Kleine organisatie-veel zelfstandigheid VL personeels functionaris m/v (PI KOK KAMPEN IPO ERVAREN TELEFONISCH ADVERTENTIE ACQUISITEUR DfflEÏT. IMMJDIL Dagblad Trouw Trouw Accountantskantoor Amsterdam Trouw ASSISTENT-ACCOUNTANT vrije universiteit COÖRDINATOR FINANCIËN/ ADMINISTRATIE Redacteur/Edltor Landelijk ochtendblad Ochtendblad ASSISTENTE oeettiid 18-22 laan gevorderd assistent(e)- accountant e> CEBECO-HANDELSRAAD !i VERKOOPASSISTENT(E) BOEKHOUDER INLICHTINGEN TEL. 020-913456 Toestel 796 ZATERDAG 2 DECEMBER 1978 TROUW/KWAf Op het bureau Personeelsvoorziening van de centrale afdeling Personeelszaken is i.v.m. het vertrek van een medewerker plaats voor een die met een andere functionaris belast zal worden met wervings- en selectie-activiteiten ten behoeve van secretarie-afdelingen en een aantal gemeentelijke diensten. Tot de taakasoecten zullen onder meer behoren: - het plegen van overleg met afdelingen en diensten en andere P.Z. disciplines omtrent de functie-inhoud van vacatures en de te vol gen selectieprocedures. - het deelnemen aan selectiegesprekken, het verstrekken van selectie-adviezen; - het informeren en adviseren van zowel interne als externe sollici tanten. - het onderhouden van contacten met het Gewestelijk Arbeidsbu reau, - het leveren van bijdragen aan het personeelsbeleid. Van de betrokkene wordt verwacht dat hij/zij binnen twee jaar in staat zal zijn een meer all-round functie op personeelsgebied te ver vullen. Voor de vervulling van deze functie wordt gedacht aan iemand met een afgeronde of bijna afgeronde beroepsgerichte HBO-opleiding. Ervaring in een soortgelijke functie kan een voordeel zijn. H«*t salaris is afhankelijk van leeftijd en ervaring en ligt tussen de f 2208, en 3358, bruto per maand. Een psychologisch onderzoek behoort tot de selectieprocedure. Nadere informatie over de functie kan worden verkregen bij mevrouw J. Noort, telefoon 071-145344, toestel 425. Schriftelijke sollicitaties, binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad met ver melding van vacaturenummer 78092, te sturen aan Burgemeester en Wethouders, Postbus 9100, 2300 PC Leiden. Novib is sedert 1956 aktief op het terrein van ontwikkelingssamenwerking. Zij stelt zich daarbij ten doel: - steun te verlenen aan mensen/organisaties in de Derde Wereld bij hun strijd tegen de armoede o.a. door middel van projektenhulp; - het geven van voorlichting en stimuleren van bewustmakingsprocessen in Nederland in het perspektief van de Derde Wereld; - druk uitoefenen op overheden in Nederland, de EEG en daarbuiten om een beleid uit te voeren dat voldoende rekening houdt met de belangen van de ontwikkelingslanden. De groei van de Novib stelt steeds zwaarder wordende eisen aan de financiële beheersing van onze aktiviteiten. Die beheersing en de daarbij behorende administratie krijgen vooral gestalte op de afdeling financiën/administratie. Voor de leiding op deze afdeling zoeken we op zeer korte termijn Daarbij denken we aan iemand met de volgende kwaliteiten: - opleiding op SPD-niveau; - ervaring met automatiseringsvraagstukken: - affiniteit met ontwikkelingssamenwerking; - ervaring in het leidinggeven aan een administratieve en financiële afdeling. Hij moet namens de Novib gesprekken kunnen voeren met de overheid en andere organisaties. Hij maakt tevens deel uit van de dagelijkse leiding van de organisatie. Wij denken aan iemand die ouder is dan 35 jaar. Ervaring met personeelsadministratie strekt tot aanbeveling. Geïnteresseerden worden verzocht hun sollicitatie brief te richten aan de Algemeen Sekretaris van de Novib. Drs. Sj. Theunis, Amaliastraat 5-7, 2514 JC Den Haag. Voor nadere informatie: toestel 24. nederlandse organisatie voor internationale ontwikkelingssamenwerking amaliastraat 5-7.2514 JC den haag. telefoon 070-624081 Ter aanvulling van het redactionele team van onze afdeling non- fiction uitgaven zoeken wij contact met een Gedacht wordt aan een stafmedewerker die op de hoogte is van het moderne uitgeversbeleid en zelfstandig kan opereren. Zijn taak zal o.a. bestaan uit het onderhouden van contacten met auteurs, vertalers, buitenlandse uitqevers en het begelieden van de manu scripten In de produktle-tase. Gelet op de aard van het fonds zijn een voltooide middelbare opleiding en kennis van en inzicht in het protestants-christelijk leven in Nederland mede een vereiste. Voor de juiste kandidaat van ca. 25- 35 jaar biedt deze functie goede toekomstmogelijkheden Sollicitanten wordt verzocht zich schriftelijk te wenden tot de Direktie van UITGEKRSMAATSCHAPPU J. H. KOK MM/WjggJj] Postbus 1». 8260 AC Kampen. Tel. 05202-13545 (toestel 22). Wij zoeken voor ons landelijk verkoopteam een Hij/zij zal met grote mate van zelfstandigheid contacten onderhouden met adverteerders en reclamebureaus. Kennis van moderne reclameplannings technieken strekt tot aanbeveling. Wij bieden: goede secundaire arbeidsvoorwaarden en een goed salaris. Voor meer informatie 020-913456, toestel 798. Vraag naar Herman van Linden. Schriftelijke sollicitaties aan Dagblad Trouw, afdeling personeelszaken t.a.v. Mevr. L Witmer, Wibautstraat 131, Amsterdam. Het abonnementenbedrijf van Trouw houdt zich bezig met het beheer en de uitbouw van het abonnementen en lossewerkoopbestand. Hiertoe wordt veelvuldig kontakt onderhouden, zowel intern binnen ons bedrijf als extern naar abonnees en afnemers Binnen het abonnementenbedrijt is t.b.v. de afdelingen INFO-LOSSE VERKOOP en PROPAGANDA te AM STERDAM op korte termijn plaats voor een De werkzaamheden bestaan uit het telefonisch te woord staan van afnemers; hef verzamelen en bewer ken van gegevens t.b.v, diverse subafdelingen en het bijhouden van de dagelijkse mutaties in het losse- verkoop bestand. Voor deze funktle denken wij aan een jonge vrouw die: goed kan typen zelfstandig kan werken een opleiding op MAVO of vergelijkbaar niveau heeft Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan de personeelsafdeling van Trouw Kwartet B.V., Wibautstraat 131, Amsterdam t.a.v. mevr. E. Verwilligen. Als u die zelfstandigheid, met de daaraan verbon den ontplooiingsmogelijkheden, op prijs stelt, heeft het zin om kontakt met ons op te nemen. Wij zijn niet zo groot, maar hebben een gevari eerd klicntenpakkct, waaronder een aantal maatschappelijk gerichte organisaties. Onre kontrole- en advieswerkzaamheden worden dooreen team van 17 mensen in nauwe onder linge samenwerking uitgevoerd. Onze medewer kers hebben een grote mate van inspraak in de gang van taken op ons kantoor. Wij willen ons team graag op korte termijn ver sterken met een die bezig is met de studie voor het algemene deel van de NIvRA-opleiding. gevorderd t/m BE II of die in het bezit is van het SPD I en bezig is met de studie voor deel II. Wij bieden gunstige arbeidsvoorwaarden, zoals 14 maanden salaris (waaronder vakantietoeslag), tenminste 22 vakantiedagen, vergoeding van reis kosten en aantrekkelijke studiefaciliteiten met vergoeding van studiekosten en een studieverlof regeling. Belangstellenden worden uitgenodigd voor in lichtingen of een sollicitatie kontakt op te nemen met de heer A.J.M. Dubois, RA, Stadionweg 70, 1077 SP Amsterdam. Tel. (020) 76 96 86. I Cebeco-Handelsraad Is een onderneming waarin meer dan 150 Aan- en Verkoopcoöperatiea voor de Land- en Tuinbouw zijn verenigd. Samen met zijn leden-coóperatles verzorgt Cebeco-Handelsraad on der meer de levering van grond- en hulpstoffen en apparatuur aan boeren en tuinders. De afdeling Interne Controle Is belast met de controle van de jaarrekening van het moederbedrijf en een groot aantal deelnemingen. Voor deze afdeling zoeken wij kontakt met een Gegadigden dienen te beschikken over het diploma H.E.A.O. (bedr. econ. afd.) óf het diploma S.P.D.-1 óf met de Nivra- studie minimaal te zijn gevorderd tot en met propaedeuse. goede kontaktuele eigenschappen. enige jaren praktijkervaring op een accountantskantoor c.q. interne accountants dienst. Schriftelijke sollicitaties gelieve U te richten aan Cebeco-Handelsraad, Afd. Perso neelszaken, Postbus 182, 3000 AD Rotterdam. Telefonische inlichtingen onder nr. 010-142211 toestel 252. t c e: d ts e s i h' rtti t c Nationale coöperatieve aan- en verkoopvereniging voor land- en tuinbouw b a. t t amsterdam De vakgroep Medische Informatica van de faculteit der Geneeskunde zoekt een vakgroepssecretaresse Zij zal komen te werken in een groep, die zich voornamelijk bezighoudt met research op het gebied van computer-toepassing in de diverse medische disciplines. Haar taak zal o.a. omvatten het verzorgen van correspondentie, uittypen van rapporten en artikelen in het Nederlands en Engels, verzorgen van een bescheiden archief, bijhouden van de agenda en het regelen van buitenlandse reizen voor ieden van de vakgroep. Daarnaast zal zij geheel zelfstandig de vakgroepsbibliotheek dienen te beheren. Functie-eisen: tenminste HAVO niveau goede kennis van de Engelse taal steno Nederlands Engels goede typevaardigheid enfge jaren ervaring als secretaresse kennis van Duits en Frans strekt tot aanbeveling. Een jonge vrouw met bovengenoemde capaciteiten en vooral hart voor haar werk zal zich in deze dynamische en internationaal georiënteerde groep zeker thuis voelen. Nadere informatie wordt gaarne verstrekt door dr.ir. A. Hasman tel. 020 - 548 33 99. Schriftelijke sollicitaties, onder vermelding van vacaturenummer 245-2438, te richten aan de dienst Personeelszaken. postbus 71611007 MC Amsterdam. De Vrije Universiteit is gelegen aan de De Boelelaan 1105, Amsterdam-Buitenveldert. Het abonnementenbedrijf van Het Parool Is belast met het beheer en het uitbouwen van de betaalde oplage van de krant (abonnementen en losse verkoop) en met de verzorging van de distributie van de krant Op de PROPAGANDA-AFDELING van deze bedrijfssector is op korte termijn plaats voor een jonge (20-25 jaar) Deze medewerker/ster zal de volgende taken krijgen: plannen van de promotie-acties en bewaken van de voortgang ervan; begeleiden van de produktie van alle promotiemateriaal; registreren van de effecten van de promotie-activiteiten en het maken van overzichten van kosten en effecten van de promotie. Bij het laatste wordt hij/zij bijgestaan door een administratief assistente. Voor deze functie denken wij aan een medewerker/ster met een MEAO-opleiding. Enige ervaring met reclame en/of verkoop is weikom. Sollicitaties richten aan de personeelatdeling van Het Parool b.v., Wibautstraat 131. Amsterdam t.a.v. mw. E. Verwilligen. Op het bureau van de Nederlandsche Zondagsschool Vereeniging is een vakature van Aanstelllngselsen prot. christelijke levensovertuiging HAVO of gelijkwaardige opleiding M.B.A. affiniteit met moderne technieken niet ouder dan 30 jaar Taak het zelfstandig voeren van de financiële adminisatii het opstellen van periodieke overzichten het analyseren van gegevens het voorbereiden van de begroting en de exploitaere kening Sollicitaties te richten aan de Nederlandsche 'on dagsschool Vereeniging, Bloemgracht 65. 10HKI Amsterdam, t.a.v de ekonomisch direkteur over de aantrekkelijke advertentie tarieven van worden u gaarne verstrekt

Nieuwe Leidsche Courant | 1978 | | pagina 18