a FAMILIEBERICHTEN g'iiri) 0 sa 9 OINSDAG 12 SEPTEMBER 1978 TROUW/KWAFHT 4 12 an maandag tot en met vrijdag telefo nisch 00-19 30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456. Op zondagavond is dit alleen mogelijk van 18 00-20.00 uur. Willem Franken namens allen die van je houden wensen wij je het allerbeste toe bij je ver trek naar en verblijf in Nigeria. Pa en Ma Solt deo gloria Op d.v. 13 sept. a.s. zal het 50 jaar geleden zijn dat onze ouders resp. grootouders Simon Hendrik Goede en Maria Alida Goede-Wals in het huwelijk traden. Dit gouden jubileum hopen wij te vieren op maandag 18 sept a.s. Onze ouders houden dan „Open Huis" in Jachthaven ROBINSON, Dorpsstraat 6 te Landsmeer, alwaar u vanaf 20.15 uur van harte welkom bent. De dankbare kinderen en kleinkinderen. Landsmeer, Dorpsstraat 56. Joh. 7 vers 37-38 En op de laatste de grote dag van het feest stond Jezus en riep, zeggende: Indien iemand dorst heeft, hij kome tot Mij en drinke! Wie in Mij gelooft, gelijk de schrift zegt, stromen van levend water zullen uit zijn binnenste vloeien Met deze woorden werd 45 jaar geleden op 12 septem ber het huwelijk van onze ouders J. J. Hollaar en A. Hollaar-van den Berg ingezegend. Dankbaar en blij willen wij dit met elkaar in besloten familiekring vieren. Hun kinderen en kleinkinderen. Pernis, Vrijlandstraat 54. Heden overleed na een rijk leven, toch nog vrij plotseling, onze lieve Moeder, Behuwd-, Groot- en Overgrootmoeder Wilhelmina Everdina Bouthoorn-Zijlstra op de leeftijd van 86 jaar. Zo blijven dan: Geloof, hoop en liefde, deze drie, maar de meeste van deze is de liefde, Zutphen, 8 september 1978. Apeldoorn: E. van Hoogevest-Bouthoorn W. van Hoogevest Zutphen: L. W. Germans-Bouthoorn J. M. Germans Amsterdam: W. E. Bouthoorn Christchurch (Nw. Zeeland): L. F. A. Westerbeek v. Eerten M. S. Westerbeek v. Eerten- van Berckel Kleinkinderen en Achterkleinkind De overledene is opgebaard in de aula van „Het Nieuwe Spittaal" te Warnsveld, waar gelegenheid is tot condoleren maandag 11 sep tember en dinsdag 12 september a.s. van 15.30- 17.00 uur. De rouwdienst wordt gehouden op 13 septem ber om 12 uur in 't Kerkheem, Kerkhoflaan 26 te Bennekom, waarna de begrafenis zal plaats vinden om plm. 13.00 uur. Tot onze grote droefheid nam God op 8 sep tember tot Zich onze lieve zuster, schoonzus ter, tante en oudtante Wilhelmina Everdina Bouthoorn-Zijlstra Amersfoort: O. Zijlstra A. Zijlstra-Schellevis Scherpenzeel M. Zijlstra-van Muiswinkel Opheusden: E. Zijlstra-van As Zeist: F. P. Zijlstra Bilthoven: B. Zijlstra neven en nichten Amersfoort, 8 september 1978 Uw wijsheid en Uw welbehagen bepalen 's mensen levensdagen en wijzen hem zijn woonplaats aan. Gez. 480 vers 2 God nam in Zijn heerlijkheid op. Zijn kind, onze lieve tante Gerbrig Dokkum in de ouderdom van 77 jaar. We zullen haar erg missen. Neven en nichten Koudum, 11 september 1978. De rouwdienst zal donderdag 2 uur worden gehouden in de Ned. Herv. kerk te Koudum. Gelegenheid te condoleren na afloop van de dienst in het gebouw van de Herv. gemeente. Corr.adres G. Spaanderman-van Santbrink Amelterhout 138, Assen en A. U. Hoekema D. v. Epemastraat 23 Koudum. Enige kennisgeving De HEERE *s mijn herder, mij ont breekt niets. In de volle zekerheid van het geloof ging van ons heen, naar haar Heer en Heiland, onze lieve zuster en tante Johanna Binnema op de leeftijd van 65 jaar. Utrecht: H. J. Binnema J. C. Alink-Binnema M. J. Alink Vianen: Hanneke van Zanten-Alink Richard van Zanten Utrecht: Marijke Alink Erik Jan Alink Utrecht, 9 september 1978 Mr Tripkade 60 De begrafenis is bepaald op woensdag 13 sep tember, voorafgegaan door een samenkomst te 15.15 uur in de Groene of Willibrordkerk te Oegstgeest. Bedroefd delen wij u mee dat 8 september j.l. in Canada is overleden onze lieve moeder, oma, overoma en zus Jacoba de Geus weduwe van Leendert den Bak Zij werd 80 jaar. Uit aller naam: J. van Leusden D. van Leusden-Den Bak Meidoornstraat 6, 2636 BJ Schipluiden Heden nam God tot Zich, voor ons onver wacht, mijn lieve man, onze lieve vader en opa Jacob Dijkstra eerder weduwnaar van R. G. Terpstra op de leeftijd van 72 jaar. Zeist: H. C. J. Dijkstra-van Ulden Amstelveen: F. A. Dijkstra Voorschoten: A. R. Vonk-Dijkstra W. A. Vonk Jaap, Alette, Anneriek Voorhout: R. G. Josten-Dijkstra J. G. J. E. Josten Marieke, Jan Jaap, Elske, Ronald Rhoon: C. J. Roos-Dijkstra F. Roos Liesbeth, Joanne, Karianne Utrecht: T. J. Dijkstra Ridderkerk: G. P. Dijkstra J. Dijkstra-van Hulzen Zeist, 10 september 1978 Charlotte de Bourbonlaan 58 De overledene is opgebaard in het rouwcen- trum van Tellingen, Jufferstraat 1 te Zeist. Aldaar gèen bezoek. De begrafenis zal plaatshebben te Zeist op de Algemene Begraafplaats, donderdag 14 sep tember a.s. om 12.00 uur. Hieraan vooraf gaande zal om 10.30 uur een rouwdienst gehouden worden in de Ooster- kerk, Woudenbergseweg 44A te Zeist. Hier zal gelegenheid zijn om te condoleren. Met diep leedwezen geven wij kennis van het overlijden op de leeftijd van 75 jaar, van de heer ir. A. F. H. Blaauw De heer Blaauw was van 1956 tot 1968 lid van de Raden van Bestuur van Unilever n.v. en Unilever limited. Wij zijn hem veel dank verschuldigd voor de grote bijdragen die hij gedurende meer dan veertig jaar aan het concern heeft verleend. Wij gedenken hem met eerbied. Raad van Bestuur Unilever n.v. Unilever limited Rotterdam, 11 september 1978. „Dag aan dag draagt Hij ons" Psalm 68 20 Heden nam de Heere tot Zich, mijn lieve man, onze zorgzame vader en opa Jan Harm Lucas Voortman echtgenoot van G. G. ter Muil op de leeftijd van 75 jaar. G. G. Voortman-ter Muil kinderen en kleinkinderen Lochem, 10 september 1978. Zwiepseweg 75. Condoleance-adres: Rembrandtlaan 23. De rouwdienst zal worden gehouden donder dag 14 september a.s. om 14.00 uur in de Geref. Kerk te Lochem, waarna de begrafenis zal plaatsvinden om plm. 15.00 uur op de Nieuwe Begraafplaats te Lochem. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condole ren in het gebouw van de Geref. Kerk. Donderdag 7 september nam God plotseling tot Zich mijn lieve man, onze broer, zwager en oom Corstiaan Kornelis Vogelaar oud rector van het Christelijk Gymnasium te Leeuwarden, op de leeftijd van 65 jaar. H. L. Vogelaar-Wamelink en familie. Hardenberg, 12 september 1978 Brinkstraat 6. De begrafenis heeft in stilte plaats gehad maandag 11 september j.l. op de begraafplaats „Larikshof" te Hardenberg. Wentel uw weg op de Heer en vertrouw op Hem, en Hij zal het maken. Psalm 37 5 In dit vertrouwen ging op 76-jarige leeftijd van ons heen onze lieve moeder en oma Geertje Stijntje Ettema sinds 22 december 1945 weduwe van Hendrik Rozema Arnhem: Co Teeken-Rozema Beverwijk: Ton en Aly Nijkamp-Rozema Emmen: Arnold en Elza van Ess-Rozema Jan Albert en Henk Geert Arnhem: Gerrit en Martine Brinkman- Rozema Gertjan en Rozemarijn Ede, 10 september 1978 Algemeen Bejaardencentrum „de Klinken berg"; Van Heutszlaan 1000. Corr. adres: Sylvalaan 18, Arnhem. Gelegenheid tot afscheidnemen woensdag 13 september van 19.00 tot 20.00 uur in de aula van het bejaardencentrum „de Klinkenberg" van Heutszlaan 1000. De dienst van Woord en Gebed wordt gehou den donderdag 14 september om 10.30.uur in „de Open Hof", Slotlaan te Ede. De begrafenis zal plaatshebben om 13.00 uur op de begraafplaats „Bergklooster te Zw 11 Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren in gebouw „de Hoofdhof" te Berkum, gemeente Zwolle. Met droefheid namen wij kennis van het, plot seling overlijden van Bram Overvest in de leeftijd van bijna 25 jaar. Wij bidden en vertrouwen dat God Bram's vrouw en kind in hun vreselijk verlies nabij zal' Het Bestuur, de staf en de studen ten van de Chr. Hogere Land bouwschool te Dronten. Na een korte ziekte, die zij door haar geloof in haar Heiland Jezus Christus kon dragen, is onze lieve vrouw en mamma Jacoba Hemmina Bos- van der Laan bij haar Vader in de Hemel opgen m op de leeftijd van 31 jaar. „De Heer is mijn Herder, mij ontbreekt niets." Psalm 23. J. Bos Richard Yvonne Emmeloord, 10 september 1978 Jupiterstraat 6 De rouwdienst is vastgesteld op donderdag 14 september a.s. om 13.30 uur in het kerkcen trum „De Ontmoeting" te Emmeloord waarna de begrafenis op de begraafplaats aan de Es- pelerlaan te Emmeloord zal plaats vinden. Ieder die de overledene de laatste eer wil bewijzen, wordt verzocht uiterlijk om 13.25 uur in de kerk aanwezig te zijn. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis. De Here heeft thuisgehaald Zijn vermoeid kind, onze dochter, zuster, schoonzuster en tante Jacoba Hemmina van der Laan geliefde echtgenote van Jan Bos, op de leeftijd van 31 jaar. „Werpt al uw bekommernis op Hem, want Hij zorgt voor u. 1 Petrus 5:7 Loppersum: J. G. van der Laan A. van der Laan-Wetsema Hattum: J. E. van der Laan T. H. van der Laan-Nienhuis en kinderen Zoetermeer: I. K. Gent-van der Laan H. Gent Groningen: P. H. van der Laan Emmeloord, 10 september 1978 Jupiterstraat 6 Hij droeg mij door de diepte heen, de Here Here doet alleen mij aan de dood ontkomen. Psalm 68:7 In haar Heer en Heiland is ontslapen onze lieve moeder en oma Marretje van Beem weduwe van Kornelis Pieter Habermehl in de leeftijd van 84 jaar. Amstelveen: A. M. Diepsmeer-Habermehl Enschede: M. Ockhuysen-Habermehl J. M. Ockhuysen Winnipeg, Canada: D. N. Habermehl M. Habermehl-Kruishoop Amstelveen: G. Habermehl en de kleinkinderen Amstelveen, 9 september 1978 De Luwte, Wimbledonpark 1 Correspondentie-adres: A. M. Diepsmeer-Habermehl, Jacob de Graeflaan 33, 1181 DK Amstelveen. Gelegenheid tot afscheidnemen en condoleren woensdagavond van 7-8 uur in de rouwkamer van Verzorgingshuis De Luwte, Wimbledon park 1. De rouwdienst zal gehouden worden donder dag 14 september te 9.45 uur in de kapel van Verzorgingshuis De Luwte, waarna de teraar debestelling te 11 uur zal plaatsvinden op de begraafplaats Zorgvlied, Amsteldijk te Am sterdam. „Ik heb den Here lief. want Hij hoort mijn stem". Psalm 116: 1 Heden is geheel onverwacht van ons heenge gaan mijn lieve vrouw onze zorgzame moeder na Elsje Uithol op de leeftijd van 68 jaar. K. Fennema Leiden: B. Koppe-Fennema J. Koppe 's-Gravenhage: H. Fennema R. B. Fennema- van Zwieten de Blota F. Fennema H. J. Fennema-van der Sluis Moerdijk: J. van der Gaag-Fennema J. van der Gaag en kleinkinderen. 's-Gravenhage, 10 september 1978. Ockenburghstraat 182. De overledene is opgebaard in het rouwcen- trum .„Waldeck", Tramstraat 84. Bezoekuren dagelijks van 17-18 uur. Vrijdag 15 september a.s. om 12 uur zal er een rouwdienst worden gehouden in de Ontmoe- tingskerk Louis Davidstraat, waarna de ter- aa d b stelling volgt om 13 uur op de Algeme ne Begraafplaats „W td O n gh straat. Op Zijn tijd nam de Heer van mijn zijde, tot Zich, mijn zeer geliefde man Siemen Medema op de leeftijd van 77 jaar. Wie in de schuilplaats des Allerhoog- sten is gezeten, vernacht in de schaduw des Almachtigen. Ik zeg tot den Here: mijn toevlucht en mijn vesting mijn God op wien ik ver trouw. Psalm 911 en 2 Roden, 10 september 1978. Groningerstraat 26a. J. E. Medema-Hoving De teraardebestelling zal D.V. plaatsvinden op donderdag 14 september om 14.00 uur op de begraafplaats te Roden. Voorafgegaan door een rouwdienst in de Geref. kerk, aanvang rouwdienst 13.30 uur. Na de plechtigheid gelegenheid tot condoleren in het gebouw „Óp de Helte". Heden nam de Heer in Zijn heerlijkheid op onze geliefde broer en oom Siemen Medema Hij getuigde: ik ben verzekerd mijn wo ning is bereid Groningen, 10 september 1978. Groningen: G. Nagel-Medema Groningen: A. M. Scheper-Medema S. Scheper Schildwolde: W. A. de Boer A. G. de Boer-Bakker en neven en nichten. In Jezus ontslapen onze lieve zuster, schoon zuster, tante en oud-tante Jantje Noordhof geboren 25 mei 1903 sedert 22 oktober 1972 weduwe van M. J. Herfst Namens de familie: Jan Noordhof Driebergen, 8 september 1978 Zuiderplantsoen 10 De overledene is opgebaard in de rouwkamer van het rouwcentrum „Innemee",.Hooikade 46 te 's-Gravenhage. Bezoekuren aldaar van 15.30 tot 17.30 uur. De begrafenis zal plaats vinden woensdag 13 september a.s. om 14.00 uur op de begraaf plaats „Oud Eik en Duinen", Laan van Eik en Duinen 38 te 's-Gravenhage. Vertrek van het rouwcentrum om 13.30 uur. „Niets kan ons scheiden van de liefde van God, welke is in Christus Jezus, onze Here." Heden nam de Here nog plotseling van onze zijde weg, mijn innig geliefde man, onze zorg zame vader en opa Hendrik Oussoren echtgenoot van Josina Korstiana Versluis in de leeftijd van bijna 76 jaar. Breukelen: J. K. Oussoren-Versluis Breukelen: Kors en Aartje Henry, Emmy, José, Marjan Breukelen: Kees en Geeske Helma, Harry, Niels Someren: Ton en Corrie Diana, Raymond Breukelen: Theo en Truus Richard, Annemarie, Simone Pi n ker- Paul en Henny Breukelen, 11 september 1978. G. van Nijenrodestraat 44. Thuis liever geen bezoek - Geen bloemen De overledene ligt opgebaard in de Gerefor meerde Kerk, Straatweg te Breukelen, alwaar gelegenheid is tot condoleantie woensdag 13 september a.s. van 19.30 tot 20.30 uur en na afloop van de teraardebestelling. De teraardebestelling zal plaatshebben te Breukelen op de Nieuwe Algemene Begraaf plaats aan het Zandpad op donderdag 14 sep tember a.s. om 14.30 uur, voorafgegaan door een dienst van Woord en Gebed in de Gerefor meerde Kerk om 13.30 uur. Toch overwint eens de genade r en maakt een einde aan de nac/1 Heden nam God tot Zich, na een moedi* gen lijden, onze innig geliefde jongste! schoonzuster, tante en nicht Johanna Prins op de leeftijd van 58 jaar. G. Prins A. Prins-Deering H. Prins-Duprée E. D. Prins B. Groeneweg-Prins W. F. W. Groeneweg A. C. .Liotard-Prins Neven en nichten 10 september 1978 de Savornin Lohmanlaan 76 a 3038 NM Rotterdam Geen bezoek aan huis De rouwdienst zal D.V. gehouden word l' derdag a.s. in de kapel van de algemi j graafplaats „Crooswijk". Kerkhoflaar 11.30 uur, waarna de teraardebestel plaatsvinden. ia Vertrek vanaf het woonhuis om 11.00 Aankomst in de kapel circa 11.20 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot c*ven ren in de kapel. pgöi zijn nom ie eüjk nde Nie e ge et d taai fpla Hkfc Onverwacht is in vrede ingeslapen onivol vader en lieve grootvader Frank van Galen op de leeftijd yan 76 jaar. Hij heeft geleefd vanuit een vast geloo Heer en vol vertrouwen in de meni zullen wij met dankbaarheid aan hem denken. Heemstede: J. van Galen G. N. van Galen van de Elmira, Omar, Ilona Barendrecht: A. W. Langerak-van Galery Jac. Langerak Ton, Frank Bergen N.H.: W. van Galen E. van Galen-Talsma Liesbeth, Frank, Louis UCi hel fcper él k hje Rotterdam, 9 september 1978. „De Koningshof", Imm. Kantstraat 90,1 Corr.-adres: Biezen 5, Barendrecht. Gelegenheid om tè condoleren woens september van 19.00 tot 19.30 uur in ningshof". De teraardebestelling in het familie*, plaatsvinden donderdag 14 september geveer 14.30 uur op de begraafplaats C van de Hervormde Gemeente Rotterdaj Charloisse Lagedijk 680, Rotterdam-Zi De dienst van Woord en Gebed zal gehouden om 13.15 uur in de Nei Smeetslandsedijk (naast „De Koningshj „Zo iemand Mij liefheeft, die zal Mijn woord bewaren joh. Heden nam de Here tot Zich onze zoiun moeder, grootmoeder en overgrootmoefak Anna Ariëtta Degenhardt-Meeii1 weduwe vhn Leendert Degepharq in de ouderdom van 80 jaar. Gouda: A. J. Degenhardt M. Degenhardt-Lammerin^ Haarlem: T. C. Sinke-Degenhardt - O. I. Sinke Oakville, Canada: G. Degenhardt '*i H. Degenhardt-Marsmari 's-Gravenhage: J. Degenhardt L. Degenhardt-Wieringa C. Staub, Kleinkinderen en achterkl deren. 's-Gravenhage, 9 september 1978. Parallelweg 292. Geen bloemen. Gelegenheid tot condoleancebezoek en woensdag van 14.00-16.00 uur en vaif 21.00 uur. De dienst van Woord en Gebed zal 1 gehouden donderdag 14 september orifrg uur in de aula van „Westduin", OckenLn straat te 's-Gravenhage/Loosduinen. Wij willen u hartelijk danken voor de trouv^j. mijn man en onze vader Jan Baars getoond hebt tijdens zijn ziekte, en voor hèdt medeleden dat wij na zijn overlijden ne ervaren. Mede namens mijn I F. J. Baars-La Lienden, Oudsmidsestraat 22 september 1978. Voor de vele blijken van medeleven, die wi ontvangen na het overlijden van onze gelie schoonzuster en tante Wiepk Dikland-Donker betuigen wij langs deze weg onze oprechte' medeleven is Ons tot grote troost geweest. Namens de familie: S. Donker. Sneek, september 1978 an n assaustraat 6Q. Inj Voor de blijken van belangstelling en het m rzi welke wij van u mochten ontvangen na het c fs\ van onze zuster, behuwdzuster, tante en o Pietronella Huisman betuigen wij u onze oprechte dank. Namens de familie: Mr J. van'Oei Delft, september 1978 Van der Heimstraat 89 is: m( ms zij 1 lok bi.

Nieuwe Leidsche Courant | 1978 | | pagina 14