P LP FAMILIEBERICHTEN c Een goede encyclopedie PAAOMAII PERSCOMBINATIE N.V. medewerk(st)er DINSDAG 26 SEPTEMBER 1970 TROUW/KWARTET kunnen van maandag tol en met vrijdag tetefo nisch van 9 00-19 30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456 Op zondagavond is dit alleen mogelijk var 18 00-20 00 uur Goede morgen Opa en Oma Van Drie Hartelijk geft liciteerdmet Uw 49-ste huwelijksdag Kees. Joke. Arlette. Rianne Voor de overweldigende belangstelling die wij van U in de vorm van bloemen, kaarten, cadeaus en giften mochten ontvangen bij ons 50-jarig huwelijksfeest, willen wij U hartelijk dank zeggen. Dit heeft voor ons die dag onvergetelijk gemaakt. Voor de beide doelen die wij U voorstelden is opge bracht: Amnesty International: 627.50 Kinderziekenhuis Lesotho in Afrika, 895,- Heel hartelijk dank' W. Schenk J. Schenk-Vriend Kleingouw 12. Andijk. Op de dag waarop moeder werd begraven heeft de Heere in Zijn Heerlijkheid opgenomen onze lieve vader, groot- en overgrootvader Gerrit Timmer op de leeftijd van 80 jaar. Bussum: W. Timmer S. Timmer-Lolkema Gerrit en Ria Tiny en Frits; Linda. Emile Aleida en Henk Renze Elly Bunnik: A. de Vries-Timmer J. de Vries Henk. Ada, Hans, Jan-Paul, Peter, Marga Veenendaal: A. Timmer E. J. Timmer-Bakker Alfred, Hans, Aline Midwolda: J. Timmer J F. Timmer-Bakker Sanine. Alma, Henk. Gert-Jai Assen, 25 september 1978, Slinge 35. Corr. adres: A. Noordewierlaan 28, Bussum. De overledene is opgebaard in de aula van de Slingeborgh, Slinge 1. Assen. De Dienst van Woord en Gebed wordt gehouden op donder dag 28 september a.s. om 13.30 uur in de Marturiakerk. Thorbeckelaan 197, Assen. Waarna de begrafenis zal plaatshebben om 14.15 uur op de begraafplaats de Boskamp. Gelegenheid tot condoleren na de plechtigheid in de Marturiakerk Geen bloemen. Blijf bij ons Heer. Slechts enkele weken na het heengaan van onze oudste broer en oom verloste de Here uit haar lijden zijn lieve vrouw, onze schoonzuster en tante Helena Bogaards-van Rijn A. Goedhart-Bogaards Den Haag, P. J Bogaards L. A. J. Bogaards-Pfundt Voorburg Z. H.. M. A. Vijfvinkel-Bogaards 1. Vijfvinkel Voorschoten. N. H. Francken-Bogaards Puttershoek, A de Jong-Bogaards R. G. de Jong Encino (Calif.), W. Bogaards Nichten en neven Haarlem. 24 sept. 1978 ..Geef uw lot in handen van uw Vader, laat uui toekomst over aan den Heer God nam tot Zich in Zijn Vaderhuis zijn moe gestreden kind. onze zeer zorgzame moeder en oma Helena Bogaards-Van Rijn Sinds 16 augustus jl weduwe van Jacobus Willem Bogaards op de leeftijd van 63 jaar Haarlem: P. J Bogaards G. E. Bogaards-Kooman Jacco en Sijmone Calgary (Canada): J Barthel-Bogaards W Barthel Ricky. Norman. Gregory en Danièlle Alphen a d. Rijn: M A Bogaards Haarlem H Bogaards en Marleen Haarlem. 24 september 1978 Duinoordstraat 3 Geen bezoek aan huis. Geen bloemen, geen toespraken. Gelegenheid tot bezoek in de rouwkamer Parklaan 36 te Haarlem dinsdag en woensdag 's middags van 2-3 uur en 's avonds van 7.30- 8.00 uur De begrafenis zal D.V. plaatshebben donder dag 28 september a.s. om 16.00 uur op de begraafplaats ..Westerveld" te Driehuis-Vel- sen. Vertrek van Duinoordstraat 3 ca. 15.30 Heden nam de Heere na een moedig gedragen leven tot Zich onze innig geliefde zuster, schoonzuster en tante Klasina Cornelia Ina van Harten op de leeftijd van 66 jaar. Wat zullen velen haar meeleven missen. Hilversum. S. van Harten M. van Harten-Marinus Hilversum. C. J. van Harten Leeuwarden. W. Wierda-van Harten W Wierda Bleiswijk, E. D Huser-van Harten P. G. Huser Hilversum, J. W. van Harten Neven en nichten. Arnhem, 24 september 1978. „Het Dorp". Kluchtweg 38. Corr.adres: S. van Harten Simon Stevinweg 45, 1222 SN Hilversum. De Dienst van Woord en Gebed, te leiden door de Weleerwaarde Heer Ds J. H. Schellinger hout, zal worden gehouden donderdag 28 sep tember om 10.00 uur v.m. in het Kerkelijk Cultureel Centrum van „Het Dorp", te Arn hem. De begrafenis zal vervolgens plaats heb ben om 14.00 uur vanuit de Ned. Herv. Kerk te Kortenhoef op de Algemene Begraafplaats al daar. Gelegenheid tot condoleren na de begra fenis in de kerk. De Here heeft tot Zich genomen onze lieve vrouw, moeder en oma Hindrika Smit-Smit Op de leeftijd van 83 jaar. Middelstum, 25 september 1978. Burchtstraat 19. Middelstum: H. Smit Leeuwarden H. H. Smit G. Smit-te Velde Westerwi jtwerd: H. C. Groenveld-Smit E. Groenveld en kleinkinderen De begrafenis zal plaatsvinden op vrijdag 29 september a.s. om 14.30 uur op de Algemene Begraafplaats te Middelstum. Zij die de overledene de laatste eer wensen te bewijzen, worden verzocht om 13.45 uur aan wezig te zijn in „Vita Nova". Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis. Afijn ziel rust in Jezus, mijn Redder is Hij. Hiermede geven wij U kennis, dat op de leef tijd van 77 jaar toch nog vrij onverwacht vredig is ingeslapen mijn lieve en zorgzame man, onze vader en grootvader Anthonie Poot emeritus-zendingspredikant M. Poot-Groot E. v. Nek-Poot J. v. Nek Jante, Metjen, Antal, Eva, Mendel, Iris, Amber, Ruth Monnickendam, A. Poot A. C. Poot-Stevens Gerton, Corine, Sebastiaan Wageningen, K. Poot A. Poot-Bakker Lique, Antoinette, Margot Edam, 22 september 1978 Paulus Pieterstraat 1-18 Huize „De Meermin" De overledene is in de rouwkamer van het bejaardentehuis „De Meermin" opgebaard. Gelegenheid tot condoleren aldaar dinsdag 26 september a.s. van 19-20 uur en na de teraarde bestelling. De teraardebestelling zal plaats vinden woens dag 27 september a.s. op de Algemene Be graafplaats te Edam omstreeks 11.30 uur. Hier zal een rouwdienst aan voorafgaan om 11 uur in de Grote Ned. Herv. kerk, waarin ds R. van Essen uit Amsterdam zal voorgaan. Liever geen bezoek aan huis Geen bloemen Heden nam de Heere tot Zich mijn lieve, zorg zame man, onze lieve vader, opa, broer en zwager Philippus Marinus Simons op de leeftijd van 76 jaar. M. S. Simons-Benoist. Ph. M. Simons A. B. Simons-Riksen Zwijndrecht: G. F. A. Simons A. C. Simons-de Bondt Maassluis: B. A. Bedeker L. A. Bedeker-Simons 's-Gravenhage: W. Chr. Benoist kleinkinderen en verdere familie. 's-Gravenfiage. 23 september 1978 Appelstraat 226 Gelegenheid tot condoleancebezoek woensdag van 17.30-18.30 uur in de aula van het Leijen- burgziekenhuis, Leyweg 275. Liever geen bezoek aan huis. Geen bloemen. De dienst van Woord en Gebed zal worden gehouden donderdag 28 september om 13.00 uur in de aula van ..Westduin". Ockenburgh- straat te 's-Gravenhage'Loosduinen, waarna de begrafenis zal plaatshebben Heden nam de Heere onverwacht tot Zich onze geliefde zorgzame moeder en oma Johanna Cornelia Kool weduwe van Arie Ooms op de leeftijd van 72 jaar. Psalm 23 (onberijmd) A. Ooms J. G. Ooms-Bartels A. ter Keurs-Ooms G. ter Keurs J. Ooms A. Ooms-Slettenhaar en kleinkinderen. 23 september 1978. Notterveldsweg 1, Notter post Nijverdal. Moeder is opgebaard in het mortuarium „Be thel" Prins Mauritsstraat 14 te Nijverdal. Gelegenheid tot condoleren aldaar woensdag 27 september van 19.00 tot 19.30 uur. De rouw dienst waarbij u wordt uitgenodigd zal gehou den worden op donderdag 28 september om 10.30 uur in genoemd mortuarium. De teraar debestelling zal daarna in familiekring plaats vinden. Geen bloemen, geen toespraken. Ten gevolge van een ongeval werd plotseling uit onze familiekring weggenomen onze lieve zuster, schoonzuster en tante Annie Dekker op de leeftijd van 65 jaar „Zalig zijn de doden die in de Heer sterven" Haren: 22 september 1978 Kromme Elleboog 50 Corr.adres: Goeman Borgesiuslaan 72 Groningen Oudega: T. C. Algra-Dekker Groningen: R. Dekker H. G. Dekker-Buiten Meppel: H. Dekker F. Dekker-Homan Groningen E. H. Fleurke-Dekker D. Fleurke Sappermeer: W. R. Dekker J. Dekker-Eggink Groningen: G. C, Dekker P. T. Dekker-v.d. Berg B. G. ter Veer-Dekker C. J. ter Veer Pretoria (Z.Afr.) T. G. v.d. Zee-Dekker J. v.d. Zee Groningen: J. M. Dekker-Koog Wassenaar: E. C. Bokhout-Dekker Neven en nichten Een dienst van Woord en Gebed zal worden gehouden op woensdag 27 september a.s. om 12.00 uur in „Ons Centrum", Kerkstraat 2A te Haren, waarna om 13.00 uur de begrafenis zal plaats vinden op de begraafplaats .Elshof aan de Rijksstraatweg te Haren. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in „Ons Centrum". Plotseling werd door de Here Thuis gehaald mijn lieve vriendin Annie Dekker 38 jaar vriendschap hebben Annie een eigen plekje gegeven in ons gezin. Wij zullen haar heel erg missen. Haar bedroefde vriendin Alie Andriessen-de Vries De Hooidollen 184 Leeuwarden Ps. 68:2 berijmd Na een bewogen leven van 91 jaar nam God tot Zich mijn geliefde man, onze vader, behuwd- vader, grootvader en overgrootvader Adrianus Heemskerk Geboren 7 februari 1887 te Oegstgeest, Eerder weduwnaar van Adriana van Beelen Den Haag: G. Heemskerk-de Gelder Canada: M. van den Eijkel-Heemskerk D. van den Eijkel Den Haag: Jac. A. Heemskerk J. Heemskerk-Imthorn Canada: A. D. Heemskerk H. Heemskerk-de Geus Den Haag: R. J. Heemskerk K. C. Heemskerk Canada: S. W. Heemskerk G. Heemskerk-Krijgsman Renkum: A. de Boer-Heemskerk A. de Boer Canada: W. I. Passaretti-Heemskerk M. Passaretti Kleinkinderen, en achterkleinkinderen. Den Haag. 24 september 1978 Haverkamp 135, Correspondentie-adres Jac. A. Heemskerk Ce- lebesstraat 117. De overledene is opgebaard in een der rouwka mers van het rouwcentrum Innemee, Hooika- de 46, Den Haag. Bezoekuren aldaar dagelijks van 15.30-17.30 uur. De rouwdienst zal worden gehouden woens dag 27 september a.s. in de Christelijk Gerefor meerde Kerk, Oegstgeesterweg 71, te Rijns burg om 15.00 uur waarna de bijzetting in het Familiegraf zal plaatsvinden op de Gerefor meerde Begraafplaats Sandtlaan aldaar. Na de bijzetting gelegenheid tot condoleren in de zaal van voornoemde kerk. Hij mocht naar Huis. Zijn strijd is nu gestreden. En in het Vaderhuis werd hij verwacht. De last werd van zijn schouders afgeno menHet werk waarmee hij zelf niet klaar kon komen. Was door de Zoon al voor de knecht volbracht. God nam op de dag des Heren tot Zich in Zijn heerlijkheid na een geduldig gedragen lijden Zijn moegestreden kind, mijn lieve man, onze zorgzame vader en opa Arie van Staalduinen op de leeftijd van 62 paar. 's-Gravenzande: E. van Staalduinen-Koorenneef Kees en Corrie Jacqueline Sandra Cobie en Henk Corliene Marièlle. Bussum: Gert en Annet Marco 's-Gravenzande: Trudy 's-Gravenzande, 24 september 1978 Meidoornstraat 44 Geen bloemen. De overledene ligt opgebaard: Noordlandse- weg 92, 's-Gravenzande, waar gelegenheid tot condoleren bestaat op: dinsdag 15.30-17.00 uur en 19.30-21.00 uur, woensdag 19.30-21.00 uur. De dienst van Woord en Gebed wordt gehou den op donderdag 28 september a.s. om 14.00 uur in de Geref. Noorderkerk, Langestraat 130, 's-Gravenzande waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats te 's-Gravenzande. In zijn Heer en Heiland ontslapen mijn lieve zoon, onze geliefde broer, zwager en oom Arie van Staalduinen echtgenoot van Engelina Koorenneef op de leeftijd van 62 jaar. T. K. van Staalduinen-Boers kinderen en kleinkinderen fam. Koorenneef neven eri nichten 's Gravenzande, 24 september 1978 „De Heer is mijn Herder" Psalm 23. Op Zijn tijd heeft de Goede Herder thuisge haald onze lieve moeder en oma Elisabeth Gortworst-Spijkerman sedert 27 oktober 1960 weduwe van H. D. A. Gortworst Zij mocht bijna 84 jaar oud worden. Amsterdam: F. A. Gortworst Amstelveen: J. Wentzel-Gortworst A. J. Wentzel Amstelveen: E. G. Wermink-Gortworst J. Wermink klein- en achterkleinkinderen Amsterdam, 24 september 1978 Correspondentie-adres: Gooioord 15 1103 CA Amsterdam Zuid-Oost Gelegenheid tot condoleantie-bezoek donder dagavond van 7-7.30 uur in het gebouw van de Protestantse Coöperatieve Begrafenisvereni ging P. C. B. u.a., Vondelstraat 101 te Am sterdam. De begrafenis zal plaatsvinden vrijdag 29 sep tember om 12.30 uur op de Nieuwe Oosterbe graafplaats aan de Kruislaan. Vertrek van Gooioord 15 om 12 uur. Wentel uw weg op de Here en ver trouw op Hem. Hij zal het maken. Psalm 37 vers 5 Na een kortstondige ziekte behaagde het de Here uit ons mid den weg te nemen mijn innig geliefde man en onze zorgza me vader Hendrik van Vulpen in de leeftijd van 53 jaar. Maarssen: G. van Vulpen- de Groot Jaap en Elly Willem, Henk, Ben, Gea, Jeanet en verdere familie. Maarssen, 25 september 1978 Middenweg 12. Geen bloemen. Vader is thuis opge baard. De teraarde bestelling zal D.V. plaatsvinden op vrij dag 29 september a.s. op de algemene be graafplaats te West broek om 13.55 uur. Vooraf een rouw dienst in de Christe lijk Geref. Kerk te Maarssen. Diepen- daalsedijk 7. om 12.45 uur. Gelegenheid tot con doleren woensdag en donderdagavond vanaf 20.00 uur. Sla spijkers mcl koppcil, word lid van hel ('NV! Samen sla je sterk' Bel 030-941041. 26 In Jezus ontslapen onze lieve moeder, overgrootmoeder Klaasje Keijzer-van der E op de leeftijd van 87 jaar. 's-Gravenhage: Hester en Henk van der Voorburg: Gre en Peter Kersbergen Zoetermeer: Lenie en Rien Bierma Tl Voorburg: Rie en Henk Vijfvinkel 's-Gravenhage: Zwaan en Cor van Melis Klein- en achterkleinkind) )h8 Voorburg, 23 september 1978. Sonnenburghlaan 2. Correspondentie-adres: Van straat 59, 's-Gravenhage. Geen bloemen. de Ki )1j |RE ,a£ i. 1 t n rfe Woensdag 27 september a.s. om 10.00 ui [WC een rouwdienst worden gehouden in van Huize „Nieuw Heeswijk". Gelegenheid tot condoleren na afloop dienst, waarna de begrafenis in fami 'zal plaatsvinden. pv< te. t»ait fljgt. Dit is een getrouw woord, want indien wij met Chri jool storven zijn, ja i( zo zullen wij ook met Hen oefe 2 Timotheus 2 e b< ran God heeft na een gezegend leven tcRaj genomen zijn moegestreden kind, mij age man, onze zorgzame vader en grootvai gel ode Pieter Johannis van Dis i Ridder in de Orde van Oranje-Nai WH op de leeftijd van 64 jaar. Utrecht: M. van Dis-Groeneveld Winsum: A. J. van Dis H. H. van Dis-Veld Arjen en Martijn IJsselstein: J. J. van Dis J. J. van Dis-van Zessen Niels en Christian Goes: A. van Dis Winterswijk P. J. van Dis L, vpq Qi^-v^n, VJieJ René Utrecht: W. H. L. van Dis Utrecht, 24 september 1978 Prof. Leonard Fuchslaan 12 D.V. donderdag 28 september zal om een rouwdienst worden gehouden in dorpkerk van Riellaan, waarna om de teraardebestelling zal plaatshebber begraafplaats „Den en Rust". Frans te Bilthoven. Gelegenheid tot condole: begrafenis op de begraafplaats. Thuis liever geen bezoek. de dus ere zijn koopt U bij de gespecialise "e boekhandel Ra lui j is Vraagt nu gratis inlichtingei m, boekhandel jjjj, id 5 lijk ge lerii oelf li i: l)i tijd icclli Ja> t, n r F gel bei U 1 Den Haag: Fred. Hendriklai tel. 543700; Rijswijk: H. Ravesteynplein "e 984050; Delft: Papsouwselaan 236, 130370; Lefdsenhage: Kamperfoelie 070 271202. .asr ipi we «al: Idc is de uitgeefster van de dagbladen rooi, de Volkskrant en Trouw, en eer week- en huis-aan-huisbladen de regio Noord-Holland. met n 'a .1 Op onze Centrale Administratie het financiële! 160 Perscombinatie bestaat momenteel een vacat n_J die belast zal gaan worden met o a het verwerken van kas-, bank- en girostukken en ink rekeningen De verwerking zal gaan plaatsvinden via de op de o aangesloten beeldschermen Voor deze funktie denken wij aan een man of vrow lat jaar) met minimaal een MAVO-diploma (boekhout) te richting) en een type-diploma. Ervaring in een tieve funktie strekt tot aanbeveling Naast een goed salaris volgens de CAO bledtf 22 werkdagen vakantie (in 1979) 8% vakantiegeld reiskosten voor hen die buiten Amsterdam een goede studielaciliteitenregeling Inlichtingen kunt u inwinnen bij de heer L. Roozekrans. toestel 667 of deP Burgers, toestel 504 Ons telefoonnummer is (020) 92 68 70 Uw sollicitatie kunt u richten aan de personeelafdeling van Perscombiné Wibautstraat 131. 1091 GL Amsterdam, tav de heer N Burgers, onder van NB/17. iai

Nieuwe Leidsche Courant | 1978 | | pagina 14