CITIZEN CITIZEH j Exclusieve nie uwop'n eiland. plezierig wonen nidden in hoogeveen QUARTZ QUARTZ j hoogeveen geeft u de (bedrijfs-)ruimte Waard eiland,waar je aant water en tóch hartjeRandstad woont. hoogeveen perfekte uitvoering wiltu nadere informatie overdeze koopflats, bel of schrijf ZATERDAG 2 DECEMBER 1978 TROUW/KWAM De onoverwinnelijke vijf van Citizen Platte Quartz LCD. Tijd en datum zijn duidelijk en direct afleesbaar. Instelbaar op 12 of 24 uuraanduiding. Ingebouwde verlichting Verder automatische einde- maands- en schrikkeljaar- korrektie tot in de 21e eeuw. Compleet met stalen band. Va f 188.- Platte Quartz LCD Het meer-funktie horloge. Afleesbaar zijn tijd en complete kalender. Instelbaar op 12 of 24 uur aanduiding. Voorgepro grammeerd tot in de 21 e eeuw. Waterdichte stalen kast. Inclusief band. f 299.- Doublé: f 395.- Quartz analoog. Absolute precisie, snel- datumverzetting. seconde- wijzerstop. Waterdicht. Platte stalen kast en band. V.a. f 198.- Quartz Chronograph. Horloge en stopwatch inéén. Met 2 wereldtijden. Extra plat. Informeert over tijd, datum. jaar. Geeft tussen tijdmetingen. Doet maand en kalenderkorrekties auto matisch. Waterdichte stalen kast. f 335.- Multi-Alarm Quartz. Met 5 geheugenfunkties, namelijk 2 alarmsignalen, aftelier, 'n vol uur signaal en 'n stopwatch Chronograph- funktie. Va f 525,- Verkrijgbaar bij-de erkende horloger/juwelii t Importeur: J. Hart BV. Postbus 41.1190 AA Ouderkerk aan de Amstel. VOOR DYNAMISCH ZAKENDOEN Vadémo biedt U midden in Hoogeveen ideale ruimten voor kantoren en restaurant. Mogelijkheden voor koop of huur. De indeling van de ruimten bepaalt U zelfHoogeveen ligt centraal in t noorden en is goed en snel bereikbaar per auto en trein. Nadere informatie Natuurlijk geheel vrijblijvend bij afd makelaardij, schutstraat 51-53. Wonen op Yi eiland. Vlakbij 't drukke Leiden en toch in alle rust! Géén doorgaand verkeer. Wel volop bomen, tuinen en gazons. Een uniek plan met een aantal zeldzame combinaties van woonkomfort. Rekreatie naast de deur. Heerlijk vissen? Royale speelruimte? 'n Stukje varen met de bqot? De jachthaven ligt op loopafstand. Jawel, wonen op 't Waardeiland wordt thuis op vakantie zijn. Eiland-Landhuizen Hun-appartementen. Een frappante architektuur van maar liefst 24 woonvarianten. Stuk voor stuk zo gunstig gesitueerd dat het moeilijk kiezen wordt. Prijzen van f 284-190,- tot f 594-910,- v.o.n. Eerst reserveren en pas kopen als u schikt. Geen zorgen over de verkoop van uw huidige huis. Wij maken het u mogelijk, eerst te reserveren, om later, als het u uitkomt, pas tot koop over te gaan. Intussen helpen wij u bij de verkoop van uw huis met 15 makelaarskantoren. Méér weten? Laat u hieromtrent informeren. Voor informatie of de brochure: bel 071 -123545/6. Ons adres is: Laan der Verenigde Naties, (Hoge Rijndijk bij Watertoren) Leiden. Geopend van maandag t/m vrijdag van 10.00 tot 16.00 uur, zaterdag van 11.00 tot 15.00 uur. de stoeke midden in hoogeveen. aan de hoofdstraat, met aan weers zijden alle denkbare winkels, met een tot ver buiten de regio vermaard cultureel centrum de tamboer met restaurants, met léven. een landelijke centrumstad, is gun stig gelegen aan de rijksweg gro- ningen. zwolle, amersfoort. even snel bereikbaar per trein, gunstig midden in uitgestrekt en afwisse lend natuurgebied, bossen, heide velden. zandverstuivingen, drents landschap, waar men ook gaat. aluminium ramen, thermophane beglazing, zeer luxe betegeling, modern sanitair, mahoni houten binnendeuren, komplete bruinzeel keuken met koel kast en gaskomfoor, de meeste types hebben een royale bijkeuken, alle appartementen hebben een ideale leefruimte (max. 43 m2) en zijn voorzien van riante zitbalkons en naar keuze met 1 of 2 slaap kamers.

Nieuwe Leidsche Courant | 1978 | | pagina 40