QUICK SPORTSCHOENEN HEBBEN TWEE STREEPJES VOOR Trouw Goed nieuws voor i metaambeie pijn kalmeert, jeui^ FAMILIEBERICHTEN Zutphen Leraar of lerares Sperti zalf en zetf ELKE ZATERDAG II MAANDAG 18 SEPTEMBER 1978 trouw/kwawg kunnen van maandag tot en met vrijdag telefo nisch van 9 00-19 30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456 Op zondagavond is dit alteen mbgelijk van 18 00-20 00 uur Goedemorgen opa Schep hartelijk gefeliciteerd met Uw 65e verjaardag, van alle kinderen en kleinkinderen. „De Heer is mijn Herder" Geheel onverwacht werd van mij weggenomen mijn innig geliefde man Jan Brouwer op de leeftijd van 69 jaar. J. M. Brouwer-Bunschoten Katwijk aan Zee. 16 september 1978 Hoomeslaan 231. Liever geen bezoek aan huis Geen bloemen. De rouwdienst zal gehouden worden D.V. woensdag 20 september a.s. des nam. 3.15 uur in de aula van de nieuwe begraafplaats „Duin- rust" aan de Parklaan te Katwijk aan Zee, waarna de teraardebestelling aldaar zal plaatsvinden. Na de\ teraardebestelling is er gelegenheid tot condoleren in de aula van de begraafplaats. Onverwacht nam God tot Zich onze lieve zwa ger en oom Jan Brouwer op de leeftijd van 69 jaar Den Haag: J. W. Bunschoten A. M. Bunschoten-Versluys Heelsum: J. A. Bunschoten G. Bunschoten-Hoegen neven en nichten. Katwijk, 16 september 1978. ,J)e Heer is mijn herder" God nam tot Zich drs. Albertus Jacob Scherpbier op de leeftijd van 88 jaar. oud-rector Christelijk Lyceum Alphen aan den Rijn Velp: H. van der Grient-Scherpbier J. N. B. van der Grient Kerkrade: J. Scherpbier J. M. A. Th. Scherpbier-Werneke Wassenaar: L. W. Scherpbier C. Scherpbier-Kwakemaak kleinkinderen en achterkleinkinderen Alphen aan den Rijn: L. Jansen-Pley Alphen aan den Rijn, 16 september 1978 Uranusstraat 82, „Driehoorne" Correspondentieadres: Bosweg 38. 6881 KL Velp. Geen bloemen - Geen toespraken Gelegenheid tot condoleance woensdag 20 sep tember 's avonds van 7.30-8.30 uur in de rouw kamer van serviceflat „Driehoorne", ingang Sterrenlaan. De teraardebestelling zal plaatshebben don derdag 21 september op de Oosterbegraaf plaats te Alphen aan den Rijn. Aankomst aan de aula 2.00 uur 's middags. Vrees niet. toont Ik ben met u; zijt niet verbaasd, want Ik ben uw God: Ik sterk u, ook help ik u, ook ondersteun Ik u met de rechterhand mijner gerechtigheid Jesaja 41:10 Ingegaan in de vreugde haars HEEREN onze geliefde, zorgzame moeder, groot- en over grootmoeder Maart je Bouwmeester sinds 4 oktober 1964 weduwe van Cornelis Luijendijk, op de gezegende leeftijd van 101 jaar. Uit aller naam, H. Luijendijk De Lier, 16 september 1978 W. J. Baron van Ghentplein 1 Gelegenheid tot condoleren in gebouw „Het Anker", W. J. Baron van Ghentplein 31 te De Lier, heden maandag 18 september van 19.00- 20.30 uur en na de begrafenis De dienst van Woord en Gebed wordt gehou den dinsdag 19 september a.s. in de Vredekerk te De Lier. Aanvang van de dienst 13.30 uur,, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de Alg. begraafplaats te De Lier ca. ii.ó'O uur. Lied 293:2 Op Zijn tijd heeft de Heere tot Zich genomen onze zorgzame vader, groot- en overgrootva der, zwager en oom Leendert van Roon weduwnaar van Huibertje Kulk in de ouderdom van 85 jaar. J. Buter-van Roon A. Buter C. van Roon M. P. van Roon-Werner M. Buis-van Roon A- Buis klein-, achterkleinkinderen en verdere familie Scheveningen, 16 september 1978 Markensestraat 149 Geen bezoek aan huis. Geen bloemen. Gelegenheid tot condoleren 's avonds van 7.00- 8.00 uur in rouwcentrum Scheveningen ,,'t Statenhuys". Statenlaan 78. De teraardebestelling zal plaatshebben woens dag 20 september te 2.30 uur op de algemene begraafplaats aan de Kerkhoflaan. Vertrek vanaf ,,'t Statenhuys" te 2.00 uur. Ik kan gaan slapen zonder zorgen want slapend kom ik bij U thuis Ps. 4 3 Ingegaan in de vreugde van haar Heer en Heiland onze lieve moeder en oma Johanna Barendina de Jong-van Duin weduwe van W. M. de Jong geboren 14 december 1889. Houston Texas (USA), Aart en Margaret de Jong- Arledge Bilthoven, Jan en Dien van der Molen- de Jong 's-Gravenhage, Jo Kukler-de Jong 's-Gravenhage, Fien de Jong Bilthoven, Wim en Afke de Jong-Siebesma Klein- en achterkleinkinderen Bilthoven, 12 september 1978. „De Koperwiek" Corr. adres: le Brandenburgerweg 16, Bilthoven. De begrafenis heeft in besloten kring plaatsge vonden op de algemene begraafplaats „Bran denburg" te Bilthoven. Ik heb u bij uw naam geroepen, gij zijt Mijn Jesaja 43 - lb Andermaal werden wij zeer bedroefd. Op Zijn tijd nam God nu tot Zich onze geliefde zwager en oom Henk Kruithof in leven echtgenoot van Nel Kruithof-van de Laar a.s. dinsdag zou hij 48 jaar geworden zijn. Apeldoorn: A. van de Laar-Bruin Rotterdam: J. C. Haringsma-van de Laar T. P. Haringsma Alphen a/d Rijn: B. P. van de Laar A. van de Laar-Breddels Amersfoort: F. van de Laar B. C. van de Laar-Butte Curasao: C. van de Laar Veendam: W. M. van de Laar A. van de Laar-Klinkenberg neven en nichten Correspondentieadres: Randwijk 58, Papendrecht. Alphen aan den Rijn, 17 september 1978. „Geprezen zij de Here, want Hij heeft mij wonderbare goedertierenheid be toond in de gloed der benauwdheid." Psalm 31:22 Heden is in alle rust van ons heengegaan, onze lieve moeder, behuwd-, groot- en overgroot moeder Neeltje Elizabeth van der Ent weduwe van Izaak Stans Zij mocht 82 jaar worden. Rotterdam: C. Stans Heerde: N. Stans M. E. Stans-Laagewaard Zwijndrecht: A. Stans L. Stans-Streefkerk Hoogvliet: A. Stans M. Stans-Groeneveld Enschede: B. Stans T. E. Stans-van Reeuwijk H. I. Ambacht: H. Stans J. A. Stans-Stuij Halsteren: E. Stuij-Stans W. Stuij Rexdale, Ont., Can.: A. Ponsen-Stans P. Ponsen klein- en achterkleinkinderen. Spijkenisse, 16 september 1978 Gouden Regenplein 1 „De Marckenburgh", Kamer 103 Corr.adr.: Fam. A. Stans, Iman van den Boschpad 14, Hoogvliet. Geen bloemen. Gelegenheid voor condoleance- en rouwbe zoek in de rouwkamer van Huize „De Mar ckenburgh", Gouden Regenplein 1 te Spijke nisse, dinsdag van 20.00-20.30 uur. De teraardebestelling zal plaatsvinden woens dag 20 september op de begraafplaats „De Ommering", Oprelseweg te Spijkenisse om ongeveer 14.45 uur. Vertrek van Huize „De Marckenburgh" om 14.30 uur. Vooraf wordt een dienst gehouden welke be gint om 14.00 uur. In plaats van rouwbrieven. Heden ontsliep in volle vrede in de ouderdom van 86 jaar onze goede zwager en oom Gerrit Verbeek weduwnaar van J. M. Weijermans ridder in de Orde van Oranje-Nassau Uit aller naam: Badhoevedorp: P. J. C. Schreuder Goedheijt- Verbeek Rheden, 15 september 1978. Bejaardencentrum „Rhederhof". Snippendaalseweg 26. Corr.-adres: Gaaistraat 26, Badhoevedorp. Geen bezoek. Woensdag 20 september a.s. wordt om 10.00 uur een rouwdienst gehouden in „Rhederhof", waarna de teraardebestelling om 10.45 uur plaatsvindt op „Heiderust" te Rheden. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de aula van de begraafplaats. ,,'k Zal eeuwig zingen van Gods goeder tierenheid!" 25-10-1898 16-9-1978 God heeft zijn moegestreden kind, onze lieve man, vader en opa Cornelis Scheffers voor eeuwig rust gegeven en hem thuis gehaald Lied 300 Zaandam: T. Scheffers-van Dongen Amstelveen: Rini en Rens Jannie en Jan Ester, Mirjam en Ruben Kees en Marijke - Rens en Annemieke Jan en Anneke Ton Rineke Zaandam: Kees en Uut Marieke en Dirk Tiny Marga en Tony Kees Delft: Jan en Gré Willeke en Peter Kees Janwim Westzaan: Rie en Piet Tiny Arie Riny Zaandam, 16 september 1978 Groenland 1, kamer 218 Gelegenheid tot condoleren dinsdag 19 sep tember van 19.00-19.30 uur in het rouwcentrum Jan van Scorelstraat 9 te Zaandam. De dienst van woord en gebed wordt gehouden op woensdag 20 september om 14.00 uur in de Gereformeerde Kerk, Stationsstraat 15 te Zaandam, waarna om 15.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats Zuiddijk 421 te Zaandam. KON. WILHELMINASCHOOL VOOR CHR. MAVO Spittaalderkamp 59 Gevraagd voor tijdelijk, ter vervanging van zieke collega voor het vak Engels, 18 uur. Sollicitaties te richten aan en inlichtingen bij de direkteur J. J. P. den Bruigom, tel. 05750-16181 (school) of 15761 (huis). Op Zijn tijd en wijz» heeft de Here voor eeu-k ry wig thuis gehaald. onzJP zeer geliefde zuster])^ schoonzuster en tante] Johanna Dijkstra op de leeftijd van 7| jaar Die in mij ge looft zal le vet al ware hij ooi Dni gestorven Bedum, 13 septembt 1978 Mensingeweer: S. Dijkstra W. Dijkstra- v.d. Laan Utrecht: P. Bulthuis- Dijkstra de E. Bulthuis Bedum: F. Jonkman- DijkstraCj' F. Jonkman Zuidwolde (Gn.): T. Swierenga- Dijkstra neven en nichtei Condoleantie adres: F. Jonkman. Karei X Doormanstraat 16,| Bedum. De begrafenis vindt plaats D.V. op maan- dag 18 september 197f des namiddags 14.00 uur vanuit het ge bouw „Concordia", Prof. Mekelstraat 1 Bedum. De rouwdienst vangt aan om 13.30 uur aldaar. Na de plechtigheid ge legenheid tot condo leren. ge Er is een mi Jdel dat de eigenschap hceff last van aambeien te verlichten. De pijn vcitA de jeuk stopt. Dat middel heet Sperti Spcrti preparation H is een sneldireki I middel bij de behandeling van aambeien. Het bevat bovendien wecfselvernieuwendetl©] Last van aambeien? Gebruik Sperti en Uitsluitend bij drogist of apotheek] N; stapt over op Quick, de kwaliteits-sportschoen voor bijna elke tak van sport. Voetbal, tennis, basketbal, volleybal, hockey, handbal, trimmen en noem maar op. U moet ze in ieder geval 'n keer passen. Want de prettige pasvorm van Quick moet u voelen.

Nieuwe Leidsche Courant | 1978 | | pagina 10