SCHAAKGOUD HONGARIJE EBBC mist motivatie Da's pas bier Wraak van Brevé MEP weer in de middenmoot isf a i x. cax if RZ klopt Bosschenaren Theo Gorter mist precisie Zege tegen eigen verleden PVC/Blokd00 gaat eerv*1» ten onderp Na nederlaag op eigen veld tegen Klein Zwitserland Winst Vries4v.«= en Van der L- f MSciSSSISiil MAANDAG 13 NOVEMBER 1978 SPORT BUENOS AIRES - Niet de Sovjet- Unie. doch Hongarije is winnaar ge worden van de 23e schaakolympiade, die in Buenos Aires werd gehouden. Het is voor het eerst dat de Russen, na deel te hebben genomen aan de Olympiade, zonder gouden medaille huiswaarts keren. Nederland ont nam, door remises van Timman. So- sonko en Langeweg de Russen in de veertiende en laatste ronde anderhalf punt. Aangezien de Hongaren met 3-1 van Joegoslavië wonnen vergaarden zij een punt meer dan de Russen, die nu als tweede in de eindrangschik king eindigden. Het Hongaarse team. dat bestond uit de grootmeesters Portisch. Ribli. Sax. Adorjan. Csom en Vadasz, scoor de 37 punten in 56 partijen. Nederland speelde in de slotronde zonder Hans Ree. Deze maakte zater dagmorgen een ongelukkige val en brak daarbij het rechterbeen op twee plaatsen. Ree. die nu waarschijnlijk ook niet kan meedoen aan het zone- toernooi dat binnenkort in Amster dam wordt gehouden, is opgenomen in een ziekenhuis in Buenos Aires. Hij zal naar het zich laat aanzien van daag met de Nederlandse ploeg te rugvliegen naar Schiphol. Aanvankelijk zag het er naar uit dat Nederland het tegen de Russen ui terst moeilijk zou krijgen. Op Rus sisch verzoek werden geen belang stellenden in de speelzaal toegelaten. De Russen en ook andere delegaties hebben geklaagd over het lawaai in de zalen van het River Plate stadion, die op zich al weinig geschikt zijn om schaakseances te houden. Na een uur spelen had alleen Sosonko tegen Lev Poloegajevski een stelling op het bord weten te brengen die beloften inhield. Voor de overige drie leden van het Nederlandse team le ken er op dat moment weinig moge lijkheden. Aan het eerste bord kreeg Jan Timman tegen Bors 8passki te maken met een gesloten Siciliaan, die de Rus ook regelmatig heeft gespeeld in de laatste match voor het kandida tentoernooi tegen Portisch. De oud wereldkampioen kreeg een prachtige stelling en trok vervolgens een uur uit om het juiste plan dat tot winst moest voeren te zoeken. De conse quentie was dat hij in hevige tijdnood geraakte. Timman greep zijn laatste kans. Hij offerde een kwaliteit om het spel gecompliceerd te houden. Zijn opzet slaagde. Spasski nam geen risi co en berustte in een deling van het punt. hoewel zijn stelling op dat mo ment nog steeds uitzicht op winst bood. Oenna Sosonko speelde tegen Poloe gajevski zijn geliefde Catalaans, waarin hij al vrij snel gemakkelijker spel kreeg. De Rus wist echter steeds de juiste tegenzet te vinden, zodat de door Co Matoc ROTTERDAM Het eerste verlies van EBBC in deze basket balcompetitie tegen RZ mag niet echt verrassend worden genoemd. Net terug van een geslaagde, maar vermoeiende EuropaCup-return tegen Hapoel Tel Avlv zat het er een beetje in, dat de lijstaanvoerder wel eens een misstap zou kunnen begaan. Temeer, daar de Rotterdamse ploeg, voor naamste kandidaat voor de vierde play-off-plaats, de laatste weken steeds beter gaat draalen. Met 82-74 verloor Den Bosch, zonder de Illusie gewekt te hebben voor een beter resultaat In aanmerking te ko- AMSTERDAM De 22-jarige Theo Oorter heeft in Amsterdam opnieuw de kans gehad een der satelliettoer- noolen op zijn naam te schrijven. Evenals een week eerder in Bosschen- hoofd kwam hij net wat precisie te kort. Voor ongeveer 250 toeschouwers moest de Amsterdammer in de eind strijd van het enkelspel met twee maal 6-4 buigen voor de 20-jarige Westduitser Ulrich Wilms. Bij de dames boekte Anneloes Schot horst haar tweede toernooizege. Ook ln Enschede was zij winnares. In de finale speelde Anneloes Schothorst degelijker dan Nora Blom, die vooral moeite had met de scherp geplaatste backhands van de Maastrichtse. Ook ,-r was de uitslag 6-4 en 6-4. Na drie satelliettoemooien staat de Oostenrijker Robert Reiniger op de eerste plaats met 49 punten. Hij wordt gevolgd door Theo Gorter en de Amerikaan Jon Molin met leder 48 punten. Fok is vierde, met de West duitser Wilms (35). Rolf Thung bezet de dertiende plaats met 21 punten en Frits Don is zestiende (13). ADVERTENTIE fiwl* JlFÖjfS balans niet beslissend verstoord werd en remise het resultaat werd. Jan Hein Donner kwam tegen Oleg Romanishin direct al slecht te staan doordat hij in de opening er niet in slaagde tot de rokade te komen. Ro manishin buitte dat goed uit. Hij voerde langzaam maar zeker de druk op en dwong Donner tot overgave toen verlies van een stuk niet meer te vermijden was. Kick Langeweg trad met wit aan te gen Raphael Vaganian. Hij kwam be ter uit de opening maar overzag een venijnig loperaetje, waardoor de kan sen leken te keren. Zo ver kwam het echter niet. De stelling van de Neder lander was wiliswaar iets minder, doch het voordeel voor de Rus bleek niet van beslissende betekenis. Tegen het scheiden van de markt berustte Vaganian in een deling van het punt. De Nederlandse dames zegevierden in hun laatste wedstrijd met 2-1 over de Amerikaanse ploeg. Kathy van der Mije zegevierde over Savereide in een goede partij. Na een afruilvariant van het spaans slaagde zij erin haar dub- belpion op te lossen en het loperpaar op het bord te houden. Vervolgens won zij een pion en dat was voldoen de voor de winst. Corry Vreeken speelde een wisselval lige partij tegen Herstein met schijn- olfers en echte offers. Zij wist een kwaliteit te veroveren en won. Han- neke van Parreren, die volledig van slag af is. verloor in haar laatste par tij van Teasley. Ze kwam een pion achter te staan en geraakte vervol gens in een onontkoombaar matnet verzeild. Heren Hongarlje-Joegoslavlê 3-1, Sovjet Unie- Nederland 2'j-1"2. Zwitserland-Verenigde Staten 2-2. Israél West Duitsland 2-2. Roemenië-Enge- land 2'/i-1"2, Canada-Polen 2-2, Spanje-Zweden 2- I 11 Denemarken-Oostenrijk 2>/a-I'4. Bulgarije- Finland 2' >-1":, Chlna-Cuba 0-0 (41. Mexlco-IJs- land Columbla-Brazilië 2-2, Argentinië A- Venezuela IGj-Vz (1), Nieuw Zeeland-Phlllppljnen 2-2. Australlé-Chlll 2-2. Indonesie-Paraguay 2''i-l'A. Noorwegen-Wales 2"a-l'/a, Argentinië B- Frankrljk 2"i-l":. Schotland-Peru 2'/i-l>h. Urugu ay-Hong Kong 2-2. Dominicaanse Republlek-Srt Lanka 2-2. Syrlè-Trinldad 3-1. Guyana-Tuneslê 2' j-l'.i, Ouatemaia-Belglè 2-2. Marokko-Ecuador 2-2. Japan-Porto Rico 2'/j-1"i. Jamaica-Bolivia 2- 2. Faroer-Zalre 3-1. Jordanie-Amerikaanse Maag deneilanden 2'-"s-l'.a. Luxemburg-Britse Maagde neilanden Mauretanie-Bermuda 2-2. Malei- sië-Verenigde Arabische Emiraten S'/t-'t». Libië- Andorra 2»/i.-l"». I Hongarije 37 punten. 2. Sowjet-Unie 36. 3. Verenigde Staten 35. 4. West-Duitsland 33. 5. Is raël en Roemenië 32,5. 7. Denemarken. Polen. Spanje en Canada 32. 12. Engeland. Bulgarije en Nederland 31.5. 15. Joegoslavië. Zweden en Argen tinië A 31. 18. Cuba. Oostenrijk. China en Mexico 30.5. 22. Finland en Colombia 30. 24. Filippijnen. Nteuw-Zeeland. Indonesië en Brazilië 29,5. Dames: Oroep A: Brazlllé-Mexlco l'/i-l'/j, Fin land-Denemarken 2-1. Japan-Columbia Schotland-Canada 2'o-'h. Groep B West-Duitsland-Bulgarlje l'/s-H/s, So- vjet-Unle-Engeland 2-1, Polen-Spanje 3-0. Joego- slavlë-HongartJe 1-2. Groep C: Verenigde Staten-Nederland 1-2, Zwc- den-Australië 3-0. Argcntlnlé-Frankrljk 2-1. Groep D Monaco-Uruguay 0-3, Venezucla-IJsland 1-2. Wales-Porto Rlco 3-0. Nleuw-Zeetand-Bollvia men, al kwam het team van coach Ton Boot drie minuten voor tijd nog even terug tot vier punten, het voor naamste Bossche wapenfeit van die avond. Die. tegenaanval werd echter vakkundig gepareerd door Rotter dam-Zuid, dat met de nieuwe spelers Freeman. Kruidhof. Mallory en Van de Lagemaat binnen de ploeg steeds meer aan homogeniteit wint Bij EBBC Den Bosch kwam eigenlijk maar één speler tot een goede presta tie. Spelverdeler Jan Dekker, bezig aan een van zijn betere seizoenen, werd tegen zijn oude club met 25 punten topscorer voor Den Bosch. Een prestatie waarmee Dekker ver uitstak boven zijn overige teamgeno ten Kees Akerboom kwam bij voor beeld helemaal niet aan scoren toe en had te kampen met een volslagen off day. De international had wel een verklaring voor zijn lmproduktieve rol in de wedstrijd: „Ik had een beetje pech. Ik begon niet zo goed en had al snel drie persoonlijke fouten te pak ken. Toen ik in de tweede helft werd ingezet heb ik maar één minuut ge speeld. Blijkbaar deed ik het dus niet goed. omdat ik gelijk werd gewis seld," aldus de laconieke Akerboom. Het is niet de eerste keer dat de Bossche ploeg de competitiewed strijd vlak na een Europa Cup-treffen verliest. Het mag zo langzamerhand bijna traditioneel heten. Maar dat vermoeidheid de ploeg bij dergelijke kort na elkaar te spelen topwedstrij den ditmaal parten speelde, bestreed Jan Loorbach van Rotterdam Freeman van EBBC. Kees Akerboom. „We hebben deze wedstrijd gewoon wat te makkelijk opgevat. In Israël hadden we tegen alle verwachtingen in vrij simpel ge wonnen en dan krijg je als ploeg toch zoiets van: „De volgende tegenstan der pakken we ook wel even." Daarbij komt dat we een gigantische hoeveel heid pech hadden, vooral onder de basket." Die Bossche onderschatting werd dus duidelijk afgestraft, door een Rotterdamse ploeg, die veel meer was doordrongen van het belang van deze wedstrijd en in tegenstelling tot EBBC nog niet geheel zeker is van een plaats in de finalepoule. Naar de mening van Akerboom echter is RZ nog steeds geen echt team. Aker boom: „Ze beschikken over vijf goede spelers, maar moeten het nog steeds hebben van de ruimschoots aanwezi ge individuele klasse van die spelers. Bovendien vind ik, dat ze nog snel heid tekort komen. Maar als vrijwel alles ze gelukt zoals tegen ons. dan is het een heel goede ploeg." Zuur was de winst van RZ voor het als vijfde geklasseerde Landlust, dat door een nederlaag van de Rotter dammers weer wat dichter bij die belangrijke vierde plaats zou zijn ge- van di agv< Divei it, op ;te pij gelijk ithur roir. j Dolle vreugde bij de spelers van Brevok als de winst op AMVJ een feit wordfaer Ja hoemer ïoemer, m een ISteef v door Koos Hamer taktiel opz kiezer tte. Ik AMSTERDAM Brevok wreekt Brevok. Zo kan de spectaculaire 3-2 winst vapato®^ Brevok op titelpretendent in de eredivisie volleybal AMVJ het best omschreven feiten zijn, dat Breda de NeVoVo jarenlang Peter van Dorst als voorzitter vai'ëi schonk. Maar er waren meer zaken. Pierre Mathieu, de MTS-leraar in die plaats, le{n. Brevok-tijd in België Turnhout naar het landskampioenschap. Daarna maakte M u in Nederland verder waar door Blokkeer drie jaar achter elkaar de landstitel te latr wordt afgestopt door Gerry komen. De Amsterdamse ploeg had deze week toch al met de nodige tegenslag te kampen, omdat men bin nen een week drie spelverdelers kwijtraakte. Edwin van der Hart liep in de binnenstad van Amsterdam bij een vechtpartij dichtgeslagen ogen op. Daan Wouters bedankte, omdat hij het basketbal bij de eredivisieclub niet meer kan combineren met zijn studie en Walter Ombre tenslotte liep bij een auto-ongeluk vrijdagnacht lichte verwondingen op. Niettemin behaalde Landlust zaterdag een over tuigende 93-68-zege op BOB, maar veel schoot de Amsterdamse ploeg daarmee door de winst van RZ op Den Bosch niet op. Topscorers: RZ: Mallory 25. Freeman 23 en Kruidhof 14. EBBC Den Bosch: Dekker 25. Faber 15 en Kirkland 14. EREDIVISIE HEREN: BS Leiden-BV Amstel veen 117-89. Punch-Donar 103-124. R Z-EBBC Den Bosch 82-74, ROWIC-Flamlngo's 81-70. Landlust- BOB 93-88 DAMES: Boxtel-AMVJ A dam 70-48. White Stars-R Amsterdam 50-53. RZ-Jolly Jum pers 95-57. Fortuna Flash-BV Voorburg 43-50. Landlust-BOB 70-88 De stand ln de eredivisie: 1. Leiden 11-20. 2. Den Bosch 9-18. 3 Donar 11-18.4. RZ 11-16, 5. Landlust 11-12. 6 BOB 11-6. 7 Amstelveen 11-6.8. Rowick 10-4. 9 Punch 11-4. 10. Flamingos U-4. Een ander opvallende zaak: Peter van Velzen, eerst mee met Mathieu naar Turnhout kwam bij het Amster damse AMVJ terecht en werd min of meer vaste keus voor de nationale ploeg. Ad van der Velden, Nederlands meest besproken volleyballer op dit moment, bewandelde een identieke weg. Evenals Van Velzen begon hij bij Brevok. De aanstaande gymnastiek leraar volgde ook Mathieu naar Turn hout, maar bleef in tegenstelling tot Van Velzen Mathieus pad volgen en speelde dus ook drie jaar in Rijswijk bij Blokkeer. Toen Mathieu daar weg ging, verliet hij zonder gelijklui dende redenen overigens ook de vaste ploeg die regelmatig de titel voor zich opeiste. Tot slot was er Kees Tanis nog. Geen vaste keus bij Brevok, maar ineens goed genoeg in de basis van topploeg AMVJ. Was er dus niets meer over in Breda? „Wel degelijk," weet Kees Jongman, de enthousiaste trainer-coach van de Bredase ploeg die zoveel publiek en sfeer op de tribunes zet. „Het zat ons ook dwars dat nog andere spelers als Frank van Gorp, Richard Delfina en Joes van Nijnatten ln Tilburg gingen spelen." Het is dan ook geen opval lende zaak. dat zodra de VC Tilburg uit de eredivisie degradeerde en de sponsor zich terugtrok deze drie spe lers zich in Breda kwamen melden. Natuurlijk ook, omdat ze zich hier mee een nieuw verblijf in de eredivi sie garandeerden. De wraak op het verleden leefde in Breda nog verder door. Er was nu eindelijk de kans iets te presenteren. Wie beter van Wim Gommeren, de Belgische international kon daarbij worden ingelijfd. Voor Gommeren ook een oplossing, want de weg naar Dordrechts Orawi, waar hij zich on danks de degradatie uit de eredivisie nog een jaar had verbonden, liep toch via Breda. Waarom dan de reis niet tot Breda beperkt? Natuurlijk, zoveel spelersaanwinsten moesten problemen oproepen. Kees Jongman daarover: „Met maar twee keer trainen in de week gedurende nu maar drie maanden en dan boven dien de aanmelding van het Antilli aanse springwonder Errol Rooy, was het moeilijk direct een goed team op te bouwen. Iedereen moest naar de juiste formatie zoeken." De vraag is natuurlijk of met het succes van zaterdag die formatie ge vonden is. Jongman daar ovèr: „Door al die Bredase verschijnsels als Van Velzen, als Mathieu en als Van der Velden en Tanis was er een motivatie aanwezig. Daar kwam bij dat in de plaatselijke pers deze keer een voor beschouwing ontbrak, maar wel een interview met Mathieu geplaatst werd. Dat stak enorm. Vooral omdat we wisten, dat het ergens in de Am sterdamse ploeg niet goed draaide. Van de klassespelers was eigenlijk alleen Ruud de Wit over. Wel, die angel hebben we er zaterdag uitge trokken. Door onze tactiek kwam De Wit er niet aan te pas." „Maar er was nog een belangrijke factor. AMVJ had ons verschillende keren zien spelen. Dat gebeurde in een opstelling die op papier mis schien wel onze sterkste was. In die wetenschap hebben we de hele zaak omgedraaid. Dat betekende, dat onze vaste spelverdeler Paul van Rijtho ven nu een andere taak kreeg en niet in de basis verscheen. Leo van der Velden, ook een eigen kweek, werd de verantwoordelijke man voor de spel- opbouw. Hij hoorde dat pas de vrij dagavond vlak voor de wedstrijd. Het was een korte droge mededeling van mijn kant." In het tactisch concept van Jongman paste ook dat schilderuitvoerder Bert van Meggelen een hoofdrol zou krij gen in het afblokken en verdedigen van Ruut de Wit. „Alles bij elkaar was het een gok. Maar mag ik mis schien ook, als Mathieu niets anders doet dan gokken?." aldus Jongman die zijn acties ondersteund zag door een twaalfhonderd enthousiaste toe schouwers, die na de via de setcijfers 15-11. 1-15. 15-12, 14-16 en 16-14 vast gelegde zege hun ploeg een staande ovatie brachten. Mathieu dus afgegaan in eigen stad. Een nederlaag die in eigen AMVJ- kring niet onbesproken bleef. Mana ger Harry de Haas, die zijn coach- schap aan het begin van dit seizoen aan Mathieu had overgedragen, daar over: „Dat verlies in de eerste set was ingecalculeerd. Onze ploeg is eraan gewend, dat de thuisspelende ploeg reuze enthousiast begint. Dat is een kwestie van uit laten waaien. Dat bewees de tweede set. Die wonnen we met 1-15. Een verpletterend resultaat voor een tegenpartij." „Daarna had Mathieu volgens mij het team ongewijzigd moeten laten. Dat betekende Bert Goedkoop en Kees Tanis op de bank. Nu zette hij de goed spelende Trompetter op de bank en kwam Goedkoop binnen de lijnen. Pas bij 10-14 draaide hij de Ik 1 moet irve I Ik is. E hij k Hem zaken terug. Dat was t^oor won die derde set mef"®®®* winst in de vierde set de vijfde set met 12-14- De Haas. „Op dat mon s tot dat moment goed dJP8*®" tin de Groot drie keer. toen de winst. Kijk, 1 Ploeg, de voorganger vi ik wisten dat bepaalde onder een stress kunnepQ thieu moet dat nog vaf weten wat hij dan moer een teleurgestelde De Blijft over de moeilijk thieu: een te kleine sp Haas: „We zoeken oplP zijn in Nederland niet t schien dat ik in Ameri ga zoeken." Eredivisie, dames: AMVJ-Corbi 15). Energo-Orion 2-3 (12-lSr. 13^ 15). Dynamo-VC Heerlen 3-1 (IS 10). SFC-Katapult 3-2 (6-15. 15-1 Orawi-Lycurgus 1-3 (7-15. 9-15.1 '68-DVC 0-3 (6-15. 10-15. 4-15» Stand: DVC 6-12. VC Heerlenfj' Corbulo 6-8, Dyn<*mo 6-8, Encrgol AMVJ 6-4. SFC 6-2. LycurguJ Haag'68 6-2. Heren: Dynamo-Corbulo 0-3 EAVV-Zaan'69 1-3 (15-7. 4-15. 9 gus-Geldrop VC 2-3 (7-15. 15-4, Brevok-AMVJ 3-2 (15-9. 1-15. 1 AMVJ'RLVC-VVC 1-3 (17-15, 8-f Stand: Corbulo 4-8. AMVJ 5-8. 6. Geldrop VC 5-6. Önon 3-4. I Blokkeer 3-2. EAVV 5-2. AMVJf gus 5-2. Dynamo 5-2, amen (ordat Van onze volleybalmede OLSZTYN/AMSTERDA ÏÏJ1' Blokkeer, de Nederland P kampioen, heeft de retu: l*v. rondes voor de Europ PV landskampioenen met van AZS Olsztyn. Di ploeg is daardoor uitges BS?"'-] ondanks de 3-2 zege van in eigen huis. De Pool - niet overtuigend. Naar r strijd vorderde kreeg dyvi-oi ploeg steeds meer vat opjut, "tc lopende Poolse spel. 2-0 (8 houw« toch te ben zwak. itralsi tei BOXTEL Na Kampong en HGC heeft Klein Zwitserland nu ook een derde tegenstrever in successie van zich afgehouden. De Haagse leiders tartten alle Boxtels verzet en wonnen met 3-1, waarmee MEP de laatste hoop op een sensationeel jaar ontnemend. scheidsrechters, die overigens zeer te rechte beslissingen namen. Voor de rust benutte Wouter Kan een strafbal en in de tweede helft, toen hij op het punt stond te worden vervangen, deed hij hetzelfde. Intussen was het 1-1 geworden, ook via een strafbal. welke Sjef van Geel achter Claushuis plaatste. Kort voor tijd kwam er ein delijk een velddoelpunt dank zij een krachtige rush van Hans Kruize: 1-3. Na de grandioze start van de vers gepromoveerde Brabantse ploeg is MEP nu bijna beland waar het thuis hoort: de middenmoot. Na het pun tenverlies van de laatste maand leek het herstel erna nog uitzicht te bie den. Nu is duidelijk: tegen Klein Zwitserland kan dit team niet op en de vraag is wie daar wel toe in staat U. Ook ln deze wedstrijd was er zeker geen sprake van een overweldigend Haags overwicht. MEP startte gecon centreerd. legde het accent op de aanval, maar verwaarloosde de eigen defensie niet. Zo deed zich hetzelfde voor als eerder in wedstrijden van Klein Zwitserland tegen Kampong en HGC: gelijkwaardige tegenstanders, maar één ploeg die uit een minder aantal mogelijkheden meer mogelijk heden haalt. Toch had Klein Zwitserland dit keer, Hoofdklasse Heren: Bloemendaal-Lelden 2-1 Til- evenais MEP. hulp nodig van de burg or zwart 1-1, mep hckz 1-3. hgc-Amsrer- «Ja.. 'mmes amma Kwmmi HOOFDKLASSE HCKZ 10 9 Kampong 10 7 HGC 10 7 MEP 10 6 Laren 10 6 Bloemendaal 10 4 Amsterdam 10 4 Hattem 10 4 Tilburg 10 1 Oranje Zwart 10 1 Leider. 10 1 C' 'Jï, F- Tik' im* ■metst f*Ws -n l« -Nep ;i -uvs Wouter Kamp scoort voor HCKZ uit een strafbal. IYIEP- doelman Peter Langhuizen is kansloos. dam 3-2. Kampong-Hst tem 2-0. Laren-Schaerwey- dr 2-0 Eerste klasse dames west: HCKZ Amster dam 1-2. Kievlten-HOC 1-1. Schaerwevde-Bloe- mendaal 0-3. Plnoke-Hilversum 2 1 Zuid: Rapldi- ty-Den Bosch M. HTCC-Wcre Dl 0-2. Venlo Or Zwart 0-2 MOP EMHC ö-l Oost: Epe-Deventer 1- l Apelcloorn-Upward 0-1DKS-PW i-O. Nijmegen- Union 2-0 Noord: Leeuwarder.-GCHC 1-1. Gr Studs-Oronlngen 1-0. Grasplepers-HVA 2-0. GHBS-HMC 2-0 GELDROP Bettine V Bert van der Helm heb! de tweede ronde van hel wintercircuit gewonnen, had Van der Helm weinig te duchten. Van Slobbe, en Anne Vlieg ontbra blessures en schorsing. van het wintercircuit. de NTTB-beker die 16 en 17 Dongen wordt gehouden!, zich al geplaatst. Jaap va laQ daar echter niet van Zijn blessure houdt ht drie maanden aan de k worden vervangen door serve. Jan Vlieg. Of Nico _RV( in Dongen zal meespelr achtig. De bekerhoudei geopereerd aan een lies zal eventueel vervangen Bert van der Ham. Bij de sten zich voor de finale: Helm, Han Gootzen. Ann vor Taylor. Herman Ho van Slobbe. Hans Linge Spanje. Reinier Jens Spanje. Reserves zijn: Bert van der Ham Bij de dames ontbreekt de strijd om de Limburg eens in Dongen. Ine Willi "IC'B eindstrijd kwalificeerden ne Vriesekoop. Sandra d j len Klatt. Marjan van de Williams. Brigitte K<x Arntz. Jolanda Noordart Weelderen en Conny van serves zijn Wilmie van Anneke Snijders. IM

Nieuwe Leidsche Courant | 1978 | | pagina 10