds van 7.30 tot 9 uur in de aula van huize „Avondzon", ingang Smidstraat 68A. Thuis geen bezoek. ..Gij goede en getrouwe dienstknecht. Over weinig zijt gij getrouw geweest, over veel zal Ik u zetten, gaat in in de vreugde des Heeren". Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van ^het overlijden van onze ere voorzitter Karei Zandbergen Zijn pioniersschap als werker van het eerste uur. zijn doorzettingsvermogen en zijn inzet voor de woningbouwvereniging zal ons altijd tot voorbeeld zijn Trooste God zijn vrouw en kinderen in dit verlies. Namens het bestuur Woningbouwvere niging ..Spinoza" G van Egmond. voorzitter T. Kromhout, secretaris Rijnsburg. 5 r 1978 'k Zal eeuwig zingen van Gods goedertierenheên Psalm 89 1 (berijmd) Na een rijk gezegend leven heeft de Heere in Zijn Heerlijkheid opgenomen, onze lieve va der. grootvader en overgrootvader Hendrik Boertjes sinds 13 april 1971 weduwnaar van Maria Geertje den Hollander in de leeftijd van ruim 91 jaar Zwijndrecht: Jan Boertjes Fijnaart: Adriaan Boertjes Johanna Boertjes van Dueren den Hollander Zwijndrecht: Johanna Oud-Boertjes Adrianus Oud Ria en Jan Jolande en Wessel Delft: Lenie en Henk Zwijndrecht, 6 december 1978 Jacob Marisstraat 21 Gelegenheid tot condoleren vrijdag a.s. van 19 tot 20 uur in het rouwcentrum. ingang Uranus- straat 25 te Zwijndrecht. Wij brengen vader naar zijn laatste rustplaats bij moeder op de Algemene Begraafplaats aan de Jeroen Bosch laan te Zwijndrecht op maandag 11 december a.s. om 14 uur. Zij die met ons hier bij aanwezig willen zijn worden verwacht om 13.45 uur in het rouwcen trum. Enige algemene kennisgeving Tot onze droefheid overleed, op de leeftijd van 12V2 jaar, ons geliefd zoontje, broertje en klein zoontje Marco Verhoeven C. M. Verhoeven D. Verhoeven-Visser Christiaan en verdere familie. Sliedrecht. 5 december 1978. „de Merwebolder". Craijestein 1. Correspondentieadres Zuidendijk 228. Dordrecht. Gelegenheid tot condoleren in ..de Merwebol der". ingang hoofdgebouw op donderdag 7 december "s avonds van 7.00 tot 8.00 uur De teraardebestelling zal plaatshebben op vrij dag 8 december a.s. om 14.00 uur op de algeme ne begraafplaats te Dordrecht Enige kennisgeving Laat de kind'ren tot Mij komen alle. alle kind'ren. Laat de kind'ren tot Mij komen, niemand mag ze hind'ren. Wanf de poorten uan Mijn rijk staan voor kind'ren open Laat ze allen groot en klem bij Mij binnenlopen In Zijn ondoorgrondelijke wijsheid heeft de Here toch zo geheel onverwachts tot Zich geno men ons zoontje, broertje, kleinzoon, achter kleinzoon en neefje Johannes Teunis de Vries op de leeftijd van 4 maanden Utrecht Cor en Mieke de Vries Oud-Zuilen T. de Vries E. de Vries-Verkerk Utrecht: G. de Kogel-Oosterheerd Utrecht. 5 december '78 Daalseweg 227 De begrafenis zal D.V. plaats vinden op zater dag 9 december om 10.45 uur v.m. op de algemene begraafplaats „Daelwijck", Florida- dreef 11, Utrecht (Overvecht). Na afloop zal er gelegenheid zijn tot condoleren op de begraaf plaats. Valt om ons heen steeds meer het diepe zwijgen. de eenzaamheid, die nergens uitkomst ziet. laat ons dan allerwegen horen stijgen tot lof van U. het wereldwijde lied: Ere zij God" in Jezus ontslapen onze lieve Broer, Zwager en Oom Dirk Stoffels echtgenoot van Nel van Dijk Hij werd 75 jaar. 4 dec. 1978. Arnhem: J. van Wesep-Stoffels Nijmegen: A. J. de Rijcke-Stoffels P. de Rijcke Arnhem S. W. Stoffels-Peters Nijmegen: H M C Stoffels Neven en Nichten Condel.adres: Eindhoven „De Genderhof", Sterkenburg 2. Geheel onverwacht nam de Here hedei midden weg. mijn lieve man. onze z< vader, opa, broer, zwager en oom Teunis Oosterom in de ouderdom van 80 jaar Schiedam: A Oosterom-van Nood Kinderen, kleinkinderen verdere familie Schiedam, 5 december 1978 Rembrandtlaan 87 b Geen bloemen - geen toesprake De overledene is opgebaard in de rouv van het Gemeente Ziekenhuis te "Scl (ingang Juliana van Stolbergstraat) Gelegenheid tot condoleren en afscheu aldaar vrijdag van 19.00-19.30 uur. De rouwdienst zal D.V. gehouden wo: zaterdag 9 december a.s. na aankom' kapel van de algemene begraafplaats t dam om 11.55 uur. waarna aansluit begrafenis zal plaatsvinden in het fami Vertrek van het woonhuis om 11.40 ui Want er is geen woord op mijn of. zie. Here. Gij kent het volko (Psalm 139:4, onb< Heden heeft de Here tot Zich genome lieve schoonzuster, tante en oud-tante Elisabeth Slagt weduwe van Grietus Visser. op de leeftijd van 84 jaar. Ridderkerk: J. Visser M. Visser-Slaman Vreeland: C. de Haan-Heineke P. de Haan en verdere familie Vinkeveen, 6 december 1978 Verpleeghuis „Mariaoord". Herenweg 69. Correspondentieadres: Loenenseweg 1. 3633 DA Vreeland. De overledene is opgebaard in hét alg uitvaartcentrum Huize „Den Huil". Utn weg 11 tè Hilversum Bezoek aldaar van 10.30 tot 12.00 uur 18.30 tot 19 30 uur. Geen bloemen. De begrafenis zal D.V plaatshebben op dag 9 december om 12.00 uur op de algl begraafplaats te Vreeland. Tak van zuiver scheerwolDick Holthaus tekende voor het ontwerp. Zijsplitten. Parelgrijs. 375.- 2-Rij pak van zuiver scheerwol. Gesigneerd door'Dick Holthaus. Opgesneden revers.Parelgrijs. LOKATIE CONCERTGEBOUW

Nieuwe Leidsche Courant | 1978 | | pagina 12