directrice/directeur DIRECTEURof DIRECTRICE KOK-B docent/ verpleegkundige een bezigheidstherapeut(e) J. '^\A het Academisch Ziekenhuis Utrecht vraagt praktijkdocenten Academisch Ziekenhuis Utrecht ziekenverzorgenden Stichting Christeli jke Verpleeghuizen (hoofd keuken) VERPLEEGKUNDIGE Paviljoenshoofd (m. of v.) eerste verpleegkundige RE FA JA fulltime verpleegkundigen ziekenverzorgsters part-time ziekenverzorgster psychologisch assistent(e) hoofd opleiding ZATERDAG 4 NOVEMBER 1978 trouw/kwartet! vacaturenummer 1690/501 ten behoeve van de afdelingen A. longafdeling B. interne afdeling C. O.K. alg. heelkunde D. alg. heelkunde Werkzaamheden: opleiden van leerlingen, begeleiden van leerlingen op de afdeling; het geven van praktijklessen op het op leidingsinstituut. Onze verlangens: diploma ziekenverpleging; cursus bijscholing stagebegeleiding of studerend docenten opleiding; minimaal 1 jaar ervaring als verpleegkun dige op een verpleegafdeling; specifieke verlangens aangaande functie C; verpleegkundige met de O.K.-opleiding of certificaat N.Z.R Telefonische informatie kunt u verkrijgen bi) mevr. G. G. van Breukelen-van Heusden. coördinator Praktijkopleiding, telefoon 030-372718. Salaris: volgens Rijksregeling tot maximaal f 2.941,- bruto per maand, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring. Wij bieden: op het ziekenhuispersoneel zijn de be palingen van het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds van toepassing; vakantie-uitkering 8%: Zo solliciteert u: Schriftelijke sollicitaties onder vermelding van het vacaturenummer op brief en envelop kunnen worden gericht aan het Hoofd van de afdeling Personeelszaken van het Academisch Ziekenhuis Utrecht. Catharijnesingel 1013500 CG Utrecht. K.LOOSTERHEF.RD In het verzorgingshuis voor bejaarden ..Kloosterheerd" te Ter Apel is plaats voor Goed bericht voor (ook zojuist geslaagden)!! Je baan in ons verpleeghuis betekent ondermeer Werken met verschillende gezellige kollega's in teamverband. Bejaarde, hulpbehoevende mensen een aangename levensavond bezorgen. De begeleiding van leerling ziekenverzorgenden. De mogelijkheid als part-timer te werken. Eventueel huisvesting in ons personeelswoonhuis. Wij werken vanuit een Christelijke grondslag. Als je er voor voelt, stuur dan een kort briefje met je persoonlijke gegevens naar Zr. H. M. Binnendijk, hoofd verpleegdienst van de Stichting Christelijke Verpleeghuizen. Hugo de Grootkade 18-28, Amsterdam. Tel. 020 - 826305. Hugo de Grootkade 20, Amsterdam, Telefoon 020 - 82 63 05. Het bestuur van de Prot. Chr. Stichting voor Bejaardenzorg te Vinkeveen vraagt voor het be jaarden tehuis 'ZUIDERHOF', dat plaats biedt aan ±80 bewoners,een met een protestants Christelijke levensovertuiging. De arbeidsvoorwaarden zijn konform de C.A.O. van de bejaardentehuizen. Voor deze funktie is ervaring, opgedaan in een instellingskeuken, alsmede kennis van dieëten gewenst. Het diploma Instellingskok en/of BGP is vereist. Uw schriftelijke sollicitatie met uitvoerige inlichtin gen en referenties wordt tot uiterlijk 10 dagen na het verschijnen van deze advertentie ingewacht bij de Direktie van ons huis. Postbus 19, 3645' ZJ Vinkeveen. in het bezit van het diploma ziekenverple ging A. De verpleegkundige zal worden belast met de verpleging en verzorging van de bewo ners. waarbij betrokkene leiding zal moeten geven aan een aantal medewerkers in deZe dienst. Van de sollicitant wordt verwacht dat hij beschikt over leidinggevende kapaciteiten en reeds ervaring heeft opgedaan in een soortgelijke funktie. De aanstelling zal voorshands in tijdelijke dienst plaats vinden, waarbij vaststelling in vaste dienst na verloop van tijd met uitge sloten is De C.A.O. voor Bejaardenhuizen is van toepassing. Sollicitaties te richten aan de direktie van het verzorgingshuis. Dr. Bekenkampstraat 55 te Ter Apel Telefoon 05995-1700 "Hendrik van Boeijen-Oord" Assen, Ned. Herv. Inrichting voor Geestelijk Hulpbehoevenden vraagt die, in samenwerking met andere aan de inrichting verbonden deskundigen, verantwoordelijk is voor de dagelijkse gang van zaken in één der 20 paviljoenen die onze inrichting telt. Onze gedachten gaan uit naar kandidaten die beschikken over: - diploma ziekenverzorging Z en/of B - ervaring in een leidinggevende functie. Minimum leeftijd 25 jaar. Voor nadere inlichtingen over deze functie kunt u telefonisch contact opnemen met de heer J. Blaauw, hoofd personeelszaken, tel. 05920-13843. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan de directie, Burg. Both. Lohmanweg 8, Assen. BEJAARDENCENTRUM 'GOUWESTEIN' TE GOUDA uitgaande van de Diaconie der Hervormde Gemeente te Gouda Ons in 1976 geheel gerenoveerde Bejaardencentrum, met 10 zelfstandige bejaarden-flatwoningen, gelegen in het Van Bergen IJzendoornpark te Gouda, biedt plaats aan ca. 145 bewoners. Het is gelegen in een mooi park nabij het centrum van Gouda en het bus- en N.S.- station. In het eerste kwartaal van 1979 bereikt de huidige directrice de pensioen gerechtigde leeftijd. Voor de opvofgfrigwan deze funktie zouden wij nu reeds met iemand in kontakt willen treden, inde leeftijd van 40/50 jaar, die in de funktie van in ons huis het prettige woon- en leefklimaat weet te behouden voor bewoners en personeel. in dienst kan treden per 1 april 1979 de direktiecursus heeft gevolgd voor het management voor Bejaardenoorden of bereid is deze te volgen. Voor deze funktie wordt gedacht aan een persoon die beschikt over organisatie- en improvisatievermogen goede kontaktuele eigenschappen ervaring in deze of een soortgelijke funktie Verwacht wordt dat zij of hij is van een positief christelijke levens overtuiging (bij voorkeur belijdend*lid van de Ned. Hervormde Kerk) beschikt over leidinggevende kapa citeiten toeziet op de juiste verzorging en verpleging van de bewoners zo mogelijk in het bezit is van het diploma verpleegkundige A en B belangstelling heeft voor de leef- en denkwijze en de begeleiding van de oudere mens De salariëring en overige arbeidsvoorwaarden zijn overeenkomstig de CAO voor bejaardentehuizen. De pensioenregeling volgens het PGGM is op de arbeidsovereenkomst van toepassing. Een medisch en psychologisch onderzoek maakt deel uit van de selektieprocedure Eigenhandig geschreven sollicitaties met afschriften van diploma's enz. over vervulde betrekkingen en opleiding worden gaarne binnen 10 dagen na verschijnen van dit blad ingewacht bij de voorzitter van ons bestuur, de heer J H Boekamp. Leeuwerikstraat 38. 2851VK Haastrecht. met een gerichte middelbare beroepsopleiding, willen wij nog graag aan ons streekverpleeghuis (4 afdelingen met elk 30 bedden voor somatisch zieken) verbinden. Enerzijds gaat het om een groep patiënten die op de afdeling Bezigheidsthe rapie kan komen, anderzijds is ook aandacht nodig voor diegenen die op bed moeten blijven en daar individuele rekreatieve zorg ontvangen. Alle.nadere inlichtingen worden graèg ver strekt door de afdeling Personeelsadminis tratie, telefoon (03494) 3824. toestel 150. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de geneesheer-direkteur de heer M. Pon. Post bus 110, Nijkerk. STREEKVERPLEEGHUIS ^ilveró clioci Het bestuur van het Prot. Chr. Bejaardencentrum DE BOLDER te Huizen nh. vraagt per 1 mei 1979 wegens pensionering van de huidige directrice een De functie omvat de algehele leiding van het tehuis en het beheer van de 20 bijbehorende bejaardenwoningen. De Bolder is in 1972 gebouwd en wordt bewoond door 100 bejaarden. Verwacht wordt dat de directeur of directrice: een positief Christelijke levensovertuiging heeft. tactvol kan omgaan met bejaarden en belangstelling heeft voor hun persoonlijke problemen. in staat is het personeel te stimuleren en te motiveren. ervaring heeft in het leiden van een vergelijkbare organisatie, een opleiding heeft op H.B.Oj-niveau of in het bezit is van diploma ziekenverpleging-A met stafopleiding. valt in de leeftijdsgroep tussen 35 en 50 jaar. Salarisregeling en arbeidsvoorwaarden volgens CAO voor bejaarden tehuizen met de P.G.G.M.-pensioenregeling. i Sollicitaties binnen 14 dagen na verschijning van dit blad te richten aan de secretaresse van het bestuur. Mevr. J.W. Helmers. Nieuwe Bussummerweg 95, 1272 CE Huizen. Telefonische inlichtingen na 19 uur bij de voorzitter, tel: 02152-52260. ér- Psychiatrisch centrum ZON ÉN SCHILD te Amersfoort, uitgaande van de vereniging Ned. Herv. stichtingen voor zenuw- en geesteszieken. Het docenten-team van de opleiding vraagt ter aanvulling een die in samenwerking met de aanwezige docenten de opleiding tot psychiatrisch-verpleegkundige kan verzorgen. Het meedenken en uitvoering geven aan de B-oploiding wordt belangrijk geacht. Dit behelst o.a.: meedenken en uitvoeren in de organisatorische opzet de lessen psychiatrische en somatische verpleegkunde verzorgen Kandidaten dienen in het bezit te zijn van het diploma ziekenverpleging-B en het diploma varide docenten-opleiding. Enige ervaring als docent strekt tot aanbeveling. Nadere inlichtingen worden graag verstrekt door één van de docenten. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan de afdeling personeelszaken, Utrechtseweg 266, 3818 EW Amersfoort, tel. 033 38534. PROTESTANTS CHRISTELIJK ZIEKENHUIS Op een van onze interne afdelingen vragen wij zo spoedig mogelijk een Inlichtingen kunt u inwinnen bij Zr. C. van Klinken, hoofdverpleegkundige, toestel 120. Sollicitaties te richten aan Zr. G. van Dijk, hoofdverpleegkundige algemene dienst. PROTESTANTS CHRISTELIJK ZIEKENHUIS STADSKANAAL - TELEF. Q5990 - 168 50 In ons ziekenhuis kunnen op korte termijn ge plaatst worden: voor resp de chirurgische afdeling, gynaecolo gie/obstetrische en kinderafdeling. Enige jaren ervaring en in het bezit van de kinder- en/of kraamaantekening strekt tot aanbeveling Heeft u interesse voor een van deze func ties9 Maak dan eens een afspraak voor een vrijblijvende oriëntatie. Sollicitaties kunt u richten aan zr. G. van Di/k. hoofdverpleegkundige algemene dipnst. KOX ,\ED. GASTHUIS VOOR OOGLIJDERS Wij zoeken (lull-tlme) voor de verpleegafdelingen. Tevens kan geplaatst worden een voor de avonddienst van 17.00-21.00 uur, gedurende 7 avonden per 14 dagen. Zij die ziekenhuiservaring hebben genie ten de voorkeur, leeftijd boven de 21 jaar. Om uw belangstelling in de oogheelkunde en de oogheelkundige verpleging te ont wikkelen wordt er jaarlijks een interessan te cursus gegeven. Het salaris wordt berekend naar opleiding en ervaring, arbeidsvoorwaarden con form C.A.O. Ziekenhuiswezen. Belangstellenden worden uitgenodigd schriftelijke sollicitaties te richten aan de verpleegkundig direktrice, waarna een in formatief gesprek kan plaatsvinden. K .pn\DI:HX\TH I tT65 I TRH HTTEL. H.10 '12424 „LICHT EN KRACHT" en „PORT NATAL Nederlands Hervormd Psychiatrisch Centrum ASSEN Binnen de afdeling Psychologie van ons Centrum is andere de funktie vakantv Taak: - Het verrichten van een aantal werkzaamheden betrekking tot het afnemen van schriftelijke en/of mondelinge psychologische testen. - Het uitvoeren van onderdelen van gedrags therapeutische programma's bij groepen en indi-lBrazili; Plal enk Re$ volg pun I 3. Vig- dezi geb hooi Een sluiti strat Vooi adm Alle OPC Platl nen 21 3 (vrije volg' Opd telet Wij a de v, onju voer ten *i van geac 0pr Wij V GROE kindere het ve ders zi om de fijkhedi voor f leen-a jaar). viduele kliënten, onder verantwoordelijkheid van, en begeleid door één van de psychologen Eisen: Portug Frans, spreke - In het bezit zijn van het N.I.P.-diploma wer*vt differentiatie- richting klinische psychologie. - Bereid zijn zich verder te bekwamen in he assisteren bij genoemde gedragstherapeutisch! programma's. Arbeidsvoorwaarden: De CAO-Ziekenhuiswezen is van toepassing Afhankeljk van de opgedane ervaring kan een salaris worden geboden tot maximaal f2.261,- bruto pe maand. Inlichtingen: Deze kunnen worden verstrekt door het hoofd Van de afdeling Psychologie, dhr. Marinkelle. Telefoon 05920-21777, toestel 2400. Sollicitaties: Schriftelijke sollicitaties te richten aan het hoofd van de afdeling personeelszaken, Dennenweg 9 te Assen, onder vermelding van vakaturenummer T.78.81. send Bur. v. 'k wil een Ie A'dam blad. Jong DRIJF den in Tel. 0: Interne van n huish. Liefst 2-1 70l DAME z.k.m. Psychiatrische Inrichting Groot Bronswijk. Groot Bronswijk is een inrichting met 400patiënten. Ter vervulling van een vakature in de opleiding voor psychiatrisch verpleegkundige, bestaande uit een hoofd, twee verpleegkundig docenten en twee praktijkbegeleiders, zoetten wij op korte termijn een die op zelfstandige wijze leiding kar» geven, en het beleid ten aanzien van de opleiding verder kan ontwikkelen en realiseren. Van kandidaten wordt verwacht dat zij: op de hoogte zijn van ontwikkelingen in de gezondheidszorg, organisatorische bekwaamheden bezitten, het vermogen hebben om theorie en praktijk te integreren, in het bezit zijn van de diploma's Ziekenver pleging B en A, alsmede docentenopleiding. Het salaris zal in nader overleg worden vast gesteld. De CAO voor het Ziekenhuiswezen en de P.G.G.M.-pensioenregeling zijn van toepas sing. In de regio zijn ruime huisvestingsmogelijk heden. Groot Bronswijk gaat uit van een vereniging op prot. chr. grondslag. Inlichtingen over deze funktie worden graag verstrekt door de heer Ratering, hoofd dienst Personeelszaken, tel. (05964) 12 31. Sollicitatiebrieven kunnen ook aan hem worden gericht, postbus 1, 9945 ZG Wagenborgen (Gr). TW, PSYCHIATRISCHE INRICHTING "GROOT BRONSWIJK V^"'9wVVVv-VY'>v9t Ha 020-2 langs Amsti Advo zoekl no, vi sche Handi grootf Naast verzo VaarC vereis Bij vc leefti Voor van t! te vei Een v 'S zei Leefti Sollic Mariu Tel.

Nieuwe Leidsche Courant | 1978 | | pagina 32