i FAMILIEBERICHTEN Vrïë DINSDAG 7 NOVEMBER 1978 TROUW/KWART^ Kunnen van maandag lot en met vrijdag telefo nisch van 9 00-19 30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456 Op zondagavond is d't alleen mogelijk van 18 00-20.00 uur Goedemorgen oma Ramaker hartelijk gelukgewenst. Uw Brabantse kleinzonen Goedemorgen KLASKE Allemaal hartelijk gefeli citeerd met jouw ver jaardag! Groeten aan Mem Hait en Garda Evert van Veelen eerder gehuwd met Magdalena Habermehl en Patricia J. Farquhart weduwe van wijlen de heer Denys Baxter 4 november 1978 Wassenaar, de Schouwenburgh Flat 39 Kingswood Surrey: .Jiighfield" Beechdrive Met grote verslagenheid geven wij kennis van het onverwachte overlijden van onze inspek- teur Vechter Hakhoff Wij verliezen in hem een medewerker, die zich gedurende meer dan 35 jaar met hart en ziel inzette voor de belangen van het bedrijfsleven en het werk van de kamer. Zijn deskundigheid en hartelijkheid zullen wij node missen. Zijn echtgenote wensen wij de kracht en sterkte toe dit verlies te dragen. namens het bestuur van de Kamer van Koophandel en Fabrieken voor Dordrecht e.o. L. C. van As voorzitter. Dordrecht. 4 november 1978 Werpt al uw bekommernis op Hem. want Hij zorgt voor u. 1 Petr. 5 7 God nam tot Zich onze zeer geliefde moeder, schoonmoeder, groot- en overgrootmoeder Catharina Johanna Grashoff weduwe van R. T. Henkemans in de leeftijd van 92 jaar. Uit aller naam: A. R. Henkemans 3055 NB Rotterdam. 5 november 1978 Le Fèvre de Montignylaan 149 Geen bezoek De Dienst van Woord en Gebed zal gehouden worden woensdag 8 november in de Salvator- kerk. Mozartlaan 25 om 11 uur. waarna de begrafenis zal plaats hebben op de algemene begraafplaats „Crooswijk" om ca. 12.30 uur. Gelegenheid tot condoleren in de kerk. na afloop van de rouwdienst. Marjan Annemieke Gert Gerard Arjan Danu Hennieloes Petra Ronnie Marianne Nard Jan Emilie Meta Peter Xandra Ton Ruud Gert Anne ke Theo Dianne Arie Joke Annelies Ria Rachel Peter Lida Gerrit Wilke Peter Hans Peter Gert Corrie Leonieke Helma Noortje Elly Co by Met ontsteltenis vernamen wij het bericht van het plotselinge overlijden op 56-jarige leeftijd van onze vriend en collega Vechter Hakhoff Wij verliezen in hem een hartelijke en sympa thieke collega. Nog vele jaren zal hij in onze gedachten voortleven. Moge hij in vrede rusten. Personeel Kamer van Koophandel en Fabrieken voor Dordrecht e.o. Dordrecht. 4 november 1978. Heden heeft God tot Zich genomen onze lieve Zuster. Schoonzuster en Tante Catharina Johanna Henkemans-Grashoff op de leeftijd van 92 jaar. J. S. Grashoff E. Westermann-Grashoff M. A. F. Westermann neven en nichten Rotterdam. 5 november 1978. ..Hij zal alle tranen van hun ogen af wissen. en de dood zal niet meer zijn. noch rouw. noch geklaag. noch moeite zal er meer zijn, uiant de eerste dingen zijn voorbij gegaan." Openbaring 21 4 Met grote verslagenheid geven wij kennis van het overlijden ten gevolge van een verkeerson geval van onze klasgenoot en vriend Henk Versloot Leerlingen van VWO. 63 en 64 van het Dr. F H de Bruijne Lyceum. Koningsbergerslraat 2. Utrecht. Utrecht. 5 november 1978. Met grote droefheid delen wij mede dat. na een verkeersongeval, uit onze schoolgemeenschap is weggenomen Henk Versloot leerling van klas atheneum 6 De Here, de God van hemel en aarde geve de familie de kracht dit onzegbare leed te dragen. Namens medewerkers en leerlingen van het Dr. F. H de Bruijne Lyceum, Drs P. H. Bikker, rector. Utrecht. 6 november 1978. In volle zekerheid des geloofs is na een kort stondige ziekte van ons heengegaan mijn ge liefde man, onze zorgzame vader en opa Minne Glas op de leeftijd van 79 jaar. A. Glas-Meijers A. C. M. Beukelman-Glas G. A. Beukelman Niek en Antje Margreet en Arie J. T. J. Klaver-Glas Neeltje, Menno en Anja. Amstelveen. 6 november 1978. Huize „Vredeveld", Dorpsstraat 1. Geen bloemen. Gelegenheid tot condoleantie-bezoek donder dagavond van 9-9.30 uur in het gebouw van de Protestantse Coöperatieve Begrafenisvereni ging PC B. u.a., Vondelstraat 101 te Am sterdam. Dc begrafenis zal plaatsvinden vrijdag 10 no vember om 12 uur op de begraafplaats „Zorg- vlied" aan de Amsteldijk te Amsterdam. Ver trek van de Vondelstraat 101 ongeveer 11.15 uur. „De HERE zal uw uitgang en uw ingang bewaren, van nu aan tot in eeuwigheid." Ingegaan tot de rust van haar Heer onze lieve zorgzame moeder en oma Catharina Sophia Bordewijk-Brug Sinds 2 augustus 1955 weduwe van Lourens Bordewijk op de leeftijd van 90 jaar. Arana Hills (Australië): A. F. Koetsier-Bordewijk J. Koetsier Leiden: J. L. Bordewijk W. Bordewijk-de Roo Emmeloord: F. A. Brinkman-Bordewijk J. Brinkman Emmeloord. „De Golfslag", 5 november 1978 Corr.adres: Korte Dreef 8, 8302 BS Emmeloord. De begrafenis zal plaatsvinden op donderdag 9 november op de algemene begraafplaats Zo merdijk 10a te Meppel. Voorafgaande is er een dienst van Woord en Gebed, die om 14.30 uur aanvangt. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condo leren. Vertrouwend op haar Here is van ons heenge gaan, onze lieve zorgzame moeder en groot moeder Trijntje Engelsman weduwe van Jan Joustra, op de leeftijd van 69 jaar. Ik heb u bij uw naam geroepen, gij zijt Mijn. Lelystad: R. Joustra A. B. Joustra-Weys Middelhamis: B. Joustra M. M. M. Joustra-van Oosten Putten- G. Joustra T. Joustra-Dikken en kleinkinderen 2212 AN Lelystad. 5 november 1978 Oostrandpark 2 De rouwdienst zal worden gehouden op don derdag 9 november om 13.30 uur in de Geref. Kerk te Blokzijl waarna de begrafenis op de begraafplaats aldaar zal plaatsvinden. Moeder is opgebaard in het rouwcentrum „Olandhorst" aan de Oostranddreef te Le lystad. Condoléancebezoek aldaar woensdagavond 8 november van 7.00 tot 7.30 uur. Ook na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren. Maar (blij vooruitzicht, dat mij streelt!) Ik zal. ontwaakt. Uw lof ontvouwen, U in gerechtigheid aanschouwen. verzadigd met Uw Codd'lijk beeld Psalm 17 8 ber. Heden behaagde het de Heere tot Zich te nemen mijn lieve man, onze zorgzame vader, groot- en overgrootvader Johannes Berghout eerder weduwnaar van M. A. R. ter Haar. op de leeftijd van 77 jaar. Bilthoven: W. H. Berghout-Sulman Brussel: J. Luyten-Berghout B. W. Luyten Rotterdam: B. Berghout M. J. C Berghout-van der Lee D. Berghout J. Berghout-Moerman Pretoria: Joh. Berghout M. Berghout-Blijdorp Capelle a/d IJssel: M. Berghout-Korpershoek Alblasserdam: R. Berghout E. Berghout-Smaling Pretoria: W. Goedhart-Berghout R. Goedhart Klein- en achterkleinkinderen Bilthoven. 3 november 1978 Noordhoudringelaan 60 Geen bloemen De overledene is opgebaard in het bejaarden centrum d'Amandelboom. De begrafenis zal plaatshebben op woensdag 8 november a s. om 12.00 uur op de algemene .begraafplaats ..Brandenburg" aan de Bran- denburgerweg te De Bilt. Hieraan voorafgaand zal om 11.00 uur een samenkomst gehouden worden in de recreatie zaal van d'Amandelboom. Gelegenheid tot condoleren dinsdag 7 novem ber a s van 19.00-19.30 uur en na afloop van de plechtigheid in d'Amandelboom. Voor ons toch nog onverwacht heeft de Here tot Zich genomen mijn innig geliefde vrouw, onze zorgzame moeder en mijn lieve oma Elizabeth Hordijk-Van Wijngaarden Zij is 71 jaar geworden B. R. Hordijk A. C. M. Hordijk M. C. Hordijk-van Straaten Eline Spijkenisse, 4 november 1978 Margrietstraat 2 Geen bloemen. Gelegenheid voor condoléance en rouwbezoek aan woonhuis woensdag van 19.30 tot 21 uur. De teraardebestelling in het familiegraf zal plaatsvinden donderdag 9 november op de Algemene Begraafplaats aan de Vredehof straat te Spijkenisse om ongeveer 14.15 uur. Vertrek van Margrietstraat 2, om 14.00 uur. Loof de Heer mijn ziel. Ik wandel in het licht met Jezus, Het donkere dal ligt achter mij. In haar Heer en Heiland ontslapen, onze gelief de zuster, behuwdzuster, onze lieve zorgzame tante en oudtante Aagje Vethaak Sedert 1966 weduwe van ds. Paulus van Dijk op de leeftijd van 66 jaar. C. Vethaak N. Vethaak B. Vethaak T. Vethaak-Schram Aerdenhout: D. Vethaak C. Vethaak-Duindam Spaarndam: H. Vethaak M. Vethaak-Soer Brisbane (Australië): G. Vethaak N. Vethaak-Selie Zaandam: J. W. Vethaak M. Vethaak-Selie neven en nichten Velp: P. C. van Dijk A. H. A. M. van Dijk-Schimmel Bilthoven: Jph. van Dijk en verdere familie 14. 1504 HH Zaandam. 2 november 1978 Kepplerstraat 71 A Corr.adres: Clusiusstraat Zaandam De teraardebestelling heeft in besloten kring plaats gehad. Heden nam de Heere tot onzè diepe droefheid na een geduldig gedragen lijden, van ons, mijn innig geliefde man, onze zorgzame vader en lieve opa, broer, zwager en oom Willem van den Born echtgenoot van J. C. ter Maten, op de leeftijd van 70 jaar. J. C. van den Bom-ter Maten Harpenden (Engeland): J. J. Wilkinson- van den Bom Renkum: H. van den Born C. van den Bom-Wierbos Bennekom: M. van den Bom P. van den Born- Van Doodewaard Zaandam: J. Albers-van den Born J. Albers Veenendaal: W. van den Bom W. van den Bom-Vonk Bennekom: J. van den Bom M. J. S. van den Born- Benjamens Kleinkinderen en verdere familie Bennekom. 6 november 1978. Groenestraat 37. Geen bloemen De overledene is opgebaard in de aula van het Prot. Chr. Streekziekenhuis ingang Boerhaa- velaan te Bennekom. Bezoek aldaar en gele genheid de familie te condoleren, donderdag 9 november a.s. van 19.00-19.30 uur. De begrafenis zal plaatsvinden vrijdag 10 no vember a.s. om 13.00 uur op de Nieuwe Alge mene Begraafplaats te Bennekom. Psalm 103:17a: De goedertierenheid des Heeren is 'van eeuwigheid en tot eeuwigheid over de genen die Hem vrezen. Heden behaagde het de Heere na een langduri ge ziekte uit ons midden weg te nemen, in de ouderdom van 82 jaar. onze geliefde zuster, schoonzuster en tante Aaltje de Haan Weesp: A. de Haan. Diemen: N. Vedder-de Haan. Vreeland. N. Meijer-de Haan W. Meijer. Nigtevecht: A. de Haan. P. de Haan-van Sijtveld. Weesp: M. Post-de Haan. A. Post. Neven en nichten. Nigtevecht. 5 november 1978. Dorpsstraat 13. Correspondentie-adres: A. de Haan, Oostzijdsestraat 24, Nigtevecht. De overledene is thuis opgebaard. Gelegenheid tot condoleren aldaar: woensdag 8 november a.s. van 19.30-20.30 uur De rouwdienst zal D.V. gehouden worden don derdag 9 november a.s. om 14.00 uur. in de Ned. Herv Kerk te Nigtevecht, waarna aan sluitend de begrafenis aldaar zal plaatsvinden. „Als ik eenmaal zal staan aan de glazen zee met de gouden stad in 't verschiet. Laat mij aan Uw hand gaan. ga Gij met mij mee want alleen Here, kom ik er niet." E. IJskes-Kooger Dankbaar voor wat hij voor ons is geweest hebben wij diepbedroefd, geheel onverwacht, afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze vader en opa, Johannes Maarten van der Toorn op de leeftijd van 65 jaar. J. M. van der Toorn-Buddingh Maarten. Barbara en Willemijn Els Anneco en Peter Annita. Scheveningen, 4 november 1978. Van Bleiswijkstraat 220. Gelegenheid tot condoleren dinsdag en woens dag van 20.00-21.00 uur in rouwkamer „Atro- pos". Van Boetzelaerlaan 292. De bijzetting in het familiegraf zal plaatsheb ben donderdag 9 november a.s. om 15.00 uur op de Algemene Begraafplaats aan de Kerk hoflaan te 's-Gravenhage. Thuis geen bezoek. Geen bloemen. Geen toespraken. Hiermede vervullen wij de droeve plicht ken nis te geven van het overlijden van onze advi seur en oud-medewerker de Heer J. M. van der Toorn Zijn nagedachtenis zal bij ons in hoge ere blijven. IJmuiden, 4 november 1978. B.V. IJMUIDEN STORES Katwijk aan Zee Scheveningen Stellendam Urk IJmuiden Onze jongste broer en zwager, oom en oud oom, Dirk Plas echtgenoot van Jantina Kooistra, is op 59-jarige leeftijd in de vrede van Jezus ontslapen. Amsterdam. Gloriantstraat 3M 5 november 1978 Niekerk A. L. Niestijl-Plas Leusden; L. van der Veen-Plas P. W. van der Veen Groningen; K. Plas A. Plas-Rozema Harderwijk: A. Plas T. Pias-Helder Groningen: G. Huttenga-Plas Zuidwolde (Gr) S. Bierema-Plas P. Bierema Purmerend; P. Plas T. Plas-Scholtemijer Ulrum (Gr): F. Koning-Wolters Almelo M. Ham-Plas E. Ham nichten en neven. Houdt Gij mijn handen beide met kracht omvat. Weest Gij mijn vast gelei de op het smalle pad Na een zorgzaam leven heeft de Here voor ons nog onverwacht tot Zich genomen mijn innig geliefde man, onze lieve vader, grootvader en overgrootvader de heer Cornells Adrianus Plaizier in de ouderdom van 87 jaar M. Plaizier-Troost kinderen kleinkinderen achterkleinkinderen Puttershoek, 5 november 1978 Sportlaan 1. Kamer 322 De begrafenis zal plaatsvinden D.V. op vrijdag 10 november a.s. vanuit de aula van 't Huys te Hoecke om 14.00 uur op de algemene begraaf plaats te Heinenoord. „En mij, hiertoe door U bereid, opnemen in Uw Heerlijkheid." Na een kortstondige ziekte nam de Here voor ons nog onverwacht tot Zich onze lieve moe der. schoonmoeder en oma Cornelia van Leeuwen van Leeuwen weduwe van Dirk van Leeuwen op de leeftijd van 81 jaar. Amsterdam, M. van Oostveen-van Leeuwen J. Th. vata Oostveen 's-Hertogenbosch, H. van Leeuwen N. van Leeuwen-Ijsveld Amstelveen. O. M. W. de Looze-van Leeuwen M. M. de Looze Amsterdam. 5 november 1978. Van Oldenbarneveldtstraat 57 1 Correspondentieadres: M M. de Looze. Kringloop 70. Amstelveen. Aan huis geen bezoek. Gelegenheid tot condoleantie-bezoek donder dagavond van 7.30-8 uur in het gebouw van de Protestantse Coöperatieve Begrafenisvereni ging P C B. u.a.. Vondelstraat 101 te Amster dam (bij de Overtoom). De begrafenis zal plaatsvinden vrijdag 10 no vember om 13 uur op de Nieuwe Oosterbe graafplaats. Kruislaan te Amsterdam. Vertrek van de Vondelstraat 101 ongeveer 12.15 uur. QlNSD/ Wees mijn Leidsman, trourf I Here, voer mij, pelgrim, door I nacht. Ik ben zwak. maar Gij zijt rna< tig van wie ik al mijn steun aMSTF wacht. jteinmi: Brood des hemels, brood des k dc A mels. voed mij door Uw heili maand£ kracht, voed mij door Uw heil-J del vri kracht. jteeds stabilis- Heden is in alle rust en kalmte in Gods vre^ koersen ingegaan onze lieve zorgzame vrouw, moedi Het aar oma, onze zuster en tante melljk de ope Cornelia Aarssen-Grabijn ifwachi op de leeftijd van 56 jaar. C. F. Aarssen Pim en Thea Kees en Attie Bert en Wenda Ruud en Roely Ria en Kees Rob Kleinkinderen en verdere famfl 4 november 1978 Oude Delft 145, 2611 HA Delft De overledene is opgebaard in „Het Rouwci trum", Oostsingel 146, alwaar gelegenheid tot condoleren woensdagavond van 7-8 uur.l rouwdienst zal worden gehouden in het „Ha van Delft", Vlamingstraat, donderdag vember a.s. om 1.30 uur. waarna de begrafen zal plaatshebben op de algemene begrai plaats ..Iepenhof" (ingang Oost), Hoflaan, o circa 2.30 uur. Geen bezoek aan huis. Geen bloemen Wat geweest is dat zal er zijn, en wat gedaan is, dat zal gedu worden; er is niets nieuws onder de zon." Prediker 1 Op Zijn tijd nam God plotseling tot Zich om lieve man en vader Merk Hoeksma hij werd 56 jaar oud De in te deeld. r Zwaar valt ons dit verlies. Voor ons allemaal heeft hij op zijn eigen wij veel betekend. Ieder op onze eigen manier kunnen wij he moeilijk missen. Niet treurend als mensen die geen hoe hebben: H. Hoeksma-Reitsema Jetty Gert Willem Oss. 5 november 1978 Colijnstraat 1 De rouwdienst zal plaatsvinden donderdag november a.s. om 14.30 uur in de Paasker Wethouder van Eschstraat 65 Oss, waarna teraardebestelling op de begraafplaats „Ho gen Heuvel". Lindenstraat 22 te Oss. De overt dene is opgebaard in de rouwkamer van hetS Anné Ziekenhuis te Oss, waar gelegenheid tot afscheid nemen woensdag van 17.45-18.3 uur. Gelegenheid tot condoleren na de begrafeni in de aula op de begraafplaats. Liever geen bloemen en toespraken. ƒ123,10 119.50 maar ƒ37.80. tjes op lag er prijshoi 1,40 h ƒ0,50 o ƒ85. Dehan deeld. ƒ54,50, ven op goed pi winst v wijl de KLM a ƒ2,70 c Deobli tamelij omzet t tot dei Ook c voorzie handel was de In de en Adi waara: gewon nemin beurs. handh winstn AAI I flo*d 1 Óroo I <3(00 Heden nam God in Zijn heerlijkheid op, c innig geliefde zuster en schoonzuster Wilhelmina Everdina Lukkien in de leeftijd van 78 jaar. Geleen: A. M. Lukkien E. W. Lukkien Houthem: W. J. Lukkien-Nout Houthem: J. A. Dreux-Lukkien 6301 JH Valkenburg - Houthem, 5 november 1978 Huize Avondvrede, Meerssenderweg 24. De rouwdienst zal gehouden worden op woens dag 8 november om 13 uur in Huize Avondvre de, waarna begrafenis op de begraafplaats te Meerssen, ingang Past. Dom. Hexstraat. Verslagen maar niet vèrslagen delen wi U mee, dal uit onze christelijke gemeente heel plotseling bij God, onze Here is opgeno men broeder A. Koole 50 jaar oud. Naar de liefde van zijn hart heeft hij ona gemeente gediend in het ambt. Wij geloven, dat „Jezus zijn beste vriend" wU en weten, dat die vriendschap eeuwig blijft We bidden samen met onze gemeente voor zijn vrouw en kinderen om kracht en troost in een situatie, die ook wij niet begrijpen. 6 november 1978. De raad van de chr. geref. Kerk tl Amersfoort. T. Harder, praeses. H. de Vries, scriba. Met verslagenheid geven wij kennis van M plotseling heengaan van onze financieel ai junct-directeur Jan Buys op de leeftijd van 40 jaar. Wij zullen hem node missen en zijn inspirereo de kracht zal ons voor altijd bijblijven. Rijswijk, 6 november 1978 Directie en Medewerkers Hotelplan Internationale Reisor ganisatie B.V. De begrafenis zal plaatsvinden woensdag november a.s om ongeveer 14.15 uur op algemene begraafplaats te Krimpen a/d IJssd Gelegenheid tot condoleren na de plechtighe* in de aula van de begraafplaats. Geen bloemen. bergos btrkei blyden borsur bos ki braai i brakkf fcre 3c C*vé cal* calvé CPlllCi ceita duro charo ondu d in» aar* cran* dorp dr. o\ duikc •com *lmi| gamr gelat geldt gnd

Nieuwe Leidsche Courant | 1978 | | pagina 16