V Verkoopster/ Kassiere r Rabobank S bibliothekaris assurantie-adviseur vrije universiteit D schaderegelaar/ korrespondent ANSVAR Monuta Stichting SECRETARESSEN/SECRETARISSEN medewerkster medisch en algemeen secretariaat Dr.Henn van der Hoeven Kliniek medewerkster personeelszaken VVAA groep Het bete Rabobank Middelburg U STICHTING GELDERSE LEERGANGEN directie-secretaresse ZATERDAG 4 NOVEMBER 1978 TROUW/KWARTET 2 PERSONEEL GEVRAAGD Bij onze kleine maar gestaag groeiende maatschappij is een vacature voor een ervaren en veelzijdig v.iors zelfstandige taak zal zijn de volledige behandeling van scha":: in de varia- en benzinebranche. De persoon met wie wij in kontakt wensen te komen moet naast een ruime ervaring en vakbekwaamheid beschik ken over initiatief en leidinggevende kapaciteiten. De juiste persoon kan rekenen op een goede honorering met prima emolumenten (o.a. premievrij pensioen). Schrijf aan de directie of bel 020-760942 en vraag naar de heer Van der Pols. verzekeringsmaatschappij no vossiusstraat 52, amsterdam Wie zijn wij Wij zijn een stichting die. zonder winst- doel. tegen een periodieke bijdrage gezinnen inschrijft als deelnemer, waar door alle gezinsleden het recht verkrijgen op een waardevaste uitkering van begrafeniskosten. WIJ ZOEKEN: EEN MEDEWERKER OF MEDEWERKSTER voor de rayons «Bodegraven «Emmeloord «Zcvcnaar «Lochem Utrecht «Tiel «Winterswijk «Hoogeveen «Deventer «Rheden Assen «Ede «Arnhem «Zeist en ook voor andere plaatsen kunt u contact met ons opnemen. Zijn/haar taak: Inkomen en emolumenten: Schrijf naar: Contact onderhouden met deelnemers en andere relaties. Inschrijven van nieuwe deelnemers. Verzorgen van incasso's. Vast salaris, provisie, onkostenvergoeding. Opname in het pensioenfonds. Directie Monuta Stichting. Hoofdkantoor Paslaan 28,7311 AL Apeldoorn. De Monuta Stichting onderscheidt zich door zorgvuldigheid. amsterdam De studentendecanen, die zijn belast met het geven van inlichtingen, raad en bijstand aan studenten op het gebied van studieproblemen, persoonlijke en sociale problemen, zoeken voor hun bureau een administratiet medewerkster Taak: het verstrekken van informatie aan studenten en andere personen, die zich aan de balie van het bureau vervoegen en het verzorgen van de veelal vertrouwelijke correspondentie. Functie-eisen: secretaresse-opleiding secretaresse ervaring leeftijd minimaal 25 jaar Nadere informatie wordt gaarne verstrekt door de heer A A Rouwenhorst, tel. 020 - 548 26 65 Schriftelijke sollicitaties, onder vermelding van vacaturenummer 906-2609 te richten aan de dienst Personeelszaken. postbus 71611007 MC Amsterdam De Vrije Universiteit is gelegen aan de De Boelelaan 1105, Amsterdam-Buitenveldert. w MINISTERIE VAN DEFENSIE Bij het Ministerie van Defensie bestaat er aantrekkelijke plaatsingsmogelijk heid voor ervaren In de standplaatsen Warschau en Belgrado. Taak de werkzaamheden omvatten o.a. het regelen van afspraken en ontvangsten: het uitwerken en typen van nota's; rapportages etc.; het bijhouden van documentatiesysteem en archief. Eisen- opleiding M M.S./H.A.V.O. doch tenminste dipl. M.U.L.O./M.A.V.O.-4; typevaardigheid en ervaring als secretaresse/secretaris enz.; goede uitdrukkingsvaardigheid in Engels en Duits; kennis van de Franse taal; - leeftijd tussen de 30 en 40 iaar. Salariëring en bijkomende vergoedingen op basis v.d. bepalingen v.h. reglement v.d. buitenlandse dienst. De uitzending geschiedt voor de duur van twee jaar terwijl een volledig van ri|kswege ingerichte woning beschikbaar is. Sollicitaties richten aan het hoofd van het Bureau Personeelsvoorziening Burgerpersoneel. Postbus 20701. 2500 ES 's-Gravenhage. J De Dr. Henri van der Hoeven kliniek te Utrecht zoekt een medewerkster medisch en algemeen secretariaat. Taakomschrijving: het uittypen van vertrouwelijke medische gegevens (geen specifieke terminologie), het verslaan van stafvergaderingen, ■r het verrichten van overige voorkomende werkzaamheden. Voor deze taak is vereist: sociale belangstelling, bereidheid om in teamverband te werken, goede beheersing van de Nederlandse taal, goede vaardigheid in het stenograferen en typen. Secretaresse-opleiding strekt tot aanbeveling. Wegens het bijzondere karakter van het werk zal tijdens de inwerkperiode, waarin men kennis zal maken met alle facetten van de kliniek, ruime aandacht besteed worden aan achtergrondinformatie die nodig is om deze vertrouwelijke functie goed en met vol doening te kunnen vervullen. Salaris is afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring. Vakantietoeslag: 8%. Pensioenregeling: Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. Premie AOW/AWW is voor rekening van de werkgever. Schriftelijke sollicitaties kunnen worden gericht aan de afdeling personeelszaken van de Dr. Henri van der Hoeven Kliniek, Willem Dreeslaan 2, Postbus 174, Utrecht. Tel. (030) 716822. Postbus 174, Willem Dreeslaan 2. Utrecht. Tel (030) 71 68 22. De Dr. Henri van der Hoeven Kliniek te Utrecht, de forensisch-psychiatrische hoofdafdeling van de Willem Arntsz Stichting, biedt plaats aan ca. 80 mensen vanaf 16 jaar) met ernstige psychosociale problemen. Zij leven in groepen van 12 personen, welke worden begeleid door teams van vier medewerkers met verschillende opleidingen. De VVAA groep welke speciaal werkzaam is voor de beroepen in de gezondheidszorg omvat ondermeer een Schadeverzekeringmaatschappij, een Levensverzekeringmaatschappij, een Financieel-Economisch Adviesbureau en een Reisbureau met een gezamenlijk personeelsbestand van ca. 240 medewerkers. Door dé voortdurende groei van onze groep is behoefte ontstaan aan een Naast de normale werkzaamheden op de afdeling personeelszaken zal zij voor een belangrijk deel van haar tijd belast worden met de verslaggeving van de Ondernemingsraad en de daarvan deel uitmakende commissies. Onze gedachten gaan uit naar een jonge representatieve vrouw (leeftijd 23 jaar) met minimaal een HAVO-opleiding. Ervaring in een soortgelijke functie strekt tot aanbeveling. Accuratesse en goede redactionele vaardigheden behoren mede tot haar capaciteiten. Zij zal werkzaam zijn binnen een klein team, en komt door haar werk in aanraking met veel facetten in onze organisatie. Naast een goede honorering, zijn de secundaire arbeidsvoorwaarden zonder meer goed te noemen. Een vaste 13e maand, 8% vakantietoeslag, reiskostenvergoeding, een zeer gunstige spaarregeling dan wel een premievrij pensioen. Indien u belangstelling heeft, verzoeken wij u uw uitvoerige sollicitatie, vergezeld van een recente pasfoto, te richten aan de heer Chr. L. Gispen, hoofd personeelszaken, bij wie u ook nadere inlichtingen kunt inwinnen. Overdag is hij te bereiken op toestel 345, na 19.00 uur op telefoonnummer 02972-3079. Atoomweg 100. Postbus 8153. 3503 RD Utrecht. Telefoon 030-449911 Sinds enkele jaren kent vrijwel elk gezin in Nederland het aanbod van Edah: alle boodschappen voor de laagst mogelijke prijs met behoud van kwaliteit en variatie. Als gevolg daarvan groeit Edah sinds enkele jaren met grote sprongen. Daarom is er uitbreiding nodig met vakkundige mensen. te*rt In de voorverwerkingsslagerij te Amsterdam hebben wij plaats voor: In de voorverwerkingsslagerij in Amsterdam werkt een team van mensen in een goede onderlinge verstandhouding. Werkomstandigheden, werktijden en voorzieningen zijn aantrekkelijk. Een leuke baan voor jonge mensen vanaf 18 jaar, met bijvoorbeeld huishoudschool of enkele jaren Mavo. Edah biedt op basis van een 40-urige werkweek een goede beloning enigoede bijkomende arbeidsvoorwaarden, zoals gratis bedrijfskleding en 8% vakantietoeslag. Houdt u van werken in teamverband? Vult u dan de bon in en zendt die aan: Edah slagerij, Gelderlandplein 1Amsterdam t.a.v. chef-slager I Funktie: I Naam: j Adres: J Woonplaats: j Telefoon: I Geboortedatum: I Opleiding/Ervaring: U kunt ook rechtstreeks kontakt op nemen met onze chef-slager tel.: 020-428794, Gelderlandplein 1, s Amsterdam. Nf De Rabobank Middelburg vraagt voor haar buitendienst een De buitendienst-adviseur organiseert de dienst verlening inzake verzekeringen voor zowel particulieren als bedrijven. Hij zal naast het beheer van de bestaande assurantieportefeuille een actieve bijdrage leveren aan de uitbreiding daarvan. Voor deze functie wordt iemand gezocht in de leeftijd van 30 a 35 jaar met een middelbare opleiding en het assurantie-B diploma, die gemakkelijk contacten kan leggen en onder houden. De functie kent een grote mate van zelfstandigheid en goede ontplooiings mogelijkheden. Een psychologisch onder zoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Schriftelijke sollicitaties, voorzien van recente pasfoto, worden gaarne ontvangen door de directeur van de Rabobank, postbus 91, 4330 AB Middelburg. Het ban schi L spel volg spet plez hij. mee Met haar vele vestigingen staat de Rabobank-organisatie overal in ons land midden tussen de mensen. Zij behartigt op zeer betrokken wijze alle bankzaken van haar cliënten. Is dus bij uitstek de persoonlijke bank. geld en goede raad De Gereformeerde Sociale Akademie "de Vijverberg" te Ede uitgaande van de Stichting ter Bevordering van Gereformeerd Sociaal Pedagogisch Onderwijs zoekt voor zo spoedig mogelijk een (mnl. of vrl.) voor het zelfstandig beheren en verder uitbouwen van haar bibliotheek. Voor deze funktie wordt gedacht aan iemand die in het bezit is van het diploma assistent-bibliothekaris. Ruime ervaring, enthousiasme en eigen initiatief zijn een vereiste. Gegadigden moeten volledig kunnen instemmen met doel en grondslag van de akademie. Het salaris wordt vastgesteld volgens rijksnormen en bedraagt - afhankelijk van leeftijd en ervaring - f 1.646,- minimum tot f 2.665.- maximum per maand, waarbij AOW-premie en een gedeelte van de overige sociale lasten voor rekening van de werkgever komen. Nadere inlichtingen worden graag verstrekt door de huidige bibliothekaresse, Marianne Cornelisse, telefoon (08380) 1.91.68. toestel 13. Sollicitaties zo spoedig mogelijk te richten aan de direktie, Postbus 8071.6710AB Ede. gereformeerde sociale akademie te ede 4 Voor de afdeling lerarenopleiding te Nijmegen wordt gevraagd voor zo spoedig mogelijk, doch uiterlijk 1 februari 1979 een Haar taken zijn: het leiding geven aan het directiesecretariaat: de uitvoering ten behoeve van.de directeur van secretariële werkzaamhe den, waaronder vallen: dé coördinatie van de interne en externe contacten; de regeling van afspraken en verzorging van de daarbij behorende correspondentie en dossiers; het beheren van het directie-archief; het zelfstandig uitwerken van aantekeningen. Van haar wordt verwacht: een opleiding op middelbaar niveau, met bij voorkeur een secretaresse opleiding; enige jaren ervaring in een vergelijkbare functie. In verband hiermee wordt gedacht aan een minimum-leeftijd van 23 jaa.r. Salaris, afhankelijk van leeftijd en ervaring, bedraagt maximaal 2.941 ,- bruto per maand. De premie A.O.W./A.W.W. komt voor rekening van de werkgever. Men wordt opgenomen in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. Informatie over de functie wordt graag verstrekt door de huidige secretaresse en door de directie, telefoon instituut: 080-775233. Handgeschreven sollicitaties, met levensbeschrijving, motivering en refe renties kan men binnen 10 dagen richten aan de directeur van de lerarenopleiding, de heer Drs J A L Classen, Graafseweg 274 te Nijmegen.

Nieuwe Leidsche Courant | 1978 | | pagina 24