direkteur Rabobank VOLVO Als u dóórdenkt intern controleur WINKELEN Maar dan moet u wel zelf schakelen. eemeroord Rabobank Beilen VRIJDAG 17 NOVEMBER 1978 TROUW/KWARTET Pj JUWELEN. GOUD •n ZILVER IN- EN VERKOOP H. W. DAMES KrutMtrMt 19 TM. 023-320481 Mtorlem (M| da RlddwstraM) De aecretaris van hel Neder- landsch Bijbelgenootschap. Afdeling Amsterdam, maakt bekend dat de jaarvergade ring gehouden zal worden op 22 november 1978 om 19.30 uur in de Thomaskerk, Prin ses Irenestraat 34 te Am sterdam. De secretaris J. van Andel Prinsengracht 677 AMSTERDAM begint op deze en de andere advertentie pagina's ELKE OCHTEND OPNIEUW U nidt nu al Volvo 343 voor f15750,- Dat is het aanbod van de nieuwe Volvo 343. De handgeschakelde versnelling betekent ten opzichte van de Volvo 343 met automatische transmissie: Het koppelings pedaal erbij en een prijsverschil van 1.200 gulden. Omdat normale versnellingsbakken nu eenmaal voordeliger zijn, merkt u dal onmiddellijk in de prijs van de nieuwe Volvo 343. En dat maakt de nieuwe Volvo 343 nu extra uw aandacht waard. Volvo Nederland Personenauto B.V, Postbus 16.4153 ZG BEESD. Prijs inclusief B.T.W. af fabriek. Prijs- en uitvoeringswijzigingen voorbehouden. nederlands hervormd centrum voor geestelijk gehandicapten Voor het centrum voor geestelijk gehandicapten „Eemer oord" te Baarn, uitgaande van de „Stichting ned. herv. inrichtingen voor geestelijk hulpbehoevenden" wordt in het kader van een nieuwe direktiesamenstelling gevraagd een aan wie de leiding van het direktieteam zal worden opgedra gen. In overleg met de ekonomisch adjunkt-direkteur, tevens waarnemend direkteur. en de te benoemen direkteur zal. gelet op de discipline van laatstgenoemde, worden bezien hoe het direktieteam met een derde lid zal worden aange vuld. Naast de koördinerende taak in het management zat tot het persoonlijke aandachtsgebied van de direkteur met name het sociaal beleid behoren, gericht op de organisatie met 430 medewerkers in de onderscheidene afdelingen, diensten en funkties, en op de doelstelling: de behandeling en verzorging van ca. 450 pupillen in kleine leefgroepen. In dat kader onderhoudt hij mede de kontakten met de ondernemingsraad en het bestuur van de oudervereniging. Voor deze funktie worden van belang geacht: leidinggevende kapaciteiten en een goed inzicht in de verhoudingen van mens en organisatie een akademische of gelijkwaardige vorming kennis en ervaring ten aanzien van het sociaal beleid in de gezondheids- en welzijnszorg brede maatschappelijke belangstelling. De voorkeur gaat uit naar hem/haar die de behandeling er. verzorging (vanuit eigen opleiding en ervaring kent. zoals medicus, psycholoog of (ortho-)pedagoog. Belangstellenden voor deze funktie dienen te aanvaarden dat krachtens de doelstelling van de stichting het Evangelie voor de werkzaamheden richtinggevend is. Bij de selektieprocedure wordt vertrouwelijkheid in acht genomen. Een psychotechnisch onderzoek maakt als regel deel uit van de selektieprocedure. Zonder voorafgaand overleg zal geen informatie worden ingewonnen. Belangstellenden worden uitgenodigd binnen twee weken na het verschijnen van dit blad hun met de hand geschreven brief, vergezeld van een curriculum vitae en een pasfoto, te richten aan de algemeen sekretaris van boven vermelde stichting, p/a Oude Tempellaan 1 te Soesterberg. eemeroord J Zandhewvelweg 4, Baarn, telefoon 035-852741 Dc Rabobank Beilen vraagt een De intern controleur ressorteert rechtstreeks onder de directie. Hij heeft tot taak een doel matige controle op het juist en tijdig vastleggen van hel essentiële bedrijfsgebeuren. Hij organiseert het werk zodanig dat cijfermatige en methodische onjuist heden in de administratieve verslaglegging tijdig gesignaleerd kunnen worden. Hij zal daarbij de administratieve procedures bewaken op het voldoen aan de normen van efficiency en interne controle. De man die deze functie gaat vervullen moet beschikken over het vermogen aandacht te hebben voor zowel de grote lijn als het detail. Inzicht en inventiviteit zijn noodzakelijke eigenschappen. Verder kan hij persoonlijke relaties onderhouden. Opleiding SPD I. Leeftijd ca. 25 - 30 jaar. De Rabobank biedt u naast een goed salaris, prima secundaire arbeids- voorwaarden zoals een premiespaarregeling en een dertiende maand salaris. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectie procedure. Schriftelijke sollicitaties worden gaarne ontvangen door de directeur van de Rabobank, Ettenstraat 1, 9411 KT Beilen. Met haar vele vestigingen staat de Rabobank-organisatie overal in ons land midden lussen de mensen. Zij behartigt op zeer betrokken wijze alle bankzaken van haar cliënten. Is dus bij uitstek de persoonlijke bank. L\ geid en goede raad AAR- Wasse in met in de sl SvanC ind Scl ie oud« e Hei •meei entei i. Ine in de id s ,,m

Nieuwe Leidsche Courant | 1978 | | pagina 12