Wat maakt ditblousonpak zo bijzonder? FAMILIEBERICHTEN P&C. Geweldige mode, gezellige sfeer. Peek&Cloppenburg NDERDAG 5 OKTOBER 1978 TROUW/KWARTET P 11 - RHS 13 Ikunnen van maandag tot en met vrijdag telefo nisch van 9 00-19 30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456. Op zondagavond is dit alleen mogeli|k van 18 00-20 00 uur. fcR mama Streefkerk itfeliciteerd met je ver- Lrdag Margriet en Bart I Janneke en Namo Goede morgen Do van harte gefeliciteerd. Vader, moeder broer-zus. 1978 nkbaar en blij berichten wij u dat wij D.V. op oktober a.s. met onze ouders en grootouders W. Verduyn en M. C. Verduyn-Raaphorst i» 50-jarig huwelijksfeest hopen te vieren. Hun kinderen en kleinkinderen. inneer u hen wilt feliciteren bent u van harte kom op woensdag 11 oktober 1978 van 18.30 tot f,00 uur in Hotel 'Centraal', Hooftstraat 26, Alphen a den Rijn. t VR Alphen aan den Rijn, 5 oktober 1978. telaarstraat 1. Voor de overweldigende belangstelling die we mochten ontvangen bij ons 40-jarig huwelijks feest: felicitaties en bloe men, willen wij U harte lijk danken en niet in het minst voor de bijna 1000 voor onze behoeftige broeders en zusters in het buitenland. Allen heel hartelijk dank! D. Half A. Half-v.d. Lee Amstelveen, oktober 1978. In het overlijdensbericht van Cornelia van der Naaten tnd abusievelijk vermeld dat de rouwdienst de Middelaarskerk, Moensplein te Bever wijk donderdag 5 oktober om 11.45 uur zal aanvangen. Dit moet echter zijn 11.15 uur. Het bestuur van de Reformatorisch Christelij ke Persstichting KOERS heeft met diepe be wogenheid kennis genomen van het onver wachte heengaan van haar tweede voorzitter Ds. A. Vroegindeweij te Veenendaal. Van de oprichting van onze Stichting en de irschijning van ons tweewekelijks orgaan af as hij zeer betrokken bij onze doelstelling en ijverde hij voor de realisering daarvan. Wij zijn de Heere dankbaar dat Hij ons deze broeder heeft gegeven, die in het geestelijke klimaat van onze dagen op de bres stond voor de waarheid van Gods getuigenis. Wij zullen hem node missen, maar weten dat zijn sterven winst is en hij de strijd, waarin wij nog staan, uit genade te boven is. Namens het bestuur: Ds. J. H. Velema, voorzitter A. Sneep, secretaris Diep getroffen delen wij u mede, dat van ons is weggenomen onze geliefde broer, zwager en oom Nicolaas Snel echtgenoot van L. C. de Viet op de leeftijd van 63 jaar. Familie Snel Familie de Viet Mevrouw C. Borstlap Neven en nichten. 2 oktober 1978. Heden nam God tot Zich, onze geliefde moe- I der, grootmoeder en overgrootmoeder Johanna Hollander weduwe van Cornelis J. van Zonneveld in de ouderdom van 83 jaar. Enschede: H. M. Wiersma-van Zonneveld P. G. Wiersma Oud Beijerland: C. W. den Heeten-van Zonneveld J. J. P. den Heeten Amersfoort: M. E. Grondijs-van Zonneveld K. A. Grondijs Gasselte: W. S. Harmsen-van Zonneveld G. J. Harmsen Bussum: H. J. van Schooten-van Zonneveld J. van Schooten kleinkinderen en achterkleinzoon Sassenheim, 3 oktober 1978 Huize „De Schutse", Parklaan 58A Corr.adres: Beethovenlaan 31, Enschede De rouwdienst die geleid wordt door ds. D. van Santen is bepaald D.V. op zaterdag 7 oktober 1978, 2 uur namiddag in de Ned. Hervormde Kerk te Sassenheim, waarna de teraardebe stelling zal plaatshebben op de begraafplaats aldaar. Gelegenheid tot condoleren na de teraardebe stelling in het rouwcentrum „Vliem". Jacoba van Beierenlaan 4, Sassenheim. De overledene is opgebaard in bovengenoemd rouwcentrum. Geen bloemen. „Zelfs al ga ik door een dal van diepe duisternis, ik vrees geen kwaad, want Gij zijt bij mij; Uw stok en Uw staf die vertroosten mij." Psalm 23:4 In Jezus Christus ontslapen mijn lieve man, onze zorgzame vader, behuwd- en grootvader, broer, zwager en oom Adam Oly op de leeftijd van 73 jaar. Rotterdam: E. Oly-den Ouden Amsterdam: L. Oly J. W. Oly-de Koning Utrecht: D. Vilters-Oly N. J. Vilters Zaandam: D. W. C. Oly N. Oly-van Essen kleinkinderen en verdere familie Rotterdam. 2 oktober 1978 Pendrechtstraat 34 b Geen bloemen Aan het woonhuis liever geen bezoek Er zal een rouwdienst worden gehouden vrij dagmiddag 6 oktober a.s. in de zaal van de Bethelkerk, Boergoensevliet 24, Rotterdam-Z. om 14.15 uur waarna de begrafenis zal plaats vinden op de Hervormde begraafplaats, „Charlois", Charloise Lagedijk 680 om 15.00 uur. Enige en algemene kennisgeving Op 30 september is, na een kortstondig ziek bed, toch nog onverwacht van ons heengegaan onze lieve moeder en grootmoeder Catharina Sinaige-Vrolijk weduwe van Dr L. R. Sinnige in de ouderdom van 91 jaar. Amsterdam, C. W. Sinnige E. Sinnige-Bink Courtenay B.C., (Canada), A. M. Posthuma-Sinnige S. Posthuma Amsterdam, Martin en Yvonne Herman en Yvonne Barbara en Jan Canada, Ann en David Titia Hans Els Amsterdam, 5 oktober 1978. Correspondentie-adres Catharina van Ren esstraat sterdam. 1077 KX Am- De crematie heeft in besloten kring plaatsge vonden. Heden nam de Here tot Zich mijn lieve vrouw, onze lieve zorgzame moeder en oma Sijke Bloksma op de leeftijd van 68 jaar. Zij heeft haar lijden moedig gedragen. E. van der Veen Culemborg: A. van Bentum-van der Veen J. van Bentum Raquel Esther Esdras Matthijs Doetinchem: R. Landvreugd-van der Veen A. L. O. Landvreugd Amber Mailin Orpa Sanne Utrecht: D. van der Veen Utrecht, 30 september 1978 Noordeindestraat 21 Geen bloemen De begrafenis zal plaatsvinden donderdag 5 oktober om 14.30 uur op de begraafplaats „Tolsteeg", Opaalweg. Vooraf zal er om 13.30 uur een dienst van Woord en Gebed worden gehouden in de Im- manuëlkerk, 't Goylaan 129. Heden nam God tot Zich onze lieve moeder en oma Jannigje Liefaard sedert 11 april 1978 weduwe van Bastiaan Alblas, op de leeftijd van 76 jaar. „Verberg mij in de schaduw Uwer vleu gelen". (Psalm 17:8) L. Langejan-Alblas J. Langejan 's-Gravendeel: A. Alblas J. Alblas-van de Merwe Zwijndrecht: N. Huisman-Alblas J. Huisman 's-Gravenzande: H. Alblas C. Alblas-Blokland en kleinkinderen 's-Gravendeel, 3 oktober 1978 Groene Kruisstraat 15. Corr. adres: A. Alblas, Bolkafstraat 2, 's-Gravendeel. Gelegenheid tot condoleren in de aula van het bejaardenhuis „Immanuël", Hiesveltstraat 1 te 's-Gravendeel op vrijdagavond van 7.30 tot 8.30 uur. De begrafenis zal D.V. plaatshebben op de nieuwe algemene begraafplaats op zaterdag 7 oktober a.s. vanuit gebouw „Ichthus", Zuid Voorstraat 28. Vertrek aldaar des v.m. om 10.30 uur. Geen bloemen Rectificatie Heden overleed geheel onverwacht mijn gelief de man en onze lieve vader en schoonvader Taeke de Jong op de leeftijd van 63 jaar. Openbaring 214 en 5 Barneveld: H. de Jong-Faber Utrecht: Theo de Jong Janny de Jong-Kieft Barneveld: Sjouke de Jong Jacqueline de Jong-van Egdom Barneveld, 2 oktober 1978 Lijsterstraat 47. Gelegenheid tot condoleren a.s. vrijdag van 19.30 tot 20.30 uur in de aula bij de begraaf plaats te Barneveld. Er wordt een rouwdienst gehouden in genoemde aula op zaterdag 7 oktober, aanvang 11.15 uur, waarna de begra fenis zal plaatshebben om 12.00 uur. Plotseling nam God tot Zich mijn lieve mar., onze vader, schoonvader en grootvader Sjerp Boukes Jansen echtgenoot van Geiske van der Weide op de leeftijd van 78 jaar. G. Jansen-van der Weide Breda: Y. den Ouden-Jansen C. den Ouden Barend, Bouke, Arjan, Gerard Rozenburg (Z.H.): A. de Vries-Jansen A. de Vries Johan, Sjerp, Bouke, René, Geiske, Linz^ Oosterhout: E. de Ruig-Jansen Th. de Ruig Geiske, Josien H.I. Ambacht: B. van der Weide-Jansen P. C. van der Weide Jansen-Voogt Linda, Sjerp Bouke Breda, 4 oktober 1978. Markendaalseweg 142. De rouwdienst zal plaatsvinden zaterdag 7 oktober a.s. om 14.00 uur in de aula van de Prot. Begraafplaats Zuilen, Haagweg 334, waarna de teraardebestelling zal volgen. De overledene ligt opgebaard in het uitvaartcentrum Dela, Wilhelminasingel 3 te Breda. Bezoek aldaar vrijdag van 18.00-19.00 uur. Vandaag is overleden mijn lieve man, onze zorgzame vader en opa Marinus van Muyen Oud 59 jaar. „Hij is nu bij Jezus, die hij zo graag wilde volgen." J. M. van Muyen-Star Martin, Monica, Arjen en Peter Marie Anne Jaap Eemnes, 4 oktober 1978 Rutgers van Rozenburglaan 14 De rouwdienst zal worden gehouden op maan dag 9 oktober om 13.00 uur in de Geref. Kerk aan de Kerklaan te Laren (N.H.) waarna aan sluitend de teraardebestelling zal plaatsheb ben op de algemene begraafplaats te Eemnes. Aankomst op de begraafplaats om ongeveer 14.15 uur. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de begrafenis in het Hervormd Centrum te Eemnes. Hiermede geven wij kennis van het overlijden van onze oud-commissaris, die nog als advi seur aan onze bedrijven verbonden was, de heer B. B. van Leeuwen Zijn humane en innemende persoonlijkheid, gepaardgaande aan een groot zakelijk inzicht, zullen wij node missen. Amsterdam/Laren (N.H.), 2 oktober 1978. Direktie en commissarissen van Albatros Automobielmij. B.V. en B.V. Carrosseriefabriek v/h Majoor. Door een verkeerson geval nam de Here tot zich onze lieve nicht Elly op de leeftijd van 20 jaar. Lieve dochter van P. Boven en T. Boven- v.d. Wal. Ps. 1036 en 7 ber. Zutphen: 2 oktober 1978. Oom Derk en Tante Aly Oom Jaap en Tante Siena Oom Derk en Tante Annie Oom Jan en Tante Aly Oom Harm en Tante Anna Oom Simon en Tante Gé Oom Geert en Tante Hilly Oom Koos en Tante Janny neven en nichten „Ik verlang heen te gaan en met Chris tus te zijn, want dit is verreweg het beste." Filippenzen 1:23-24. Op Zijn tijd heeft God thuisgehaald mijn lieve man, onze vader, opa, broer, zwager en oom Arie Govert Aanen op de leeftijd van 69 jaar. Hoornaar: J. Aanen-Zijderveld Hoornaar: E. Aanen W. Aanen-Bronke Frido Gertjan Veenendaal: J. A. Aanen W. Aanen-Chaigneau Janita Gonard Peter Ede: A. G. Aanen Levallois (Fr.): G. Lelarge-Aanen J. C. Lelarge Mare Eric Gérald en verdere familie Hoornaar, 3 oktober 1978. Dorpsweg 68 I. Geen bloemen geen toespraken. De overledene ligt opgebaard in de Aula van het Streekziekenhuis (ingang Parkweg) te Go- rinchem. Gelegenheid tot condoleren aldaar vrijdag van 19.30 tot 20.30 uur. De rouwdienst zal worden gehouden maandag 9 oktober om 14.00 uur in de Ned. Herv. kerk te Hoornaar waarna de teraardebestelling zal plaatsvinden op de begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er nogmaals gelegenheid tot condoleren in het Gemeenschapshuis. Heden is na een korte ziekte overleden Mevrouw M. W. M. Versluys-Kreiken Gedurende vele jaren heeft zij samen met haar echtgenoot leiding gegeven aan ons bedrijf. Ook nadat zij zich uit de leiding had terugge trokken hield zij grote belangstelling voor het dagelijks gebeuren en wij zijn haar dankbaar voor het vertrouwen dat zij in ons werk heeft gesteld. Commissarissen. Directie en Me dewerkers W. Versluys. Uitgeversmaatschap pij B.V Amsterdam, 2 oktober 1978. 2e Oosterparkstraat 221-223. Kantoor en magazijn van W. Versluys Uitgeversmaatschappij B.V. zullen vrijdag 6 oktober a.s. de gehele dag wegens sterfgeval gesloten zijn. Amsterdam, 2 oktober 1978. Dankbetuiging Voor de overweldigende belangstelling en het mede leven die wij móchten ondervinden, tijdens en na het overlijden van onze innig geliefde moeder, groot- en overgrootmoeder Teuntje Johanna Vos geb. Straver betuigen wij onze hartelijke dank. Uw condoléance was voor ons een grote troost Kinderen Vos J. J. Burghout Meeuwen, oktober 1978. ke signatuur: Bert Zuiderveen***De gedessi neerde blouson en effen pantalon****Het behaaglijke van zuiver scheerwol, beige/bruin m Sla spijkers met koppen, word lidman het CNV! Samen sta je sterk! Bel 030-941041. Chrntcluk Nationaal Vakverbond Utrecht, RaveUaan I. Potlbui 247$ I

Nieuwe Leidsche Courant | 1978 | | pagina 11