Bedrijfetechniek uit voorraad van Overtoom De IBM 82C. Onberispelijk. Onverbeterlijk. BON :ÊL-**:{ÊÊ!k *sochtends bellen.. ♦savonds bjjons de deur uit., overtoom technek Zuiver Scheerwol Pure New Wool o Pure Laine Vierge Reine Schur-Wolle Scheerwol nny New Wool u Laine Vierge S Schur-Wolle 307. Polyester Er wordt gedicteerd: Tijd is geld'. Er wordt getypt: Tijp is geld'. En vervolgens wordt er gezocht naar een stufje of kalkpapiertje om deze veel betekenende vergissing te herstellen. Inderdaad, zó kost typen geld. En dat hoeft niet Want met een IBM 82C wordt zo'n foute -p- in een onderdeel van 'n seconde van het papier geplukt, waarna meteen de gewenste -d- ervoor in de plaats kan worden gezet. Dat spaart tijd, geld en ergernis. Bovendien blijft uw correspon dentie onberispelijk. Daar kunt u dan nog een aantal aantrek kelijke eigenschappen bij optellen. De perfecte aanslag van de 82C bijvoorbeeld. En het razendsnelle, verwisselbare letterbolletje. De fluisterstille, transparante geluiddempende kap... En natuurlijk het opgewekte humeur van degene die met de 82C werkt. De IBM 82C kost tussen de f2.428,- en f2.826,-. Dat is niet goedkoop. Maar met dat bedrag doet u dan ook een investering in kostenbesparing. ma 1 MAANDAG 27 NOVEMBER 1978 TROUW/KWARTET P 14 Jazeker, zo snel werkt dat. Want Overtoom heeft 30.000 artikelen In voorraad. Een extra magazijn voor u van zo'n negenduizend vierkante meter, 's Ochtends bellen's avonds bij ons de deur uit En een scherpe inkoop, want de korting kan oplopen tot 40%. Om zeker te weten of wij het in voorraadt hebben kijkt* u even in I de 500 pagina's tellende katalogus. kattüogus' Stuurt u mij kosteloos uw Overtoom boek TR4I Bedrijf Adres Plaats Naam Bon opsturen aan Gratis voor bedrijven Partcdieren f 12.50 gironummer 433540 Toihuislaan 47-85 - Den Polder OJt) tel, 030-78 46 41 In een mantel van zuiver scheerwol komt u dit etiket tegen: En dit in bijvoorbeeld een rok van 70% scheerwol en 30% polyester: Als een kostuum, rok of broek ot mantel gemaakt is van zuiver scheerwol (=11*1. scheerwol), dan ziet u een getekend knotje op het innaai-ctikct. Daarbi| staat ook alti|d de tekst: zuiver scheerwol. Dat kan getvoon niet missen. Soms wordt scheerwol gemengd met iets anders, bijv. katoen, nylon of polyester. Zo'n combinatie kunt u aantreffen in bijvoorbeeld sokken, kinderklccrtjes, overhemden en meubelstoffen. Het zgn. Wolhlendmerk geeft u dan de zekerheid dat er minstens 55% scheerwol in zit. Op het innaai- etiket staat de samenstelling precies omschreven. U kunt dus steeds gcmakkeli|k aflezen wat u in handen heeft. En dat is natuurlijk uw volste recht. Voor méér informatie over Wol en de Wolmerkjes kunt u een brochure aanvragen bij het Internationaal Wol Secretariaat, Laan van Kronenburg 14, Amstelveen. Let op het innaai-etiket! Tijp is geld Tij PAG 'AG is geld Tijd is geld Wilt u mij nader informeren?" Ik wil de IBM 82C weieens bedrijf zien. Bel mij voor een afspraak. Naam:. Bedrijf:. Adres:_ Telefoon: Plaats' Gelieve deze coupon in een ongefrankeerde envelop te zenden aan: IBM Nederland N.' Staf Divisie Tekstverwerking, Antwoordnr. 804, Amsterdam. Inlichtingen over de aantrekkelijke advertentietarieven van Trouw worden u gaarne verstrekt tei. advertentie-exploitatie 020-913456 toestel 743

Nieuwe Leidsche Courant | 1978 | | pagina 16