1 FAMILIEBERICHTEN 4 Y OINSOAG 5 DECEMBER 1978 TROUW/KWARTI kunnen van maandag lot en mei vrijdag telefo nisch van 9 00-19 30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456 Op zondagavond is dit alleen mogeii|k van 18 00-20 00 uur Jan Kornelis Werkman Hilde Louwine Feitsma geven u. mede namens wederzijdse ouders kennis van hun voorgenomen huwelijk. De voltrekking zal D.V. plaatsvinden op vrijdag 8 december, 's middags om 14.45 uur in het Gemeente huis te Oldehove. Kerkelijke bevestiging zal zijn om 15.30 uur in de Gereformeerde Kerk. Wilhelminastraat 20 te Oldeho ve door de Weleerwaarde Heer Ds. I. J Bijlsma. Receptie: van 19.00-20.30 uur in het Dorpshuis ,,'t Humsterland" Englumstraat 10 te Oldehove November 1978 Breede 20. Warffum Englumerweg 10. Oldehove Toek. adres Breede 20. Warffum Langs deze weg willen wij allen hartelijk danken voor de belangstelling ondervonden bij ons 50-jarige huwelijksfeest De attenties d.m.v. brieven, kaarten, kado's. telefoon en telegrammen uit binnen- en buitenland hebben» gemaakt dat dit voor ons een onvergetelijk groot en rijk feest is geweest. A. v. d. Kwaak M. C. v. d. Kwaak-Bette November 1978, Turfspoor 169. Lisserbroek. „Wij zijn vtntomd, maar doen onze mond niet open. want Gij zelf hebt het gedaan" Met grote verslagenheid berichten wij het plot selinge overlijden van mijn lieve man en onze zorgzame pappa Jan Bruinsma hij werd 35 jaar Ina Bruinsma-Theisens Feike Nienke Hester 2 december 1978 Kleiweg 35. 8316 PE Marknesse De rouwdienst is bepaald op woensdag 6 de cember om 13.30 uur in de Geref. Kerk te Marknesse, waarna de begrafenis op de alge mene begraafplaats aldaar zal plaatsvinden. Een ieder, die de overledene de laatste eer wenst te bewijzen, wordt verzocht tijdig in de kerk aanwezig te zijn Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis. Liever geen bezoek aan huis Geen bloemen Nog midden in zijn vreugdevolle leven heeft God plotseling tot Zich genomen, onze geliefde zoon. broer, zwager en oom Jan Feike Bruinsma echtgenoot van Ina Theisens op de leeftijd van 35 jaar ..Here, Gij zijt ons een toevlucht ge weest van geslacht tot geslacht F. J. Bruinsma Sikke en Tjitske en kinderen Hilbrand Wijbe Rients Meike Marknesse. 2 december 1978 Kleiweg 35a. Vreest met want Ik heb u bij uw naam geroepen, gij zijt Mijn." God heeft op Zijn tijd tot Zich genomen onze lieve schoonzoon, zwager en oom Jan Bruinsma echtgenoot van Ina Theisens hij is 35 jaar geworden. Bergentheim: H Theisens W. A. Theisens-Feddes Koudekerk a.d. Rijn: Henk en Gretha Vries (Dr.) Roel en Janny Bergentheim Bernhard en Henny Wageningen: Rob en Betsy Veenendaal: Salmony Nes Ammin (Israël) Rienk en Janny neven en nichten Marknesse. 2 december 1978. Met diepe verslagenheid geven wij kennis van het zeer plotselinge overlijden te Marknesse (N.O.P.) van onze oudste neef Jan Feikes Bruinsma Echtgenoot van Ina Theisens en vader van hun nog 3 jonge kinderen. op de leeftijd van 35 jaar Lied 479 4 Laat dan mijn hart U toebehoren en laat mij door de wereld gaan met open ogen. open oren om al Uw tekens te verstaan. Dan is het aardse leven goed. omdat de hemel mij begroet Fam. Bruinsma 2 december 1978 Heden heeft God thuisgehaald Zijn moegestre den kind. onze lieve Vrouw. Moeder en Oma Cornelia Adriana Meulenberg echtgenote van Jakob Heikens Zij werd 82 jaar. Zaandam J. Heikens Amsterdam G. G Heikens A. Heikens-Schepers Mijdrecht: M C Heikens Z E. Heikens-Drent Alex en Henny Richmond (Canada): J. C. Heikens C. Heikens-de Boer Dorothy. Margareth. Patsy, Mike en kleinkinderen Zaandam: C. A. Heikens C M. T. Heikens-van Vliet Jeroen. Erik en Rob Zaandam H. Heikens A. J. Heikens-Pouli 2 december 1978 Karveelstraat 21 1503 BD Zaandam Gelegenheid tot condoleren m het uitvaartcen trum van D Leguit. Czannastraat 21 te Zaan dam op woensdag 6 december a.s. van 14.00 tot 14.30 uur Daarna zal D.V een rouwdienst worden ge houden in de aula op de begraafplaats Zuid- dijk 421 te Zaandam welke aanvangt om 15.00 uur, aansluitend vindt de begrafenis plaats. Ik kan gaan slapen zonder zorgen, want slapend kom ik bij U thuis. Alleen bij U ben ik geborgen. Gij doet mij rusten tot de morgen en wonen in een veilig huis. Psalm 4:3 Na een leven vol liefde voor ons. nam de Here op Zijn tijd tot Zich mijn dierbare man, onze lieve zorgzame vader en opa Pieter Splinter op de leeftijd van 60 jaar Aalsmeer: G. Splinter-Spöargaren Amstelveen: Martin - Jannet, Frank en Vincent Nieuwkoop: Mary - Martin en Wouter- Amsterdam: Johan en Saskia Aalsmeer: Ben en Ingrid 1432 AH Aalsmeer, 3 december 1978 Oosteinderweg 119 De afscheidsdienst wordt gehouden in de Ge ref. Kerk, Ophelialaan 247 te Aalsmeer', don derdag 7 december a.s. om 13.30 uur, waarna de teraardebestelling zal plaatsvinden op.de nieuwe algemene begraafplaats te Aalsmeer om plm. 14.30 uur. Thuis liever geen bezoek Gelegenheid tot condoleren woensdag van 17.00-18.00 uur ih gebouw ,,'t Baken", Sport- laan 86, te Aalsmeer en na de begrafenis in bovengenoemd gebouw. Plotseling werd van ons weggenomen onze lieve zuster, behuwdzuster, tante en pleeg moeder Carolina Dekker weduwe van Reinier Jacob Gauw op de leeftijd van 61 jaar. Familie Dekker Familie Gauw s E. H. Hartogs Erik Kostense Amsterdam. 3 december 1978. Schoorlstraat 57. De begrafenis zal plaatsvinden vrijdag 8 de cember om 12 uur op de Noorderbegraafplaats aan de Buikslotermeerdijk. Psalm 25:3 Denk aan 't vaderlijk meêdoogen. Heer. waarop ik biddend pleit Heden nam God onverwacht uit ons midden weg mijn geliefde man, onze lieve zorgzame vader en opa Gerard Zonneveld op de leeftijd van 78 jaar Vlaardingen: L. A. Zonneveld-Bijl Groot-Ammers: A. L. Zonneveld D. Zonneveld-van der Ham Maasland: L. A. Zonneveld K. M. Zonneveld-de Jong Capelle a.d. IJssel: G. Zonneveld A. Zonneveld-van der Kooij Vlaardingen: L. Zonneveld I Zonneveld-Krabbendam Veenendaal: G. Doelman-Zonneveld J. Doelman Scherpenzeel: C. C. Zwaan-Zonneveld D. Zwaan Rotterdam: A. Zonneveld en kleinkinderen Vlaardingen. 1 december 1978 Nassaulaan 5 Gelegenheid tot condoleren dinsdagmiddag van 3 tot 4 uur en 's avonds van 7-8 uur. Nassaulaan 5. waar onze man en vader ligt opgebaard De Dienst van Woord en Gebed willen wij houden woensdag 6 december a.s in de Bethel- kerk aan de Burgemeester Verkadesingel om 11 uur, waarna om 12 uur de begrafenis zal plaatshebben op de algemene begraafplaats ..Holy' Vertrek van het woonhuis, Nassaulaan 5. om 10.45 uur Jes 431 Vrees met. want Ik heb u verlost. Ik heb U bij Uw naam geroepen. Gij zijt Mijn. Rom. 1 16 Want ik schaam mij het Evangelie niet. Want het is een kracht Gods tot behoud voor een ieder die gelooft. Na een droevig ongeval heeft de Here tot Zich genomen mijn lieve man, onze vader en groot vader Cornells Willem Klok vader is 60 jaar geworden. Wil Klok-Koetsier Riet Jan en Roelie Rosemarie, Jankees Gert en Trudy Marcel, Bart. Lia en Hans Hanny en Hans Greet en Wim Wil en Theo Kees en Quirine Simon en Clara Wim Lunteren, 3 december 1978 Goorsteeg 3 De dienst van Woord en Gebed zal DV worden gehouden donderdag 7 december a.s. om 12.00 uur in de Geref. kerk aan de Oranjestraat te Lunteren, waarna de begrafenis zal plaatsvin den om 13.00 uur op de algemene begraaf plaats aldaar. Gelegenheid tot condoleance op woensdag avond na 20.00 uur in de zijzaal van de Geref. kerk en na de begrafenis in de aula van de begraafplaats. Jesaja 43:1 Romeinen 1:16 Door een droevig ongeval word door zijn He melse Vader van zijn aardse taak afgelost onze geliefde broer, zwager en oom Cornells Willem Klok Geliefde echtgenoot van Wil Koetsier Monnickendam: J. H. Klok G. Klok-Splinter Landsmeer: G. Sniedcr-Klok W. Snieder Koekange: D. Snieder-Klok K. Snieder Monnickendam: G. Klok H. Klok-Bakker D. Water-Klok neven en nichten. De Gereformeerde Kerk van Lunteren geeft met droefheid te kennen, dat de HERE op 3 december j.l. uit ons midden heeft weggeno men onze broeder Cornells W. Klok, oud 60 jaar. Met grote dankbaarheid gedenken wij de trouw, hulpvaardigheid en opgewektheid, waarmede hij vele jaren als diaken zijn HEER in ons midden heeft gediend. Hij was „altijd bereid tot verantwoor ding aan al wie rekenschap vroeg van de hoop, die in hem was". (1 Petrus 3:15) God trooste zijn vrouw en kinderen. Ds S. de Jong, praeses, Jac. van Berkel, scriba. Met droefheid geeft het bestuur van het Prot. Chr. Bejaardencentrum „De Honskamp" te Lunteren kennis van het overlijden van zijn medebestuurslid Cornells Willem Klok Vanaf de oprichting heeft hij ons bejaarden centrum als bestuurslid mogen dienen. Met dankbaarheid jegens God, Die hem de kracht daartoe gaf, zullen wij ons zijn inzet en toewijding blijven herinneren. De Heere vertrooste zijn vrouw en kinderen in dit smartelijk verlies. Namens het bestuur voornoemd Ds. W. Westland, voorz. J. C. de Nie-den Duik. secr. Lunteren. 3 december 1978. De Here verloste hem uit zijn lijden tot Zich, mijn lieve man, onze lieve zorgzame vader, grootvader, schoonzoon, broer, zwager en oom Huibert Hulsman op de leeftijd van 71 jaar J. Huisman-Drinkwaard J. Huisman M. Huisman-de Jager Nieuwpoort: A. Huisman P. Huisman-Besemer Bert en Thea Peter Truus Papendrecht: H. Huisman T. J. Huisman-Bogers Janny Huibert Marianne en verdere familie 3 december 1978 Const. Huijgenslaan 365 3351 XB Papendrecht Geen bloemen Gelegenheid tot condoleren aan huis dinsdag en woensdagavond van 19.00 tot 21.00 uur. De begrafenis zal D.V. plaatsvinden donder dag 7 december 14.00 uur op de begraafplaats te Papendrecht God heeft ons geen kalme reis beloofd, maar wel een behouden thuiskomst. In verlangen naar zijn Grote Heelmeester ging van ons* heen mijn innig geliefde man en lieve pappa Arie Lengkeek op de leeftijd van 46 jaar. J. M. Lengkeek-Barto Jopie. Berkel en Rodenrijs, 2 december 1978. Luytensstraat 30. Geen bloemen Geen toespraken Aan huis geen bezoek. Gelegenheid, tot condoleren woensdagavond van 7.30 tot 8.30 uur in de rouwkamer van „Hergerborch", Raadhuislaan 7 (zijingang) en na de begrafenis in „De Ark". De dienst der vertroosting wordt gehouden donderdag 7 december om 2 uur in „De Ark", Oranjestraat 2, waarna de begrafenis zal plaatsvinden omstreeks 3 uur op de algemene begraafplaats te Berkel en Rodenrijs. Diep bedroefd, maar dankbaar dat hem een verder lijden werd bespaard, geven wij kennis van het overlijden van onze geliefde broer en zwager Arie Lengkeek echtgenoot van J. M. Barto op de leeftijd van 46 jaar. Rotterdam: H. A. M. Lengkeek-van Hooydonk Krimpen a.d. Lek. M. B. Bos-Lengkeek A. T. Bos Rotterdam: C. Lengkeek A. F. Lengkeek-de Graaf Rotterdam: M- C. de Roon-Lengkeek P. C. de Roon 2 december 1978. Geen bloemen Geen toespraken Geen bezoek aan huis. Gelegenheid tot condoleren woensdagavond van 7.30 tot 8.30 uur in de rouwkamer van „Hergerborch". Raadhuislaan 7 (zij-ingang) te Berkel en Rodenrijs en na de begrafenis in „De Ark". De dienst der vertroosting wordt gehouden donderdag 7 december om 2 uur in „De Ark", Oranjestraat 2 te Berkel en Rodenrijs, waarna de begrafenis zal plaatsvinden omstreeks 3 uur op de algemene begraafplaats aldaar. De Heer nam tot Zich mijn geliefde schoon zoon, onze lieve zwager en oom Arie Lengkeek Rust nu maar uit, je hebt je strijd gestreden. Je hebt het als een moedig man gedaan. Rust nu maar uit, je taak is afgekomen. God heeft de kroon op 't werk gezet. Rotterdam: J. M. Barto-Kruidenier Alb. Schweitzerplaats 129 Capelle a/d IJssel: J. A. Barto-de Jong Rotterdam: D. Barto H. Barto-van Verseveld Bergschenhoek: J. M. van Leeuwen P. H. van Leeuwen-Barto Rotterdam: P. Barto M. Barto-Buitenhuis De Meern: H. de Bie J. E. J. de Bie-Barto Rotterdam: J G. Kool Ch. L. Kool-Barto Roelofarendsveen: B. Barto R. Barto-Poel Krimpen a/d IJssel: E. Barto-Prud'homme van Reine Nijkerk: A. P. van Sluis E. van Sluis-Barto Neven en nichten 2 december 1978. Zondagmorgen 3 december werden wij opge schrikt door het bericht dat geheel onverwacht uit het leven werd weggenomen de heer C. van Pelt Ruim 10 jaar werkten wij met hem samen in IKV Reizen Amicitia. Wij verliezen in hem niet alleen een goede zakenrelatie, maar bovenal een dierbare vriend. Wij hopen dat zijn vrouw en kinderen de kracht mogen ontvangen om dit zware verlies te kunnen dragen. C. J. Broere A. Broere-Lagewaard Het Volgerland 6 Hendrik Ido Ambacht D. Broere J. C. Broere-de Snoo Veersedijk 93 Hendrik Ido Ambacht Heden nam de Here nog onverwacht tot Zich mijn lieve vrouw, onze geliefde zuster, schoon zuster en tante, Adriaantje Maria Westra-Wetsteijn, op de leeftijd van 70 jaar. Uit aller naam, T Westra. 's-Gravenhage, 3 december 1978. Marg. van Hennebergweg 21a. De dienst van Woord en Gebed zal worden gehouden donderdag 7 december om 13.00 uur in de Ontmoetingskerk, Louis Davidsstraat hoek Aaltje Noordewierstraat, waarna de be grafenis zal plaatsvinden om 14.00 uur op „Westduin", Óckenburghstraat te 's-Graven- hage/Loosduinen. Bezoek aan het rouwcentrum. Tramstraat 84, woensdag 6 december van 19.00-20.00 uur. ..Ik weet: mijn Verlosser leeft" Job Heden ging geheel onverwacht in alle n vrede op 91-jarige «eftijd van ons heen zorgzame vader groot- en overgrootvad Arie Moraal Oxford Brockville (Canada): A. Moraal A. Moraal-van Beekhuizen Ermelo: D. J. Moraal J. P. Moraal-Goetheer Bennekom: F. de Windt-Moraal Kingston (Canada): G. Vlijm-Moraal G. Vlijm Lainfield (Canada): L. G. Moraal B. G. Moraal-Veninga Elginburg (Canada): G. Moraal M. Moraal-Luinstra Kingston (Canada): G. Neeteson-Moraal J. Neeteson Ermelo: H. Jansen-Moraal Ant. Jansen Beekbergen: W. A. M. Folkerts-Moraal J. Folkerts 0 f lei V) d klein- en achterkleinkinderdi Ermelo, 3 december 1978 Corr. adres: Hamburgerweg 11. De begrafenis zal D.V. plaatsvinden doii® dag 7 december om 14.30 u. op de algei£ begraafplaats te Ermelo. Vooraf wordt een dienst van Woord en G gehouden in de Maranatha kerk aan de i renlaan aanvang 13.00 u. Gelegenheid tot condoleren na afloop vi dienst van 13.30-14.00 u. in de ontvand. van het kerkgebouw. Vertrouwend op God, van Wiens Liefdej^ overtuigd was, is ontslapen mijn zeer man en onze lieve vader en opa Pieter Heijo Kuipers oud 86 jaar Winterswijk: H. Kuipers-van Leeuwen Enschede: C. Ch. Th. Beumer-Kuipers J. Beumer Hans Ermelo: E. A. Kuipers Bilthoven: P. H. Kuipers C. Kuipers-Hoogerwerf Peter, Martin Lochem: H. G. Kuipers J. H. Kuipers-Timmer Eppo, Heieen Hoogeveen: H. Th. Stevenson-Kuiper^ M. G. Stevenson Hantzen, Jan, Heieen, Inge Zoetermeer: A. Dacruz Teofilo-Kuipers" F. Dacruz Teofilo Winterswijk: E. Kuipers L. J. Markerink Winterswijk: M. L. Kuipers-Elise Winterswijk, 3 december 1978 Ahornstraat 2 De overledene is opgebaard in de rouwkap van het Elisabethziekenhuis Vredenseweg B Winterswijk. Bezoek aldaar woensdag 6 cember a.s. van 18.00-19.00 uur. De rouwdiev wordt gehouden donderdag 7 december om 12.30 uur in de Geref. kerk „Zonnebril waarna aansluitend de teraardebestelling plaatsvinden op de algemene begraafplaat! Winterswijk. Vooraf is er gelegenheid tot c doleren vanaf 12.00 uur in voornoemde kej. Liever geen bloemen en geen toespraken Heden is zacht en kalm ontslapen, ruim jaar oud, onze zeer geliefde zuster, tante oud-tante Antoinette Wilhelmina Roscam Abbing Uit aller naam: P. J. V. Roscam Abbing Utrecht, 2 december 1978 Huize Henriëtte Swellengrebel Burg. Fockema Andreaelaan 16 Corr.adres: Ornsteinsingel 14, 3571 HT Utrecht. Een rouwdienst zal worden gehouden in Fliednerzaal van Huize Henriëtte. Swellen) bel op donderdag 7 december om 11.30 i waarna de teraardebestelling zal plaatsheb op de begraafplaats „Warken" te Warnsv bij Zutphen om ongeveer 14.00 uur. Op Zijn tijd heeft God. voor ons onverwaï tot Zich genomen, onze lieve moeder, sch t moeder, oma, zuster, schoonzuster en tan Dirkje Johanna van Loenen weduwe van Andries Koene. op de leeftijd van 75 jaar. Uit aller naam: C. Koene De Lier, 3 december 1978 Hoofdstraat 65 Geen bezoek aan huis. Gelegenheid tot condoleren woensdag 6 cember a.s. van 19.00-20.00 uur in gebouw Anker", W. J. Baron van Ghentplein te De L De rouwdienst wordt gehouden donderdi december a.s. in gebouw „Het Anker". vang van de dienst om 13.30 uur. waarnl teraardebestelling zal plaatsvinden op de Begraafplaats te De Lier om ca. 14.00 uu» Vervolg familieberichten zie pag.

Nieuwe Leidsche Courant | 1978 | | pagina 12