Lampe toont modieuze trends van Harmony. i4a- FAMILIEBERICHTEN DONDERDAG 21 SEPTEMBER 1978 TROUW/KWARTET P 18 - R 20 - H 2 - Op 22 september 1953 gaven onze ouders J. van Leeuwen en N. J. van Leeuwen-van der Plas elkaar hun jawoord. Precies 25 jaar later vieren wij met elkaar hun zilveren huwelijksfeest in de zalen van de Triomfatorkerk aan de Piet Heinlaan te Katwijk aan Zee'. Wanneer u hen wilt feliciteren bent u van harte welkom a s. vrijdag tussen 17.30-19.00 uur. Aleid en Albert Neline en Aernout Corin en Bram Wandi en Fedde Dirk-Jan Reinout Katwijk aan Zee. Laan van Nieuw Zuid 40. 1938 28 september 1978 Wij zijn dankbaar samen met onze ouders en groot ouders Nic. R. M. den üyl en Chr. E. den Uyl-van der Laan D.V. op maandag 25 september hun 40 jarig huwelijk te mogen vieren. Hun kinderen en kleinkinderen Wij ontmoeten u graag tijdens de receptie die maan dag 25 september van 18.30-19.30 uur wordt gehou den in paviljoen „Wildschut", Vreelandseweg 50, Hilversum. 5331 TB Kerkdriel. Wilhelminaplantsoen 10. Op D.V. woensdag 27 september hopen onze geliefde ouders en grootouders G. J. van 't Spijker en J. van 't Spijker-van Voorst de dag te gedenken dat zij 40 jaar getrouwd zijn. Het is de bede van hun kinderen en kleinkinderen, dat de Here hen nog lang voor elkaar en voor ons wil sparen. Wie onze ouders wil feliciteren is van harte welkom op woensdag 27 september van 17.00 tot 18.00 uur in Restaurant „Vinkenborg", Hamburgerstraat 44 te Doetinchem. Op 16 september nam God van ons. na een moedig gedragen lijden, onze geliefde vrouw, moeder, dochter, schoondochter, zuster, schoonzuster en tante, Tineke Huisman-Kroes, op de leeftijd van 34 jaar. Mede namens de verdere Familie Aix-en-Provence (Fr.) F. Huisman Thysia Scheveningen C. W. Kroes R. Kroes-Bijlsma Terneuzen P. Huisman-Veth. Aix-en-Provence (Fr.), september 1978. Villa ..La Terrasse", Chemin des Frères Gris. De teraardebestelling zal plaatshebben vrijdag 22 september a.s. op de begraafplaats „Oud Eik en Duinen" te 's-Gravenhage. om 2.30 uur. Vertrek van rouwkamer ,,'t Statenhuys', Sta- tenlaan 78. aldaar, om 2 uur. Wij ontvingen het droeve bericht, dat in "net academisch-ziekenhuis te Marseille is overle den. onze lieve oom- en tante-zegster en nicht, Tineke Kroes, echtgenote van Frits Huisman. onze gevoelens van diep medeleven gaan uit naar Frits en Thysia, ouders, broer en zusters. Leeuwarden. U. de Boer. H. T. de Boer-Bijlsma, Schelluinen. A. Bockweg Th. P. Bockweg-de Boer Rectificatie Ja. Ik heb u liefgehad met een eeuwige liefde. Daarom heb Ik u getrokken met goeder- tierendheid. Jeremia 31:3 Na een droevig ongeval is in zijn Heer en Heiland ontslapen onze geliefde vader, groot- en overgrootvader. Johannes van Breugel weduwnaar van Adriana Chilia van der Stelt in de ouderdom van ruim 86 jaar. Dronten: E. C. v.d. Stelt-van Breugel J. v.d. Stelt Almkerk: C. E. Pellekaan-van Breugel H Pellekaan Sleeuwijk: T. A. van Arkel-van Breugel J. van Arkel Almkerk: T C. van Breugel C. H. van Breugel-Verbeek J. G. van Vugt-van Breugel B. van Vugt M. A. Romijn-van Breugel H. Romijn Sleeuwijk: W Chr. Hoogvliet-van Breugel J. Hoogvliet Almkerk: A. C. v.d. Stelt-van Breugel A. v.d. Stelt klein- en achterkleinkinderen Almkerk. 19 september 1978 Provincialeweg Noord 76 De overledene ligt opgebaard in de rouwka mer van het Streekziekenhuis te Gorinchem. De begrafenis zal D.V. plaatsvinden op vrijdag 22 september. Vooraf wordt een rouwdienst gehouden in de Gereformeerde Kerk te Alm kerk. Aanvang 13 30 uur. Wij nodigen u uit hierbij aanwezig te zijn. Gelegenheid tot condoleren op donderdag avond van 19.00 tot 21.00 uur. Provincialeweg Noord 76 en na de begrafenis in de kerk. De Heere heeft tot Zich genomen in Zijn Heer lijkheid mijn lieve vrouw, onze lieve moeder, groot- en overgrootmoeder Aaltje Timmer-Nederhoed op de leeftijd van 79 jaar. Assen: G. Timmer Bussum: W. Timmer S. Timmer-Lolkema Gerrit en Ria Tiny en Frits Linda Emile Aleida en Henk Renze Elly Bunnik: A. de Vries-Timmer J. de Vries Henk, Ada, Hans Jan Paul, Peter, Marga Veenendaal: A. Timmer E. J. Timmer-Bakker Alfred, Hans, Aline Midwolda: J. Timmer J. F. Timmer-Bakker Janine, Alma, Henk Gertjan Assen, 20 september 1978 Slinge 35 De overledene is opgebaard in de Aula van de Slingeborgh, Slinge 1. Assen. De dienst van Woord en Gebed wordt gehou den op maandag 25 september om 13.30 uur in de Marturiakerk, Thorbeckelaan 197, Assen, waarna de begrafenis zal plaatshebben om 14.15 uur op de begraafplaats De Boskamp. Gelegenheid tot condoleren na de plechtigheid in de Marturiakerk. Na een liefdevolle verzorging in „de Amer- horst" heeft de Here tot Zich genomen mijn zeer beminde vrouw, onze lieve moeder, groot moeder en overgrootmoeder A. B. Luiting-Müller zij werd 87 jaar. Hoewel haar geest de laatste maanden omsluierd was, wist zij zich een kind van God. J. Luiting U.S.A.: Gerard en Ans Canada: Ada en kinderen Engeland: Dorry en kinderen Canada: Katy en kinderen Velp (Gld.): Greetje en Noud en kinderen en achterkleinkinderen Amersfoort, 20 september 1978 „de Amerhorst", Zandbergenlaan 44 Zaterdag 23 september a.s. is om 11.00 uur de rouwdienst in „de Amerhorst", waarna de ter aardebestelling zal plaatshebben om 12.00 uur op „Rusthof" aan de Dodeweg te Amersfoort. en niemand zal ze uit mijn hand rukken." Johannes 10 vers 27 en 28 Verlost van zijn benauwdheid en strijd, is in verlangen naar zijn Heiland van ons weggeno men. mijn allerliefste man, onze vader en grootvader Martend Dijkstra in de ouderdom van 67 jaar. Uit aller naam: A. Dijkstra-van den Beukei Berkel, 19 september 1978 Nieuwstraat 18 Geen bezoek aan huis. De begrafenis zal plaatshebben vrijdag 22 sep tember om circa 15.30 uur op de algemene begraafplaats te Berkel. Hieraan voorafgaand zal er een dienst van woord en gebed gehouden worden in de geref. kerk „De Ark" aan de Oranjestraat te Berkel aanvangende 14.30 uur. Gelegenheid tot condoleren na afloop der be grafenis in de aula op de begraafplaats. Diep geschokt geven wij kennis van het overlij den van het oud-hoofd van onze lagere school, de heer O. Reitsma Wij gedenken in dankbaarheid het werk dat hij aan onze school verrichtte in de jaren 1959 tot 1975. Mevrouw Reitsma en de kinderen bidden wij Gods vertroosting en bijstand toe. Het bestuur van de Vereniging voor Christelijk Kleuter- en Lager Onderwijs te Siddeburen. „Nu geef ik verder U mijn God, het roer in handen, ik heb mijn levensschip heel lang alleen gestuurd; 'k zie in de verte reeds Uw havenlichten branden, nadat ik dagenlang in 't donker had getuurd." Na een langdurig en moedig gedragen lijden werd van ons weggenomen mijn lieve schoon zuster, onze tante en vriendin Catharina Gerardina Hardenbol op de leeftijd van 74 jaar Uit aller naam: M. J. Brugman-Hardenbol Amstelveen, 19 september 1978 Het Zonnehuis Correspondentie-adres: Melis Stokelaan 1670, 2541 EW 's Gravenhage De begrafenis zal plaatsvinden op zaterdag 23 september om 12.00 uur op de algemene be graafplaats „Karssenhof" te Ouderkerk a.d. Amstel. Na de begrafenis bestaat er gelegenheid tot condoleren in gebouw „Rehoboth", Kerkstraat 12 te Ouderkerk a.d. Amstel. Geen bezoek - Geen bloemen Openbaring 14:13 Spreuken 3r (Staten i Heden is zacht en kalm in haar Hei pen mijn lieve, zorgzame vrouw, onz< groot en overgrootmoeder A. Polet-van Blanken in de ouderdom van ruim 81 jaar. Gouda: E. A. Polet egri ia:; nhe ifie nir indi an eipl •int "(H Dor i klein- en achterkleinkind zijl Nieuwerkerk a.d. IJssel: J. E. Fredrikze-Polet P. Fredrikze Gouda: E. J. Binee-Polet P. Binee Amsterdam: G. H. Polet Gouda, 20 september 1978 „Ronssehof", Ronsseweg 138. De overledene is opgebaard in de roilmi; van de „Ronssehof". Gelegenheid tot ren daar vrijdag 22 september van 19.30 uur. Na de rouwdienst, welke gehouden zj in de „Ronssehof" op zaterdag 23 sejarrs om 11.00 uur, waarin voor zal gaan dpf el waarde heer Ds A C. Mooy, zal de ter me stelling om 12 uur plaatshebben op defhij ne begraafplaats „IJsselhof" te Goud itie Na de teraardebestelling is er gelegei vor condoleren in de aula van de begraajijvf Geen bloemen. ike Heden ging van ons heen, nog onv^fj, onze geliefde broer, zwager en oom Cornells Gerardus Paupfc'g" op de leeftijd van 75 jaar. A. Pauptit F. C. Pauptit-Brooshooft Marg. J. Pauptit Ch. Mattern-Pauptit H. G. C. Groeneveld-Pau Marie J. Pauptit Neven en nichten vei 1 Scheveningen, 19 september 1978 Kranenburgweg 38 Geen bezoek aan huis. Gelegenheid tot condoleren vrijdagav 6.30-7.30 uur in Rouwcentrum Schei ,,'t Statenhuys", Statenlaan 78. De bijzetting in het familiegraf op de „e ne Begraafplaats aan de Kerkhoflaan aa Gravenhage zal plaatshebben zaterda tember te 11.30 uur. Vertrek vanaf huys" te 11 uur. iet Plotseling heeft de Here uit onze famijTtj weggenomen onze neef Garbrand Siert Wiersemfin echtgenoot van H. Wiersema-van de ar i Namens de familie C. G. Hospers, Ulrum Groningen, 18 september 1978. Meer familieberichten on p ei In het huis mijns Vaders zijn vele wo ningen - anders zou Ik het u gezegd hebben - mant Ik ga heen om u plaats te bereiden. Johannes 14 2 Bedroefd, maar dankbaar dat wij haar zo lang mochten bezitten, geven wij u kennis van het overlijden, na een kortstondige ziekte van onze lieve, zorgzame zuster, tante en oudtante Maria van Noorloos weduwe van Willem Hendrik Branderhorst geboren 3 juni 1892 J. Brauckman E. C. Brauckman-van Noorloos en verdere familie Amsterdam, 20 september 1978 Huize „De Schutse", Hemsterhuisstraat 123 Correspondentie-adres: Sir Wiriston Churchill-laan 84, Rijswijk Geen bloemen. Geen toespraken De rouwdienst zal gehouden worden maandag 25 september om 9.45 uur in Huize „De Schut se". waarna om 11 uur de begrafenis zal plaats vinden op de begraafplaats „Vredenhof". Haarlemmerweg te Amsterdam. Na de begrafenis gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats. Werpt al uw bekommernis op Hem, iffint Hij zorgt voor u. Petrus 57 Heden heeft de Heer tot Zich genomen, voor mij onverwacht, mijn lieve en zorgzame man Salomon Wevers op de leeftijd van 63 jaar. A. Wever-Schaafsma Oosterbeek, 19 september 1978 Graaf van Rechterenweg 13 Liever geen bezoek aan huis De rouwdienst wordt gehouden zaterdag 23 september a.s. om 10.30 uur in de Vredeberg- kerk aan de Van Toulon van der Koogweg te Oosterbeek, waarna de teraardebestelling zal plaatsvinden om 11.30 uur op de algemene begraafplaats „Noord" te Oosterbeek. Gelegenheid tot condoleren na de teraardebe stelling in de aula op de begraafplaats. Met grote verslagenheid laten wij u weten dat onze leerling, mede-leerling en vriend, Johan 't Hart (klas 2 G) op dinsdag 19 september in het ziekenhuis is ontslapen. Hoewel we konden weten, dat het kon gebeu ren zijn we allen heel verdrietig nu we hem moeten missen in onze gemeenschap. We bidden voor het gezin, waarvan Johan op zo'n bijzondere wijze deel uit maakte, om troost en om vertrouwen in de Here Jezus. Namens allen, die in de school werkzaam zijn of er bij betrokken zijn, J. H. K. den Haan, directeur Christelijke Scholengemeenschap Angelus Merula Spijkenisse. Afgebeelde modellen zijn uit de nieuwe Harmony kollektie. Waarin de modetrends harmonieus samengaan met stijl en vrouwelijkheid. Voor de vrouw die bewust en met smaak haar kiest. akhaar Sportiviteit en distinctie. Gekombineerd in tweed vest, rui trok en blouse. Van 50% wol en 50% viscose. In de kleuren: bruin-beige of koffie-bruin. Mt 36 t/m 44. Compleet Chemisier met karakteristiek kraagje. Van polyester en viscose. Met een stijlvol struktuurtje. In de kleuren blauw en tabac. Mt. 38 t/m 44."

Nieuwe Leidsche Courant | 1978 | | pagina 22