Kreymborg Nog minstens 7 mini-lezers ziin geïnteresseerd in een mini -trix-treinba an Bel 020-936868 FAMILIEBERICHTEN om J Handt Datum Trouw rei DONDERDAG 30 NOVEMBER 1978 TROUW/KWARTET P 14 kunnen van maandag tot en met vrijdag telefo nisch van 9 00-19 30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456 Op zondagavond »s dit alleen mogelijk van 18 00-20 00 uur Want ik ben verzekerd, dat noch dood noch leven ons zal kunnen scheiden van de liefde Gods. welke is in Christus Jezus, onze Here Rom 8 38-39 Plotseling werd van ons weggenomen mijn innig geliefde man. onze zorgzame vader en grootvader, zoon en schoonzoon Klaas Ekhart op de leeftijd van 54 jaar. Uithoorn, T Ekhart-de Vries Uithoorn. Lidy Trix - Henk v Ronald Bert JCoos Dokkum, J. Ekhart Groningen. A. de Vries-Buursema Uithoorn. 25 november 1978 Tesselschadelaan 27 Geen bloemen. Vader is opgebaard in het gebouw van de Protestantse Coöperatieve Begrafenisvereni ging P C B. u.a., Vondelstraat 101 te Amster dam. aldaar geen bezoek. De dienst van Woord en Gebed zal plaatsvin den op zaterdag 2 december om 12 uur in de Gereformeerde Kerk ..De Schutse" aan De Merodelaan. waarna om ongeveer 13.15 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aan de Noorddammerweg te Uithoorn. Na afloop van de begrafenis gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van de be graafplaats. Zalig die in Christus sterven. In Jezus ontslapen mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder en oma Antje Wez* man-de Boer op de leeftijd van bijna 84 jaar. Wagenborgen. 28 november 1978 Hoofdweg 35 R. Wezeman Siddeburcn: G. Wezeman H. Wezeman-Lenting Oakville (Austr.): H. E. Woldhuis-Wezeman W. Woldhuis E. Brouwer-Wézeman A. Nijdam-Wezeman K. Nijdam Wagenbargen: G. Wezeman I. Wezeman-Van der Gaag Winschoten: A. W. Krist-Wezeman T. Krist Heerjansdam: W. Wezeman A. Wezeman-Leezer Wagenborgen: R. Wezeman J. Wezeman-de Goede Rotterdam: J. B. Wezeman M Wezeman-Leezer Wagenborgen: S. Wezeman D. Wezeman-Poort Wagenborgen: C. E. Perdok-Wezeman Zw. Perdok Garrelsweer: C. T. Dijkema-Wezeman W. T. Dijkema Swifterbant: H. Tj. Wezeman klein- en achterkleinkinderen De begrafenis zal plaatsvinden D.V. op zater dag 2 december. Vooraf zal er een dienst van Woord en Gebed worden gehouden in de Gere formeerde kerk om 2.00 uur. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in ons Centrum. Correspondentie-adres: Zw Perdok. Kerkstr 63. Wagenborgen. Hij is verlost. God heeft hem welgedaan Na een moedig gedragen lijden behaagde het de Here tot Zich te nemen onze geliefde broer. zwager en oom Krijn Monster Ridder in de Orde van Oranje-Nassau Weduwnaar van Neeltje Heemskerk Op de leeftijd van 84 jaar Rijnsburg: Jac Monster N. Monster-van Dijk D Monster-van der Zwan N. Nieuwkoop-Monster N'. Nieuwkoop Neven en nichten Rijnsburg 28 november 1978 Hui/e ..Avondzon". Oudevlietweg 9 De rouwdienst zal D.V. gehouden worden op zaterdag 2 december om 10.30 uur in de aula van Huize ..Avondzon" ingang Smidstraat 68A. waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de begraafplaats van de Geref. Kerk aan de Sandtlaan te Rijnsburg. Gelegenheid tot condoleren a s vrijdag 1 de cember 's avonds van 7.30 uur tot 9 uur m de aula van Huize ..Avondzon" ingang Smid straat 68A. Hetzij wij dan leven, hetzij wij dan sterven. wij zijn des Heren Romeinen 14 vs. 8 Op 25 november heeft de HERE tot Zich geno men mijn lieve man. onze zorgzame vader en grootvader Nicolaas Hoekstra eerder weduwnaar van Cornelia Maria Felderhof in de ouderdom van 83 jaar. Aerdenhout: J. M. Hoekstra-Hylkema Australië: Jol en Foeke Dijkstra- Hoekstra Bennekom: Toos Kaarsgaren-Hoekstra Haarlem: Dik Hoekstra Langeraar: I Greet en Jan Stam-Hoekstra Haarlem: Niek Hoekstra Amsterdam: Jeen en Greet Storm- van der Leek Nijmegen: Jeanette Storm Amsterdam: Han en Betsy Storm-Komin Nieuw-Zeeland: Ruud en Betsy Storm-Boer en Kleinkinderen. Aerdenhout, 29 november 1978 Sparrenlaan 17 Geen bezoek De crematie heeft in besloten kring plaats gehad in het crematorium op de begraafplaats „Westerveld" te Driehuis-Velsen. „Uw genade is mij genoeg" Heden nam de Here geheel onverwacht tot Zich in Zijn heerlijkheid onze zorgzame moe der en oma, zuster, schoonzuster en tante Teuntje Boter-van der Sluis weduwe van Jac. Boter op de leeftijd van 70 jaar. H. Eshuis-Boter B. H. Eshuis Wim, Mare B. Boter P. Boter-Segaar Jaap, Karen. Reinoud A. G. de Rooy-Boter C. B. de Rooy Erica, Casper en verdere familie Leiden. 28 november 1978 Hyacinthenstraat 30 Corresp.adres: Herengracht 69, 2312 LC, Leiden De overledene is opgebaard in de rouwkamer „Eenvoud" van Ingen Schenau, Hogewoerd 84. Bezoek aan de rouwkamer: donderdagavond a s. van 8.30 tot 9.30 uur. (Thuis geen bezoek, geen bloemen). De rouwdienst zal gehouden worden vrijdag 1 december a.s. in de aula van de algemene begraafplaats „Rhijnhof" aanvang 15.00 uur, waarna de begrafenis aldaar zal plaatsvinden. Ook na de begrafenis gelegenheid tot condole ren in de ontvangkamer van de begraafplaats. Vertrek vanaf de rouwkamer te plm. 14.30 uur. God heeft tot Zich genomen onze geliefde schoonzuster en tante Teuntje Boter-van der Sluis op de leeftijd van 70 jaar. Wij eren haar nagedachtenis om haar talrijke goede eigenschappen. Uit aller naam: M. C. Koens-Boter 28 november 1978. „God heeft ons geen kalme reis beloofd, maar wel een behouden aankomst." Na een gelukkig huwelijk van bijna 65 jaar is, na een moedig gedragen lijden, van ons heen gegaan mijn lieve, zorgzame man, onze vader, groot- en overgrootvader Willem Wijnveen op de gezegende leeftijd van 86 jaar. Duivendreeht. M. Wijn veen-Methorst Amstelveen. L. Muller-Wijnveen J. K. Muller Duivendreeht, J. Wijnveen, A. Telder Duivendreeht. G. Brokken-Wijnveen J. T. H. N. Brokken Utrécht, W. Boogaard-Wijnveen C. Boogaard Duivendreeht, D W. Wijnveen A. M. Wijnveen-Vogelzang Castricum, G. Blaauw-Wijnveen H. N Blaauw klein- en achterkleinkinderen Duivendreeht. 29 november 1978 Korenbloemstraat 31 Geen bezoek aan huis. Gelegenheid tot condoleantiebezoek zondag middag van 5-6 uur In het gebouw van de Protestantse Coöperatieve Begrafenisvereni ging P.C.B. u.a., Vondelstraat 101 te Am sterdam. De begrafenis zal plaatsvinden maandag 4 december om 13 uur op de Nieuwe Oosterbe graafplaats aan de Kruislaan te Amsterdam. Vertrek van de Vondelstraat 101 om 12.15 uur. Zeer bedroefd maken wij het overlijden be kend van Richard Henry Beaujon op 29 november. F. Beaujon-Penninga Richard Diene Roedi Santa Cruz 31_ Aruba Tot ons groot verdriet wilde Annemarie niet verder leven. 29 november is zij in stilte begraven. J. G. Wijchers J. P. H. Roos Schagersbrug. Grotesloot 300. De Heere nam tot Zich in de volle zekerheid! des geloofs onze lieve, meelevende moeder en Hiekina Geerdina van Til geb. Bouman op de leeftijd van 80 jaar. Sinds 23 november 1953 weduwe van Roelf van Til Velsen-N.: R. I. van Til J. M. van Til-Mulder Leiden: G. van Rooijen-van Til J. van Rooijen Aalten: R. van Til J. van Til-Botermans Nieuwerkerk a.d. IJssel: J. van Til M. van Til-Oostenrijk London, Ontario (Can) Joh. van Til E. van Til-van Harmeien Leiden: A. I. Boot-van Til P. J. A. Boot Putten: W. B. van Til G. C. van Til-Anes en kleinkinderen Dinxperlo, 28 november 1978 Corr.adres: Ludgerstraat 65, 7121 EH Aalten. De dienst van woord en gebed wordt gehouden in het Dr. Jenpy-Rusthuis te Dinxperlo, Kwik- kelstraat 13, op vrijdag 1 december om 15.30 uur. De begrafenis zal plaatshebben op zaterdag 2 december om 12.30 uur op „Rhijnhof" te Leiden. Gelegenheid tot condoleren: na de dienst in Dinxperlo en na de begrafenis op „Rhijnhof' In volle zekerheid des geloofs is uit onze fami liekring Thuisgehaald onze lieve zuster en schoonzuster Hiekiena G. Bouman weduwe van R. van Til op de leeftijd van 80 jaar. Groningen: H. E. N. Hendriks-Eouman Zuidbroek: L. A. Kroon-Bouman Drachten: M. Spoelstra-Traas Leens: J. G. Ekster-Bouman J D. Ekster. Op zaterdag 18 november plaatste de heer Wagner. Postjesweg 351 in Amsterdam een Mini-advertentie (kos ten 24.60) om een Mini-Trix N-trein te verkopen De heer Wagner gaat nl. binnenkort verhuizen naar een flat en heeft daar minder bergruimte beschikbaar w Speelgoed Aang. zeer compl. Mini Trix N-treinbaan op Busch land schapplateau met veel sce nery Tel. 020-172992 Op deze kleine Mini-advertentie kwamen 8 telefoontjes van mensen die geïnteresseerd waren. Daarvan kon maar één de gelukkige zijn. Heeft u nog zo n mini-treinbaan, die u niet meer gebruikt? Verkoop hem dan via een Mini- advertentie. Uw Mini doet de rest. een EIN/E atelie an. rijvei men cinto; gaar Pacini nan ir mog ïeid 5bank tenen Dlgt h Nede Heden is in volle vrede in zijn Heere en Heiland ontslapen onze gewaardeerde broeder en lid van de Raad van Advies H. W. Maaskant „Wél gedaan, gij goede en getrouwe slaaf... ga in tot het feest van uw heer" (Math. 25:21) De rouwdienst wordt gehouden in de aula van de Alg. Begraafplaats, Woudenbergseweg te Zeist op vrijdag 1 december om 13.00 uur. Amersfoort, 28 november 1978. Het Bestuur van de Geref. Vereniging „Schrift Getuigenis" Na een kortstondige ziekte nam God tot Zich mijn lieve vrouw, moeder en grootmoeder Aaltje ten Hoeve echtgenote van B. Meijer in de leeftijd van 73 jaar. Hoogeveen: B. Meijer Hooghalen: B. Meijer A. Meijer-Boerina Groningen: A. Elema-Meijer J. Elema Holl,-veld: H. H. Meijer D. Meijer-Solêet Holl-veld: R. Meijer A. Meijer-Koster Hoogeveen: R. Schuiling-Meijer E. E. Schuiling en kleinkinderen (,1 Hoogeveen, 29 november 1978 Zuiderweg 67 De begrafenis zal plaatsvinden .op maandag 4 december vanuit de Zuiderkerk, Baarlelaan 1. Indien u deoverledene de laatste eer wilt bewijzen, wordt u verzocht om 13.00 uur aan wezig te willen zijn. Aanvang rouwdienst 13.30 uur. De overledene ligt opgebaard in de aula van het ziekenhuis Bethesda te Hoogeveen Bezoekuur zaterdagavond van 19.30 uur tot 20.00 uur Liever geen bloemen. ^ft/NGLEVt1 Het CNV is 70 jaar. Maar de jubilaris h -jCtSbi geen tijd daar lang bij stil te staan. fcebor 300.000 leden verwachten dat de algei dat H christelijke vakcentrale CNV de vinger Sustei de pols en in de pap houdt. te v Geen tijd voor feestrede, bloemen en sif ir vroi dus, maar we weten wel een ander mo< is. jubileum-geschenk: geef uzelf of een a 6eldt op als lid. De „geschenkbon" is ervoor Vop men iverhe ïkapit eigde el in i ;s van conté en kv hatief komer akkoo is bij jeschc dicht de wi O word lid O wil graag meer inlichtingen Z Hier is mijn geschenk voor I de jubilaris, want ik I I IN aam Adres I Postcode Plaats Iceb. datum Nationaliteit I Beroep Bedr tak IU hurU deit.bon in «n envelop jonder poiuegel r' Antwoordnummer 1096. 3S00 VE Utrecht Heden nam de Here tot Zich onze lieve vader en grootvader Pieter Robbe op de leeftijd van 74 jaar. Sinds 12 november 1965 weduwnaar van Jantje Noordhuis .Jlij is verlost" Thesinge, 28 november 1978 G. N. Schutterlaan 41 R. Robbe G. H. Robbe-van Marum St. Maarten: L. Poelstra-Robbe T B. Poelstra en kleinkinderen. De begrafenis 2al plaatsvinden op zaterdag 2 december a.s. om balf drie vanuit „Ons Tref punt" te Thesinge. Zij die de overledene de laatste eer wensen te bewijzen, worden verzocht om twee uur aan wezig te willen zijn op welk tijdstip de rouw dienst zal aanvangen. Gelegenheid tot condoleren vanaf half twee in „Ons Trefpunt" ELKE ZATERDAG IN Advertentiemateriaal moet donderdags (Ie postin ons Inlichtingen over deze speciale adverientiepagin^j TEL. 020-913456 TOESTEL 794, resp. 783 en 75$ Vai onde wore t div gend \de as op b elen nber and» sche 497 g ns e weej eet die in 1< het de mbe ank. gem voo ing< ïder» neel 839 die le N» t bez Hierbij willen wij onze dank betuigen voor3 vele blijken van meeleven, die wij ontvangefrcj ten na het overlijden van onze innig gelieftfej zwager en oom bala 30 Jail Johannes Barnhoorn Uit aller naam. J P K Barnhoorn Noordwijk, november 1978 lnd agja laid Kvtdi ikeer van de jaar Oet g Langs deze weg willen wij U allen harU danken voor het door U getoonde medele na het overlijden van onze man. vader grootvader Sierk Bosgraaf Wij hopen met U voort te leven op dezel wijze als toen hij nog in ons midden was G. Bosgraaf-Wielinga Gerkje en Rem Dieters Peter Richard Eric Rudolf Roden, november 1978

Nieuwe Leidsche Courant | 1978 | | pagina 18