FAMILIEBERICHTEN tke DINSDAG 19 SEPTEMBER 1978 TROUW/KW Vrijdag 22 september D.V. is het 25 jaar geleden, dat onze ouders Sape van der Ploeg en Marijke van der Heide in het huwelijk traden. Psalm 100:5. De kinderen: Wieger en Thea Tjipke en Mattanja Wie be Allen, die deza feestdag mee willen vieren, zijn van harte welkom op 22 september van 16.00-17.30 uur in Restaurant „Bellevue" (Tramplein) te Purmerend of van 20.00-22.00 uur in motel Hardegarijp (Fr.). Purmerend, Meeuwstraat 142. Dankbaar en blij hopen wij D.V. op donderdag 28 september a.s. met onze ouders en opa en oma J. van den Heuvel en M. M. A. van den Heuvel-Dolk hun 40-jarig huwelijksfeest te vieren. Wij hopen dat zij nog lang gespaard mogen blijven. Een ieder, die hen wil gelukwensen, is op deze dag van harte welkom tussen 16.00 en 17.30 uur in de recreatiezaal op de eerste etage van Serviceflat ^rechtstreek", Lijsterweg 31; Sliedrecht. Rijswijk: Tini en Herman Leiderdorp: Ria en Frank Haelen: Kees en Birgitta en de 7 kleinkinderen Sliedrecht, september 1978 Lijsterweg 251. Dankbaar en blij hebben wij op 6 september in familiekring het 50-jarig huwelijksfeest gevierd van onze ouders en grootouders. Adriaan Verburg en Wijntje Verburg-de Haan Bij deze willen wij iedereen bedanken die door middel van felicitaties hebben blijk gegeven. Kinderen en kleinkinderen Loenen a.d. Vecht, september 1978. VANDAAG: zijn onze ouders, schoonouders en grootouders Pieter Willem Wijsman en Janna Johanna Wijsman-Trommel 55 jaar getrouwd. Kinderen en kleinkinderen Den Haag, 19 september 1978 Jaarsveldstraat 175 Namens allen die verbonden zijn aan de scho lengemeenschap „Christelijk Lyceum" te Alp hen aan den Rijn geven wij met leedwezen kennis van het overlijden van onze oud-rector, de heer Drs. A. J. Scherpbier Vele jaren lang heeft hij met zijn gaven van hoofd en hart in grote trouw leiding gegeven aan onze scholengemeenschap. Zijn werk leeft in dankbare herinnering voort. Het bestuur: H. W. van Voorden, voorzitter Joh. Westmaas, secretaris. Rectificatie Vrees niet want Ik ben met u; zijt niet verbaasd, want Ik ben uw God; Ik sterk u, ook help Ik u, ook ondersteun Ik u met de rechter hand mijner gerech tigheid. Jesaja 41:10 Ingegaan in de vreugde haar's HEEREN, onze geliefde zorgzame moeder, groot- en over grootmoeder Maartje Bouwmeester sinds 4 oktober 1964 weduwe van Cornelis Luijendijk op de gezegende leeftijd van 101 jaar. De Lier: H. Luijendijk Loosduinen: M. Zondervan-Luijendijk De Lier: C. van de Wetering-Luijendijk H. van de Wetering Rotterdam: M. P. Luijendijk De Lier: H. Luijendijk P. Luijendijk-Dekker. Joh. Luijendijk M. Luijendijk-Lagerwerf Bleiswijk: P. Broer De Lier: N. Luijendijk C. Luijendijk-Tuytel Rijswijk: P. van der Does-Luijendijk Delft: J. Pols-Luijendijk. Schipluiden: A. van den Berg-Luijendijk. L. van den Berg Klein- en achterkleinkinderen. De Lier. 16 september 1978 W. J. Baron van Ghentplein 1 Gelegenheid tot condoleren in gebouw „Het Anker" W. J. Baron van Ghentplein 31 te De Lier maandag 18 september a.s. van 19.00 tot 20.30 uur en na de teraardebestelling. De dienst van Woord en Gebed wordt gehouden dinsdag 19 september a.s. in de Vredekerk te De Lier aanvang van de dienst om 13.30 uur waarna de teraardebestelling zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats te De Lier om ca. 14.30 uur. Wie in de schuilplaats des Allerhoog- sten is gezeten, vernacht in de schaduw des Almachtigen. Ik zeg tot de Here: Mijn toevlucht en mijn vesting, mijn God, op wie ik ver trouw. Psalm 91 1 en 2 De Here heeft, voor ons onverwacht tot Zich genomen mijn allerliefste man. onze lieve en zorgzame vader Hendrik Berend Dethmer Kuipers Munneke op de leeftijd van 59 jaar. Zuidlaren, 18 september 1978 Bovendiepen 3 Zuidlaren: H. Kuipers Munneke-de Groot Bert Mariëtte Annen: Albert en Jènna Zutphen: Hadewych Groningen: Inge en Leo Meppel: Harma Geen bloemen, geen toespraken. Een dienst van y(oord en Gebed zal gehouden worden op vrijdag 22 september 1978 om 13.15 uur in de Geref. Kerk, Stationsweg 147 te Zuidlaren, waarna de begrafenis zal plaatsvin den op de begraafplaats te Zuidlaren, om 14.00 uur. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in „De Deel" achter de Geref. Kerk. God heeft op Zijn tijd maar voor ons zeer onverwacht tot Zich genomen onze zwager en oom Hendrik Berend Dethmer Kuipers Munneke geliefde echtgenoot van Harmanna de Groot, op de leeftijd van 59 jaar. Zuidlaren, 18 september 1978. Scheemda: G. Garst H. Garst-Jager Glimmen: F. Slagman J. Slagman-de Groot Winschoten: R. de Groot A. de Groot-Knol Almelo: H. Sportel A. Sportel-de Groot Scheemda: M. H. Appeldorn A. Appeldorn-de Groot Zuidlaren: C. de Groot Veendam: G. de Groot-Abee Winschoten: H. de Groot H. de Groot-Klaassens Winschoten: P. Garst M. H. de Groot Winschoten: H. de Groot T. de Groot-Tiggelaar „Hetzij wij dan leven, hetzij wij sterven, wij zijn des Heren" Romeinen 14 8 De Heere heeft in Zijn Heerlijkheid tot Zich genomen, mijn lieve broer, onze zwager en oom Teunis Gijsbertus Verkerk weduwnaar van T. Wijnia op de leeftijd van 84 jaar Uit aller naam: M. S. Verkerk Apeldoorn, 16 september 1978. Huize „Goede Reede", Robijnstraat 8. Corr.-adres: Egidiusstraat 107' 1055 GR Amsterdam Geen bloemen De overledene is opgebaard in het rouwcen- trum van de Monuta Stichting, Loolaan 67 te Apeldoorn waar gelegenheid is tot tekenen van het cóndoleantie register, woensdag a.s. van 18.00 tot 19.00 uur. Een dienst van Woord en Gebed zal gehouden worden donderdag 21 september om 14.00 uur in de aula van de algemene begraafplaats „Heidehof" te Ugchelen (Apeldoorn) waarna de teraardebestelling aldaar zal plaats hebben. God nam tot Zich onze lieveling Beatrise drie jaren en vijf maanden mocht ze bij ons zijn. Wij vertrouwen haar en onszelf aan Hem toe. Beilen, 16 september 1978 Sportlaan 27 Roelof Jan Assies en Reina Heijs Anja en Hildegard De rouwdienst zal worden gehouden op don derdag 21 september a.s. om 13.15 uur in de Geref. Kerk aan de Vos van Steenwijkstraat te Beilen, waarna de begrafenis zal plaatsvinden om 14 uur op de Noorderbegraafplaats. Na afloop der begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de lokaliteiten bij de Geref. Kerk. Plotseling werd uit onze familiekring wegge nomen ons lief kleinkind en ons lief nichtje. Beatrise Assies op de zeer jonge leeftijd van drie jaar. Moge de Here Roelof Jan en Reina met Anja en Hildegard de kracht geven dit grote verbes te dragen. Fam. Heijs en Fam. Assies 16 september 1978. „God heeft ons geen kalme reis beloofd, maar wel een behouden aankomst. Na een langdurige en onvergetelijk moedig gedragen ziekbed is, in de volle overtuiging van Gods liefde, ingeslapen onze zorgzame moeder en grootmoeder Berendina Huyser-Endendijk weduwe van Gerard Johannes Huyser in de leeftijd van 75 jaar. H. Huyser B. Huyser-Wiersma Yvonne Gerard Eric Hilversum: G. J. Huyser E. H. F. Huyser-Post. Mark Moniek Laren, 18 september 1978. „Johannes Hove", Eemnesserweg 42. Corr.adres: Erasmuslaan 225, Hilversum. De begrafenis zal plaats hebben donderdag 21 september a.s. te 15.00 uur op de algemene begraafplaats te Laren; aanvang van de rouw- samenkomst in de aula te 14.30 uur. Onze moeder is opgebaard in „Johannes Hove", Eemnesserweg 42 te Laren; condolean- tiebezoek: dinsdag 19 september 's avonds van Met diepe verslagenheid namen wij kennis van het plotseling heengaan van onze lieve zuster, schoonzuster en tante Ytske de Jong oud 63 jaar. geliefde echtgenote van H. Boersma Gezang 113. Leek, zondag 17 september 1978. 's-Gravenhage: W. Bonzet-van Dijken M. L. Bonzet Greensville (Can.): B. de Jong J. de Jong-Waterdrinker Oosterhesselen: P. de Jong M. M. de Jong-v.d. Giessen Wierden: H. de Jong-Kolkman Hamilton (Can): B. Kramer-de Jong Drachten: Y. H. de Jong Dokkum: N. Nieuwhuis-de Jong H. T. Nieuwhuis Drachten: H. Visser-de Jong J. Visser Leek: Th. Boersma K. Boersma-Faber St. Nicolaasga: N. Faber neven en nichten In plaats van kaarten. Dankbaar en blij voor wat hij in zijn leven voor ons heeft betekend delen wij u mede dat op de Dag des Heren naar zijn hemelse Vader is heengegaan mijn innig geliefde man, onze va der en opa Jan van der Sluis op de leeftijd van 67 jaar Amen, amen, amen! Dat wij niet beschamen Jezus Christus onze Heer, amen, God, uw naam ter eer! Zwolle: J. van der Sluis-Aalbers Henny en Hein Janske en Jan IJsselmuiden: Henk en Jelske Wezep: Fré en Alice Ada en Albert Dalfsen: Anja en Klaas en kleinkinderen Zwolle, 17 september 1978 Campherbeeklaan 67 Een dienst van Woord en Gebed zal D.V. wor den gehouden vrijdag 22 september a.s. om 10.30 uur in „De Hoofdhof" te Berkum-Zwolle, waarna om 11.30 uur de begrafenis zal plaats vinden op de begraafplaats „Bergklooster" aldaar. Gelegenheid tot condoleren een half uur voor de aanvang van de dienst in „De Hoofdhof" Geen bloemen "De genade is met allen, die onze Here Jezus Christus onvergankelijk lief hebben." Efeziërs 6 24. De Heer heeft toch nog onverwacht na een tijd van lijden tot Zich genomen mijn man, onze vader en grootvader Johan Wildeman Geboren 7 mei 1917. Rotterdam: J. Wildeman-van Reeven Nijkerk: J. M. Hollaar-Wildeman P. Hollaar Karin, Mark Rotterdam: P. A. Wildeman J. M. Wildeman-Schippers Rotterdam, 16 september 1978 Edmond Hellenraadstraat 8 Geen bloemen Aan huis geen bezoek De begrafenis zal plaatsvinden D.V. woensdag 20 september om 2.30 uur op de algemene begraafplaats "Crooswijk". Vertrek vanaf het woonhuis omstreeks 2 uur. Gelegenheid tot condoleren uitsluitend na de begrafenis in de kapel op de begraafplaats. Hebreeën 11:1 In deze zekerheid is na een moedig gedragen ziekte, op zijn 59e verjaardag in vrede ontsla pen, mijn lieve, zorgzame man, onze fijne, energieke pa, Teunis Zuurmond K. J. Zuurmond-De Niet Cees en Diny Marina en Roy 's-Gravenhage, 17 september 1978 Westduinweg 98 D. Gelegenheid tot condoleren woensdagavond van 8-9 uur in rouwkamer „Atropos", Van Boetzelaerlaan 292, en na afloop van de begra fenis in de ontvangkamer van de begraaf plaats. De begrafenis zal plaatshebben donderdag 21 september om 11.30 uur op de Algemene Be graafplaats „Westduin", Ockenburghstraat te Loosduinen. Geen bezoek aan huis Directie en Bestuur van de Agrarische Sociale Fondsen geven hiermede met leedwezen ken nis van het overlijden van de heer Teunis Zuurmond op de leeftijd van 59 jaar. Gedurende de meer dan 30 jaar dat hij op ons kantoor werkzaam is geweest heeft hij zich doen kennen als een fijne collega die met al zijn energie en met al zijn capaciteiten zich inzette voor zijn werk en de gemeenschap van het A.S.F. Met grote dankbaarheid zullen wij ons dit altijd blijven herinneren. Moge God zijn vrouw en kinderen troosten in deze moeilijke weg. Namens Directie en Bestuur, T. Boersma P. Mastenbroek 's-Gravenhage, 17 september 1978. Buitenrustweg 3. Gelegenheid tot condoleren woensdagavond van 8-9 uur in rouwkamer „Atropos", Van Boetzelaerlaan 292, en na afloop van de begra fenis in de ontvangkamer van de begraaf plaats. De begrafenis zal plaatshebben donderdag 21 september om 11.30 uur op de Algemene Be graafplaats „Westduin", Ockenburghstraat te Loosduinen. Geen bezoek aan huis. Zijn rotsvast vertrouwen is onze groot ste troost Nog onverwacht is van ons heengegaan mijn lieve man, onze vader, behuwd-, groot- en overgrootvader, zwager en oom Daniël Vermolen geboren 24 maart 1896 Rotterdam: T. Vermolen-Meuzelaar Rotterdam: A. E. J. van Duin-Vermolen A. van Duin Hengelo: J. A. E. Zonnevylle-Vermolen K. Zonnevylle kleinkinderen - achterkleinkind, verdere familie Rotterdam, 15 september 1978 Groenzoom 69 Geen bezoek aan huis en geen-bloemen. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis. De begrafenis zal plaatsvinden D.V. op don derdag 21 september a.s. des namiddags om 1.30 uur vanuit het Verenigingsgebouw Rem- brandtstraat 1 te Puttershoek. Vooraf zal in bovengenoemd verenigingsgebouw een dienst gehouden worden waarin Dr. I. P. C. van 't Hof uit Rotterdam zal voorgaan. Heden overleed, na een kort ziekbed, mijn lieve man, onze vader, schoonvader en groot vader Johannes Cornelis Schermers op de leeftijd van 84 jaar. Driebergen: J. H. Schermers-Smit Zeist: G. Vermeer-Schermers W. Vermeer Heieen Gerda Johan Nieuwendam: G. Schermers D. Schermers-de Koning Hans Gijsbertien Ja nette Driebergen, 18 september 1978 Emmalaan 7. Geen bezoek aan huis. De overledene ligt opgebaard in het uitvaart centrum Cordesstraat hoek Traay. Drie bergen. De crematie zal plaatsvinden vrijdag 22 sep tember a.s. om 10.30 uur in aula 2 van het crematorium „Daelwijck" te Utrecht (Over- vecht). Geen toespraken. Na afloop van de plechtigheid gelegenheid tot condoleren in de ontvangstkamer van het cre matorium. De Sociale Verzekeringsraad is diep getroffen door het overlijden van de heer J. L. van de Kreeke Inspecteur bij de financiële- en Wetstechnische Inspectie van de Raad. Wij gedenken dankbaar het vele werk, dat hij in het belang van de Raad met grote inzet heeft verricht. Onze deelneming gaat uit naar zijn echtgenote, kinderen en familie. Namens de Raad en de Secretariaats medewerkers W. J. E. van den Bos, voorzitter, en G. J. Oosterhuis, Algemeen Secretaris. Ik heb u in mijn handpalmen gegra veerd. Tot onze diepe droef heid heeft de Here tot Zich genomen onze lieve zuster Wibbigje Egberts weduwe van G. Luiten in de ouderdom van 84 jaar. Rotterdam: J. Renkema- Egberts D. Renkema Schoonoord: H. Kuipers- Egberts L. Kuipers J. Schuiling- Egberts De Meern: A. G. Prins J. Prins- Gravesink Leiden, 16 september 1978. Grijpsk( W. de F teg ndens 2 Corinthiërs 5 Heden heeft de Heer tot Zich gen J geduldig gedragen lijden, mijn j onze lieve vader, grootvader e vader, Pieter Knoester t in de gezegende ouderdom van i C. Knoester-van der M. van der Toorn-] A. van der Toorn Kleinkinderen en achterkleinkinderen. «E on ,D an nn Scheveningen, 17 september 1978T Jan van Houtstraat 40. Geen bezoek aan huis. Geen De rouwdienst zal gehouden wo dag 21 september te 11.45 uur in kerk, Kranenburgweg 93, waarn; bestelling zal plaatshebben op Begraafplaats aan de Kerkhofla; aldaar te 1 uur. Gelegenheid tot condoleren na in de wachtkamer van de begrai N est' ste erb ree Jaai a °e 5odi ■s; uiz< Psalm 103 2, 3 encra' lesl Met dankbaarheid voor wat de hem gegeven heeft delen wij u droefhëid het overlijden mede v man, onze zorgzame vader, scl opa Willem Lanserf op de leeftijd van 73 jaar. T. Lanser-van Houw kinderen en kleinkin) Sliedrecht," 18 september 1978 Rijnstraat 11 Geen bloemen Geen toej Gelegenheid tot condoleren in i donderdag 21 september 's avon<f uur. De rouwdienst zal gehouden Gereformeerde Kerk aan de Jafi op vrijdag 22 september aanvang In aansluiting op de dienst zal plaatsvinden. Aankomst op de plm. 15.45 uur. telc Op Zijn wijze nam God voor on wacht tot Zich - Henk Kruithof Leraar van onze schoT ;n lelt' Bestuur, personeel, oudercommissie en li de Chr. Technische Sq L.T.O. en I.T.O. te Dofcnj Dordrecht, 17 september 1978 Zij die met ons de rouwdienst en bestelling willen bijwonen worder donderdag 21 september a.s. o aanwezig te zijn in de Geref. Ker 1 weg 1, Papendrecht. Heden nam God tot Zich, na ziekzijn, mijn geliefde man, onze en oom tl nd erk )d< lef Cornelis Arkenboti 2 echtgenoot van S. Arkenboi irt de ouderdom van 84 jaar. S. Arkenbout-Peters et en verdere familie Zuidland, 17 september 1978. Oosteinde 5. Liever geen bezoek aan De begrafenis zal plaatshebben frtii september a.s. op de algemene te Zuidland. en Vertrek vanaf het Verenigingsg ige huisstraat 10 te Zuidland om 11 t. Na de begrafenisplechtigheid is ik« gingsgebouw gelegenheid de fan t leren. MMI< m Voor de bewijzen van medeleven bcpvi ziekte en na het overlijden van mijl itir broer, zwager en oom p Simon Johannes Got ie >m betuigen wij onze oprechte dank. Uit aller naam: kc1 G. W. Goedhart-Schipp Leiderdorp, september 1978 Hoofdstraat 127. Ill wi wi

Nieuwe Leidsche Courant | 1978 | | pagina 12