Huizen-mini's kijken. Da's zelfs leuk als je al een fijn huis hebt. Trouw 1.3 Miljoen Nederlanders zien uw Huizen-mini. 0jjpl ELKE ZATERDAG IN ZATERDAG 2 DECEMBER 1978 TROUW/KWARTET Familieberichten Wij zijn blij dat wij vandaag het 30-jarig huwelijk kunnen vieren van Teun Koolmees Ina Koolmees-Hansen kinderen en kleinkinderen. Barneveld. 2 december 1978 Oma en Opa Langkamp bedankt voor de onverge telijke dag van 25 november Kinderen en kleinkinderen Cok van harte gefeliciteerd met je kroonjaar en veel leesgenot. Tineke - Peter klavertje vier Met vreugde en dankbaarheid delen wij U mede dat onze ouders Arend Huibers en Ank Hulbers-Dekker op D.V. Zondag 17 December 1978 25 jaar getrouwdi zijn. Dat God hen nog lang voor elkaar en ons mag sparen is de wens van hun kinderen: Jack en Olga Peter en Agna Arend Ton 1720 AA Broek op Langedijk, december 1978, Dijk 33. Gelegenheid tot feliciteren op Vrijdag 15 December r s van 17 00-18 30 uur in Hotel ..WELGELEGEN -. Stationsweg 3, Broek op Langedijk. Wij hopen met onze kinderen Pia. Jo en Truus, Piet, Henk Willem. Gerrien en Bert onze 25-jarige trouw dag te vieren D.V. 17 december. H. van Dorp N. van Dorp-de Bruyn Wij wensen liever geen attentie, maar u bent hartelijk welkom 16 december bij voorkeur 's middags. Voorweg 153 Zoetermeer. De grote belangstelling, die wij mochten ondervin den ter gelegenheid van ons 45-jarig huwelijksfeest, heeft ons diep getroffen. Wij willen u daarom langs deze weg heel hartelijk dankzeggen voor al die goede wensen N. Commijs K. H. Commijs-Roos Barendrecht, december 1978 Emmastraat 27. Dankbetuiging Daar het mij niet mogelijk is ieder persoonlijk te bedanken voor de vele blijken van medeleven, die ik mocht ontvangen na het heengaan van mijn lieve man Merk Hoeksma betuig ik hier mijn welgemeende dank. Oss. december 1978 Colijnstraat 1 H. Hoeksma-Reitsema .Mijn tijden zijn in Uwe hand". Geheel onverwacht nam de Here tot Zich onze lieve zuster, schoonzuster en tante, Aagje van de Guchte, op de leeftijd van 72 jaar. Uit aller naam, W. van de Guchte. 's-Gravenhage, 29 november 1978. Hanenburglaan 144. Correspondentie-adres: Noordhoutstraat 32,4353 BL Serooskerke (W). De dienst van Woord en Gebed zal worden gehouden maandag 4 december om 14.00 uur in de aula van „Nieuw Eykenduynen", Kam- perfoelicstraat 2a te 's-Gravenhage, waarna de begrafenis zal plaatsvinden. In volle vrede in zijn Heer en Heiland ontsla pen mijn geliefde zoon en onze broeder, zwa ger en oom Geert Faber op de leeftijd van 59 jaar. Hij is verlost, God heeft hem welge daan. Feerwerd: G. Faber-Knoop Feerwerd: H. Homan-Faber J. Homan Feerwerd: G Mollema-Faber P. Mollema Spijk. J Mollema-Faber B. Mollema Dordrecht: J Faber G. Faber-Vink Kommerzijl: J Faber W. Faber-Pettinga neven en nichten Feerwerd. 29 november 1978. Rustig en verlangend naar haar Heer is van ons heengegaan Zuster Maria Edelbertha, A. J. Snoek op de leeftijd van 88 jaar De overledene ligt opgebaard in de rouwka mer van Huize Portiuncula. Graafseweg 629. Alverna. De plechtige uitvaartdienst zal gehouden wor den op maandag 4 december om 1100 uur waarna de begrafenis op het kloosterkerkhof. Opa en Oma Kroes hartelijk gefeliciteerd met deze 30 jaar Matthijs Bastiaan Want als wij leven, het is voor de Here. en als ivij sterven, het is voor de Here. Wij leden een groot verlies door l\et overlijden van Elisabeth Jantine Pos-Prins oud 65 jaar. Zaandam, 29 november 1978 Gerhardstraat 163 Jarenlang heeft zij in de gemeente haar krach ten gegeven aan het jeugdhavenwerk. in het kerkkoor, als ouderlinge, in de bejaardensoos en in de liturgiecommissie. Hoewel ze zelf geen kinderen had was ze een „moeder in Israël." Moge haar man en familie in dankbare herin nering aan haar doorleven. De rouwdienst vóór haar begrafenis wordt gehouden op maandag 4 december om 14.00 uur in de Noorderkerk, Heyermansstraat 127. De wijkkerkeraad Noord ..God heeft ons geen kalme reis beloofd maar wel een behouden aankomst" Heden heeft God thuisgehaald Zijn kind, onze geliefde vader en grootvader Jan Hagendoorn weduwnaar van Adriana Boender Hij werd 73 jaar. Louisville U.S.A.: Wim en Barbara Brouweiler B.R.D.: Ria en Theo Hilversum: Johan en Corrie en kleinkinderen Rotterdam 30 november 1978 Kleiweg 188b Correspondentieadres: J. Hagendoorn, Van Oldenbarneveltlaan 42, Hilversum. De overledene ligt opgebaard in de rouwka mer. Mathenesserlaan 282, hoek Claes de Vrie- selaan. Bezoek aldaar maandag van 19.15 tot 19.45 uur. De rouwdienst zal gehouden worden dins dag 5 december aanstaande in de Vredevorst- kerk. Wilgenplaslaan 200. Aanvang van de dienst om 12.00 uur, waarna de begrafenis in het familiegraf zal plaatshebben op de be graafplaats Oud-Kralingen, Kralingseweg 334, om 13.00 uur. Liever geen bloemen en geen bezoek aan huis. Mijn genade is u genoeg De Here nam op in zijn heerlijkheid onze geliefde zwager Jan Hagendoorn weduwnaar van Adri Boender familie Boender Den Haag, 30 november 1978. Na een langdurige, liefdevolle verpleging in 'Mariénhaven', te Warmond is heden in heer lijkheid opgenomen mijn lieve vrouw, onze lieve moeder, schoonmoeder, grootmoeder en overgr ootm oed er Petronella Broek geboren Bakker op de leeftijd van 84 jaar Joh. 3 vers 16 'want al zo lief heeft God de wereld gehad' Vlaarding en. A. Broek Kinderen, klein- en achterkleinkinderen 3132 PM Vlaardingen, 1 december 1978 Marnixflat 253 De overledene is opgebaard in de aula van de Marnixflat. Marnixlaan te Vlaardingen. Gele genheid tot condoleren aldaar, maandag 4 de cember van 19 00 tot 19.45 uur. Een dienst van Woord en Gebed zal gehouden worden woens dag 6 december aanstaande in de zaal van de Marnixflat, om 13.30 uur, waarna de begrafe nis zal plaatsvinden op de algemene begraaf plaats 'Holy', om 14.15 uur. Vertrek van Mar nixflat om 14.00 uur. „God heeft haar leven anders geweven dan wij hadden gedacht. Toch heeft zij ons zegen ruimschoots ge bracht" Vandaag hebben wij tot ons grote verdriet onze allerliefste Judith de Ruiter aan haar hemelse vader terug moeten geven. Ruim 8 jaar hebben wij voor haar mogen zorgen. 1506 DD Zaandam. 1 december 1978 Stationsstraat 69 F. C. W de Ruiter M. de Ruiter-Griffioen Kees en Jacqueline Roland. Mauritz Karei, Casper. De dienst van Woord en Gebed zal worden gehouden op dinsdag de 5e december om 10.30 uur in de Stationsstraatkerk. Gelegenheid om te condoleren na afloop van deze dienst De teraardebestelling zal daarna in de familie kring plaatshebben Thuis liever geen bezoek. Op 28 november 1978 is onverwacht van ons heengegaan onze lieve, zorgzame moeder, grootmoeder, zuster, schoonzuster en tante Corrie Jacoba Botje in de ouderdom van 71 jaar. B. A. Brouwer R. J. M. Brouwer-van den Bergh R. S. Brouwer J. Brouwer-Henneveld N. Brouwer-Matthijssen Kleinkinderen en verdere familie Amstelveen. 1 december 1978 Correspondentie-adres: B. A. Brouwer Max Havelaarlaan 655 1183 ND Amstelveen De teraardebestelling heeft in stilte plaatsgevonden Met droefheid geven wij kennis dat heden, na een werkzaam en dienend leven, van ons is heengegaan onze grootmoeder, overgrootmoe der. zuster en schoonzuster. Maria Groen-Letsch, weduwe van Maarten Groen. in de ouderdom van 84 jaar. Uit aller naam, A. van der Vliet-Groen Scheveningen, 30 november 1978. Verpleegtehuis „Bosch en Duin", Schevening- seweg 74. Correspondentie-ad res Sint Martinuslaan 232, Voorburg. Gelegenheid tot condoleren maandag van 18.30-19.30 uur, zaterdag en zondag van 14.30- 15.30 uur in de rouwkamer „Atropos", Van Boetzelaerlaan 292. De bijzetting in het familiegraf zal plaatsheb ben dinsdag 5 december om 12.00 uur op de Algemene Begraafplaats aan de Kerkhoflaan. Vertrek vanaf rouwkamer „Atropos" om 11.30 uur. Met gevoelens van diep leedwezen stellen wij u in kennis van het overlijden van de heer Th. J. M. Rees van den Ende ere-voorzitter en mede-oprichter van Euro- finas Zijn grote inzet is van onschatbare betekenis geweest voor onze federatie. Brussel, 30 november 1978 Raad, Direktie-comite, Presidium Eurofinas (Europese Federatie van Verenigingen van Krediet-Ondernemingen). Hiermede vervullen wij de droeve plicht u het overlijden mede te delen van de heer Th. J. M. Rees van den Ende in leven vice-voorzitter van het bestuur en medeoprichter van onze Stichting. Wij zijn dankbaar voor al hetgeen hij voor ons heeft betekend. Bestuur, direktie en personeel Stichting Bureau Krediet Registratie Tiel, 30 november 1978. Tot onze grote ontsteltenis overleed zeer plot seling op de leeftijd van 83 jaar de heer Th. J. M. Rees van den Ende ere-lid van onze vereniging. Met grote dankbaarheid gedenken wij het vele dat hij in zijn arbeidzaam leven voor onze branche heeft gedaan. Bussum, 30 november 1978 Bestuur Vereniging van Financieringsondernemingen in Nederland. Met leedwezen geven wij u kennis van het overlijden van de heer Th. J. M. Rees van den Ende op de leeftijd van 83 jaar. Als oprichter, direkteur en commissaris heeft hij gedurende ruim 50 jaar zijn beste krachten aan onze vennootschap gegeven. Wij zijn hem veel dank verschuldigd. Directie en Commissarissen N.V. Nationale Volksbank. Amsterdam. 1 december 1978. Bedroefd, maar dankbaar dat zij zolang in ons midden was. hebben wij na een zeer arbeid zaam leven afscheid moeten nemen van onze lieve moeder, behuwdmoeder en grootmoeder, Louisa Johanna Laurense weduwe van Wilhelmus Petrus Hoogstraaten in de gezegende leeftijd van 83 jaar. C C. M. L. Kitselaar-Hoogstraaten H. I A. M. Ritselaar Annelies en Willem Louis J. C. W. Hoogstraaten Rotterdam. 1 december 1978 Berglustlaan 75 3054 BE Rotterdam. Maandag 4 december 1978 wordt om 19.15 uur een H Mis gelezen in de parochiekerk van de H. Liduina aan de Burg. Le Fèvre de Montig- nylaan. waarna gelegenheid tot condoleance in de pastorie. De plechtige gezongen H. Mis van Requiem zal worden gehouden in bovengenoemde kerk. dinsdag 5 december oró 11 uur. waarna de bijzetting in het familiegraf op de R K. be graafplaats aan de Nieuwe Crooswijkseweg 123 alhier God nam op in Zijn eeuwige Heerlijkheid mijn lieve vrouw, onze lieve moeder Wijnie Lalkens-Teeuwen op de leeftijd van 49 jaar. En Hij. die op de troon gezeten is. zeide: „Zie, ik maak alle dingen nieuw". openb.: 21 vers 5. K. Lalkens Carina Herman Jan Nijeveen 1 december 1978 Dr. van den Bergstraat 4 Geen bloemen De rouwdienst zal worden gehouden in de Gereformeerde kerk te Nijeveen op woensdag 6 december om 13.30 uur, waarna de begrafe nis aldaar zal plaatshebben. Zij', die de overledene de laatste eer wensen te bewijzen, worden verzocht om 13.15 uur aan wezig te zijn. Na de begrafenis is in het dorpshuis „de Schal ie" gelegenheid tot condoleren. Enige en algemene kennisgeving Met grote droefheid delen wij u mede dat veel te vroeg van ons is heengegaan mijn lieve vrouw, moeder, schoonmoeder, grootmoeder, tante en zus Antje Tijmons echtgenote van Willem Laurens Riedijk Altea (Spanje), 30 november 1978. Corr.-adres: Rijksweg 65, Berg en Terblijt (Limb.). Uit aller naam: W. L. Riedijk. Wij zijn verstomd, maar dnen mond niet open. want Gij zc h-l" In vol geloofsvertrouwen is in lió.ir lieer Heiland ontslapen, onze lieve schoondochj schoonzuster en tante Wijnie Lalkens geboren Teeuwen op de leeftijd van 49 jaar geliefde echtgenote van Klaas Lalkens j Bierum: H. Lalkens A. Lalkens-Lalkens Katwijk/Zee: Henk Lalkens Reina Lalkens-Kooi Lianne en Anita Loppersum: Jan Lalkens Klara Lalkens-Schipper Herman Nijeveen, 1 december 1978. N m C ht si Chr. Mavo Rehoboth, Stationsweg 118 te Drachten Op 31 december 1978 gaat de heer J. Praagman directeur Chr. Mavo, met pensioen. Ter gelegenheid van het afscheid wordt b een receptie aangeboden op 14 december 1 van 17.00 tot 18.30 uur in „de Lawei" te Dra* ten. Alle belangstellenden zijn daar-van harl welkom. Het bestuur v.d. Chr. Mal Heden nam de Here tot Zich onze beste zwager Pieter Robbe in de ouderdom van 74 jaar, sedert 12 november 1965 weduwnaar van Jantje Noordhuis. Thesinge, 28 november 1978. Groningen: G. Noordhuis- v. d. Riet Haren (Gr.): J. Noordhuis- Westerbrink Fairlaiw (U.S.A.): J. Goed- Noordhuis Schildwolde: H. Noordhuis G. Noordhuis- Koops Advertentiemateriaal moet donderdags (Ie pos'1 ons bezit zijl Inlichtingen over deze speciale adve; mtKpa na's TEL. 020-913456 TOESTEL 794, resp. 783 en 750 iliiP.

Nieuwe Leidsche Courant | 1978 | | pagina 10