I FAMILIEBERICHTEN J. van Bekkum B/V W.M.Fuykschot rustig stukje grond direktie-sekretaresse 2ATEP0AG 4 NOVEMBER 1978 TROUW/KWARTErfc.ZAT Kunnen van maandag lot en met vnjdag telefo nisch van 9 00-19 30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456 Op zondagavond s dit alleen mogelijk van 18 00-20 00 uur Met grote dankbaarheid berichten wij u de geboor te van Pieter Cornelis (Coeni G. B Wilders-IJlst B H Wilder* Jr Jasper Amsterdam. 2 november Koning Nobelpad 24 3813 KK Amersfoort Tijdelijk Andre.isziekenhuis Am sterdam Goede morgen papa Niet trillen van de zenu wen hoor. Uw schattebou ten wensen u en de heren Bernard Verboom en Fei- ke Asma vanavond een fijn concert met het chr. PELGRIMS MANNEN KOOR in de Pelgrims- kerk. IJsselmonde. Jeanette. Benjamin en Marijke. Onze hulp is in de Naam des Heeren. die hemel en Aarde gemaakt heeft. Ps 124 8 Dankbaar delen wij u mee dat het 6 nov. a.s. 25 jaar geleden is dat ons huwelijk met deze tekst werd ingezegend J Boonstra G. Boonstra-Vennema Noordhorn Oct. '78 Noprderweg 24 Wilt u ons met dit feit feliciteren, dan bent u harteljk welkom op vrijdag 10 nov. a.s. avonds van half zeven tot acht uur in de „Gasthorn Achter de Geref. Kerk. de Gast 58, Zuidhorn. ..De Heer is mijn Herder" Met deze tekst werd 40 jaar geleden het huwelijk ingezegend van onze ouders H. C. Eldering en G. Eldering-Meijer Blij en dankbaar hopen we dit feit met hen op 10 november a s. te gedenken U kunt hen deze dag gelukwensen in hotel Ten Cate, Noordbargerstraat 44, te Emmen, tussen 20.00 uur en 21.00 uur. Hardenberg E. H Postema-Eldering J. Postema Ter A pel E J. Nieswaag-Eldering J. K. Nieswaag Pesse H. C Eldering J. Eldering-Schenkel Grootebroek H. K C. van Barreveld-Eldering J. van Barreveld Haarlem M. S. van der Kolk-Eldering J. van der Kolk en kleinkinderen Psalm 16:5 De Here is het deel mijner erve en mijns bekersGij onderhoudt mijn lot. Op 2 november j.l. hebben wij het 45-jarig huwelijks feest van onze ouders N. Commijs K. H. Commijs-Roos gevierd Natuurlijk hadden wij dat graag in brede kring gedaan, maar de gezondheidstoestand van vader laat dat niet toe. Niettemin zullen zij uw belangstelling zeker op prijs stellen. Ba rend recht, november 1978 Emmastraat 27 Zwijndrecht: J. Commijs J. Commijs-Klijnsma Roden: J. Commijs A. Commijs-Dijkstra Papendrecht: J. C. Mout-Commijs A. Mout H. I. Ambacht: M. Roskam-Commijs P. Roskam Spijkenisse: K. H. Rijsdijk-Commijs C. Rijsdijk Stolwijk: N. Commijs D. W. Commijs-Spelt Rotterdam: T. Commijs Dordrecht: H. Commijs J. Commijs-Borst Im-I plotseling a /eer gvwaar Gefeliciteerd Opa en Oma Commijs met uw 45-jarig huwelijk. Ina en Piet. Irene, Nico. Albert, Sjoerd. Gerard. Annelies, Erik. Frank. Robert. Bart. Jeroen. Nicotine, Henno. Adrianne, Joyce. Kees Jan en Barry. Mede namens onze kinde ren willen wij allen, die onze 40-jarige huwelijks dag met felicitaties, bloe men en cadeaux tot een onvergetelijke hebben ge maakt, hartelijk danken. G Vermeulen A. Vermeulen- de Jong Slied recht. Frans Halsstraat 54. Goede morgen vider en moeder Vreeman Van harte gelukgewenst met jullie 25-jarige echt vereniging Wilma. Ton en Ronald Met ontsteltenis vernamen vv i overlijden van onze trouwe deerde oud-medewerker de heer G. J. Ha lie was Zijn persoonlijke inzet voor onze Gemeente zal bij ons in dankbare herinnering blijven Maandag 6 november 1978 te 10.30 zal de rouwdienst gehouden wordfen in de Augusta- nakerk. Erasmusgracht 24 te Amsterdam Voorganger ds. C Pel Daarna zal de teraardebestelling plaatsvinden op de begraafplaats Rustoord. Weesperstraat 84 te Diemen. tegen 12.00 uur. Namens de Kerkeraad der Evan- gelisch-Lutherse Gemeente Dr. P. C. Roodenburg. voorzitter J. Paauw, sekretaresse Amsterdam. 31 oktober 1978. Heden nam God tot Zich onzelieve broer, zwager en oom Gerard Jacob Hallewas weduwnaar van Anna Wilhelmina Jellesma op de leeftijd van 68 jaar. Uit aller naam: O. W. van der Vlies-Hallewas Amsterdam. 31 oktober 1978 Griseldestraat 29 II Correspondentie-adres: Egidiusstraat 9 I 1055 GK Amsterdam Thuis geen bezoek Gelegenheid tot afscheid nemen in het uit vaartcentrum van de Coöperatie PC Ookmeer- weg 273. Amsterdam-Osdorp zaterdag en zon dag van 13.00-15.00 uur. De teraardebestelling zal plaatshebben maan dag 6 november a.s. tegen 12.00 uur op de begraafplaats Rustoord. Weesperstraat 84 te Diemen. Daaraan voorafgaand wordt om 10.30 uur een rouwdienst gehouden in de Augustanakerk, Erasmusgracht 24 (hoek Egidiusstraat). Na een kort. ernstig ziekbed heeft het God behaagd tot zich te roepen, onze geliefde broer, zwager en oom Gerrit Hendrikus van Bekkum op de leeftijd van 60 jaar. gewoond hébbende aan de Zernikeplaats 46 - 3068 Rotterdam. Droefheid vervult onze harten deze geliefde zo plotseling te moeten missen. Moge zijn vrouw en kinderen troost vinden om te berusten in deze zo moeilijk te volgen levensloop. Hoogeveen L. van Bekkum Rotterdam H. C. van Reyn-v. Bekkum H. I. Ambacht H. van Bekkum M. van Bekkum-Velders Rotterdam J. van Bekkum A. van Bekkum-den Drijver 's-Gravenhage L. van Bekkum den-Houting Rotterdam: 02.11.78. Met verslagenheid geven wij u kennis dat na een korte ernstige ziekte plotseling uit ons midden is weggenomen onze mede-directeur Gerrit Hendrikus van Bekkum (meneer Gerrit) op de leeftijd van 60 jaar. Bijna 40 jaar heeft hij met volle ambitie zijn krachten gegeven aan de wederopbouw en uitbreidingen van onze onderneming. Zijn in zichten en activiteiten zullen wij node missen. Onze oprechte gevoelens van deelneming gaan naar zijn vrouw en kinderen, mogen zij de kracht ontvangen dit smartelijk verlies te ver- werken. Directie J. van Bekkum B/V 3083 AP Rotterdam Motor straat 7-9 02.11.1978 Geen bloemen Gelegenheid tot condoleren in de rouwkamer aan de Mathenesserlaan 282 (hoek Claes de Vrieselaan) zaterdag van 11.30 tot 12.00 uur. De crematie zal plaatsvinden maandag a.s. in het crematorium „Hofwijk", Delftweg 230 te Rot- terdam-Overschie. Vertrek van het woonhuis om 11.45 uur. Aan komst in het crematorium circa 12.20 uur. Na de plechtigheid is er nog gelegenheid tot con doleren in het crematorium. Het crematorium is te bereiken met bus 56 van Westerland, welke vertrekt vanaf het busstati on Delftseplein perron K, om 11.05 uur. Met diepe ontroering vernamen wij dat onze directeur Gerrit Hendrikus van Bekkum (meneer Gerrit) op de leeftijd van 60 jaren uit ons midden is weggenomen. Zijn rustig optreden, gemoedelijkheid en be reidheid altijd anderen te helpen, bestempel den hem tot een gewaardeerde directeur. Meerderen onzer hebben bijna 40 jaren met hem mogen samenwerken; het gemis zal groot zijn. Onze oprechte gevoelens van deelneming gaan uit naar zijn echtgenote en kinderen. Gezamenlijk peisoneel van J. van Bekkum B/V. Motorstraat/Zuidplein/ GoudsesingelSchiedam Rotterdam: 02.11.78 WEGENS STERFGEVAL MAANOAG 8 NOVEMBER OE GEHELE DAG GESLOTEN zowel fabriek, magazijn als filialen Hi-drn heeft God Zich genomen, voor ons zeer plotseling, n lieve man. onze vader en opa Klaas van Boeijen die ons met zoveel liefde en zorg heeft omringd Hij is 78 jaar geworden Rhenen M van Boeijen-van der Heijden Oosterbeek: G Vink-van Boeijen Marijke, Jan Frederik en Niek Wassenaar: B. F. J. Mïghout-van Boeijen A. Mighout Claudieke. Ineke en Albert Jan Rhenen. 2 november 1978 Ericalaan 17 Liever geen bezoek aan huis Geen bloemen en geen toespraken De rouwdienst wordt gehouden maandag 6 november a.s. om 14.15 uur in de aula op de algemene begraafplaats „Noord" te Ooster beek. waarna de teraardebestelling zal plaats vinden. Gelegenheid tot condoleren na de teraardebe stelling in de aula op de begraafplaats. Op zijn 93e verjaardag ging tot zijn Heer Hidde Bremer weduwnaar van J. J. de Lange Wij zijn dankbaar voor alles wat hij in zijn leven voor ons is geweest. Weert: J. J. Bremer M. H. Bremer-Stribols Willemstad: J. A. Goulooze-Bremer H. Goulooze klein en achterkleinkinderen Dordrecht, 2 november 1978. Corr.adres: Jan van Glijmesstraat 22, Willemstad. Tel. 01687-2359. De overledene ligt opgebaard in het rouwcen- trum Kon. Wilheïminastraat 48 te Dordrecht. Gelegenheid tot condoleren aldaar maandag 6 november a.s. van 18.45-19.30 uur. De teraardebestelling zal D.V. plaats hebben dinsdag 7 november a.s. op de algemene be graafplaats om 15.00 uur. ..Hij is verlost, God heeft hem welge daan" Na een langdurig lijden heeft de Here tot Zich genomen onze geliefde broer, zwager en oom Jan Johannes Barnhoorn op de leeftijd van 63 jaar. Noord wijk: J. P. K. Barnhoorn M. Barnhoorn-Admiraal C. A. Barnhoom-Tromp H. Kapteyn-Barnhoorn. Katwijk: G. van Duyn-Barnhoorn C. van Duyn Hoofddorp: E. van Damme-Barnhoorn D. van Damme neven en nichten. Noordwijk, 2 november 1978. Schoolstraat 40a. De rouwdienst zal worden gehouden maandag 6 november om 13.30 uur in de aula van het Bejaardencentrum, „Groot Hoogwaak" waar na de begrafenis zal plaatsvinden om 14.15 uur op de algemene begraafplaats te Noord- wijk. Gelegenheid tot condoleren in genoemde aula zaterdag van 19.00-20.00 uur en maandag direct na de begrafenis. Corr.adres: J. P. K. Barnhoorn, Julianastraat 39. Noordwijk. .Jlfijn genade ts U genoeg" God nam uit ons midden weg onze beste neef Jo Barnhoorn Klzn. Uit aller naam Jo Barnhoorn Plzn. Noordwijk, 2 november 1978. Want ik ben er zeker van dat het lijden van de tegenwoordige tijd niet opweegt tegen de heerlijkheid die over ons geo penbaard zal worden. Romeinen 8:18 Op Zijn tijd heeft God thuisgehaald, onze lieve moeder, oma, zuster, schoonzuster en tante Maria Arends-Huizer weduwe van Jochem Arends in de ouderdom van 89 jaar. Canada: H. C. Kaldenbach-Arends J. J. Kaldenbach Voorburg: L. Arends M. A. Arends-Jehee 's-Gravenhage: J. C. Otten-Arends R. Otten klein-, achterkleinkinderen en verdere familie 's-Gravenhage, 2 november 1978 Bejaardencentrum „Uitzicht" Daal en Bergselaan 52 Correspondentie-adres: Middachtenweg 264, 's-Gravenhage. Geen bloemen De overledene is opgebaard in de rouwkamer van Huize „Uitzicht". De rouwdienst zal gehouden worden in Huize „Uitzicht" op maandag 6 november a.s. om 1.45 uur, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats „Westduin" aan de Dckenburghstraat 27 te 's-Gravenhage/Loos- iuinen om 2.30 uur. En God zeide: ..Er zij licht; en er was licht." Gen. 1 3. In vaste geloofszekerheid ontsliep mijn lieve man. onze zorgzame vader, Johannes Cornelis Geusebroek. op de leeftijd van- 65 jaar. L. J. Geusebroek-Roel Hans en Corine Loes Maria en Hans. 's-Gravenhage. 2 november 1978. Aardbeistraat 17. Bezoek aan de rouwkamer Statenlaan 78, maandag 6 november van 19.00-20.00 uur. De dienst van Woord en Gebed zal worden gehouden dinsdag 7 november om 13.00 uur in de Petrakerk, Albardastraat 1. waarna de be grafenis zal plaatshebben om 14.30 uur op de Algemene Begraafplaats „Westduin", Ocken- burghstraat te 's-Gravenhage/Loosduinen. Geen bezoek aan huis. Geen toespraken. God nam tot zich onze lieve oudste broer, zwager en oom Johannes Cornelis Geusebroek op de leeftijd van 65 jaar Canada: M. Godron-Geusebroek T. J. Godron Den Haag. J. Geusebroek A. Geusebroek-Keus 4 Canada: H. L. F. de Haas-Geusebroek J. de Haas Canada: L. Geusebroek E. Geusebroek-Oosterlee Den Haag: J. J. Geusebroek A. Geusebroek-Herlaar Canada: J. Struik-Geusebroek J. F. C. Struik Velp: J. C. de Kruijff-Geusebroek M. de Kruijff Neven en nichten 2 november 1978 Curatoren van het Christelijk Gymnasium „Sorghvliet" te 's-Gravenhage geven namens de gehele schoolgemeenschap met leedwezen kennis van het overlijden van de heer Drs. J. C. Geusebroek, oud-rector van het Gymnasium. Zij gedenken met dankbaarheid, dat de heer Geusebroek in een periode van bijna 23 jaar een belangrijke inbreng in de school heeft gehad. 's-Gravenhage, 2 november 1978 Mr. M. van der Heijde, voorzitter A. J. van der Drift-Oostwoud, secretaris. „Uit genade zijt gij zalig geworden" Zonder te lijden is in volle vrede ontslapen mijn lieve vrouw en onze onvergetelijke moe der en oma Mina Louisa v. d. Veen-Kcmink in de ouderdom van 83 jaar. Zalig zijn de doden, die in den Heere sterven, van nu aan Ja, zegt de Geest, opdat zij rusten mogen van hun arbeid; en hun werken volgen met hen. Openb. 14:13. Barneveld: E. v.d. Veen Driebergen: L. J. Polman-v. d. Veen A. Polman Bert Lineke Ideke Edo Loesje Barneveld, 2 november 1978. Kortelaan 1. Er wordt een dienst van woord en gebed ge houden op dinsdag 7 november in de aula bij de begraafplaats te Barneveld, aanvang 13.30 uur, waarna de begrafenis zal plaats hebben om 14.00 uur. Gélegenheid tot condoleren na de plechtigheid in de koffiekamer van de aula. Liever geen bloemen Voor de vele blijken van medeleven ondervonden tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve man en onze zorgzame vader, grootvader en over grootvader Johannes Jan Niemantsverdriet betuigen wij onze oprechte dank. G. Niemantsverdriet-Quist J. Niemantsverdriet S. M. Niemantsverdriet Kleinkinderen en achterkleinkinderen Rotterdam, november 1978. Omdat we zo overstelpend veel blijken van medele ven mochten ontvangen na het overlijden van mijn lieve man, onze lieve broer, zwager en oom Gerrit van Eek is het ons niet mogelijk ieder persoonlijk daarvoor te bedanken. Daarom willen wij u langs deze weg nog hartelijk dank zeggen. U hebt ons door uw warm medeleven gesteund in deze moeilijke tijd. J. P. van Eek-De Jong Familie Van Eek Familie De Jong Bloemendaal, november 1978 Pieter Keylaan 6. Uitnodiging voor de oudleerlingen en bekenden van; die zich 25 jaar heeft ingezet voor onze Chr, MAVO "Groen van Prinsterer" te Zaandam. Wij willen hem daarvoor bedanken en hem met zijn jubileum feliciteren op Vrijdag 24 november a.s. van 17.00 tot 19.00 uur in de Aula van Blaise Pascal, Pascalstraat 4 te Zaandam. Het bestuur. Indien U mee wilt doen met het jubileum* cadeau, kunt U Uw bijdrage storten op gironr. 15368 van de Spaarbank voor de Stad Amsterdam t.g.v. rek.no. 84.45.27.904 t.n.v. Chr. MAVO "Groen van Prinsterer" onder vermelding "cadeaufonds". OPROEP Aan oud-leerlingen en leerkrachten van de 1e JOHAN BOGERMANSCHOOL voor Lager onderwijs en de 1e JOHAN BORGERMANSCHOOL voor Kleuteronderwijs resp. STICHTSEPLEIN 3 en UTRECHTSE STRAAT 20 te ROTTERDAM-ZUID om eigen naam en adres en graag ook van U bekende oud-leerlingen en leerkrachten op te geven aan MEVR. N. PLOMP-VAN DER LEEDEN, Wagterdonkpad 5, 3078 GZ ROTTERDAM- IJSSELMONDE, tel.: 010-822937, opdat hun een uitnodiging verzonden kan wor den met het oog op de viering van het vijftig jarig bestaan der genoemde scholen op 31 MAART 1979. doe Elk mo mo bar bar var lah woi keli var doe dar voc rillj Dag stra bevi de I ven vap tiscl de vert Khc Welke Stichting, Vereniging, Kerk of Instelling heeft een beschikbaar, waarop wij een bungalow (huis) kunnen bouwen, dat na 10 jaar of eerder door ons aan deze stichting, vereniging, kerk of instelling zal worden geschonken. Br. onder no. 7104 bur. v.d. blad. ONDERLINGE VERZEKERING MAATSCHAPPIJ „O.O.M." Schevenlngseweg 9, 's-Gravenhage. Deelnemers worden ingevolge artikel 19 van het reglement opgeroepen tot bijwoning van een algemene vergadering, welke wordt gehouden op maandag, 20 november 1978, te 12.00 uur, ten kantore Scheveningseweg 10 te 's-Grat/en- hage. Deelnemers die de vergadering wensen bij te wonen, moeten uiterlijk op 15 november 1978 daarvan schriftelijk mededeling doen aan het bestuur, onder opgave van het nummer van hun polis. Op de agenda, die ter inzage ligt ten kantore van de maatschappij, staan de overdracht van de tot de afdeling verplegingsverzekering behorende portefeuille met aktiva en passiva aan „O.O.M." Onderlinge Ziektekostenverzekering Maat schappij U.A. en de opheffing van de afdeling verplegingsverzekering. HET BESTUUR 's-Gravenhage, 4 november 1978. STICHTING GEZINSVERZORGING in de gemeenten RHEDEN, BRUMMEN EN ROZENDAAL hoofdkantoor: Diderna 1, Postbus 86, Dieren, tel. 08330-19118 Wegens a.s. vertrek van de huidige medewerkster, worden gegadigden voor de funktie van (evt. direktie-sekretaris) uitgenodigd eigenhandig geschreven sollicitaties te zenden aan dc direktour, de heer M. VreugdenhH (adres: zie boven). Gedacht wordt aan iemand die: - kennis van en inzicht in de bij deze funktie behorende taken heeft; - ervaring heeft in notuleren; - bereid is 2 of 3 keer per maand 's-avonds te vergaderen; - initiatief neemt om zelfstandig zaken voor te bereiden/uit te werken; - leiding kan geven en verantwoording dragen aan/voor de afd. sekretariaat (3 medewerksters); - minimaal 25 jaar is; - middelbare opleiding heeft en Steno Nederlands. Geboden wordt: een afwisselende, drukke funktie, op een weliswaar klein, modern kantoor, maar met veel persoonlijke kontakten in een grote instelling op het gebied van de maatschappelijke dienstverlening. Afhankelijk van leeftijd en ervaring ligt het salaris tussen /2.350,- en f2.570,- per maand. Naast de algemeen gebruikelijke overige arbeids voorwaarden geldt een verplichte opname in het Pensioenfonds (P.G.G.M.) Informaties vooraf zijn in te winnen bij dhr. M. Vreugdenhil en/of mej. R.F. Voerman, tijdens kantoor-uren. De mees van Pach ,moe lam. kom< king, studi intel, gieu2 gevoi het l druk kaar lukte sjah. Vlo Wie i baza .merk tusse belar ter i welv: zaar voor olieri zegei Het allee het t intre klein Tehe word zen f is de duidi Van de b: ten. ten 1 te wi Het asab word tproc< omh< als g tieke Onze hartelijke dank voor alles wat u voor geweest bent, tijdens de ziekte en na het heenga van onze innig geliefde dochter en zusje Leatitia Uw hartelijk medeleven geuit in bezoek, brieven kaarten heeft ons zeer ontroerd, getroost en bem4 digd S. Drost E. Drost-Oostenbrink Erica Herman Dedemsvaart, november 1978 16e Wijk 22

Nieuwe Leidsche Courant | 1978 | | pagina 14