AMIUEBERICHTEN Verboden voor gehandicapten U kunt er meer aan doen dan u denkt G 23 NOVEMBER 1978 TROUW/KWARTET P 11 -RHS 15 en maandag tot en met vrijdag telefo- 9.00-19.30 uur opgegeven worden op 120-913456. sgavond is dit alleen mogelijk van 1 uur. Als Gij het zelf niet vast blijft houden, nu het in onze handen is, dit kind voor 't licht bestemd, hoe zouden wij 't hoeden voor de duisternis? Lied 3332 en blij berichten wij de geboorte ichter Karin Ingeborg 21 nobember i Paviljoen, t en Joukelien v. d. Ploeg-van Dijk. lovember is het 40 jaar geleden dat onze iotouders H. Snippe C. Snippe-v.d. Knijff jk traden, blij hopen zij die dag met ons te kinderen en kleinkinderen 24 november l! Sieb van der Vegt van der Vegt-Jacksteit |we blij deze dag te mogen vieren. I en Els Meijer toel, Pauline en Lodewijk Chris en Therese van der Vegt olai Plotseling nam God tot Zich onze geliefde schoonzoon, zwager en oom Ries Goedhart Hij werd slechts 46 jaar: Moge de Heer Clara en de kinderen troos ten met de woorden van Johannes 1125. Axel: J. Verplanke G. Verplanke van der Hoofd Axel: Liesbeth Verplanke Canada: Irma Verplanke- de Setter Dokkum: Corrie de Jonge- Verplanke Frans de Jonge Axel: Jaspert Verplanke Corrie Verplanke- van der Ree Nichtjes en neven Rotterdam, 22 vember 1978 no- jen n paMUd heeft de Here tot Zich geroepen naar f moec^er' groot- en overgrootmoeder spul ij >ms n Marchien Terpstra t of zi Moéftijd vdn 92 jaar; sinds 3 juli 1970 l/laar fan H. van der Beek. n!" „Tot U Here hef ik mijn ziel op" Psalm 25 m2i kwerd: 22 november 1978 A. van der Beek K. van der Beek-Veldkamp kningen: J. Knoop-van der Beek J. W. Knoop Klein- en achterkleinkinderen t zal worden gehouden D.V. za- november a.s. jvan de dienst om 13.30 uur in Ubbe- fcurchtweg 6 te Sauwerd, waarna de zal plaatshebben. Na de I gelegenheid tot condoleren. Itieadres: A. van der Beek, Burcht- Sauwerd. Komt allen tot Mij die vermoeid en belast zijt; en Ik zal u rust geven. Math. 11 28 just gevonden te hebben is op Gods tijd (heengegaan mijn lieve, zorgzame man, pappa, onze zoon, schoonzoon, Mrager en oom Klaas Groenendijk feftijd van 43 jaar. Corrie en Marianne Groenendijk en verdere familie. I aan de Lek, 22 november 1978 l 23 dienst zal worden gehouden zaterdag Tiber in de Ned. Hervormde Kerk te n aan de Lek om 10.00 uur v.m. waarna uur de begrafenis in besloten kring ts vinden. (heid tot condoleren donderdagavond nber van 7.00 tot 9.00 uur inde Rouw- Burg. v. d. Willigenstraat 37b te Lek- I en na de begrafenis in de Rotonde, jdestraat 1, Krimpen aan de Lek. Geen bloemen. Bedroefd, doch dankbaar voor wat wij in haar mochten ontvangen, delen wij u mede, dat heden is overleden onze lieve vrouw, moeder en oma Cornelia de Vries-Bakker op de leeftijd van 53 jaar. Montfoort: F. de Vries Biddinghuizen: Maria en Henk Scheffer-de Vries Alexander en Marjolein Klundert: Kees en Marga de Vries-Troost Stefan en Mare Delft: Klaas de Vries Apeldoorn: Marijke de Vries Eindhoven: Klazien en Bastiaan de Jonge-de Vries Wendela en Wijnand St Niklaas: Joost en Veneranda de Vries-van Loey Thera Utrecht: Meindert en Mariska de Vries-Gort Nieuwegein: Jaap en Leny de Vries-Molendijk Harmeien: Heieen de Vries Montfoort, 22 november 1978. Anne Franklaan 14. De begrafenis zal plaatsvinden zaterdag 25 november om 12.30 uur op de algemene be graafplaats te Montfoort. Voorafgaande hier aan zal om 11.30 uur een bijeenkomst worden gehouden in het gebouw van de Gereformeer de Kerk te Montfoort. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in genoemd kerkgebouw. Geen bloemen ,Jn vrede leg ik mij neer en ik slaap al Gij doet mij wonen veilig en wel. Heer God, Gij alleen." Na een korte, zeer ernstige, ziekte nam de Here van ons weg onze geliefde schoondochter, schoonzuster en tante Corrie de Vries-Bakker op de leeftijd van 53 jaar. 22 november 1978. Krommenie: K. de Vries Nijverdal: M. de Vries C. de Vries-Spaander Krommenie: KL de Vries H. de Vries Worm er. A. Kramer-de Vries K. Kramer Culemborg: J. A. de Vries C. A. de Vries-Spaander Neven en nichten. God nam tot Zich mijn lieve man, onze zorgza me vader Jan Hendrik Botten op de leeftijd van 40 jaar „Want wij weten, dat noch hoogte noch diepte, noch enig ander schepsel ons kan scheiden van de liefde van Jezus Christus" Rom. 8:38 en 39 Stedum, 21 november 1978 Bedumerweg 35 J. Boiten-Hammenga Jan Margriet Monique Mijn man ligt opgebaard in de aula aan de Stationsweg te Stedum. Condoleantiebezoek aldaar donderdag van 19.00-21.00 uur. De begrafenis zal plaatsvinden D.V. op zater dag 25 november a.s. om 14.45 uur. Aanvang rouwdienst om 14.00 uur in de Geref. Kerk te Stedum. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren. Liever geen bezoek aan huis. Geen bloemen Diep verslagen zijn wij door het plotselinge overlijden van onze jongste broer, zwager en oom Henk Boiten op de leeftijd van 40 jaar. Rom. 838 en 39 Stedum, 21 november 1978. Wageningen: T. Woldring-Boiten J. J. Woldring Stedum: J. Zeeuw-Rijskamp D. Zeeuw Groningen: R. Wieringa-Boiten H. Wieringa Dronten: W. Boiten A. C. Boiten-Le Feber Culemborg: W. G. Eigeman-Boiten P. J. Eigeman Neven en nichten. Het gemeentebestuur van Stedum heeft met ontsteltenis kennis genomen van het plotseling overlijden van hun raadslid, de heer Jan Hendrik Boiten Zijn warme belangstelling voor het functione ren van de gemeente, zowel in politiek als maatschappelijk opzicht, blijft bij ons in dank bare herinnering. Stedum, 22 november 1978 Burgemeester en wethouders der gemeente Stedum, S. R. Mellema, burgemeester B. W. Bakker, secretaris. Het plotseling overlijden van Henk Lous heeft het bestuur van de H.B.O-Raad diep getroffen. Vanaf de oprichting van de Raad was hij lid van het bestuur en van de Sectie Hoger Agra risch Onderwijs. Door zijn persoonlijke be trokkenheid bij het Hoger Beroepsonderwijs heeft hij met veel inzet een creatieve bijdrage geleverd aan de ontwikkeling van de Raad. De crematie vindt plaats op vrijdag 24 novem ber a.s. te 13.30 uur in het crematorium, Mae- terlinckweg 101, Rotterdam-Zuid. Den Haag, 21 november 1978 Riviervismarkt 2 Dr. Th. H. J. Stoelinga, voorzitter Drs. H. K. F. Kaldenbach, secretaris. Met grote verslagenheid geeft het hoofdbe stuur van de Bond van Docenten bij Tertiair Onderwijs kennis van het onverwacht overlij den van Henk Lous lid van het hoofdbestuur cn oprichter van de Sector Hoger Agrarisch Onderwijs. zijn Met grote waardering gedenken wij plichtsbetrachting en inzet. Wij wensen zijn vrouw en kinderen sterkte toe in deze moeilijke periode. Venlo, 21 november 1978 Postbus 434. Drs. W. Nijs, voorzitter Drs. J. Koek, secretaris. Met leedwezen heeft het bestuur van de Sector Hoger Agrarisch Onderwijs van de Bond van Docenten bij Tertiair Onderwijs kennis geno men van het onverwacht overlijden van zijn voorzitter Henk Lous met grote plichtsbetrachting, bekwaamheid en energie heeft hij meegewerkt aan de uitbouw van de Sector Hoger Agrarisch Onderwijs. Venlo, 21 november 1978 Postbus 434 Drs. J. Spoelstra, vice-voorzitter Ir. F. de Groot, secretaris. Met grote verslagenheid geeft het bestuur van het Centraal Hoger Agrarisch Overleg Orgaan kennis van het plotseling overlijden van Henk Lous Hij is één van de oprichters van onze organisa tie geweest en stond ons, geïnspireerd door zijn idealen, steeds met raad en daad terzijde. Zijn persoonlijke inzet heeft voor de ontwikke ling van het Hoger Agrarisch Onderwijs grote betekenis gehad. Wageningen, 21 november 1978 Duivendaal 5 Dr. L. van der Plas, voorzitter A. J. M. Appels, secretaris. „Ik hef mijn ogen op naar de bergen: vanwaar zal mijn hulp komen? Mijn hulp is van de Here, die hemel en aarde gemaakt heeft." Psalm 121 Tot onze grote droefheid, is door een noodlot tig ongeval plotseling van ons weggenomen, onze lieve en zorgzame Moeder, Schoonmoe der, Grootmoeder en Zuster Hinne Penninga Weduwe van Th. E. B. Keuchenius op de leeftijd van 85 jaar. Den Haag: C. M. E. de Vos-Keuchenius Den Helder: B. Th. Keuchenius Canberra: W. P. van Apeldoorn-Keuchenius M. van Apeldoorn Barend recht: F. E. Keuchenius G. I. Keuchenius-de Nijs Bik Ridgewood (N.J.): Th. E. P. Keuchenius Y. Keuchenius-Schippers en kleinkinderen Zeist: R. Brumsen-Penninga Zeist, 20 november 1978 Rusthuis „Spathodea" Oranje Nassaulaan 7 Correspondentie-adres: Wezenstraat 34, Den Helder De rouwdienst zal gehouden worden in het rusthuis „Spathodea" op vrijdag 24 november a.s. aanvang 12.30 uur. Aansluitend zal de crematie plaats vinden in het crematorium „Daelwijck", Floridadreef 7 (Overvecht) te Utrecht om 14.00 uur, aula 1. Vertrek van Oranje Nassaulaan 7 te 13.15 uur. Hiermede geven wij U kennis dat op 21 novem ber 1978, op de leeftijd van 69 jaar, is overleden Mr. C. P. van Reeuwijk Ridder in de Orde van Oranje-Nassau Gedurende meer dan 20 jaren heeft hij met grote inzet de belangen van de gemeente en haar inwoners gediend. Ommen, 21 november 1978 Namens het gemeentebestuur van Ommen, Drs. H. C. Knoppers, burgemeester Heden behaagde het de Heere na een moedig gedragen lijden van onze zijde weg te nemen onze geliefde moeder, schoonmoeder, oma, zuster, schoonzuster en tante Maria van Dalen geboren Lodders in de leeftijd van 84 jaar H. W. van der Linden-van Dalen J. van der Linden Jaap Jan en Joke André H. H. van Dalen G. van Dalen-Ooms Jan en Ina Lia Mariëtte en verdere familie Papendrecht, 22 november 1978 Badhuisstraat 2 Corr. adres Bosch 13. De begrafenis is bepaald a.s. zaterdag na de rouwdienst welke om 1.00 uur in de aula bij de algeméne begraafplaats aan de Admiraal de Ruyterweg zal aanvangen. Diegenen die hierbij aanwezig willen zijn wor den verzocht om 12.45 uur aldaar te komen. Na de begrafenis is in de aula gelegenheid tot condoleren. Met droefheid geven wij kennis dat na een kortstondige ziekte is overleden onze geliefde zuster, schoonzuster en tante Jacoba Hendrika Rens op de leeftijd van 75 jaar. Rotterdam, 21 november 1978. Borghave Wilgenlei 568. Correspondentieadres: Springerstraat 174. Wij mogen vertrouwen, dat zij is inge gaan tot de Vreugde van haar Heer W. J. Rens A. Rens-Ribbens Ermelo: D. van Schaardenburgh-Rens C. van Schaardenburgh neven en nichten Gelegenheid tot condoleren vrijdagavond vari 7 tot 7.30 uur in de receptiekamer van „Borg have" aan de Wilgenlei. De rouwdienst zal plaatshebben zaterdag 25 november in de Ger. kerk aan de Meidoornsin gel om 11 uur, waarna de begrafenis zal plaats hebben op de Herv. Begraafplaats Oud Kralin gen te circa 12 uur. In Jezus ontslapen, mijn lieve vrouw en onze lieve moeder en oma Elisabeth Winkelhorst-ter Horst in de ouderdom van 74 jaar. „Zij diende de Here met blijd schap". Aalten: J. H. W. Winkelhorst Winterswijk: G. F. Grevers-Winkelhorst G. W. Grevers Bert, Liesbeth, Gerwin en Frank Aalten: G. J. Winkelhorst A. Winkelhorst-Nagel Aalten, 22 november 1978. Zomerweg 5, „Scholtenbosch". De begrafenis zal D.V. plaatsvinden op zater dag 25 novembera.s. op de begraafplaats „Berkenhove" te Aalten. Vooraf wordt om 11.00 uur een rouwdienst gehouden in het uitvaartcentrum Romienendiek 2A. Degenen die de overledene de laatste eer willen bewij zen worden hierbij beleefd uitgenodigd. Gelegenheid tot condoleren van 10.30-10.50 „De Heer is mijn Herder" God nam plotseling tot Zich mijn lieve man. onze lieve vader, grootvader en overgroot vader Richtinus van Eerden eerder gehuwd geweest met H. Schuiling op de leeftijd van bijna 85 jaar. E. van Eerden-Noordtzij Haren: J. A. Wierenga-van Eerden Zuidveld: A. van der Heide-van Eerden R. van der Heide klein- en achtérkleinkinderen Haren (Gn.), 21 november 1978. 't Harde 6. De dienst van Woord en Gebed, te leiden door de weleerwaarde heer drs K. Dijk, zal gehou den worden op vrijdag 24 november om 13.30 uur in de Geref. Kerk aan de Kerkstraat te Haren, waarna de begrafenis zal plaatsvinden om ca. 14.15 uur op de begraafplaats aan de Kerkstraat te Haren. Na de begrafenis gelegenheid tot condoleren in het Gorechthuis, Hortuslaan 1, Haren. Liever geen bezoek Geen toespraken De Here nam, na een langdurig geduldig ge dragen ziekte, uit ons mtdden weg mijn gelief de man, onze zwager en oom Antonie Snelders in de leeftijd van 64 jaar. Zijn leven in dienst tot de naaste was ons tot voorbeeld en heeft een onvergetelijke indruk gemaakt op allen die1 hem gekend hebben, en door hem getroost en bemoedigd werden. Ps 116:4 o.b. A. C. Snelders-v. Helden familie van Helden Nieuwendijk N.Br., 17 november 1978 Buitenkade 4 Na een kortstondige ziekte heeft de Here tot Zich genomen onze geliefde broer, zwager en oom Jan Hendrik Bor Sinds 1961 weduwnaar van G. Lunshof op de leeftijd van 87 jaar. „Afaar in dit alles zijn wij meer dan overwin naars door Hem, die ons heeft liefgehad" Rom. 8:37 Nijmegen: G. Bor Nijmegen: J. Wiersma-Bor Rotterdam: A. Bor Nijmegen: B. A. Rijpkema-Bor Ph. Rijpkema Neven en nichten Nijmegen, 21 november 1978 Huize „Vijvervof". Kwakken bergweg 150. Corr. adres: Barbarossastraat 62, Nijmegen. De rouwdienst zal worden gehouden zaterdag 25 november a.s. te 11.00 uur in de kapel van huize „Vijverhof", Kwakkenbergweg 150 te Nijmegen, waarna aansluitend de teraardebe stelling zal plaatsvinden op de begraafplaats „Rustoord", Postweg 60 te Nijmegen. Gelegenheid tot condoleren na de rouwdienst in de kapel van Huize „Vijverhof en na de teraardebestelling in de aula van „Rustoord". Na een langdurige ziekte heeft de Here tot Zich genomen onze lieve schoonzuster, tante en oud-tante Anna Catharina Knoops echtgenote van H. van den Oever op de leeftijd van 71 jaar. Zalig zijn de doden die in de Here sterven. Kampen: G. van den Oever-Noortman Kampen: J. van den Oever Alkmaar: J. van den Oever H. A. van den Oever-Telder Appingedam: Ch. van den Oever-Rijnbende neven en nichten Zwolle, 22 november 1978. Tot Gods Heerlijkheid ingegaan onze geliefde moeder en oma Helena van Bentum- Buitelaar sinds 26 juni 1978 weduwe van Jan van Bentum in de leeftijd van 77 jaar. Hoewel haar geest de laatste tijd omsluierd was, wist zij zich met zekerheid een kind van God. De familie van Bentum. Blacktown, 22 november 1978 Correspondentieadressen: Jaap van Bentum, 1118 Douglasroad 2148 Blacktown N.S.W. Australia J. Modderman-van Bentum, Menno Simonsz- hof 29, 1216 LK Hilversum. Rondom het ziek zijn en overlijden van onze vader Arend Vroegindewelj hebben we bijzonder veel medeleven ondervonden. Wij zouden hier graag meer persoonlijk op willen antwoorden, maar dit is ons praktisch onmogelijk. Daarom willen wij op deze wijze u allen hiervoor hartelijk dank zeggen. We doen dit ook namens onze familie. Wij zijn bijzonder gesterkt en hopen, dat Gods Va derlijke zorg op deze weg, die voor ons allen heel verdrietig is, ons zal blijven vergezellen. Jantien Corien Liesbeth Veenendaal, november 1978 Kerkewijk 102. Eén miljoen Nederlanders leven in een wereld vol obstakels: stoeptreden, draaideuren, opstapjes... U kunt helpen obstakels te voor komen of uit de weg te ruimen voor mensen in rolstoelen of met krukken, voor mensen die slecht zien of horen. Laat uw invloed gel den in uw vereniging, op de school van uw kinderen, in uw werkkring, overal waar de bewegingsvrijheid van één miljoen landgenoten wordt belemmerd. Wat kunt doen? En hoe? Voor meer informatie:^.V.O. Nederland •Vereniging van arbeids- en wehijnnorg voor mindervaliden, Bos en LommerpUntsoen, CIDT Amsterdam, M11I4I tel 020 872401.

Nieuwe Leidsche Courant | 1978 | | pagina 15