Van Dien Go y Aan jonge doctorandi economii ter overweging ekonomisch adjunkt-direkteur hoofdmedewerker m/v op akademisch of gelijkwaardig niveau Trouw Trouw de rijksuniversiteit groningen vraagt: PROJEKTMEDEWERKER LATIJNS AMERIKA ELKE ZATERDAG IN MBA-er (m/v) ZATERDAG 2 DECEMBER 1978 TROUWKWASRC pedoloog m/v (vac nr. 781204/0156) bt| de sectie Pedologie van het Instituut voor Onderwijskunde Taakomschrijving - onderwijs in samenwerking met de op dit terrein werkzame medewerkers een bijdrage leveren aan de opleiding van pre- en postdoctoraalstudenten Onderwijskunde, wat betreft het onderdeel pedologie. gericht op individueel pedagogisch-didactisch onderzoek In samenhang daarmee het begeleiden van stages en scripties. - onderzoek; van betrokkene wordt verwacht dat hij/zij participeert in het onderzoeksprogramma van het Instituut en bijdraagt aan de verdere ontwikkeling daarvan. - participatie in algemene instituuts werkzaam heden. De vakgroep Onderwijskunde is één van de participanten in de facultaire vakgroep Interdisciplinaire Onderwijskunde i o Van betrokkene wordt verwacht dat hij/zij een bijdrage zal leveren aan de verdere ontwikkeling van deze vakgroep, met name wat betreft het onderdeel klinische onderwijskunde. Vereisten; - voltooide academische opleiding in één der sociale wetenschappen - ervaring op het gebied van diagnostisch onderzoek strekt tot aanbeveling. Aanstelling zal geschieden in tijdelijke dienst voor de maximum duur van vier jaren, doch is in beginsel bestemd voor blijvende opneming in het vaste wetenschappelijke corps. Salariéring zal geschieden overeenkomstig het rangenstelsel voor wetenschappelijk medewerker. Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij dr. J. Rispens, tel. 050-117737 of drs W. Meijer, tel 050-114334 wm jurist (vac nr. 781205/0156) bij de afdeling Algemeen Bestuurlijke en Juridische Zaken van het Bureau der Rijksuniversiteit Deze afdeling staat het College van Bestuur, de Universiteitsraad en andere organen ter zijde, onder meer door - ontwerpen en beoordelen van regelingen van de bestuurlijke organisatie van de Universiteit als geheel en van haar onderdelen (faculteiten, diensten, enz.) en voor samenwerking met derden - behandeling van bestuurlijke aangelegenheden, waaronder vragen met betrekking tot de wijze waarop de bestuurlijke organisatie van de universiteit en haar onderdelen optimaal kunnen functioneren - beoordeling van wetsontwerpen en andere overheidsbesluiten met name op het gebied van de onderwijswetgeving - advisering in voorkomende gevallen over de toepassing van het administratieve en civiele recht in het algemeen en advisering ten aanzien van alle rechtsgedingen der universiteit. - organisatie der verkiezingen binnen de geledingen der universiteit. In onderling overleg zal betrokkene een deel van bovengenoemde taken gaan uitvoeren. Vereisten; voltooide juridische opleiding - enige bestuursrechtelijke bekwaamheden - mogelijkheid om binnen een teamverband ook buiten het verband van de afdeling zelfstandig en besluitvaardig op te treden. Salaris afhankelijk van leeftijd en ervaring tot maximaal 5.103 - bruto per maand. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. In overleg met de testinstantie beslist betrokkene of al dan niet rapport zal worden uitgebracht. Over de functie-inhoud kunnen desgewenst nadere inlichtingen worden ingewonnen bij het hoofd van de afdeling Algemeen Bestuurlijke en Juridische Zaken. mr. L.J.A. de Boer, tel. 050-115505 ('s avonds 05907-2847) sollicitaties: schriftelijk binnen twee weken na plaatsing van deze advertentie te richten aan de direkteur van de Dienst Personeelszaken, Postbus 72, 9700 AB Groningen, onder vermelding van het vacaturenummer op brief en envelop. Novib is een partikuliere organisatie die sinds 1956 aktief is op het gebied van ontwikkelingssamenwerking. Onze drie hoofdtaken zijir. 1. Steun aan organisaties en projekten in ontwikkelingslanden die verbetering van de situatie der armsten nastreven. 2. Voorlichting en bewustmaking in Nederland van levens omstandigheden in de Derde Wereld, oorzaken van armoede en mogelijke bijdrage aan een oplossing. 3. Politieke pressie op overheden in Nederland en daarbuiten om een beleid te voeren dat voldoende recht doet aan de armsten in de Derde Wereld. De laatste jaren heeft het werk van de Novib zich sterk uitgebreid. Een steeds toenemend aantal organisaties en groeperingen in de Derde Wereld doet een beroep op de Novib tot steunverlening via het medefinancieringsprogramma of de eigen Novib-akties zoals „Gast aan Tkfel". Binnen de afdeling Projekten is thans een vakature ontstaan voor een die belast zal worden met - de intake, administratieve begeleiding en afhandeling van projekt- aanvragen uit Latijns Amerika; - het mede-beoordelen van projektaanvragen; - het begeleiden van de uitvoering van projekten. De medewerkers van de afdeling Projekten maken regelmatig dienstreizen teneinde in het veld de betrekkingen met de door Novib gesteunde organisaties te versterken, projektvoorstellen of in uitvoering zijnde projekten te evalueren en nieuwe kontakten te leggen. Daarnaast wordt de projektmedewerkers gevraagd een wezenlijke bijdrage te leveren aan beleidsvorming binnen de afdeling Projekten en Novib als geheel en regelmatig te participeren in vanuit de andere afdelingen (zoals Voorlichting en Veldwerk) geïnitieerde aktiviteiten op het gebied van ontwikkelingsedukatie in Nederland. Voor de genoemde funktie denken wij aan iemand die: - een akademische of hogere beroepsopleiding heeft genoten, specifiek gericht op de Derde Wereldproblematiek; - goede kennis heeft van Latijns Amerika en de aktuele ontwikkelingen op sociaal-politiek gebied aldaar; - kennis heeft van ontwikkelingsekonomie; - het Spaans in woord en geschrift goed beheerst; - ervaring heeft met het werken met basisorganisaties in Latijns Amerika; - affiniteit heeft met het werken in teamverband; - geen bezwaar heeft tegen administratief en burowerk. Geïnteresseerden worden verzocht hun sollicitatiebrief vóór 15 december 1978 te richten aan de Algemene Sekretaris van de Novib. Drs. Sj. Theunis. Voor nadere informatie: 070 - 624081, toestel 46. nederlandse organisatie voor internationale ontwikkelingssamenwerking amaliastraat 5-7,2514 JC den haag.telefoon 070-624081 Nederlandse Omroep Stichting Bij de Dienst Algemene Zaken is een vakature voor een met belangstelling voor management-vraagstukken. Leeftijd ca. 30 jaar. Hij/zij zal deel uitmaken van een op te richten team. waarin de beleidsvoorbereiding ten behoeve van de Raad van Beheer en het Bestuur zal worden gekoördineerd. Tot de taken, waarmede de Hoofdmedewerk(st)er zich met name zal bezig houden, behoren het voorbereiden van vergaderingen verrichten van (voor)studies en het opstellen van adviezen ondersteunen van het management van de dienst. Ook zal hij/zij belast kunnen worden met het sekretariaat van werkgroepen. Afgestemd op de aard van deze funktie verwachten wij van de Hoofdmedewerk(st)er: bereid en in staat zelfstandig èn in wisselende teamverbanden te werken goede uitdrukkingsvaardigheid in woord en geschrift uitgesproken kontaktuele eigenschappen en een representatief optreden belangstelling voor het omroepbestel en de maatschappelijke en kulturele facetten daarvan. In gang is een herstrukturering waarbij ook de Dienst Algemene Zaken is betrokken. De vacerende funktie zal t.z.t. worden uitgeoefend in het kader van een te vormen Algemeen Sekretariaat. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selektieprocedure. Indien u zich vooraf nader over de funktie wilt oriënteren, kunt u telefonisch kontakt met ons opnemen. Telefoon 035 - 77 37 60 of 77 37 65. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u zenden aan de afdeling Personeelvoorziening, Postbus 10.1200 JB Hilversum, graag onder vermelding van AZ/9/23 Advertentiemateriaal moet donderdags (1e post) in ons bezit zijn. Inlichtingen over deze speciale advertentiepagina's TEL. 020-913456 TOESTEL 794, resp. 783 en 750 ELKE ZATERDAG IN advertentie; pagina 's voor ONDERWIJZEND- VERPLEGEND- VERZORGEND- EN HOGER PERSONEEL Inlichtingen Advertentie- exploitatie Tel. 020-913456 Toestel 794 reep. 783 en 750. academisch ziekenhuis ?e! vrije universiteit amsterda Bij de Administratieve Dienst van ons christelijk ziekenhuis is een vacature een ,e i Zijn/haar taak zal bestaan uit: - het controleren en corrigeren van boekingen ten laste van de budgetti - het vervaardigen van overzichten, die voor de bewaking van deze budgè van belang zijn. Degenen die voor het MBA-diploma studeren, kunnen ook reageren. Salaris en overige arbeidsvoorwaarder volgens rijksregelingen. Schriftelijke sollicitaties, onder vermeit van vacaturenummer A 92.8, te richten aan de Personeelsdienst van het ziekenhuis. De Boelelaan 1117, 1081 HV Amsterdam. Van Dien+Co behoort tot de grote accountantskantoren in Nederland. Heeft zowel in als buiten Nederland vestigingen. Beweegt zich behalve op het terrein van de accountantscont ook op het gebied van organisatie-advieswerk, automatiserir adviezen en belastingadvieswerk. Van Dien+Co onderhoudt nauwe contacten met één van de grote Amerikaans/Engelse kantoren. Jonge doctorandi economie (bedrijfseconomische richting) die erover denken hun carrière in het accountantsberoep op te bouw en daar met hun keuzevakken al rekening mee gehouden hebber wijzen wij op de mogelijkheden, die ons kantoor te Hoogeveen bii Door expansie en de ontwikkeling van het dienstenpakket bestrij! onze activiteiten een steeds breder terrein: controle, automatiseri management- en andere bedrijfseconomische adviezen. Daarom willen wij de staf van 20 personen van ons kantoor in Hoogeveen versterken met een drs. economie, of met iemand die binnen een jaar zal afstuderen. Hoogeveen en omgeving 40 km van Zwolle) is binnenkort per auto uit het westen gemakkelijk via 4-baanswegen te bereiken. Het is waarschijnlijk overbodig te wijzen op de in Drente aanwezic ruime en fraaie woon- en leefmogelijkheden. Belangstellenden kunnen voor nadere informatie of voor het mak van een afspraak contact opnemen met de heer K.H.A. Zieleman van ons kantoor. VAN DIEN+CO Brinkstraat 17 7900 AJ HOOGEVEEN t.a.v. de heer K.H A Zieleman r a. tel. kantoor 05280 - 6 64 55 tel. privé 05280 - 6 29 99 "Wolfheze" is een psychiatrisch zieken huis, deel uitmakend van de Vereniging tot Christelijke Verzorging van Geestes- en Zenuwzieken. Bij de zorg voor meer dan 800 patiënten zijn ruim 800 personeels leden betrokken. Binnen de direktie, welke bestaat uit de Medisch Direkteur, de Verpleegkundig Ad- junkt Direkteur, de Ekonomisch Direkteur en de Adjunkt Direkteur Personeelszaken, is een vakature voor een die uit hoofde van de funktie mede-verant woordelijk is voor de dagelijkse leiding van het ziekenhuis in zijn totaliteit en meer in het bijzonder de zorg heeft voor: - de financieel-ekonomische aspekten er van - het ontwikkelen en begeleiden van nieuw- en verbouwaktiviteiten - de civiele- en administratieve dienst en de technische diensten, waarbinnen ruim 200 personeelsleden werkzaam zijn. Gelet op het gewicht van de funktie en de na te streven ontwikkelingen wordt ge zocht naar een man of vrouw met: - ruime ervaring in een soortgelijke funktie binnen de gezondheidszorg, terwijl daar naast ervaring in het bedrijfsleven een aanbeveling is - een voltooide ekonomische of bedrijfs kundige opleiding op akademisch niveau - goede organisatorische en leidinggevende kwaliteiten - initiatief en doorzettingsvermogen Een christelijke levensovertuiging vinden wij belangrijk. Minimum leeftijd: 35 jaar. Het salaris is afhankelijk van ervaring en opleiding. De overige arbeidsvoorwaarden zijn afgeleid van de C. A.O. voor het Ziekenhuiswezen. Gegadigden worden uitgenodigd hun be langstelling binnen 14 dagen na verschijning van dit blad schriftelijk ken baar te maken aan het Ziekenhuisbestuur, p a. Psychiatrisch Ziekenhuis "Wolfheze" 6874 BE Wolfheze (bij Arnhem). Tel. 08308-241. DA 78

Nieuwe Leidsche Courant | 1978 | | pagina 20