geef 's een krant weg PRAAT MEE OVER HET WOONWAGEN PL Al provinciaal bestuur van noord-holland kadobon FAMILIEBERICHTEN ["bon In een kostuum van zuiver scheerwol komt u dit etiket tegen: Zuiver Scheerwol Pure New Wool o Pure Laine Vierge Reine Schur-WoHe 5 En ditin bijvoorbeeld een broek van 60% scheerwol en 40% polyester: Scheerwol cfsy New Wool s Laine Vierge S Schur-Wolïe H 40'/. Polyester Let op het innaai-etiket! MAANDAG 6 NOVEMBER 1978 TROUW/KWARTET] kunnen van maandag tot en met vrijdag telefo nisch van 9 00-19 30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456. Op zondagavond is dit alleen mogelijk van 18 00-20 00 uur. Goede morgen Opa van harte gefeliciteerd met uw 75e verjaardag. Arianne, Josje. Ineke, Sierk. Johan, Annette. Erik, Sandra. Annemieke, Art jan, Brenda, Jan-Peter. Gertjan, Leon, Annemarie. Zaterdag 4 november vierden wij samen met onze ouders W. G. J. Knol en M. J. Knol-Slettenhaar dankbaar de dag dat zij 40 jaar geleden hun huwelijk begonnen. Aadorp: W. van 't Spijker-Knol F. J. van 't Spijker Gerco Han Derk-Peter Marjoke Enschede: D. Knol W. Knol-Blanksma Jan-Willem Jouke Annemarie Almelo, 6 november 1978 Christoffelstraat 26. Welzalig hij, die den God van Jakob tot zijn hulpe heeft, wiens verwachting ia op den Here, zijn God. Op 2 november jl. was het 40 jaar geleden dat onze ouders en grootouders H. van Hoogdalem en M. van Hoogdalem-Noordhoek in het huwelijk traden. In besloten familiekring is deze gebeurtenis feeste lijk en dankbaar gevierd. Hun kinderen en kleinkinderen. Hierdoor delen wij u mede dat onze ouders en grootouders H. van der Hoeven en W. H. van der Hoeven-de Goederen d.v. op 11 november 1978 25 jaar zijn getrouwd. Als u hen hiermee wilt feliciteren dan is daartoe gelegenheid op 11 november 1978 's middags tussen 16.00 en 17.30 in de Maranathakerk, Molenstraat 71A (hoek Eubenslaan) te Monster. God dankbaar, Paulien en Jaap Willemijn Mark Wilma Gerdien Carolien Harald Op de dag des heren bevorderd tot Heerlijk heid onze geliefde vader, opa en huisgenoot Gerrit Jan Eeltink geboren 27 december 1893 weduwnaar van Maria Hendrika Kinders Wij danken God voor wat Hij ons in hem heeft willen schenken Poeldijk: H. J. Eeltink A. M. G. Eel tink-Troost Eric - Jaco Marian Ede: H. J. Jelgerhuis-Eeltink W. Jelgerhuis Riëtte Hettie - Karin Uithoorn: W. J. Eeltink C. J. Eeltink-Verbaan Marieke - Peter - Kees Aalten: D. G. H. Klijn Hesselink-Eeltink B. H. Klijn Hesselink Marja Jan Willem - Brenda Monster: G. Strik Monster, 5 november 1978. Hartmanplein 6. Aan huis liever geen bezoek Geen toespraken - Geen bloemen De dankdienst zal worden gehouden op woens dag 8 november om 13.30 uur in de aula van de Algemene Begraafplaats te Monster, waarna de begrafenis zal plaatvinden. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in voornoemde aula. Het bestuur van de Vereniging voor Christelijk Onderwijs te Monster nam kennis van het overlijden van de heer G. J. Eeltink Met dankbaarheid denken wij aan de arbeid die hij in alle eenvoud en geloofsovertuiging ruim 42 jaar als onderwijzer heeft verricht Onze deelneming gaat uit naar zijn kinderen en huisgenote Monster, 5 november 1978 G. Blom, voorzitter P. van Rossum. secretaris „Gij zult Mijn getuige zijn, en wees een zegen." In zijn Heer en Heiland ontslapen mijn lieve man, onze zorgzame vader en opa Gerrit Maas op de leeftijd van 71 jaar. Wij zijn bedroefd om zijn heengaan, maar dankbaar voor alles wat de Here ons in hem gegeven heeft Rotterdam: F. B. Maas-Smit Poortugaal: F. B. van der Spek-Maas J. van der Spek Flora, Astrid, Aria en Remco Den Haag: I. Meenhorst-Maas J. G. Meenhorst Ellen en Flora Rotterdam, 3 november 1978. Vinckenbrinckstraat 137. Geen bloemen - Geen toespraken Gelegenheid tot condoleren dinsdagavond van 7-7.30 uur in de Verrijzeniskerk, Springer- straat 340, en na afloop van de dienst. De dienst van Woord en Gebed wordt gehou den D.V. woensdag 8 november om 2 uur in bovengenoemde kerk, waarna de begrafenis zal plaatshebben omstreeks 3 uur op de be graafplaats „Oud-Kralingen" aan de Kra- lingseweg 334. Na een moedig gedragen lijden is Gods Heilig dom binnen gegaan, onze zeer geliefde zwager en oom Gerrit Maas op de leeftijd van 71 jaar. „De Heer was hem tot hulp en sterkte, hij was zijn lied, zijn Psalmgezang." Nijmegen, 3 november 1978. Nijmegen: J. C. Smit Nijmegen: A. M. de Visser-Smit Amersfoort: G. C. van Surksum-Smit E. van Surksum neven en nichten De Raad van de Gereformeerde Kerk te Rot- terdam-Alexanderstad geeft met droefheid kennis van het overlijden van de heer G. Maas Vele jaren heeft hij met volle inzet onze kerk als ambtsdrager mogen dienen. Als scriba en door moeilijke jaren als voorzitter van onze Raad. Als catecheet was hij ook, mede door zijn innemende persoonlijkheid zeer geacht. Wij zijn dankbaar voor het vele werk, dat hij in dit alles voor onze kerk heeft mogen ver richten. Wij bidden voor zijn vrouw en verdere nabe staanden Gods nabijheid bij dit groot verlies. Namens de Kerkeraad: B. Koekkoek, praeses P. Moet, scriba Rotterdam, 3 november 1978. Heden nam de Heere na een langdurige ziekte nog vrij onverwacht uit ons midden weg onze lieve, zorgzame moeder, behuwd-, groot- en overgrootmoeder, zuster en schoonzuster Geertje Veerman weduwe van Gerrit Rebel op de leeftijd van 80 jaar. IJ. Westland-Rebel L. Westland A. van der Roest-Rebel W. van der Roest L. Rebel C. Rebel-Gooyer J. Bout-Rebel J. Bout G. Visser-Rebel J. Visser A. Bout-Rebel J. Bout Klein-, achterkleinkinderen en verdere familie Naarderheem, 4 november 1978. Correspondentie-adres: Albardastraat 1, Huizen. Verzoeke geen bloemen Moeder is opgebaard Doolhof straat 4, alwaar gelegenheid om te condoleren: maandag en dinsdag 's middags van 3.00- 4.00 en 's avonds van 7.30-9.00 uur. De rouwdienst welke zal worden gehouden in „het Visnet", De Ruyterstraat 7a op woensdag 8 november, zal aanvangen om 1.00 uur, waar na aansluitend de teraardebestelling zal plaatshebben op de Algemene Begraafplaats aan de Naarderstraat te Huizen. Enige en algemene kennisgeving Op 4 november overleed nog onverwacht mijn huisgenoot, onze broer en zwager Ewoud Pieter Groot op de leeftijd van 69 jaar. F. W. Bresser-Soer namens de familie A. Sluis-Groot Amsterdam 1978. Spuistraat 56. Corr.-adres: G. J. Reeser, Laan van Poot 110, 2566 EC Den Haag. De overledene is overgebracht naar een van de rouwkamers van de Uitvaartverzorging, Coö peratie P.C .Ookmeerweg 273 te Amsterdam- Osdorp. De teraardebestelling zal plaatshebben dins dag 7 november tegen 14.00 uur, op de gemeen telijke begraafplaats Westgaarde te Am sterdam. In dankbare herinnering aan wat hij voor ons allen is geweest, nam de Heere van onze zijde weg, in de Hope des eeuwigen levens, mijn innig geliefde man en onze lieve zorgzame vader en opa Teunis van Noort op de leeftijd van 76 jaar. „Wij treuren maar niet als degenen die geen hoop hebben." 1 Thess. 4 13b Waddinxveen: M. H. van Noort-de Fockert Moordrecht: G. van Dam-van Noort Nieuwekerk a.d. IJssel: J. H. van Houweling-van Noort C. M. van Hou weling Waddinxveen: C. G. van Noort J. van Noort-van der Wel M. H. van Berkel-van Noort C. van Berkel Bodegraven: L. N. Treur-van Noort W. I. Treur Lexmond: A. Rietveld-van Noort H. Rietveld Boskoop: T. Kooij-van Noort G. Kooij Waddinxveen: Huida van Noort en kleinkinderen Waddinxveen, 4 november 1978, Noordeinde 45a. Geen bloemen en geen bezoek aan huis Dinsdag 7 november a.s. zal er om 1.30 uur een rouwdienst worden gehouden in de aula van de algemene begraafplaats Alberdingk Thijm- laan 2, waarna de begrafenis zal plaatsvinden. Condoleantie na afloop van de plechtigheid in de aula. Dan ga ik op tot Gods altaren tot Godmijn God de bron van vreugd Op de dag des HEEREN ging naar zijn Heiland mijn lieve man, onze vader en grootvader Ype Schreiber op de leeftijd van 77 jaar Bergum: G. Schreiber-Van Maren Apeldoorn: W. D. Deelstra-Schreiber A. R. Deelstra Gé, Heieen, Rieneke Hattum: S. K. Schreiber W. A. Schreiber-Van Oort Wilma, Ype, Ineke Dokkum: R. R. Koopmans-Schreiber P. Koopmans Gea Vught: G. G. Schreiber Y. Schreiber-Teerink Hester, Maarten Maarsenbroek: Y. T. van der Wal-Schreiber H. van der Wal Nynke, Arjen Amsterdam: D. G. Schreiber E. Timmers Bergum, 5 november 1978 Fr. Bosgraafstraat 13 De dienst van Woord en Gebed zal plaatsvin den in de Geref. Kerk te Bergum op woensdag 8 november om 13.00 uur, waarna de begrafe nis zal plaatsvinden. Gelegenheid tot condoleren een half uur voor de dienst Geen bezoek geen bloemen. Gedeputeerde Staten - het dagelijks bestuur van de provincie - hebben een ontwerp-woonwagenplan gemaakt. In 1985 zijn er 804 standplaatsen In Noord-Holland nodig. Nu zijn er 541 standplaatsen. Elke gemeente moet daaraan een bijdrage leveren. In dit woonwagenplan staat hoe die standplaatsen over de provincie verdeeld kunnen worden.ln het plan staan daarvoor 3 mogelijkheden. De provincie wil nu graag weten hoe u erover denkt. Informatieavonden De gedeputeerde voor welzijnszaken, de heer C. Korver, zal op een aantal informatieavonden het voorontwerp toelichten. ledereen kan dan vragen stellen en opmerkingen maken. De avonden zullen gehouden worden in: 10 november -19.00 uur Heerhuqowaard woonwagencentrum Vroneroord 13 november - 20.00 uur Hoorn Bovenzaal van 't Hoornse Veerhuis, Dubbele buurt 22 14 november -19.00 uur Beverwijk Ontmoetingscentrum De Nieuwe Slof, Kerkstraat 46 15 november - 20.00 uur Schagen Regionaal Centrum, A. Mauvestraat 77 16 november - 20.00 uur Hoofddorp woonwagencentrum a/d Vijfhuizerweg 20 november 20.00 uur Amsterdam woonwagencentrum De Rolleman, Voorlingplantsoen 22 november -18.30 uur Hilversum woonwagencentrum, Egelshoek 8 23 november - 20.00 uur Haarlem woonwagencentrum a/d Waarderveldweg 29 november - 20.00 uur Purmerend kantine van het stadskantoor, Wagenweg 12 Wanneer reageren? Tot en met 15 december kunt u een reactie op de plannen van de provincie sturen naar: Gedeputeerde Staten van Noord-Holland, Dreef 3, 2012 HR Haarlem. Met die reacties houden gedeputeerde staten rekening bij het maken van een ontwerp-woonwagenplan. Dat plan moet tenslotte in definitieve vorm door provinciale staten worden vastgesteld. Dat is in september 1979. Voor het zover is, krijgt iedereen de gelegenheid bezwaarschriften in te dienen bij: Provinciale Staten j van Noord-Holland, Dreef 3,2012 HR Haarlem. Inspraakbegeleiding Het best kunt u zelf het initiatief nemen voor het opstellen van een reactie. Als u dat wenst kan het Opbouworgaan Noord-Holland, Kleine Houtweg 32, Haarlem, tel. 023-319130, u behulpzaam zijn. Op de informatieavonden zal een en ander worden verteld over de inspraakbegeleiding. Voor meer informatie kunt u bellen naar Bureau Voorlichting van de provincie, Dreef 3, 2012 HR Haarlem, tel. 023-169933. Stuur mij: het voorontwerp-woonwagenplan ƒ3,- excl. portokosten) gratis samenvatting van het voorontwerp-woonwagenplan Naam: Adres: Woonplaats: Bon insturen naar: Provinciehuis, Dreef 3,2012 HR Haarlem. m imei TM j igen len esta J ange )udb 0, t< ddi EEN MINI-ADVERTENTIE STAAT GELIJK IN HET PAROOL, IN TROUW EN IN DE VOLKSKRANT. DIE DRIE KRANTEN BEREIKEN 1,3 MILJOEN MENSEN IN HET HELE LAND EN BIJNA DE HELFT VAN ALLE MENSEN IN AMSTERDAM. Geef'm aan uw zoon of dochter, die 't huis uit gaat, geef'm aan een goede vriend of aan een ander, die u na aan het hart ligt. U koos uw krant naar uw eigen levensinstelling, uw eigen smaak en uw eigen stijl. Daarom, als u uw eigen krant geeft, geeft u een kado met een heel persoonlijk accent. En dat maakt het extra waardevol. Geef daarom Trouw! Bezorg voortaan iedere dag Trouw bij: plaats tel Het abonnementsgeld wordt per kwartaal/per jaar voldaan door IkstelerwcPgeenprijsopdal de ontvanger wordt meegedeeld wie dit abonnement schenkt, fc In open envelop /onder postzegel m/enden aan Trouw-Kwartel, Antwoordnummer 2792. Amsterdam Als een kostuum, rok of broek of mantel gemaakt is van zuiver scheerwol (=100% scheerwol), dan ziet u een getekend knotje op het innaai-etiket. Daarbij staat ook altijd de tekst' zuiver scheerwol. Dat kan gewoon niet missen. Soms wordt scheerwol gemengd met iets anders, bijv. katoen, nylon of polyester. Zo'n combinatie kunt u aantreffen in bijvoorbeeld sokken, kinderkleertjes, overhemden en meubelstoffen. Het zgn. Wolblendmerk geeft u dan de zekerheid dat er minstens 55% scheerwol in zit. Op het innaai- etiket staat de samenstelling precies omschreven. U kunt dus steeds gemakkelijk aflezen wat u in handen heeft. En dat is natuurlijk uw volste recht. Voor méér informatie over Wol en de Wolmerkjes kunt u een brochure aanvragen bij het Internationaal Wol Secretariaat, Laan van Kronenburg 14, Amstelveen. toei clul ove blt< Laa toei eim wa: ON In der viei 85e reel doo mei stoi ter aan op gre zijn wot hef pro wot niei bit< Am tor I0OF &HS— C-C ïkwlj ptuni Pc fc.np )oi Hoogf Mek '2 thiu ttksb Os'19 hui.

Nieuwe Leidsche Courant | 1978 | | pagina 12