Bentuop zoek naar een huis? FAMILIEBERICHTEN c- ;ie\ wir Opde mini-pagina's staat water te koop is. ZATERDAG 11 NOVEMBER 1978 kunnen van maandag tot en met vrijdag telefo nisch van 9 00-19 30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456 Op zondagavond is dit alleen mogeli|k van 18 00-20 00 uur Getrouwd: JAN VERDAM ANNEKE WITTE Wijhe. 10 november 1978. DE Lieja Hagge lugge wè Zujju en Pau Goedemorgen opa Richters gefeliciteerd met uw 60ste verjaardag. Bob en Jeroen Eric, Michiel Bas. „Wentel uw weg op den Here en ver trouw op Hem, en Hij zal het maken". Psalm 37:5 D.V. 23 november a.s. hopen onze ouders Cor Kroon en Leni Kroon-K ruis wijk hun 25-jarig huwelijk te vieren. Bertie - Cobie - Marijke en Henk Dick - Gert - Helene. Gelegenheid tot feliciteren van 20.00 tot 21.30 uur bij Jachthaven Borger, Herenweg 240 te Vinkeveen. Provincialeweg 13, 3646 AR Waverveen. Zaterdag 25 november D.V. hopen onze ouders A. S. Schulier en E. Schuller-den Braber met ons hun 25-jarig huwelijk te gedenken. Gelegen heid tot feliciteren vrijdag 17 november a.s. van 20.00-22.00 uur in het Dorpshuis, Dorpsstraat 53, Aarlanderveen. Ria en Wout Kees Han Meta 2445 A. J. Aarlanderveen, 11-11-78, Dorpsstraat 33. Nooit kan 't geloof te veel ver wachten, des Heilands woorden zijn gewis. Door de Here Jezus bij de hand genomen en voor altijd thuis gebracht mijn innig geliefde man, onze lieve vader Jan Cornelis Blonk 1-12-1915; 10-11-1978 W. F. Blonk-de Jong Thoos Blonk Raamsdonksveer: Jan Blonk Hennie Blonk-Achterberg Breda. 10 november 1978. Uitvang 11. Dinsdag 14 november om 13.00 uur dienst van Woord en Gebed in de Pelgrimskerk, Langen- dijk te Breda, tegenover het Diaconessenhuis, waarna de teraardebestelling zal plaatsvinden op de Prot begraafplaats Zuilen, Haagweg 334, Breda Geen toespraken In gevolge de wens van de tfverledene geen bloemen, maar gaarne gift op giro 44000 te Haarlem t.n.v. het Nederlands Bijbel Genoot schap. Verlost van aardse pijn ging heden naar zijn Heer en Heiland, onze geliefde broer, zwager en oom Jan Cornelis Blonk echtgenoot van W. F. Blonk-de Jong op de leeftijd van bijna 63 jaar. Middelburg: M. M. Kamphuis-Blonk A. Kamphuis en kinderen 's-Gravenzande: A. M. van der Wulp-Blonk en kinderen Zoeterwoude: F. P. de Jong J. de Jong-Steinfort en kinderen 10 november 1978. „Zie, Ik maak alle dingen nieuw." Bedroefd geven wij u kennis dat na een onge val onverwacht van ons is heengegaan mijn dierbare man en onze lieve pappa Jaap Knibbe op de leeftijd van 30 jaar. Ada Knibbe-van Maaren Wendy Brenda 9 november 1978 Snip 6 2831 XD Gouderak. Jaap is opgebaard in het rouwcentrum van de Monata Stichting, Westhaven 16 te Gouda. Condoleance-bezoek daar maandag 13 novem ber van 19.30-20.00 uur. De teraardebestelling zal plaatshebben dins dag 14 november om 14.00 uur op de algemene begraafplaats „IJsselhof" te Gouda Na de begrafenis is er gelegenheid tot condole ren in de aula van de begraafplaats. Geen bloemen. Geen toespraken. Met grote verslagenheid geven wij kennis van het onverwacht overlijden van onze zeer ge waardeerde medewerker de heer J. Knibbe met grote waardering memoreren wij Zijn plichtsbetrachting, zijn prettige omgang en oprechtheid. Wij wensen zijn vrouw en kinderen zeer veel sterkte in deze moeilijke periode Directie en medewerkers Datasaab Nederland B.V. Den Haag. 9 november 1978. Heden nam de Heere tot onze diepe droefheid na een kortstondige ziekte uit ons midden weg, mijn geliefde vrouw, onze zorgzame moeder en oma, dochter, zuster en tante Anthonia van Iperen geboren Van Tilburg op de leeftijd van 61 jaar. W. H. van Iperen Kees en Cobi Anita, Jaap en Caroline Leen en Anja Martine en Erwin Wim en Jenny Simone, Wilbert en Marco Thon en Wil Gerard en Gerda Wilca, Johan en Anneke Pitty en Peter Jan L. van Tilburg Hardinxveld Giessendam 10 november 1978 Peulenlaan 202 Gelegenheid tot condoleren maandagavond van zeven tot acht uur in het kerkgebouw van de Gereformeerde Kerk, Stationsstraat 20 te Neder-Hardinxveld. De begrafenis zal plaatsvinden dinsdag 14 no vember op de begraafplaats te Neder-Hardinx veld. Voorafgegaan van een rouwdienst in de Gere formeerde Kerk, van Stationsstraat 20, die zal aanvangen om twee uur. Gods wegen zijn hoger dan de onze. Na een zeer ernstige ziekte is van ons weggeno men onze geliefde dochter, zuster, schoonzus ter en tante Toos van Iperen-van Tilburg op de leeftijd van 61 jaar. P. van Egmond P. C. Kr alt-van Tilburg C. Kralt nichten en neven Rijnsburg, 10 november 1978. Na een smartelijk lijden nam God tot zich onze lieve schoonzuster en tante Anthonia van Tilburg echtgenote van W. H. van Iperen op de leeftijd van 61 jaar Den Haag W. M. van Iperen Rijswijk M. C. Yerwij-van Iperen Joh. Verwey Maassluis J. van Iperen-Meijer Weesp J. van Iperen Vorden S. Oskamp-van Iperen D. Oskamp Amsterdam C. van Iperen Den Haag G. C. A. van Iperen Delft: H. P. E. Huisman-van Iperen C. Huisman neven en nichten Hardinxveld-Giessendam 10 november 1978 In het huis mijns Vaders zijn wele wo ningen. In Jezus ontslapen onze lieve zorgzame moe der. groot- en overgrootmoeder Afke Adema geboren 30 november 1896 sedert 29 oktober 1973 weduwe van Dirk Knol Utrecht: J. A. Knol J. Knol-de Groot Doorn: A. Knol A. M. Knol-Bosselaar Groenekan: T. Bosselaar-Knol C. C. Bosselaar Utrecht: W. K. Laernoes-Knol H. Laernoes Zeist: J. Groen-Knol J. K. D. Groen Rotterdam: M. Knol C. Knol-Thielen Zeist: A. Bosselaar-Knol H. Bosselaar Dedemsvaart: D. Knol H. Knol-Buissing Meppel: W. Knol M. Knol-Borgdorff Alphen a.d. Rijn: A. Knol J. A. Knol-de Wit klein- en achterkleinkinderen. Utrecht, 10 november 1978 Huize „De Lichtkring", Eykmanlaan 72. Corr. adres: Marislaan 22, Utrecht Gelegenheid tot condoleren op maandag 13 november van 19.00 tot 20.00 uur in „De Licht kring". Dinsdag 14 november zal om 10 30 uur een dankdienst worden gehouden in „De Lichtkring", wahma om 11.30 uur de teraarde bestelling zal plaatshebben op de begraaf plaats „Tolsteeg". Opaalweg. TROUW/K Voor de vele blijken van medeleven, dlel vonden tijdens de ziekte en na het owkytjol onze lieve zuster, schoonzuster en tante 1C^ Janke Vaatstra betuigen wij allen onze hartelijke dank. Winsum: J. Heerema-Vaatstra G. Heerema Zuidwolde: E. Vaatstra A. Vaatstra-Scholtens. Heden ontvingen wij uit Zuid-Afrika het droevig bericht dat is overleden onze gelief de jongste zuster, schoonzuster en tante Dirkje Veenstra- de Oude in de leeftijd van ruim jaar Capelle a/d IJssel: A. Ophorst- de Oude J. M. Ophorst M. Stam- dp Oude W. Stam Bolnes: G. de Oude M. A. de Oude- Kors Capelle a/d IJssel: W. F. M. Rupke- de Oude J. Rupke Durban: W. M. de Oude- x van Nes Nichten en neven Capelle a/d IJssel, 10 november 1978 Kerklaan 248 ie Ha „u I IAAC Dankbaar hij voor 'W?ev' weest, delei bij a droefheid jiden mg een kort ons heeft de Heere t? Teïn men mijn in BH, O' de man, Kal zorgzame gen huwdvader pn broer, zwag 3.Pj. rijdin Cornelia vast Groen volk echtgenoot hOOfi ke van de jgr. op de leefti iaaf: ADVt Zwijndrech^MH M. G van der C. F Groe {J\J D. Letr veld aar elke D. Lemi lovemb Richard ie Sölle Woudricher s"'id Groenev Zwijndrech jurmon M. Groei r verlie enverde Zwijndrech Liever aan huis. rrpp'ea Ollj gee Ie vasi Geen bl< Gelegenheid :!n, doleren ma; w van 19.30 tot in het rouw ingang Ura 25 te Zwijnt immer; De begraf »IG. plaatsvindei 14 novemb uur vanuit centrum op mene BegrL aan dé Jero+i laan. En Jezus reikte hem de hand. Opgenomen in Heerlijkheid, onze innig gelief de zorgzame vader en opa Jan Gerrlt Jonker sinds 22 augustus 1975 weduwnaar van Sjoukje Ybema op de gezegende leeftijd van 74 jaar. „Nooit kan het geloof te veel ver wachten." Krabbendam: Anny en Jelle Enkhuizen: Lijnie en Kees Veendam: Jan en Riet Warmenhuizen: Gerrit en Agaath Hilversum: Yme en Dieuwke Krabbendam: Aart en Tineke Rozenburg, Aalsmeer: Nico en Tineke en kleinkinderen Krabbendam, 10 november 1978. Kerkpad 10. De rouwdienst zal worden gehouden D.V. op dinsdag 14 november 's middags om 2.00 uur in de Geref. kerk te Krabbendam, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats aldaar. Vader ligt opgebaard in de Chapelle Ardente, Van Maerlantstraat 4 bij de Don Boscokerk te Alkmaar. Gelegenheid tot condoleren maandagavond van 20.00 tot 20.30 uur in voornoemde Chapelle Ardente en ne afloop van de begrafenis in het bijgebouw van de Geref. kerk. Geen bloemen. Tot hoger heerlijkheid bevorderd onze lieve schoonzuster en tante Froukje Sikkema-Prins Modesto (Cal.), 9 november 1978 Grijpskerk: W. de Boer Grand Rapid: H. Hazenberg-Sikkema H. K. Hazenberg neven en nichten *f 5 "1 S, -t U heeft het gezien: in uw eigen krant staan in het week-end pagina's vol huizen-mini's. Méér dan ooit te voren. En geen wonder, want die pagina's worden gelezen door ca. 1,2 miljoen mensen in het hele land onder wie bijna de helft van alle mensen in Amsterdam en omgeving. Een ideale kans om je huis snel te verkopen! Dat grote aantal mini-adverten ties is in uw voordeelU vindt nu in uw eigen krant een volledig aanbod van huizen, auto's, vakantieadressen, banen. Er staan ook veel meer kennis makingsadvertenties en persoonlijke aanbiedingen in dan vroeger. Als u een huis zoekt of een auto, sla dan de mini-pagina's van uw eigen krant open. Als u graag op de hoogte wilt blijven van wat er te koop is, lees dan de mini-advertenties. Alles staat er in. Heden heeft God tot Zich genomen onze lieve zuster Wilhelmlna Knies in de ouderdom van 84 jaren. Zij was gedurende 35 jaren aan ons Huis verbonden. „Afijn kracht wordt in zwakheid vol bracht" 2 Cor. 12 9 Namens Diaconessenkring, Bestuur en Directie Zr. Joh. Dijk Prof. Dr. J. R. von Ronnen Ds. A. M. -Nortier 's-Gravenhage, 9 november 1978 Diaconesseninrichting, Bronovolaan 5. De overledene is opgebaard in de rouwafde- ling van Bronovo, Bronovolaan 9. Bezoekuren: 13.30-15.30 uur. De uitvaartdienst is bepaald op maandag 13 novembdr te 11.00 uur in de kapel van de Diaconesseninrichting „Bronovo", Bronovo laan 5, waarna de teraardebestelling zal plaats vinden op de begraafplaats Oud Eik en Dui nen, Laan van Eik en Duinen te ongeveer 12.00 uur. Door de Here werd thuisgehaald onze lieve tante Allerdina Modderaar-Norg Familie Rijzebol Familie Norg „In het huis mijns Vaders zijn vele woningen". Heden nam de Here van ons onze geliefde tante, Hendrlka Cornelia Goedman, in de gezegende ouderdom van 87 jaar. Namens de familie, G. H. C. Goedman. 's-Gravenhage, 10 november 1978. Rusthuis Oostduin, Goetlijfstraat 5. Correspondentie-adres: Lepelaarstraat 3, 6883 EK Velp (Gld.). De begrafenis zal plaatshebben dinsdag 14 november, om 15.00 uur op „Nieuw Eykenduy- nen", Kamperfoeliestraat 2a te 's-Gravenhage. onze LAG - aart 1 :vang i Jan schat Het vi trd oj Dbeer vol den v actie, dit ja van h ger. E .op gr de ml ger hi

Nieuwe Leidsche Courant | 1978 | | pagina 8