FAMILIEBERICHTEN een docente verpleegki WOENSDAG 13 SEPTEMBER 1978 TROUW/KWC ■Tl. kunnen van maandag tot en met vrijdag telefo nisch van 9 00-19 30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456 Op zondagavond is dit alleen mogeli|k van 18 00-20 00 uur Zo de Here wil en zij leven hopen onze geliefde ouders en grootouders Joost Jan Hooijmeijer en Lena Maria van der Linden op vrijdag 22 september a.s. de dag te herdenken waarop zij voor 40 jaar in het huwelijk werden verbonden. Hun dankbare kinderen en kleinkinderen. Ridderkerk september 1978 Kerkweg 30. Gelegenheid tot feliciteren woensdag 20 september a.s. na 19.30 uur in restaurant P. Heijman, Raadhuis plein 41, Ridderkerk. Ons is geboren Jeltje Elisabeth Liesbeth Zuiderveld- Reisma Jaap Zuiderveld Stadskanaal, 12 sept. 1978 Op 11 september 1978 is te Leiderdorp geboren onze dochter Christine Alize we noemen haar Chris- tien moge haar naam voor goed geschreven staan in de palm van Gods hand. Chris-Jan en Alize de Witt Willemijn Kruisbes 51, Leiden. Goede morgen Corry Hartelijk gefeliciteerd met meneer v.d. Kaa Anke Aart Nelis Goedemorgen opa en oma hartelijk gefeliciteerd Janny, Jan, Elly Marion, Jaap en Bart-Jan. God heeft op Zijn tijd tot Zich genomen onze beste zwager en oom Klaas Jakob Bolt echtgenoot van G. Brinkman op de leeftijd van 65 jaar. Hardinxveld- Giessendam: A. L. C. Brinkman E. Brinkman- van Eijk Rijswijk (Z.H.): J. A. van der Hoeven- Brinkman A. P. van der Hoeven Assen: J. M. Brinkman G. M. Brinkman- Los neven en nichten 11 september 1978. Enige en algemene kennisgeving Vrees niet, want Ik ben met u. Want Ik, de Here uw God, grijp uw rech terhand. Jes. 41 10 en 13. Na een ernstige ziekte van 3 maanden, waarin zij haar denken, voelen en willen leerde af te wenden van deze aard se wereld naar de hoge re werkelijkheid, waar in zij geloofde, is vre dig en rustig van ons heengegaan Johanna Jacoba Louisa Schmidt, weduwe van Jan van Bakergem, oud-lerares aan de „Jo hanna Westerman- school", op de leeftijd van 66 jaar. Namens alle familie leden: Amsterdam: S. M. Bodaan- Schmidt Zeist: W. J. Schmidt E. A. Schmidt- Scheepmaker 's-Gravenhage. 11 septembèr 1978. Corr.adres: Cliostraat 13, Amster dam (Z.). Geen bezoek aan huis Geen bloemen Jo is opgebaard in het uitvaartcentrum van de Coöp. Uitvaartver zorging. Bautersem- straat 3 te 's-Gravenha ge Bezoek van 5 uur tot 7 uur n.m. De bijzetting in het fa miliegraf zal plaats hebben vrijdag 15 sep tember omstreeks 12.45 uur op de be graafplaats „Nieuw Eykenduynen" ingang Kamperfoeliestraat te 's-Gravenhage. Vertrek van het uit vaartcentrum om 12.30 uur. Gelegenheid tot condoleren na de ter aardebestelling in de ontvangkamer van de begraafplaats. In Jezus ontslapen onze lieve broer en zwager Klaas Jacob Bolt echtgenoot van G. Bolt-Brinkman M. Bolt-Mulder Harden berg: J. Bolt-Kroes Groningen: J. Bolt-de Bruin Den Haag: P. M. Jonkhoff-Bolt F. J. Jonkhoff S. A. Hallink-Bolt G. J. J. Hallink A. G. Lameris-Bolt A. M. P. Andriessen-Bolt R. Andriessen Wezep: P. v.d. Veen G. v.d. Veen-v.d. Zee Voorburg. 11 september 1978. Met diep leedwezen geven wij kennis van het overlijden op de leeftijd van 65 jaar van de heer Mr K. J. Bolt De heer Bolt was van 1966 tot 1975 direkteur van de stichting Vervoeradres en B V. Beurt- vaartadres. Met eerbied en genegenheid gedenken wij hem als een kundige begeleider en leider van onze instellingen waaraan hij bijna 30 jaar zijn beste krachten heeft gewijd. 's Gravenhage, 11 september 1978 Raad van bestuur Stichting Vervoeradres Raad van Commissarissen B.V Beurtvaartadres Directie en medewerkers Stichting Vervoeradres en B.V. Beurtvaartadres Heden is op 62-jarige leeftijd ontslapen in de vrede van Christus mijn man, onze vader en grootvader, Benne Holwerda „Wij verwachten echter naar Zijn belof te nieuwe hemelen en een nieuwe aarde, waar gerechtigheid woont." (2 Petrus 3 13) Soli Deo Gloria Zeist: T. Holwerda-Botma Deventer: E. Holwerda A. W. Holwerda-Vermeer Benne Simon Zeist, 12 september 1978 Lommerlust 27 Geen bezoek aan huis. Liever geen bloemen. Zaterdag, 16 september a.s., zal om 10.30 uur in de Oude Kerk aan de Dorpsstraat te Zeist een samenkomst worden gehouden. Na afloop van deze dienst is er gelegenheid tot condoleren in de kerk. De begrafenis zal plaatshebben in familiekring op de Algemene Begraafplaats aan de Wou- denbergseweg te 'Zeist Het hoofdbestuur van de Voedingsbond CNV geeft hiermede met leedwezen kennis van het overlijden van de heer Benne Holwerda Ridder in de Orde van Oranje Nassau op de leeftijd van 62 jaar. Sedert 28 april 1955 was hij penningmeester van deze organisatie en daarvoor vanaf 30 juli 1945 gesalarieerd bestuurder. De overledene heeft zich gedurende deze jaren met de hem geschonken gaven ingezet voor het werk van de christelijke vakbeweging. De nagedachtenis aan zijn persoon en zijn werk zal door ons in dankbare herinnering worden gehouden. Moge God zijn vrouw en kinderen troosten in deze moeilijke weg. Utrecht, 12 september 1978 Mauritsstraat 45-47 Het hoofdbestuur van de Voedingsbond CNV M. D. den Hollander, voorzitter P. de Nooijer, secretaris algemene zaken De samenkomst zal worden gehouden op za terdag 16 september a.s. om half elf in de Oude Kerk, Dorpsstraat te Zeist Zij die de samenkomst willen bijwonen wor den verzocht om 10.15 uur aanwezig te zijn. Na de samenkomst is er gelegenheid tot condo leren. De begrafenis zal in de familiekring plaatsvinden. Liever geen bezoek aan huis en geen bloemen. „Ik heb den Here lief, want Hij hoort mijn stem". Psalm 116:1 Heden is geheel onverwacht van ons heenge gaan mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder en oma, Elsje Uithol op de leeftijd van 68 jaar. K. Fennema Leiden: B. Koppe-Fennema J. Koppe 's-Gravenhage: H. Fennema R. B. Fennema- van Zwieten de Blom F. Fennema H. J. Fennema-van der Sluis Moerdijk: J. van der Gaag-Fennema J. van der Gaag en kleinkinderen. 's-Gravenhage, 10 september 1978. Ockenburghstraat 182. De overledene is opgebaard in het rouwcen- trum „Waldeck", Tramstraat 84. Bezoekuren dagelijks van 17-18 uur. Vrijdag 15 september a.s. om 12 uur zal er een rouwdienst worden gehouden in de Ontmoe- tingskerk, Louis Davidstraat, waarna de ter aardebestelling volgt om 13 uur op de Algeme ne Begraafplaats „Westduin", Ockenburgh straat. De Hemelse Vader nam tot Zich onze lieve schoonzus en tante Els Fennema-Uithol Namens allen: Fam. Fennema 's Gravenhage, 10 september 1978. Wie in de schuilplaats des Allerhoog- sten is gezeten, vernacht in de schaduw des Almach- tigen. Psalm 91 vers 1 God heeft, voor ons vrij plotseling, tot Zich genomen onze lieve, zorgzame moeder en oma Anna Cornelia Eusman weduwe van Willem Johannes Steevels op de leeftijd van 74 jaar. H. Steevels E. F. H. Steevels-Ibelings Willy S. A. C. Steevels Amsterdam. 11 september 1978 Waalstraat 28 III Correspondentie-adres: Eerste Jacob van Campenstraat 40 III Thuis geen bezoek. Geen bloemen. Gelegenheid tot condoleantie-bezoek donder dagavond van 8-8.30 uur in het gebouw van de Protestantse Coöperatieve Begrafenisvereni ging P.C.B. u.a.. Vondelstraat 101. De begrafenis zal plaatsvinden vrijdag 15 sep tember om 13 uur op de begraafplaats Zorg- vlied aan de Amsteldijk. Vertrek van Waalstraat 28 om 12.40 uur. Na een moedig gedragen lijden heeft de Heer Zich ontfermd over onze lieve, zeer zorgzame pleegmoeder, zuster en vriendin Hermina Maria van Veen-Drost sedert augustus 1965 weduwe van ds Jan van Veen Vrees niet, want Ik heb u verlost. Ik heb u bij uw naam geroepen. Gij zijt Mijn t Jes. 43:1b Zij mocht 87 jaar worden. Zuidwolde: A. Chr. Schotsman W. Borgers Hoogeveen: P. L. de Mildt-Drost Rotterdam: J. Drost-Borgman F. Drost W. Drost-van 't Hart Bilthoven: E. F. Jas-Drost J. J. Jas Nieuwegein: W. Tammens-Serné. Hoogeveen, 12 september 1978 Meteorenlaan 200 Corr. adres: Vogelkerslaan 6, 7921 BP Zuid wolde De overledene is opgebaard in de aula van het ziekenhuis Bethesda te Hoogeveen. Bezoek al daar donderdag 14 september van 19.30-20.00 uur. De teraardebestelling zal plaatshebben D.V. 16 september om 15.00 uur op de oude begraafplaats te Vroomshoop (Ov.). Vooraf zal een rouwdienst worden gehouden in de Hervormde Kerk „De Ark", Koekoeks laan 3 te Hoogeveen, welke om 13.30 uur aan vangt. Heden nam, voor ons onverwacht, de Here tot Zich mijn innig geliefde man en onze zorgzame vader, behuwdvader en opa Hendrik de Jong op de leeftijd van 69 jaar „De eenvoudige wil God steeds gadeslaan" psalm 116 Elburg: C. M. de Jong-Hildebrand Enkhuizen: J. de Jong M. E. de Jong-Bosch Nelleke, Erik en Marjo Elburg: C. B. de Jong Ermelo: A. E. Evers-de Jong E. J. Evers Corinda en Ilona Zwolle: M. H. de Jong Elburg: E. M. Kroes-de Jong K. Kroes Henk en Jacob Elburg: D. J. de Jong Ermelo: i C. M. de Jong en G. Boonen Zwolle, 11 september 1978 Corresp.adres: Nijenbeekstraat 31, Elburg. Gelegenheid tot condoleren donderdag 14 sept. 1978 van 19.30 tot 20.30 uur in de Geref. kerk, Vrijheidstraat, Elburg. De begrafenis zal plaatsvinden vrijdag 15 sept. 1978 op de algemene begraafplaats te Elburg om 14.00 uur. Vooraf zal er een rouwdienst gehouden wor den in de Geref. kerk om 13.00 uur. Geen bloemen Heden is plotseling overleden onze lieve man, vader en opa Dirk Vonder op de leeftijd van 70 jaar. Hij doet mij nederliggen in grazi ge weiden. Hij voert mij zacht- kens aan zeer stille wateren." Psalm 231,2 E. Vonder-Rinsma Jan en Dieuwi Vonder-Wiersma Henny en Charles Schutte-Vonder Wytze en Maajte Vonder-Boot Remmy en Bas van Gelder en de 10 kleinkinderen. Von<*er Hippolytushoef, 12 september 1978 Mekkenstuinweg 53 De begrafenis zal plaats vinden vrijdag 15 september vanuit de Ankerkerk te Hippolytus hoef op de begraafplaats „Zandburen". Aan vang rouwdienst 2 uur. Gelegenheid tot condoleren donderdagavond van 7-8 uur in het verenigingsgebouw „De Laatste Eer," Rijksweg 21. Liever geen bloemen. Met leedwezen geven wij u kennis van het. overlijden van mejuffrouw Johanna Prins fysiomedewerkster van de afdeling therapie in ons ziekenhuis op de leeftijd van 58 jaar Haar persoonlijkheid zal ons allen in herinne ring blijven Directie, medische staf en perso neel van het Van Dam Ziekenhuis. Westersingel 115 te Rotterdam. Met leedwezen geven wij u kennis van het overlijden van mejuffrouw Piétertje Rosmolen Jarenlang was zij aan ons huis als diacones verbonden Directie, medische staf en perso neel van het Van Dam Ziekenhuis, Westersingel 115 te Rotterdam. 'k Zal dan gedurig bij U zijn In het Diaconessenhuis te Heemstede overleed heden onze geliefde zwager en oom Cornells Tromp de Vries weduwnaar van Lena Arendina Staal op de leeftijd van 84 jaar Zijn geloof is nu verwisseld in aanschouwen Apeldoorn B. L. Dekker-Staal P. M. Staal C. F. van Dorp Barbara Fransje Heemstede, 12 september 1978 Gelegenheid tot condoleren donderdag 14 sept. in het mortuarium van het~Diac. huis. De begrafenis vindt plaats vrijdag 15 sept. 15.00 uur op de Algemene Begraafplaats te Heemstede. Heden nam de Heere tot Zich, mijn geliefde moeder Cornelia Brakel weduwe van Cornelis Brouwer op de leeftijd van 86 jaar. J. C. Brouwer Meerkerk, 8 september 1978 Gorinchemsestraat 63 De teraardebestelling zal D.V. plaatsvinden op woensdag 13 september a.s. om 14.00 uur op de algemene begraafplaats te Meerkerk. Geen bloemen. Met ontsteltenis namen wij kennis van het plotseling overlijden van de heer B. Kat in de leeftijd van 50 jaar Met dankbaarheid gedenken wij het werk dat hij als beheerder voor de bewoners van de Zuiderflat heeft gedaan. De Here trooste mevrouw Kat in dit zware verlies. „Stichting Bejaardenzorg Patrimonium" R. Wind, voorzitter. H. T. Bos, secretaris. Groningen, 10 september 1978 Eens, als de bazuinen klinken, uit de hoogte, links en rechts, duizend stemmen ons omringen, ja en amen wordt gezegd, rest er niets meer dan te zingen. Heer, dan is uw pleit beslecht. Lied 3001 God nam tot Zich onze lieve moeder, groot moeder en overgrootmoeder Agneta den Bak sinds 19 augustus 1944 weduwe van Cornelis Fischer in de hoge ouderdom van 95 jaar. Putten, J. J. Fischer C. E. Fischer-Oosterhoff Santpoort, C. Fischer A. J. S. Fischer-Vahl Amstelveen, A. van Ommeren-Fischer J. K. van Ommeren 's-Hertogenbosch, J. G. Esser-Fischer kleinkinderen en achterkleinkinderen Amstelveen, 11 september 1978 Huize „Vredeveld" Correspondentie-adres: Bovenkerkerkade 29, Amstelveen Geen bezoek. Geen bloemen. De begrafenis zal plaatsvinden vrijdag 15 sep tember om 14 uur op de begraafplaats „Zorg- vlieó" aan de Amsteldijk 273 te Amsterdam. Vertrek van Bovenkerkerkade 29 om 13.30 uur. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de ontvangkamer van de begraafplaats. Enige en algemen kennisgeving Na een langdurige ziekte overleed onze lieve moeder en grootmoeder Elisabeth Johanna van den Berg-Okker weduwe van Dr. C. van den Berg op de leeftijd van 81 jaar. Wassenaar: W. S. Siderius-'van den Berg P. Siderius Liesbeth en Paul Margaret en Casper Jan Waalre: H. J. van den Berg J. van den Berg-Rehmann Mathilde Martin V Hanneke u Roden: J. P. van den Berg J. M. van den Berg- van den Bom Wilma Marlies Morrinsville New Zealand: S. H. van Wijk-van den Borg N. van Wijk Nikolien Marinus Guusje Pauline Laren N.H., 11 september 1978 Corr. adres: Vleysmanlaan 14 Wassenaar. De crematie zal plaatsvinden op vrijdag 15 september om 11.00 uur in aula 1 van het crematorium „Daelwijck", Floridadreef 7 te Utrecht. „Heer, ik wil uw liefde loven, al begrijpt mijn ziel u niet" p lied 5 In stil geloofs vertrouwen heeft G< eeuwige heerlijkheid tot Zich genoi innig geliefde vrouw, onze zorgzam en oma Cornelia Adriana Smallegs van der Meer op de leeftijd van 65 jaar. De Lier: A. Smallegange Joop en Ria Smallegange-! Bil Zwijndrecht: PS< Rien en Janneke Smallegange- cu!l Maasland: |d€ Piet en Ank jy Smallegange-Vre 's Hertogenbosch: Truus Smallegange Jan Ewalt De Lier: Albert Smallegange- Wilma Krikken Jacqueline Smallegangi en kleinkinderen. De Lier, 12 september 1978 Hoogweg 15 c. Gelegenheid tot condoleren aan hui dag 13 en donderdag 14 september tot 21.00 uur. De dienst van Woord en Gebed za*i^ gehouden vrijdag 15 september aans jk< gebouw „Het Anker", W. J. Baron vi plein te De Lier. Aanvang van de dienst 13.30 uur, w teraardebestelling zal plaatsvinden o ir begraafplaats te De Lier ca. 14.15 ui tor de In haar Heer en Heiland ontslapen oi de zuster en schoonzuster Cornelia Adriana van der echtgenote van Jan Smallegan De Lier: J. A. van der Meer Erpielo: M. A. van der Meer- van Capelle'Wd IJssel: N. van def Meer-Buijs Heino: A. Struik-van der Meer J. L. Struik Rotterdam: W. A. van der Meer C. C. van der Meer-Veri^ Armadale, Australië: A. Slobbe-van der Meer A. Slobbe De Lier: D. van der Meer C. A. van der Meer-Schi Armadale, Australië: M. M. Willock-van der Mjhel C. L. Willock Capelle a/d IJssel: Joh. M. Vermeer-van derf J. Vermppr Tasmania, Australië: M. J. van der Meer L. van der Meer-Rudol De Lier, 12 september 1978 ter AA ei n g kt lini dv in tor Ve?e en Op Zijn dag heeft de Here uit onz kring tot zich genomen onze lieve tante Pierine Spijksma weduwe van Pieter Prins, in de leeftijd van 82 jaar. m Andijk, 10 september 1978 Huize „Sorghvliet" Sneek: Mevr. F. R. Spijksma IJlst: G. Spijksma Bergum: P. B. Spijksma E. Spijksma-Schotanus Jj! neven en nichten. tan Het vele, vele medeleven na het overlijl lieve onvergetelijke man, vader, groot- vader Johan George Boekho heeft ons» zeer getroffen. Langs deze weg zeggen wij u allen haichb eers Uit aller naam: al i T. Boekhoven-van der Kaï i zi; loor Henri Dunantlaan 7 7312 AT Apeldoorn, september 1978. aan bel; kir HET ZENDINGSCENTRU van de Gereformeerde Kerkei in Nederland zoekt tevens vroedvrouw voor uitzending naar een zieken nabara, Papua Nieuw Guinea; een ervaren ver| eveneens met vroedvrouw- voor uitzending naar Bangladesl Protestants christelijke levensovi Sollicitaties voor 5 oktober 1978 te ds. A. Vos, Zendingscentrum, Pc Leusden-C. Volledige taakomschrijvingen <X beschikbaar (tel. 033-43244). nvc tin

Nieuwe Leidsche Courant | 1978 | | pagina 8