verpleegkundigen r I ZIEKENHUI? hst aim]/ het Academisch Ziekenhuis Groningen uw nieuwe werkkring Xnebo waarnemend hoofd diaconessenhuis breda E waarnemend hoofd interne afdeling diaconessenhuis breda Academisch Ziekenhuis Iferllfj academisch ziekenhuis der vrije universiteit amsterdam stafverpleegkundige (m/v) verpleegkundig docente staf- verpleegkundige verpleegkundigen staf- verpleegkundige het Academisch Ziekenhuis Utrecht vraagt twee bezigheids therapeuten Academisch Ziekenhuis Utrecht Gedlpl. Zieken- of Belaardenverzorgster Voor verpleegkundigen met belangstellingvoorverpleegliuisweift waarnemend coördinerend hoofd verpleegkundige het Academisch.waar mensen voor mensen werken Groningen ZATERDAG 2 DECEMBER 1978 TROUW/KWAR- Het Nebo-Ziekenhuis is een algemeen ziekenhuis met 135 bedden. Voor de afdelingen DIVERSE SPECIALISMEN en CHIRURGIE vragen wij voor spoedige indiensttreding Het salaris is afhankelijk van leeftijd, opleidina en ervaring en bedraagt minimaal f 1968,36 en maximaal f 2594,99 per maand. De arbeidsvoorwaarden zijn geregeld in de CAO voor het Ziekenhuiswezen. Nadere inlichtingen kunnen telefonisch worden verkregen bij de waarnemend adjunct-directrice, Zr. G.C. Sluyk, telefoon 070 - 512171, toestel 119. Schriftelijke sollicitaties kunnen worden gezonden aan de afdeling Personeelszaken, Postbus 80401 2508 GK Den Haag onder vermelding van de letters I STICHT Scheveni der JÈaV* J* 1 STICHTING BRONOVO-NEBO Scheveningseweg 106, Den Haag, tel. 070-512171 Voor het Stafbureau Verpleegkundige Dienst van ons christelijk ziekenhuis zoeken wij een Het Stafbureau ressorteert rechtstreeks onder de Adjunct- Directeur Verpleging en houdt zich, overeenkomstig de doel stelling, voornamelijk bezig met taken rondom het handhaven en verder ontwikkelen van het verpleegkundig handelen en denken in ons ziekenhuis. Deze taken betreffen, naast beleidsvoorbereiding, de introductie en begeleiding van nieuwe projecten op de afdelingen (bijv. rapportage en registratie). Het onderhouden van veelvuldige interne en externe contacten is daarbij van essentieel belang. Teneinde dit werk verder uit te bouwen, denken wij aan een verpleegkundige met hogere opleiding Iemand met ruime ervaring aan wie qua contactuele eigen schappen. mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid hoge eisen zullen worden gesteld. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectie procedure. Mevrouw L. E. bij de Vaate. verpleegkundige van het Stafbureau, is gaarne bereid telefonisch informaties te verstrekken (020 - 548 34 47). Belangstellenden kunnen zich voor een afspraak voor een oriënterend gesprek ófwel voor schriftelijke sollicitaties wenden tot het Personeelsconsulaat Verpleegkundige Dienst van ons ziekenhuis (tel 020 548 31 49). De Boelelaan 1117, 1081 HV Amsterdam. Ons verpleeghuis, met plaats voor 170 somatisch zieken, vraagt op korte termijn een die mede vorm en inhoud geeft aan zowel de theoretische als praktische opleiding voor ziekenverzorgende. In ons huis hebben wij ongeveer 70 leerlingen in opleiding Het betreft hier een part-time funktie van 4 werkdagen per week (80%) Wij vragen van u: het diploma Ziekenverpleging A, een voltooide docenten-opleiding De verpleegkundig direkteur, mevrouw T Spanjer, is bereid telefonisch nadere inlichtingen te verstrekken (010-74 79 22). Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan de direktie van ijai2sujjjaijyl/ vloordljigaji Dillenburgsingel 5 3136 EA Vlaardlngen Tel. 010-747922 Uitgaande van de Chnsteh/ke Verenigtng Het Zonnehurs met vcr&eeghwzen te Amstelveen. Beekbergen. Doorn. Vlaardmgen. Zwdhom en Zwolle AÜIY NED. GASTHUIS VOOR OOGLIJDERS Wij zoeken voor de damesafdeling (32 bedden) een Haar/zijn taak zal bestaan uit: het mede leidinggeven aan een team voor de verpleging en verzor ging van patiënten. het in samenwerking met de artsen bevorderen van optimale patiën tenzorg. Zij, die in het bezit zijn van diploma HBOV of stafopleiding, genieten de voorkeur. Wij kunnen u een goede huisvesting aanbieden. Jaarlijks wordt er een speciale kursus gegeven in de oogheelkunde en oog heelkundige verpleging waardoor deze werkkring een interessants erva ring voor u kan worden. Het salaris zal berekend worden naar opleiding en ervaring. Arbeidsvoorwaarden conform C.A.O. Ziekenhuiswezen. Pensioenvoorzie ning via PGGM. Belangstellenden worden uitgenodigd schriftelijke sollicitaties te richten aan de verpleegkundig-direktrice, waarna een informatief gesprek kan plaats vinden. FC. DOWDERSSTR ff TAS LTRECHT TEL 0J0-. 12424 academisch ziekenhuis der vrije universiteit amsterdam De Kliniek Heelkunde van ons christelijk ziekenhuis heeft behoefte aan versterking van de vaste staf voor drie afdelingen, namelijk Algemene Chirurgie/Vaatchirurgie (28 bedden) Algemene Chirurgie/Thoraxchirurgie (26 bedden) Traumatologie/Orthopedie (26 bedden) Voor deze verpleegeenheden zoeken wij die willen participeren in het leidinggeven. Daarbij neemt het begeleiden van de leer lingen een belangrijke plaats in. Het karakter van de opleiding brengt namelijk een frequente groepswisseling met zich mee, zodat speciale eisen worden gesteld aan flexibiliteit, gevoel voor planning en organisatie en bovenal, interesse voor het opleidingsgebeuren. Aan hen die voelen voor werk in een dynamische omgeving bieden wij een boeiende werkkring met promotie mogelijkheden. Mevrouw N. Marinussen, Coördinerend Hoofdverpleegkundige van de Kliniek Heelkunde, is gaarne bereid telefonisch informatie te verstrekken (tel. 020-548 48 76). Belangstellenden kunnen zich voor een afspraak voor een oriënterend gesprek ófwel voor schriftelijke sollicitatie wenden tot het Personeelsconsulaat Verpleegkundige Dienst van ons ziekenhuis (tel. 020 - 548 31 49), De Boelelaan 1117, 1081 HV Amsterdam. de tjongerschans algemeen ziekenhuis heerenveen Op onze afdeling hartbewaking ontstaat een vakature voor de funktie van Wij zoeken een verpleegkundige, die een opleiding hartbewaking heeft gevolgd en bezig is met de stafopleiding, dan wel de bereidheid heeft deze te gaan volgen. Aanstelling geschiedt in de rang van verpleegkundige A; er is een promotie mogelijkheid naar de rang van verpleegkundige. De CAO-Ziekenhuiswezen is van toe passing. Sollicitaties kunnen worden gericht aan de dienst personeelszaken van de tjonger schans, Postbus 10500, 8440 MA Heeren veen. Tel. 05130 - 44444. toestel 216. vacaturenummer 3065/570 voor de bezigheidstherapie t b v. de kliniek Inwendige Geneeskunde en de kliniek Neurologie. Werkzaamheden: zelfstandig kunnen functioneren op een verpleegafdeling en de centrale therapie ruimte; incidenteel organiseren van spelmiddagen op de afdeling; in voorkomende gevallen begeleiden van stagiaires Bezigheidstherapie. De werkzaamheden worden verricht in een team van 7 vaste krachten. Onze verlangens: diploma Bezigheidstherapie en leidsters aantekening; ervaring in soortgelijke functie, liefst zieken huis-ervaring; bereidheid tot samenwerking met andere disciplines. Salaris: volgens Rijksregeling tot maximaal f 2.202,- bruto per maand, afhankelijk van leeftijd, en ervaring. Telefonische informatie kunt u verkrijgen bij mevrouw G. Lodder, Hoofd afdeling Bezig heidstherapie, telefoon 030-372361. Wij bieden: op het ziekenhuispersoneel zijn de be palingen van de Algemene Burgerlijke Pensioenwet van toepassing; vakantie-uitkering 8%. Zo solliciteert u: Schriftelijke sollicitaties onder vermelding van het vacaturenummer op brief en envelop kunnen worden gericht aan het Hoofd van de afdeling Personeelszaken van het Academisch Ziekenhuis Utrecht, Postbus 16250,3500 CG Utrecht. Verzorgingshuis „Dulnrust" Duinweg 35, Scheveningen Tel. 070-502100 zoekt In volledig dienstverband met wisselende dien sten voor zo spoedig mogelijk Duinrust biedt plaats aan 100 zelfstandig wonende bejaarden. C.A.O. Bejaardentehuizen is van toepassing. Schriftelijke sollicitaties aan de direkteur. de heer J. Starre. feR Het verpleegtehuis Aeneas is een tehuis voor 137 langc/^' zieken. Het is gelegen op het terrein van het Diaconessenhui Breda. Op een van de vijf afdelingen ontstaat binnenkort de vakature v— Voor deze funktie komen wij graag in kontakt met verpleegkuL gen (mnl/vrl), die in het bezit zijn van het A-diploma ziekenverL, ging en ervaring hebben in een leidinggevende funktie. .gj Degenen die de kaderopleiding gevolgd hebben, genieten^ voorkeur. Zij die bereid zijn om deze te gaan volgen, konen ecjL ook in aanmerking. F rei Benoeming; geschiedt in de rang van 1e verpleegkundige. Sollicitaties en/of verzoek om inlichtingen te richten aan Har Personeelszaken, Langendijk 75, 4819 EV Breda, o.v.v. kodji 032 op de enveloppe. vi Op de interne afdeling van ons ziekenhuis gaat binnenkort I waarnemend hoofd, na vier jaar deze funktie te hebben uitge' fend, vertrekken. Hierdoor ontstaat de vakature van Deze afdeling heeft in totaal 33 bedden. Van de nieuw te benoemen funktionaris wordt verwacht dat hiji met name goed thuis is in het organisatorische deel van leidinggevende taak. Ervaring in een dergelijke funktie is een vereiste. De voorkeur gi tevens uit naar degenen, die de kaderopleiding hebben gevolge^ daarmee bezig zijn. Salariëring volgens schaal; 1e verpleegkif; digen-A. Nadere inlichtingen over de funktie worden gaarne verstrekt het hoofd verplegingsdienst. Sollicitaties te richten aan h Personeelszaken, Langendijk 75, 4819 EV Breda, o.v.v. ko 033 op de enveloppe. Het AZG - één der grootste ziekenhuizen van Nederland heeft taken op het gebied van patiëntenzorg, onderwijs en wetenschappelijk onderzoek. In de, gedurende de afgelopen ja- -ren sterk gegroeide organisatie vinden ruim 3000 mensen hun werk. De ruimtelijke sprei-, ding van de klinieken, afdelingen en diensten biedt een boeiende variëteit in wijze van wer ken en werkklimaat. kinderkliniek De kliniek omvat een zestal gespecialiseerde verpleeg- en behandeleenheden. Op het gebied van inwendige ziekten kunnen hier 72 patiëntjes in de leeftijd van 14 jaar worden behandeld. vakaturenummer M-118 In verband met de pensionering van de huidige coördinerend hoofdverpleegkundige begin 1980 zoeken wij een kandida(a)t(e) die dan de funktie van coördinerend hoofdverpleegkundige kan gaan vervullen. Deze funktionaris heeft in samenwerking met de aanwezige coördinerend hoofdverpleegkundige o.a. tot taak; leiding geven aan hoofden van de verpleeg- en behandeleenheden - coördineren van de verpleegkundige werk zaamheden binnen deze afdelingen - het nemen van de belangrijkste uitvoerings beslissingen ten aanzien van de dagelijkse gang van zaken - het deelnemen aan diverse overleg- en werk groepen binnen en buiten de verpleegdienst. vereist - voldoende ervaring in een leidinggevende funktie - goede kontaktuele en taktische kwaliteiten - diploma ziekenverpleging A kinderaantekening - voortgezette opleiding op verpleegkundig- organisatorisch terrein - leeftijd ca. 35-40 jaar salaris tot maximaal f 3219,- bruto per maand. Een psychologisch onderzoek zal deel uitmaken van de selectieprocedure. Vanzelfsprekend vindt u bij het Academisch Ziekenhuis al de bij de rijksoverheid geldende arbeidsvoorwaarden zoals welvaartsvast pensi oen, studie- en reiskostenregelingen. Eventu eel bestaat de mogelijkheid van tijdelijke inter ne huisvesting, terwijl wij ook graag bij het zoeken van een woning behulpzaam zijn. Wij verzoeken u om bij uw schriftelijke sollici tatie uw leeftijd, opleiding en ervaring te ver melden en natuurlijk het vakaturenummer. Richt uw sollicitatie aan de dienst personeel- zaken, Oostersingel 59, Groningen. i?*wiM*ró£< i'

Nieuwe Leidsche Courant | 1978 | | pagina 28